Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 05.02.2012., 17:19   #1
Imam 28 godina, uvijek sama, želim se promijeniti

Potaknuta temom "Prepoznaju li se ljudi koji su sami" i jednim postom gdje pise da se zapitamo dali smo u zivotu imali ponuda za vezu, da sa nekim provedemo zivot i rodimo nekome djecu, odlucila sam se vama obratiti za pomoc. Evo ja jos nisam imala ponuda a imam vec 28 god.

Pa bi molila ako netko ima nekakav savjet, kritiku ili je mozda bio u slicnoj situaciji.
Imam dva problema, nemam drustvo za vikend i nitko mi ne prilazi.

Da napisem nesto o sebi. Dok sam bila mlađa 19 - 25 god. mislim da su neki i zeljeli sa mnom nesto vise ali ja sam bila dosta zatvorena i kao da sam se bojala biti bliska i otvorena sa momkom, a bila sam i nestretno zaljubljena.
U zadnje dvije, tri godine dosta sam se promjenila i shvatila sam svoje pogrske, da sam drzala zid oko sebe i patila. Sad je stvarno lakse, lakse se dise. Cak mislim da sam I prave ljude odbijala od sebe. To bi sada sve trebalo ostaviti u proslosti I okrenuti se sadasnjosti

Ali sve se je promjenilo. Nemam vise drustvo za izaci vani. Svi su u brakovima, zaposleni a ja moram polagati ispite na faxu i po citav dan moram uciti u knjiznici. Po citav dan nemam nikoga ni za razgovor. To mi tesko pada

Prvo:
Za slobodne aktivnosti mi ostaje samo petak i vikend a tada ne mogu naci nista gdje bi mogla upoznati ljude. Ako netko ima neki prijedlog
rado bi ga procitala.
Kako ljudi koji nemaju prijatelja provode vikende?
Isla sam na neke tecajeve, ici cu i na aerobik, pa se nadam da cu upasti u dobru ekipu
Upisala bi se i u planinarsko drusto ali trenutacno ne mogu.
Cak ni volonterskih aktivnosti nema vikendom

Drugo;
Radne dane moram provoditi u knjiznici, knjiznica je puna studenata ( oni su 99% dosta mlađi od mene) ali ni tu mi nitko ne prilazi.

Neke malobrojne decke koje sam i upoznala, preko ispita na faxu, nitko nije zainteresiran cak ni za neko prijateljstvo sa mnom. Cak me nitko nikad nije ni pozvao na kavu. Samo me je jedan poznanik, kad se nismo vidili godinu dana pozvao na kavu. Ne znam dali se vidi da mi ta usamljenost smeta, pa im je to odbojno odma na prvi kontakt, iako ja mislim da sam i dalje vesela i normalna.
Cesto cujem I citam ovdje na Forumu da je potreban “rad na sebi” a ja ne znam ni sto to tocno znaci, ni sto mi je ciniti
Mozda je problem sto sam nezaposlena a vise nisam u ranim dvadesetima, mozda uvijek nesto kazem krivo, mozda je problem sto se oblacim casual…..
Meni nije problem pristupiti momku i upitati za nesto (da bi mozda i zapoceli razgovor) ali sa druge strane nema reakcije.
Zeljela bi se promjenti, da ljudi vide da sam pristupacna ali ne znam kako??????

Ako netko ima savjet ili kritiku bila bi vam zahvalna

Zadnje uređivanje pirouetteLife : 05.02.2012. at 17:28.
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.