Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2012., 22:27   #81
Ocito je problem u tebi pirueto, ili si nedovoljno atraktivna, ili nedovoljno komunikativna ili nedovoljno zanimljiva..zivimo u 21 stoljecu i malo je glupo reci da ti muski ne prilaze, probaj za promjenu ti prici njima )..sto se tice upoznavanja ljudi i nalazenja novih prijatelja sumnjam da ces ista od toga naci bil ona aerobicu bilo na pilatesu, mozda je bolje da probas nekakav tecaj, nekakvo udruzenje, klub ili slicno..sve u svemu moras poraditi na sebi i ne ocekuj da ce te netko zamjetiti ako ces stajati u kutu i ocekivati da ce svi prilaziti tebi, jer sumnjam da si neka vamp zena za kojom ce svi skakati
pbf-ovka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:52   #82
Quote:
Persephone kaže: Pogledaj post
Ne dozvoli da ti drugi govore tko si. Ne tuguj. Tvoja je trenutna samotnost dar. Ne slušaj one koji ne razumiju. Otiđi sama u šetnju, promatraj more, prirodu, zalazak sunca. Otiđi sama u kino. Čitaj, promatraj svijet oko sebe, budi svoja. Studiraš, sigurno te nešto zanima, možda imaš neki talent, čežnju, i od sebe same skriveni interes. Neka te srce vodi onome u čemu možeš biti kreativna i sretna.

Izađi isto tako nekamo u društvo, na radionicu, predavanje, bilo gdje gdje te interes vuče, čak i kad ti se ne da. Pogotovo kad ti se ne da.

Uopće ne razmišljaj o svojoj samoći. One koji ti govore negativne i ružne stvari, uključujući i forumaše koji to čine, jednostavno makni iz svog vidokruga. Nema ih za tebe i kvit.

Stvari će se posložiti same od sebe u onom trenutku kad makneš sav taj pritisak, promišljanje i brigu o svojoj slici i položaju.

Na tvojoj sam strani.
vjerovala ili ne, jednim dijelom te razumijem, bez obzira sto imam decka i par bliskih prijatelja, unatoc tome osjecam se i ja dosta cesto "sama". ovaj post me bas nekako "osvjezio" a nadam se da je i tebe. da si blize, vrlo bih rado s tobom otisla na kavu jer mi se cinis ok osoba, a tvoj nacin pisanja je samo odraz tvoje usamljenosti koja ti narusava samopouzdanje. mislim da si previse fokusirana na tu svoju usamljenost, skreni fokus na nesto drugo. mislim da je to prvi korak prema naprijed
chevrolet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:53   #83
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Nema smisla nešto mijenjati ako ne znaš zašto to mijenjaš. OK, želiš biti pristupačnija ljudima, ne ostavljati hladan dojam, steći neke prijatelje, možda i dečka, okružiti se ljudima uglavnom.

Čini mi se da je najbitnije kojim i kakvim ljudima se ti želiš okružiti. Nije svejedno i nemoj da ti bude svejedno. To jednostavno moraš znati jer bez toga je sve što radiš ili uzaludno ili siguran put u razočarenja.

Nitko se ne sviđa svima, a to ti ni ne treba. Razmisli jako dobro kakvi ljudi su tebi ugodni, kakvi ljudi tebe privlače prije nego počneš s bilo kakvim promjenama.


Upravo ovo će joj se događati ako se ne sabere i ozbiljno ne razmisli što i koga ona zapravo hoće.
Pa i nije mi svejedno u kakvom cu drustvu biti. Zapravo, znam ja sto zelim i među kavim ljudima zelim biti. Zato mi je jos gore jer znam da sam sve ove godine takve ljude nesvjesno odbijala od sebe i ne zelim vise grijesiti.
Kasno mi je doslo u glavu

Znam kakvi su ljudi meni ugodni ali ih nekako ne upoznajem. Cudno je to.
Ma ne znam zasto je to tako. Nekako moram vjerovati da ce biti bolje.
Sad su valjda najvazniji ispiti i ucenje kao sto ste mi napisali, ali pa moram sa nekim i pricati
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:57   #84
prijavi se na LJUBAV JE NA SELU
lukaXXkralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 00:13   #85
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Kasno mi je doslo u glavu
Za ljubav nikad nije kasno
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 03:09   #86
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Korjen moje nesigurnosti je u odjevanju
Nisam čitala odgovore na ovaj upis ako ih je bilo. Možeš li mi ovo molim te detaljnije elaborirati?
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 06:15   #87
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Korjen moje nesigurnosti je u odjevanju
ne znam da li ti je dostupan FOX kanal, ako nije, potrazi na internetu pokoju epizodu:

Suci za stil (Style by Jury)

Reality Tv show koji cilja na postizanje najboljeg prvog dojma kroz dramatične makeovere

