Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2015., 07:15   #61
http://oi61.tinypic.com/2wg50zn.jpg

Danas sam naletio na ovu gore sliku pa me podsjetila na ovu temu. Osobno volim punije zene ako imaju lijep oblik tijela. Isto vrijedi i za mrsavice.
juo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 10:46   #62
ja nekako ovu temu više vidim kao twiggy vs. sophia loren

meni je žao, ali radije biram sofijcu
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 12:36   #63
Zar nije ova tema debele zene vs. Mrsavice? Loren mozda nije mrsavica, ali je daleko od debele zene...
lika daroš is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 14:30   #64
Quote:
prettyugly kaže: Pogledaj post
ja ne znam da li znam ijednu ovakvu zenu, ako su mrsave onda nemaju veliku guzu i sise (mozda jedno od toga ali ne oboje nikako), znam nekoliko koje imaju super struk i vitke ruke, i cak sise i guzicu, ali obavezno malo jace noge, nikako vitke. mislim da su ti standardi preludi i nedostizni i ne treba biti ocajan ako se ne uklapas u njih.
Ne. Nisu nedostižni, ovisi o genetici.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 14:43   #65
svakakvih čudesa na svijetu a žene se zamaraju samo brojanjem kalorija i uspoređivanjima
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 23:34   #66
Quote:
lika daroš kaže: Pogledaj post
Zar nije ova tema debele zene vs. Mrsavice? Loren mozda nije mrsavica, ali je daleko od debele zene...
prema danasnjim standardima zenskog tijela, ona je - debela
jer fino u prvom postu pise debeljuce. ove pretile nisam ni uzimala u obzir.
s obzirom da je zacetnica teme isparila nakon 3. posta, necemo dobit odogovor tako skoro
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 23:36   #67
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
prema danasnjim standardima zenskog tijela, ona je - debela
jer fino u prvom postu pise debeljuce. ove pretile nisam ni uzimala u obzir.
s obzirom da je zacetnica teme isparila nakon 3. posta, necemo dobit odogovor tako skoro
nije
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 23:55   #68
al je. nijedna glumica ne izgleda danas tako. niti bi se usudila izgledati tako. sad ne mislim na ine bucke, nego na sex simbole
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 02:56   #69
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
al je. nijedna glumica ne izgleda danas tako. niti bi se usudila izgledati tako. sad ne mislim na ine bucke, nego na sex simbole
a sestre Kardashian? Mozda donekle i imas pravo, ali sumnjam da su mrsavost nametnuli muskarci. Recimo da se Megan Fox udeblja pet do deset kila, vjerujem da bi i dalje bila seks simbol vecini muskaraca.
juo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 09:25   #70
pa kardashianke nisu debele. one su ono sta bi sve mi htjele bit - sise, guzice, tanke noge, struk, ruke, glava. pa pogle kloe. ona je bila debeljuskasta i sad je i ona isla smrsavit. i isto mi je bila simpaticnija debeljuskasta. nekako imam osjecaj da kad su ljudi puniji su puno bezbrizniji.

a sta se megan fox tice, da, bila bi i dalje privlacna, al da se udeblja 30 ne vjerujem bas.
primjer - demi lovati i kelly clarkson. one su bile mrsavice pa se udebljale. meni su i dalje slatkice. makar bi kelly mogla skinut 10tak kg jer se lagano krece prema gojaznosti.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 10:15   #71
sve je to relativno
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 11:25   #72
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
pa kardashianke nisu debele. one su ono sta bi sve mi htjele bit - sise, guzice, tanke noge, struk, ruke, glava. pa pogle kloe. ona je bila debeljuskasta i sad je i ona isla smrsavit. i isto mi je bila simpaticnija debeljuskasta. nekako imam osjecaj da kad su ljudi puniji su puno bezbrizniji.

a sta se megan fox tice, da, bila bi i dalje privlacna, al da se udeblja 30 ne vjerujem bas.
primjer - demi lovati i kelly clarkson. one su bile mrsavice pa se udebljale. meni su i dalje slatkice. makar bi kelly mogla skinut 10tak kg jer se lagano krece prema gojaznosti.
Meni je Kim izgledala debelo kad je bila trudna. Ne znam za bezbriznost, ali cito sam da deblji ljudi imaju manju incidenciju suicida. Vjerojatno jer salo utjece na razinu pojedinih hormona. Kelly mi na ovoj slici lijevo izgleda seksi, a desno bas i ne.

Mislim da ce skoro u buducnosti debljina opet doci u modu zato sto je danasnja generacija djece pretila. Mnogima od njih ce prva ljubav biti netko s viskom kila.
juo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 13:18   #73
zašto bi bile jedne protiv drugih
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 13:39   #74
a ono, zato jer mogu

juo kelly je danas ovako desno i na netu ima niz clanaka di ju napadaju zbog debljina. i onda ona progovara o bodyshamingu blah blah.

amy shumer. iznimno simpaticno djevojce. i dam se kladit da nebi bila tako simpa da je mrsava
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 15:11   #75
sad sam se sjetio tko je kelly, to je ona iz spota heartbeat song. Uopce je nisam prepoznao na slikama. Ne znam sta se medije tice njezina tezina, to je njezina stvar i njezino tijelo. Takvi negativni komentari mi nisu previse razliciti od rasizma.
Meni je recimo simpa ona bucka iz serije Divino novo ruho, ima mi i prekrasne zube.
juo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 16:10   #76
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
pa kardashianke nisu debele. one su ono sta bi sve mi htjele bit - sise, guzice, tanke noge, struk, ruke, glava. pa pogle kloe. ona je bila debeljuskasta i sad je i ona isla smrsavit. i isto mi je bila simpaticnija debeljuskasta. nekako imam osjecaj da kad su ljudi puniji su puno bezbrizniji.
Kim i Khloe su debele i imaju nakaradne guzičetine. I kakve tanke noge, pobogu?
Kourtney je ok.
Male Jennerke su zgođušne, da. Posebno Kylie.
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 16:28   #77
nemate pojma
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 17:35   #78
Quote:
Roksolana kaže: Pogledaj post
Kim i Khloe su debele i imaju nakaradne guzičetine. I kakve tanke noge, pobogu?
Kourtney je ok.
Male Jennerke su zgođušne, da. Posebno Kylie.
Za bijelce su takve guzice prevelke, no za crnce mozda i nisu. Ljudi su previse razliciti da bi ih se sve moglo trpati u iste kategorije. Tak da su zapravo mjerila nakaradna ako to ne uzimaju u obzir. Ja bi radje koji put vidio nesto sto mi se ne svidja nego da zivim u lazi poput onih Stepfordskih supruga.
juo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 19:47   #79
Quote:
Roksolana kaže: Pogledaj post
Kim i Khloe su debele i imaju nakaradne guzičetine. I kakve tanke noge, pobogu?
Kourtney je ok.
Male Jennerke su zgođušne, da. Posebno Kylie.
Quote:
juo kaže: Pogledaj post
Za bijelce su takve guzice prevelke, no za crnce mozda i nisu. Ljudi su previse razliciti da bi ih se sve moglo trpati u iste kategorije. Tak da su zapravo mjerila nakaradna ako to ne uzimaju u obzir. Ja bi radje koji put vidio nesto sto mi se ne svidja nego da zivim u lazi poput onih Stepfordskih supruga.
meni one uopće nisu nakardne. osim kad se našminkaju i iskonturiraju lice ko da se igraju pastelama. kim bez šminke i u kupaćem je jako zgodna i lijepa možda ne vidim dobro. makar sam nekako uvjerena da ima implatante i u guzici i u bokovima.

skrenuli smo s teme

edit: đe je guzica, kim?
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 20:28   #80
Pa ta slika u kupaćem je stara više od 5 godina. I meni je tada bila jako zgodna i lijepa.
Danas je sve samo ne to. Vidi se da ih ne pratiš (možda i bolje) Prolistaj malo njenu temu na Slikovnici pa vidi kako danas izgleda. Priča se i da fura nekakav jastuk da bi joj dupe izgledalo veće.
Znam da smo off, ali baš me iznenadilo kad sam pročitala da su one idealne pa sam morala reagirati. Lol, nisu to odavno, a i svaka od njih je drukčije građe. Meni je nevjerojatno da je sve njih ista majka rađala.
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.