Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2008., 13:39   #261
Samo sam postavio par pitanja.
No dobro. c ya
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 21:58   #262
Quote:
sun-in-eyes kaže: Pogledaj post


Ti se kao prvo malo INFORMIRAJ o demonima ako već misliš o njima pričati, ima ih u svim većim religijskim sustavima, pa će tvoja dječačka ideja o rogatim zlikovcima iz neke roleplaya ubrzo ispariti u oblak straha, al to je ok, to je prvi korak. Nadalje, tvoje površno i primitivno shvaćanje duhova je tako grozno ograničeno da mi je iskren problem doći do te razine misli kako bi te naveo da analizom znanih podataka uočiš koja sve pitanja postavlja takav jedan fenomen. Uspijet ću ali ne danas, nemam vremena.
.
nemoj opet o Crkvi i anđelima i demonima...te zastarjele religije drže se onih pradavnih vremena kad su ljudi bili neuki i svaki neobješnjem pojam za njih je bio "s one strane", djelo nečastivog ili vraga ili štatijaznam...

naučno nije dokazano ni postojanje anđela niti demona...pa ako netko vjeruje u boga i donira crkvi nove nek mu bude...
al ako ima onih koji vjeruju u duhove nek ih pokažu nama koji NE vjerujemo...
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 01:45   #263
Vec ja vidim da ne shvacate ozibljno ovu ektoplazmasku prijetnju sa drugog svijeta...znaci ovako




Na PM saljite poruke kad treba doci koja je razina prijetnje...136 eura sat,rjesavamo sve osim hititskih demona(moze i to ali se placa 16 eura vise treba nam jos jedan mali da drzi 76 macaka u redu)...
Znaci samo zovite,ako nema para nema veze primamo i kune.
Katzenjammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 17:21   #264
Ako netko ima duhove u stanu a voljan je javno pred kamerom o tome govoriti neka mi se javi. Hvala. Pozz.
kokojuju is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 18:09   #265
Quote:
dr.karamela kaže: Pogledaj post
Zatvoreni prozori ujutro su otvoreni. (100% čvrsto zatvoreni)

To sam i ja jednom primjetila, a isto tako samo bila 100% sigurna da je bio zatvoren, i to cvrsto zatvoren da ga nitko od ukucana nije mogao niti otvoriti...istina je da sam se prestrasila malo......a s druge strane sam mu zahvalna na tome, bar je uspio otvoriti prozor ak nis drugo haha
Shvacam da si prestravljena, i da mozda ne mozes mirno spavati....ha cuj....jedino rjesenje je to, da se odselis.
RedEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 18:15   #266
Quote:
RedEyes kaže: Pogledaj post
To sam i ja jednom primjetila, a isto tako samo bila 100% sigurna da je bio zatvoren, i to cvrsto zatvoren da ga nitko od ukucana nije mogao niti otvoriti...istina je da sam se prestrasila malo......a s druge strane sam mu zahvalna na tome, bar je uspio otvoriti prozor ak nis drugo haha
Shvacam da si prestravljena, i da mozda ne mozes mirno spavati....ha cuj....jedino rjesenje je to, da se odselis.
Dobro, nije mi jasno zašto svi bježite i selite se. Mi ih imamo u kući i nitko više ne trza na njih. Malo rade svinjarije ali nas u principu ne diraju. Ne diramo niti mi njih.
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 16:05   #267
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
Dobro, nije mi jasno zašto svi bježite i selite se. Mi ih imamo u kući i nitko više ne trza na njih. Malo rade svinjarije ali nas u principu ne diraju. Ne diramo niti mi njih.
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 20:28   #268
Dobro, a šta da radim - prodam kuću koju još nismo pošteno niti završili i na kojoj imamo 3 kredita???
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 23:19   #269
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
Dobro, a šta da radim - prodam kuću koju još nismo pošteno niti završili i na kojoj imamo 3 kredita???
Ovdje ne komentiram , ali redovito čitam jer su mi priče zanimljive pa ako imaš vremena možeš ispričati neke od tih svinjarija? Obožavam takve priče....
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 23:38   #270
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno čitala da žene koje barem jedanput tjedno spreme kuću, manje obolijevaju od nekih bolesti. Sva sreća pa me spremanje opušta . Čini mi se da u svim tim pričama sa mističnom podlogom postoje zapravo upute kvalitetnog življenja u običnom životu. Ne znam tko je to napravio, ali bilo je zapravo duhovito..Naime, netko od forumaša komentirao je kako se noževi ne smiju okretati tako da vrh bude okrenut prema gore jer to donosi nesreću i onda je pisao/la o posjekotinama...
Naravno, ti govoriš o drukčijem čišćenju.
Inače, kad imam nekakve probleme, vrlo često koristim vizualizaciju da ih se riješim. Bilo da se radi o pričanju pred skupinom ljudi, tremi pred ispit, ljudima koji mi idu na živce. Samo si lijepo vizualiziram neke stvari i ubrzo se bolje osjećam.
Možda je stvar s tim useljavanjem u stanove gje je već netko živio, da u podsvijesti imamo podatak da je tu već netko živio, pa onda pitanja zašto više ne žive, jesu li bili sretni, nesretni....Nije rijetko da se poistovjećujemo s likovima koji zapravo nemaju nikakve veze s nama, barem ne u realnom životu.

