Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2007., 14:42   #1
Nejebica i njene posljedice

Dakle, ozbiljno: jesu li vam poznati konkretni primjeri problema do kakvih može dovesti dugotrajna nejebica?

Evo, ja znam za jednu curu koja preko 2 godine nije, pa kad je konačno došlo do situacije, počela je skakat po tipu i gotovo doslovno ga silovala. A u međuvremenu je bila non-stop nadrkana na okolinu, manje ili više.

No, mogu li posljedice biti i gore?

(Imam dojam da nejebica više pogađa cure jer one nekako po defaultu ne prilaze dečkima a pogotovo ne izravno s onim: 'karaj me' ili što već...)

Kakva su vaša saznanja o ovom problemu?
eli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 14:48   #2
Mogu reci moje laicko zapazanje...a to je kako nejebica moze dovesti do frustracije nekog oblika, da te moze uciniti nesretnom osobom punjom negativne energije i bijesa, a bez nekog pravog razloga.
Uostalom, osim sto je seks dobar za 'dusu', dobar je i za kondiciju...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 15:10   #3
imam pretjerano sramezljivog frenda... 22 god djevac !!!! strikaju mu rukice koda ima parkinsonovu ... ima masu opsesivnokompulzivnih poremecaja ...ponekad cupa i kosu ... samo cekam da pukne ko kokica ...
cesto u zenskom drustvu sjedi s prekrizenim nogama
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 15:13   #4
Quote:
Goachild kaže: Pogledaj post
imam pretjerano sramezljivog frenda... 22 god djevac !!!! strikaju mu rukice koda ima parkinsonovu ... ima masu opsesivnokompulzivnih poremecaja ...ponekad cupa i kosu ... samo cekam da pukne ko kokica ...
cesto u zenskom drustvu sjedi s prekrizenim nogama
Mozda nije problem u nejebici, nego nesto psiholoski dublje?!
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 15:14   #5
u nedostatku boljeg i kvalitetna drkica smiruje dušu i opušta tijelo, samo i to treba znati...
chinaski is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 15:21   #6
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Mozda nije problem u nejebici, nego nesto psiholoski dublje?!
psiholoski je problem sto ima patoloski strah od zena... ali prakticirao bi on samo da se toga straha rijesi ... al izgleda da mu ja jedini od ekipe zelim pomoci !
inace normalno zgleda i sve... samo nemoze dati do znanja zeni da mu se svida ...
a vi cure rijetko kad prve napadate ! a mozda bi reko ova je prenapadna da prva krene ...
ma ovo je za psihologiju !!!
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 15:22   #7
Talking

Quote:
eli kaže: Pogledaj post
Dakle, ozbiljno: jesu li vam poznati konkretni primjeri problema do kakvih može dovesti dugotrajna nejebica?

Evo, ja znam za jednu curu koja preko 2 godine nije, pa kad je konačno došlo do situacije, počela je skakat po tipu i gotovo doslovno ga silovala. A u međuvremenu je bila non-stop nadrkana na okolinu, manje ili više.

No, mogu li posljedice biti i gore?

(Imam dojam da nejebica više pogađa cure jer one nekako po defaultu ne prilaze dečkima a pogotovo ne izravno s onim: 'karaj me' ili što već...)

Kakva su vaša saznanja o ovom problemu?


Trebamo se poceti bojat zena koje ce nas sacekivati po mracnim haustorima....
__________________
He's got a mind like a sewer and a heart like a fridge
He stands to be insulted and he pays for the privilege
Lethe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 16:29   #8
muški nekako lakše nadomjeste nejebicu drkanjem nego žene. nije ruka pička ali dovoljno je za normalnu psihičku ranotežu. a žene su tako različite međusobno, puno različitije nego su to muški međusobno. neke niti ne razmišljaju previše o seksu kad nemaju muškarca, druge pak doslovce šize
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 16:40   #9
Hmm, ja sam osobno dugo izdržavala bez seksa ali osobno nisam na sebi primjetila nikakve bitne razlike niti kakve posljedice toga, osim što sam sama sebe morala ponekad zadovoljiti
__________________
Kako oblikovati potpise
Natasha_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 17:30   #10
Quote:
eli kaže: Pogledaj post
Dakle, ozbiljno: jesu li vam poznati konkretni primjeri problema do kakvih može dovesti dugotrajna nejebica?

Evo, ja znam za jednu curu koja preko 2 godine nije, pa kad je konačno došlo do situacije, počela je skakat po tipu i gotovo doslovno ga silovala. A u međuvremenu je bila non-stop nadrkana na okolinu, manje ili više.

No, mogu li posljedice biti i gore?

(Imam dojam da nejebica više pogađa cure jer one nekako po defaultu ne prilaze dečkima a pogotovo ne izravno s onim: 'karaj me' ili što već...)