(http://mojtv.hr/kanal/tv-program/69/fox-life.aspx)

zašto te šaljem da to pogledaš? trik je u tome da uvidiš kako je relativno lako promijeniti vanjski dojam koji ostavljaš. s nešto ulaganja u frizera i odjeću, najjači dojam ostavljaju sređeni zubi i osmijeh koji proizlazi iz toga, novog samopouzdanja koje ženska osjeća.

ja isto nisam nikakva senzacionalna prirodna ljepotica, pa se uz nešto pažnje bojama i stvarima koje stavljam na sebe ipak sasvim dobro snalazim. no, samopouzdanje se stječe uspješnim rješavanjem situacija kojih se bojiš, tako da ćeš se na neke promjene morati odvažiti. nije točno ni da se crte lica ne mogu promijeniti. npr, ako je prevelik i grbav nos ono što te muči, skoncentriraj se da zaradiš za estetsku operaciju - zašto ne? moglo bi ti promijeniti pogled na svijet, i osloboditi te tog kompleksa manje vrijednosti kojeg čini se imaš.

kad jednom središ vanjski sloj, bit će ti dovoljna jedna uspješna veza da sve ostale krenu poput domina.

no, slažem se i s ostalim forumašima da bi morala malo više proniknuti u to, što tebe točno zanima, što te veseli, u čemu si dobra, i na te karte igrati nakon što si kupiš par novih krpica - jer ljudi će ti možda prići jer si dobro obučena, ali neće zato s tobom ostati. apsolutno je bitno i da ti pokažeš svoje zanimanje za njih - svatko treba odobravanje, i nalazi ga vrlo privlačnim.
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 07:39   #88
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Korjen moje nesigurnosti je u odjevanju
Gledaj, komad, ako nemaš prijatelje zbog toga što se oblačiš nekako (kako god) onda svejedno moraš promijenit prijatelje. Jer su onda ovi tvoji postojeći kreteni.



Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Da ne ispadne da ne zelim mrdnut guzicom dali na ovom Forumu netko zna gdje se moze ici na plivanje u Splitu
Moš, na bazene na Poljudu, čak i nije preskupo. Al ono, kad si iz Splita, ne vodi neku veliku brigu, uvik će bit dovoljno krkana iz Livna za udaju.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 16:09   #89
[QUOTE=el Torro;37971648


I ajd nemojte me žderat. Nek netko curu lijepo izvede na kavu. Jedna kava se možee istrpit i s mladunčetom od kombajna a kamoli
ne s ovom djevom ...[/QUOTE]

Ma nisam ja sad toliko ocajna da trebam moliti nekoga da me pozove na kavu. Tu kavu sam uzela kao primjer.

Samo sam se pitala sto nije u redu da nitko ne pokazuje zelju za vezom sa mnom i kao sto pise u temi koju sam navela "dali ste imali do 25 god. ponuda da netko zeli provestit zivot sa vama i da nekome rodite djecu"

Znam da sam i ja dosta grijesila i nesvjesno odbijala i ignorirala ali sad vise nema ni ponuda. Zato zelim mijenjati moj odnos sa ljudima dok nije kasno
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 16:10   #90
Quote:
shef Sale kaže: Pogledaj post
Za ljubav nikad nije kasno
Zelim vjerovati u ovo!!
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 16:13   #91
Možeš li pokušati odgovoriti na ovoj svoj upis: korjen moje nesigurnosti je u odjevanju?
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 16:13   #92
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
ne znam da li ti je dostupan FOX kanal, ako nije, potrazi na internetu pokoju epizodu:

Suci za stil (Style by Jury)

Reality Tv show koji cilja na postizanje najboljeg prvog dojma kroz dramatične makeovere

(http://mojtv.hr/kanal/tv-program/69/fox-life.aspx)

zašto te šaljem da to pogledaš? trik je u tome da uvidiš kako je relativno lako promijeniti vanjski dojam koji ostavljaš. s nešto ulaganja u frizera i odjeću, najjači dojam ostavljaju sređeni zubi i osmijeh koji proizlazi iz toga, novog samopouzdanja koje ženska osjeća.

ja isto nisam nikakva senzacionalna prirodna ljepotica, pa se uz nešto pažnje bojama i stvarima koje stavljam na sebe ipak sasvim dobro snalazim. no, samopouzdanje se stječe uspješnim rješavanjem situacija kojih se bojiš, tako da ćeš se na neke promjene morati odvažiti. nije točno ni da se crte lica ne mogu promijeniti. npr, ako je prevelik i grbav nos ono što te muči, skoncentriraj se da zaradiš za estetsku operaciju - zašto ne? moglo bi ti promijeniti pogled na svijet, i osloboditi te tog kompleksa manje vrijednosti kojeg čini se imaš.

kad jednom središ vanjski sloj, bit će ti dovoljna jedna uspješna veza da sve ostale krenu poput domina.

no, slažem se i s ostalim forumašima da bi morala malo više proniknuti u to, što tebe točno zanima, što te veseli, u čemu si dobra, i na te karte igrati nakon što si kupiš par novih krpica - jer ljudi će ti možda prići jer si dobro obučena, ali neće zato s tobom ostati. apsolutno je bitno i da ti pokažeš svoje zanimanje za njih - svatko treba odobravanje, i nalazi ga vrlo privlačnim.
Pogledati cu, hvala za link

Ovo si dobro napisala, pa to ja i zelim promijeniti
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 16:30   #93
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
Gledaj, komad, ako nemaš prijatelje zbog toga što se oblačiš nekako (kako god) onda svejedno moraš promijenit prijatelje. Jer su onda ovi tvoji postojeći kreteni.





