Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2008., 04:16   #1
Djevica u braku

Pomoć tražim po hitnom postupku...Imam 25 godina i već sam dvije godine u braku.Ali,kako vidite u mom naslovu imam veeelikiiii problem.. Jako se bojim prvog spolnnog odnosa,...toliko ga se bojim iako imam divnog supruga(nadasve strpljivog).Uistinu želim rješiti taj problem,već smo ludi od frustracije...Ima li ko ili je imao sličnih problema?Molim vas pomozite...
DJTalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 09:54   #2
Suprug ti je stvarno strpljiv... a evo ti jedna seljačka metoda-napi se
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 10:01   #3
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Suprug ti je stvarno strpljiv... a evo ti jedna seljačka metoda-napi se
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 11:02   #4
Quote:
DJTalia kaže: Pogledaj post
Pomoć tražim po hitnom postupku...Imam 25 godina i već sam dvije godine u braku.Ali,kako vidite u mom naslovu imam veeelikiiii problem.. Jako se bojim prvog spolnnog odnosa,...toliko ga se bojim iako imam divnog supruga(nadasve strpljivog).Uistinu želim rješiti taj problem,već smo ludi od frustracije...Ima li ko ili je imao sličnih problema?Molim vas pomozite...


Ček, ovo je nekakva zajebancija ili što?
Apemant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 12:30   #5
Za dobar savjet trebalo bi malo vise detalja... ovako nema smisla nagadjati o problemu i mogucim rjesenjima... jeste li probali, sta inace radite u seksualnom podrucju... gdje nastane konkretni problem....

Moja sadasnja djevojka je imala slicnih problema sa strahom....
vrlo uspjesno smo ih rjesili, ali bez vise detalja it nazalost ne mogu pomoci (niti bilo tko)....

jeste li pokusavali? gdje zapinje? malo odredjeniji opis problema.
JonathanL is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 13:28   #6
Većina djevojaka se boji prvog seksualnog odnosa, ali to je uglavnom zbog pitanja da li je taj prava osoba, hoće li me voljeti i cijeniti nakon toga, naravno ima tu i straha zbog fizičke boli, ali DVIJE GODINE U BRAKU??? Ili se dobro zezaš po forumu ili zaista imaš ozbiljan problem koji zahtijeva stručnu pomoć.
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 14:35   #7
Quote:
JonathanL kaže: Pogledaj post
Za dobar savjet trebalo bi malo vise detalja... ovako nema smisla nagadjati o problemu i mogucim rjesenjima... jeste li probali, sta inace radite u seksualnom podrucju... gdje nastane konkretni problem....

Moja sadasnja djevojka je imala slicnih problema sa strahom....
vrlo uspjesno smo ih rjesili, ali bez vise detalja it nazalost ne mogu pomoci (niti bilo tko)....

jeste li pokusavali? gdje zapinje? malo odredjeniji opis problema.
Inače,nemam težih psihičkih smetnji kako su me okarakterizirali neki...slična sam svima vama i različita do društveno prihvatljive mjere.Imam divnog muža, koji ne švrlja okolo(kako nekolicina riželjkuje ne bi li valjda očuvali muški dignitet),volim ga,a i onOčito) voli mene.Problem je moj strah od boli koji je toliko velik da me priječi da na neki način postanem žena,supruga i majka,a sve bih od toga žarko željela bit....Dakle,moj problem je strah od boli...i, nisam zatucana,...nisam slušala raznorazne priče pa si zatrovala jer sam negdje čula da prvi seks boli ko klanje.Jednostavno,je to moj osobni doživljaj...teško se otvaram ljudima i puštam ih u svoju intimu da me ne bi povrijedili...čini se da sam taj stav prenijela i na spolni čin i sada ne znam kako si pomoći....

Nadam se da je to malo određenije...isto sam stavila i na ljes pa sam dobila par dobrih savjeta i hrpu pošalica...
DJTalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 14:40   #8
Quote:
DJTalia kaže: Pogledaj post
Nadam se da je to malo određenije...isto sam stavila i na ljes pa sam dobila par dobrih savjeta i hrpu pošalica...
Surreal.... Franz Kafka je kišna glista prema ovom postu
Apemant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 14:42   #9
Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
Surreal.... Franz Kafka je kišna glista prema ovom postu
U kojem smislu?
DJTalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 14:45   #10
DJ ali tolike godine nisi trazila strucnu pomoc? da, kako je netko gore rekao, suprug ti je stvarno strpljiv.
smemy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 14:46   #11
Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
Surreal.... Franz Kafka je kišna glista prema ovom postu
Renea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 14:49   #12
Quote:
DJTalia kaže: Pogledaj post
U kojem smislu?
Pa ono, Kafka je bio majstor apsurda, ali ti pričaš mrtva ozbiljna stvari za koje bi ti po svakoj logici trebalo biti jasno da u ljudima mogu proizvesti samo



efekt.

