Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2007., 22:30   #1
Kako se postaje nogometni sudac?

jel zna neko kako se postaje nogometni sudac ? neki tecaj ili nesto ? jel se moze nesto dzeparca zaradit posto sam mlad i svaka para se brzo ulupa ?
__________________
the chase is better than the catch...
Zalac is offline  
Old 12.02.2007., 23:03   #2
idi pitat u županijski nogometni savez, ako se ne varam tamo položiš tečaj i onda krećeš od najnižih liga

plaća ti je oko 200 kn za glavnog i oko 150 za pomoćnog suca po tekmi

s time da u 4 županijskoj (ako ona uopće postoji kod tebe) sudi samo jedan sudac (bez pomoćnih)
John Lennon is offline  
Old 12.02.2007., 23:07   #3
...e kad vec drugi pitaju, da pitam i ja: kakva su pravila za zene u hrvatskom nogometu? mogu li kod nas cure suditi utakmice "muske" lige? stvarno ne znam, a bash me zanima
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 12.02.2007., 23:49   #4
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
...e kad vec drugi pitaju, da pitam i ja: kakva su pravila za zene u hrvatskom nogometu? mogu li kod nas cure suditi utakmice "muske" lige? stvarno ne znam, a bash me zanima
evo ja ću ti odgovoriti bez dlake na jeziku:
vjerujem da će većina muškaraca(kao i ja)ovaj tvoj post pročitati sa podsmjehom,jer da bi kod nas došao u poziciju suditi neke kvalitetnije utakmice moraš početi sa "dna",tj. ove seoske lige(a zamisli koja je publika i igrači tamo).
pritisak na tebi je ogroman i na terenu i sa strane pa moraš psihološki biti jak.
ali ako ti je gušt trpiti uvrede za neku siću samo izvoli.
nedavno je jedna žena sudila utakmicu u kupu uefa ili čak lp ako se ne varam
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Old 13.02.2007., 00:17   #5
Sude zenske i oprostite na izrazu glupe kurve pojma nemaju!!!
Znam da sude u trecoj hnl juniorima i kadetima,vjerojatno i pionirima,al sam joj jebo mater
jimmy101 is offline  
Old 13.02.2007., 00:20   #6
...tomo, hvala na iskrenosti ma ne bih ja isla u sutkinje, nazalost - nisam u formi a i malo slabije vidim, pa bi mi dosta toga promaklo ali jedno sam vrijeme imala tu neku ideju, pa me bash zanimalo...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 13.02.2007., 00:23   #7
Ima i u 3. ligi jedna žena sudac
MEP is offline  
Old 13.02.2007., 01:26   #8
Ima ih kod nas nekoliko. A zanimljivo je to da iako trpe uvrede nikad nisu dobile batina, za razliku od muških kolega!
Filippo is offline  
Old 13.02.2007., 15:39   #9
Evo, u VG na utakmici Radnik - Dinamo je bila linijska sutkinja. Čak nam je i mahnula kad smo joj zapjevali baci sise da se igramo.
Kopriva is offline  
Old 13.02.2007., 16:44   #10
Quote:
Kopriva kaže: Pogledaj post
Evo, u VG na utakmici Radnik - Dinamo je bila linijska sutkinja. Čak nam je i mahnula kad smo joj zapjevali baci sise da se igramo.
pa mozda bi se i ona igrala
H.k.G. is offline  
Old 13.02.2007., 17:33   #11
Zbor nogometnih sudaca Zagreba organizira tečaj za nogometne suce. Tečaj će započeti 19. veljače u prostorijama Zagrebačkog nogometnog saveza, Frankopanska 2. Poželjno je da su kandidati igrali nogomet ili su još uvijek aktivni , te da nisu stariji od 25 godina. tel. 4848-482/4848-488
__________________

I opet pomislim na tebe, na nju
Al' bi život bio lak da sam sa vama tu ...
Legatus is offline  
Old 20.10.2008., 16:50   #12
Legatus jel znas mozda kad su ove godine tecajevi?
William_W is offline  
Old 20.10.2008., 17:10   #13
Beetlejuice is offline  
Old 20.10.2008., 17:14   #14
Quote:
jimmy101 kaže: Pogledaj post
Sude zenske i oprostite na izrazu glupe kurve pojma nemaju!!!
Znam da sude u trecoj hnl juniorima i kadetima,vjerojatno i pionirima,al sam joj jebo mater
dr. van Nostrand is offline  
Old 20.10.2008., 17:19   #15
Quote:
Zalac kaže: Pogledaj post
jel zna neko kako se postaje nogometni sudac ? neki tecaj ili nesto ? jel se moze nesto dzeparca zaradit posto sam mlad i svaka para se brzo ulupa ?
Trebaš 4 iz zemljopisa, 15kn biljega, rezervnu putovnicu, uzi i pancirku.
6ar is offline  
Old 20.10.2008., 17:30   #16
Pa zasto pobogu sudac kad mozes biti nogometas? place su dosta vece.
Carlos is offline  
Old 20.10.2008., 17:33   #17
S kim se vi svađate Prvi post je napisan pred godinu i pol
B52 is offline  
Old 20.10.2008., 17:59   #18
Veliš dižen!






Evo saće ti Legatus odgovrit, nek te ne zbunjuje kaj je zadnji post ostavio 13.5.2007.
Skočio je po jamničku samo
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 20.10.2008., 18:21   #19
Quote:
Zalac kaže: Pogledaj post
jel zna neko kako se postaje nogometni sudac ? neki tecaj ili nesto ? jel se moze nesto dzeparca zaradit posto sam mlad i svaka para se brzo ulupa ?
moras poloziti nekakav test, e onda pocinjes suditi mladim uzrastima i ak tamo budes ok onda se lagano probijas....imas testove svake godine i ako dobro sudis (ocjena delegata) ides naprijed...e onda dolazimo do toga da polazes za saveznog suca a bez "diplomeme" saveznog suca ne mozes suditi u drugoj ili trecoj ligi, nisam sigur....a to se testiranje za saveznog placa oko 6000kn, a ak panes mos se jebati...i reci cu ti...lova je ok ak se malo probijes....al bas ok...pokusaj..neam pojma...
papirlova is offline  
Old 20.10.2008., 18:22   #20
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
moras poloziti nekakav test, e onda pocinjes suditi mladim uzrastima i ak tamo budes ok onda se lagano probijas....imas testove svake godine i ako dobro sudis (ocjena delegata) ides naprijed...e onda dolazimo do toga da polazes za saveznog suca a bez "diplomeme" saveznog suca ne mozes suditi u drugoj ili trecoj ligi, nisam sigur....a to se testiranje za saveznog placa oko 6000kn, a ak panes mos se jebati...i reci cu ti...lova je ok ak se malo probijes....al bas ok...pokusaj..neam pojma...
Lux is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:33.