Moš, na bazene na Poljudu, čak i nije preskupo. Al ono, kad si iz Splita, ne vodi neku veliku brigu, uvik će bit dovoljno krkana iz Livna za udaju.
Znam da moram naci nove prijatelje, zato sam se i okrenula upoznavanju novih ljudi.

Netko je tu napisao da je vazno znati sto zelis, pa ja zelim muza i djecu a ne nekog krkana. Sto god da znacio taj naziv
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 16:39   #94
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Ne, ovakvi tipovi ne ostaju sami, jer pristaju na bilo što. Ona nema pojma što hoće, nema pojma što se njoj kod ljudi sviđa. Vrlo lak plijen za bilo koga. Možda će imati sreće, ali koje su šanse za to?

MOžda sam u krivu, ali kad netko ne zna odgovoriti što mu se na jednoj jedinoj osobi koja ga je privukla svidjelo, ja pretpostavljam da joj se svidjela neka mala pažnja koju je ipak tada dobila. Bilo bi mi drago da sam u krivu, naravno.

Isto je i sa stjecanjem prijatelja, ne čini mi se najveći problem to što je ona nezanimljiva drugima, nego na kraju krajeva ona ne nailazi na ljude koji bi njoj bili zanimljivi, nema uopće poriv da se s nekim sprijatelji zato jer je ovakav ili onakav nego samo zato da eto nekog ima, bilo koga. To mi se čini opasno.
Ovo je opasno. I ja sam o ovome razmisljala da se lako moze dogoditi nekome tko je sam ( kao ja ) da mu godi i mala paznja i neke mrvice koje mozemo dobiti. Ja prije nisam bila takva, svjesna sam da sam usamljena i vjerujem da cu upoznati pravu osobu. I da ce biti obostrano
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 16:43   #95
Quote:
Persephone kaže: Pogledaj post
Ne dozvoli da ti drugi govore tko si. Ne tuguj. Tvoja je trenutna samotnost dar. Ne slušaj one koji ne razumiju. Otiđi sama u šetnju, promatraj more, prirodu, zalazak sunca. Otiđi sama u kino. Čitaj, promatraj svijet oko sebe, budi svoja. Studiraš, sigurno te nešto zanima, možda imaš neki talent, čežnju, i od sebe same skriveni interes. Neka te srce vodi onome u čemu možeš biti kreativna i sretna.

Izađi isto tako nekamo u društvo, na radionicu, predavanje, bilo gdje gdje te interes vuče, čak i kad ti se ne da. Pogotovo kad ti se ne da.

Uopće ne razmišljaj o svojoj samoći. One koji ti govore negativne i ružne stvari, uključujući i forumaše koji to čine, jednostavno makni iz svog vidokruga. Nema ih za tebe i kvit.

Stvari će se posložiti same od sebe u onom trenutku kad makneš sav taj pritisak, promišljanje i brigu o svojoj slici i položaju.

Na tvojoj sam strani.
Lijepo je ovo procitati, stvarno cu morati zapamtiti sto si mi ovdje napisala. I pokusati ne razmisljati o samoci
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 16:51   #96
ali, kad upoznajes nekog decka, nemoj mu slucajno spominjat ili se tako ponasat "zelim se udat i zelim imat djecu". bez uvrede, ali ne zelis valjda da netko prodje sa kave, a da se niste ni upoznali kak se spada.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 16:52   #97
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Znam da moram naci nove prijatelje, zato sam se i okrenula upoznavanju novih ljudi.

Eto, lijepo, sad jos samo materijaliziraj sto smo ti preporucili.


Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Netko je tu napisao da je vazno znati sto zelis, pa ja zelim muza i djecu a ne nekog krkana. Sto god da znacio taj naziv
Ja sam isto iz Splita, mogu ti pokazat koji vikend kad dodjem doma.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 16:54   #98
Izgled, financije, godine, pamet, osjecaji i sve ostalo jest kurac naspram samopouzdanju, ako imas samopouzdanje imas sve potrebno da si nađes nekoga.

Problem koji je vidljiv kod tebe jest da ti je samopouzdanje na nuli...ako je to vidljivo na forumu prek postova, onda pretpostavljam da je uzivo vidljivo kao ogromni crveni balon kojeg nosis pred sobom i odbije sve od tebe.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 17:06   #99
Pa pozovi ti nekoga na kavu.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 17:16   #100
i pirouette... nakon svih postova, jel ti koji savjet pomogao?
koje stavke ce ti biti zvijezde vodilje..
tj. sto si generalno odlucila?
easium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.