Negdje sam čuo za neki navodni članak u austrijskim novinama, koji je pisao o bračnom paru koji je otišao kod doktora jer kao, ne mogu imati djece pa ih zanima zašto. Kad tamo, tobože se ispostavi da oni nikad nisu vodili ljubav. E vidiš, za taj članak sam bio posve siguran da je novinarska patka ili nečija domišljata podvala koju je neki naivčina popušio. Nema teorije da odrasli ljudi ne znaju kako nastaju djeca. Ali ovo tvoje je još bolje, jer fakat zvuči autentično. U napasti sam da povjerujem da zbilja JEST autentično, koliko god mi nevjerojatno zvučalo...
Apemant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 14:49   #13
Ak to nije zajebancija, onda svaka čast mužu! Pa daj ajde neće te bolit, malo predigre, malo vlaženja i sve ide ko podmazano!!!
Balvan8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 14:49   #14
Quote:
smemy kaže: Pogledaj post
DJ ali tolike godine nisi trazila strucnu pomoc? da, kako je netko gore rekao, suprug ti je stvarno strpljiv.
Obratila sam se za pomoć stručnim osobama ali sam njihovu pomoć doživjela kao agresivnu i nekorisnu jer su menii vidjeli za svoj daljni rad izazovnog pacijenta..no,tamo sam čula da ima još slučajeva poput mog,čak i puno gorih(10 godina u braku, a ništa).Nisam mogla ni ginekološki pregled napravit....Nisam u životu imala traumatičnih iskustava na seksualnu tematiku....dapače,i prije braka sam imala dosta momaka(ma kako vam to čudno zvučalo),i svi su poštovali moju odluku o postepenom fizičkom zbližavanj i na kraaju sam (paradoks)ja bila ta koja je njih ostavila jer sam shvatila da se ne mogu fizički zbližit....
DJTalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 14:55   #15
Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
Pa ono, Kafka je bio majstor apsurda, ali ti pričaš mrtva ozbiljna stvari za koje bi ti po svakoj logici trebalo biti jasno da u ljudima mogu proizvesti samo



efekt.

Negdje sam čuo za neki navodni članak u austrijskim novinama, koji je pisao o bračnom paru koji je otišao kod doktora jer kao, ne mogu imati djece pa ih zanima zašto. Kad tamo, tobože se ispostavi da oni nikad nisu vodili ljubav. E vidiš, za taj članak sam bio posve siguran da je novinarska patka ili nečija domišljata podvala koju je neki naivčina popušio. Nema teorije da odrasli ljudi ne znaju kako nastaju djeca. Ali ovo tvoje je još bolje, jer fakat zvuči autentično. U napasti sam da povjerujem da zbilja JEST autentično, koliko god mi nevjerojatno zvučalo...
Čak i ima problema poput moga podosta i još puno gorih;recimo ljudi u braku po 10 godina,a nisu imali spolni odnos....Ja nikako ne želim da mi se to dogodi pa je ovaj forum samo još jedan od načina kako se pokušavam nositi s tim i naći neko rješenje...iako sam potpuno svjesna da rješenje leži u meni...samo trebam možda pokoje slično iskustvo,ohrabrenje i sl.
Ne vuci paralele između mene i nekih zatucanih ljudi,a i neću se pretvoriti u kukca ako to uskoro ne napravim,pa mi ni Kafka ne može pomoći...
DJTalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 15:10   #16
stručna pomoć ti je agresivna pa tražiš pomoć na forumu? fino, fino... nikad nisam razumjela jadne pokušaje da se potpuno nepoznatim i većinom nestručnim ljudima (no offence, people) govori o svojim privatnim problemima i onda kad se naiđe na sprdanciju i omalovažavanje, dođe i do durenja još. curo...tj. ženo, ako si već u braku...IMAŠ PROBLEM. VELIKI. i ne moraš se ti ševiti do kraja života i biti uvjerena da će te muž čekati vječno dok on svaku večer baca drkicu u wc-u potajice...al u ginekologa moraš ić. jer kurac može čekati. ali bolesti ne čekaju pa makar bila netaknuta dolje od rođenja. nije ginekolog ono nešto kod čega se mora ići tek kad ostaneš trudna i nikad više. nikome taj pregled nije ugodan. al sigurno bi radije trpila 2 minute ginekološkog pregleda nego sat vremena čupanja umnjaka iz vilice. to je doktor ko i svaki drugi...i stalo mu je do tvoje pice ko do prišta na majmunovom dupetu. neće sigurno idućih 10 godina samo razmišljati o ljepoti tvojih stidnih usana i sanjati ih noćima. think about it...
__________________
Need hugs? Go hug a cactus.
*Pupa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 15:23   #17
Quote:
DJTalia kaže: Pogledaj post
Obratila sam se za pomoć stručnim osobama ali sam njihovu pomoć doživjela kao agresivnu i nekorisnu jer su menii vidjeli za svoj daljni rad izazovnog pacijenta..no,tamo sam čula da ima još slučajeva poput mog,čak i puno gorih(10 godina u braku, a ništa).Nisam mogla ni ginekološki pregled napravit....Nisam u životu imala traumatičnih iskustava na seksualnu tematiku....dapače,i prije braka sam imala dosta momaka(ma kako vam to čudno zvučalo),i svi su poštovali moju odluku o postepenom fizičkom zbližavanj i na kraaju sam (paradoks)ja bila ta koja je njih ostavila jer sam shvatila da se ne mogu fizički zbližit....
a daj molim te ak nisi još ni kod ginekologa bila onda mi se riga, tebi treba pomoć ultra hitna, ona pod rotirkama!!
mirna1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 16:24   #18
Jesi li probala mastrubirat?
Imaš li sexualne želje?