Kakva su vaša saznanja o ovom problemu?
sve to ovisi o libidu.....
ja uopce nemam potrebu za sexom recimo......

kad sam pored decka napalim se za 2 sec, cim me pogleda i obozavam ga ali inace uopce ne razmisljam o njemu i bila sam 2 godine bez sexa ranije i svejedno mi je bilo, falila mi je bliskost, dodiri, toplina, ne sex ko sex.....
i ne, nisam bila frustrirana......
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 17:32   #11
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
sve to ovisi o libidu.....
ja uopce nemam potrebu za sexom recimo......

kad sam pored decka napalim se za 2 sec, cim me pogleda i obozavam ga ali inace uopce ne razmisljam o njemu i bila sam 2 godine bez sexa ranije i svejedno mi je bilo, falila mi je bliskost, dodiri, toplina, ne sex ko sex.....
i ne, nisam bila frustrirana......
Kod mene slicna situacija...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 17:32   #12
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
muški nekako lakše nadomjeste nejebicu drkanjem nego žene. nije ruka pička ali dovoljno je za normalnu psihičku ranotežu. a žene su tako različite međusobno, puno različitije nego su to muški međusobno. neke niti ne razmišljaju previše o seksu kad nemaju muškarca, druge pak doslovce šize
a kao mi se ne mozemo samozadovoljavati , pa ipak sama svrsim brze nego sto to postigne i jedan muskarac.....
meni je samozadovoljavanje uvijek bila bas dobra stvar...
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:28   #13
voljela bih da je drugačije... kad se ne sexam par dana osjećam nervozu... ako je više od tjedan dana postajem lagano histerična i pomišljam na sex prečesto dnevno... prije nije bilo tako...
zadnje 2 i pol godine imam stalnu i kvalitetnu vezu i dogodilo se nekoliko puta da se "nije moglo" svaki dan, svaki drugi ili treći (putovanje, zbog učenja za ispite...) tad sam imala "problem"!

vjerujem, recimo da prekinem vezu da bih se znala kontrolirati kad bih prevladala prvih mjesec dana krize ... to je ono kad znaš da imaš s kim i da možeš a "ne možeš" !
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:33   #14
Brijem da bih mogao bez problema izdržat do kraja života bez jebanja. Ima nas i takvih, vjerovali ili ne.

Ne smatram seks ničim posebnim. Štoviše, puno buke, puno (slatke) muke oko par sekundi... totalna debilana jebote

E sad čekam strašne 'jebače' koji ne mogu bez karanja niti dva dana da mi se jave i kažu kak' sam lud.
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:36   #15
Quote:
łvek kaže: Pogledaj post
Brijem da bih mogao bez problema izdržat do kraja života bez jebanja. Ima nas i takvih, vjerovali ili ne.

Ne smatram seks ničim posebnim. Štoviše, puno buke, puno (slatke) muke oko par sekundi... totalna debilana jebote

E sad čekam strašne 'jebače' koji ne mogu bez karanja niti dva dana da mi se jave i kažu kak' sam lud.
Ne, nisi lud, samo bi se trebao zapitati..par sekundi?!
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:46   #16
Quote:
*shiney* kaže: Pogledaj post
voljela bih da je drugačije... kad se ne sexam par dana osjećam nervozu... ako je više od tjedan dana postajem lagano histerična i pomišljam na sex prečesto dnevno... prije nije bilo tako...
zadnje 2 i pol godine imam stalnu i kvalitetnu vezu i dogodilo se nekoliko puta da se "nije moglo" svaki dan, svaki drugi ili treći (putovanje, zbog učenja za ispite...) tad sam imala "problem"!

vjerujem, recimo da prekinem vezu da bih se znala kontrolirati kad bih prevladala prvih mjesec dana krize ... to je ono kad znaš da imaš s kim i da možeš a "ne možeš" !
Tijelo traži svoje.. Drži ga zadovoljnim, i ono će tebe činit sretnim..

Nema nervoze, neraspoloženja.. Mislim, dokazano je već odavno koliko je sex zdrav.. Nema lošu stranu jebote, i ne možeš se PREVIŠE jebati, pa da imaš negativne posljedice (samo umor od kog zaspiš ko beba), kao kad se preždereš, napiješ, previše pušiš to veče i bilo što drugo, što možeš pretjerat..

E sa sexom tog nema.. previše ga ne možeš imat, ali premalo.. o da..
__________________
ADRENALINE ADDICT
sarrayman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:50   #17
konkretno

Quote:
eli kaže: Pogledaj post
Dakle, ozbiljno: jesu li vam poznati konkretni primjeri problema do kakvih može dovesti dugotrajna nejebica?

No, mogu li posljedice biti i gore?
Mogu...muškarac, može postat serijski ubojica...
A žena, se može prišerafit na forum, i postat po svim temema..
Strašno.....
Kakav nered..
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:53   #18
Quote:
sarrayman kaže: Pogledaj post
Tijelo traži svoje.. Drži ga zadovoljnim, i ono će tebe činit sretnim..

Nema nervoze, neraspoloženja.. Mislim, dokazano je već odavno koliko je sex zdrav.. Nema lošu stranu jebote, i ne možeš se PREVIŠE jebati, pa da imaš negativne posljedice (samo umor od kog zaspiš ko beba), kao kad se preždereš, napiješ, previše pušiš to veče i bilo što drugo, što možeš pretjerat..

E sa sexom tog nema.. previše ga ne možeš imat, ali premalo.. o da..
varas se, dokazano je kako dugorocno sexanje vise od 4,5 puta tjedno za muskarca moze imati teske posljedice...zbog iscrpljivanja, dolazi do potpunog zakazivanja spolnog organa....
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:58   #19
Muškarci mogu postati dosadni uletači koji ulijeću ženama sa spikom: nisam jebo od 82., hoćeš li mi pomoći da prekinemo taj niz? A žene postaju ogorčene babe.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 19:11   #20
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
varas se, dokazano je kako dugorocno sexanje vise od 4,5 puta tjedno za muskarca moze imati teske posljedice...zbog iscrpljivanja, dolazi do potpunog zakazivanja spolnog organa....
Kuku meni, šta ću sad..
__________________
ADRENALINE ADDICT
sarrayman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger