Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2015., 19:47   #101
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
ne vidi se trbušina od majice
reci to svojoj zeni kad bude trudna oko imas muda
extirpator is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 09:06   #102
Quote:
extirpator kaže: Pogledaj post
reci to svojoj zeni kad bude trudna oko imas muda


Meni je jednostavno ljepse vidjeti kada je cura vitka, moze obuci stogod pozeli, furati onaj stil tipa samo dobre traperice bijela majica i odlicno izgleda. Recimo do 30 mi se vidi da je ogromna prednost biti vitka, pomladjuje, sve ti stoji sto stavis na sebe a i lice izgleda profinjeno...definitivno doprinosi zenstvenosti, sitna cura moze i psovati kao kocijas i jos uvijek nece djelovati grubo vec prije nedoraslo.

A onda kada se pojave bore, onda nekim zenama i bolje stoji biti malo punija, ali naravno, sve je to individualno i na kraju krajeva su meni oni ljudi lijepi koji necim zrace, sveukupni dojam se nikada ne moze zamjijeniti mrsavoscu ili tak
Aminakojim is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 09:41   #103
Quote:
lika daroš kaže: Pogledaj post
Devedesete su bile najbolje sto se tice tih modela. Ovo sad su suste krajnosti. Gdje je nestala zlatna sredina?
ovaj uspon plus size modela najbolje ti govori koliko su te stvari trendovske.
kad sam ja bila 20-godisnjakinja(cak nije bilo ni toliko davno),plus size modeling ili nije postojao, ili je egzistirao negdje na nekakvoj modnoj margini, uz najcesce popratno iscudjavanje kao da se radi o freak showu.
danas je posvuda po medijima, ima stvarno lijepih zena tamo i ja moram priznati da mi se svidja gledati ih jer sam i sama taj tip, a kao mladjoj mi je bilo jako tesko naci nekakav uzor nalik sebi, jednostavno zato sto istih nije bilo. znaci, nekakva punija zena velicine 42 koja se voli lijepo obuci, ima lijepo, lice, kosu - toga u casopisima nije bilo uopce.
danas sam sigurnija u sebe, ali priznajem da bi voljela da sam u doba svog odrastanja da u novinama mogla vidjeti i takve cure, vjerujem da bi se osjecala manje ruzno i neprikladno.
s druge strane, ako maknemo moje osobne preferencije i poistovjecivanje, trend je to kao i svaki drugi, kako je dosao tako ce i otici, i to ne smijemo zaboraviti. to se najbolje vidi po brzini kojom se to mijenja, zene koje su plus size modeli danas prije deset godina ne bi mogle ni pomisliti na nekakvu modeling karijeru.
sto se tice debljine i mrsavosti to bi primarno trebalo biti pitanje osobnog osjecaja i zdravlja, a ne predmet javne rasprave i sukobljavanja, pogotovo vrijedjanja medjusobnog, zene sebi time ne cine nikakvu uslugu, upravo suprotno. a jos mi je bljutavije kad vidim kada se u to ukljuce (vecinom ispodprosjecni) muskarci, pa zene nazivaju daskama ili svinjama. ruzno jako i nepotrebno.
prettyugly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.