Mene prvi put nije ništa bolilo,bilo je lijepo i ugodno iskustvo..

Za tvoj problem ti treba stručna pomoć,učini sve da se oslobodiš tog straha,jer sex je jako bitan ,a pogotovo u braku.
Ti trebaš pod hitno na terapiju,detaljna psihoanaliza je potrbna jer te nešto očito koči u svemu tome,nešto od prije.
ajmemeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 16:29   #19
Quote:
DJTalia kaže: Pogledaj post
Inače,nemam težih psihičkih smetnji kako su me okarakterizirali neki...slična sam svima vama i različita do društveno prihvatljive mjere.Imam divnog muža, koji ne švrlja okolo(kako nekolicina riželjkuje ne bi li valjda očuvali muški dignitet),volim ga,a i onOčito) voli mene.Problem je moj strah od boli koji je toliko velik da me priječi da na neki način postanem žena,supruga i majka,a sve bih od toga žarko željela bit....Dakle,moj problem je strah od boli...i, nisam zatucana,...nisam slušala raznorazne priče pa si zatrovala jer sam negdje čula da prvi seks boli ko klanje.Jednostavno,je to moj osobni doživljaj...teško se otvaram ljudima i puštam ih u svoju intimu da me ne bi povrijedili...čini se da sam taj stav prenijela i na spolni čin i sada ne znam kako si pomoći....

Nadam se da je to malo određenije...isto sam stavila i na ljes pa sam dobila par dobrih savjeta i hrpu pošalica...
Na ovakav opis problema ti moe pomoci neko sa vidovnjackom kuglom...
Gdje zapne? Jeste pokusavali ikako..? Dal imas problema sa vlaznoscu vagine, tj uzbudis li se? Jesi li "uska" ili presuha pa boli ili nemoze doci do penetracije...
Jel se onesvjestis kad vidis golog muza?? Jel imas seksualnu zelju i potebu ikako?
Kakav vam je seksualni odnos osim toga... ? oralni seks? rucni....?
JonathanL is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 16:46   #20
Nisam željela biti bezobrazna niti nipodaštavati tvoj problem (a ne mislim ni da si zatucana). Iskreno, malo mi je ličilo na zezanciju, ali sada uviđam da zaista imaš veliki problem. Pokušat ću ti da ti neki savjet, jer sam imala sličan problem. Kada kažem “sličan” mislim na seksualno zbližavanje, ali kod mene su uzrokom bile neke preživljene seksualne traume (3 pokušaja silovanja od toga jedan kada mi je bilo 9 g.). Sve je to utjecalo na mene do te mjere da sam imala vrlo malo momaka, a svaki koji bi pokazao bilo kakvo “agresivno” približavanje, za mene je bio prekrižen. Također sam bila veoma povučena i stidljiva. Ipak, sa pravom osobom sam se “otkravila” i moje stege su popustile. Sada imam veoma dobar seksualni život i mogu ti samo reći – ne znaš šta propuštaš. Imaš muža koji te očigledno toliko voli da nemaš razloga za brigu – sigurna sam da će biti nježan i da će sve to proći kako treba. Za mene je mnogo veća trauma bio porođaj, ali i taj strah se nekako prevaziđe. Ipak, ne možeš me ubijediti da tvoj muž nema neke frustracije zbog vašeg odnosa. Trebala mi malo razmisliti do kada će on to sve stoički podnositi. I mora postojati psihički razlog zbog čega to ne možeš uraditi. Zato sam i spomenula stručnu pomoć.
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.