Edit: kladim se u 100 ojera da je istraživanje o čišćenju i kako ono utječe na zdravlje žena, sponzorirao neki muškić
pa i feng shui kaže da redovito moramo čistiti prostor oko sebe...da pozitivni "chi" može nesmetano teći.
Red alert is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 09:48   #271
Quote:
rhcp.. kaže: Pogledaj post
Ovdje ne komentiram , ali redovito čitam jer su mi priče zanimljive pa ako imaš vremena možeš ispričati neke od tih svinjarija? Obožavam takve priče....
Budem. Duga je to priča, a sad sam malo u frci s vremenom. Uglavnom, za uvod, počelo je čim smo se doselili, međutim, za sve događaje smo na početku imali racionalna objašnjenja - budući da nismo od onih frikova koji sve pripisuju nadnaravnom. Inače, troje nas je - muž, mali od 13 godina i ja. Imamo i psa, labradora, koji, zanimljivo, sve to promatra dignutih ušiju, ali ne reagira. Pomalo su se naša racionalna objašnjenja počela topiti i zamijenila ih je jeza - a onda smo se naučili jedni na druge...

Nastavit ću kad nađem vremena...

Pozdrav
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 14:30   #272
Eto me opet.

Dakle, počelo je tako da bismo navečer kad bi sjeli u dnevni boravak gledati tv SVI čuli topot koraka u hodniku - objašnjenje je bilo - to se čuje iz susjedne kuće s kojom smo dvojni - imamo jedan zajednički zid.

Nakon toga bih JA nalazila upaljena svjetla po stepeništu, hodniku - svjetla za koja znam da sam ih ugasila, povremeno sam nalazila otvorene slavine u kupatilu - muž mi je objasnio da je to kriza srednjih godina.

Povremeno se čulo otvaranje ulaznih vratiju - a nije bilo nigdje nikoga - tako da sam bila gotovo sigurna da sam pukla...

I onda je sve prestalo nekoliko mjeseci.

Onda su našli novu žrtvu - mog sina.

Usred noći upalio bi se kompjuter u njegovoj sobi, počela bi podrhtavati stolica ili bi se čuo metalni zvuk struganja po radijatoru. Jadan mali bio je sav van sebe i jedno vrijeme spavao s nama. No, muž je imao logična objašnjenja da je sasvim normalno da se kompjuter sam uključi a za stolicu i radijator mu je objasnio da je to sanjao. I tako smo oboje proglašeni ludima!

I opet je sve stalo nekoliko mjeseci.

A onda je i muž došao na red.

U dnevnom boravku imam radni stol koji uglavnom ja koristim. Vrlo često se, dok sam tamo, osjeti prolaz hladnog zraka, kao propuh, iako je stol u kutu. I to sam, naravno, ja "umislila", sve dok jednog dana muž nije sjeo za taj stol.

Pala je na pod plastična pernica. U redu, on ju je digao i stavio dalje od ruba. Nakon nekoliko minuta PALA JE PONOVO! Maknuo ju je na drugi kraj stola.
Drugi dan je ponovo sjeo za taj stol, pala je metalna pernica - i to se ponavljalo svaki put kad bi sjeo za stol!

Onda je maknuo i metalnu pernicu.

I dok je radio za kompjuterom, po stolu mu se počeo, sam od sebe pomicati mobitel.

E sada nismo više bili ludi samo mali i ja!

Onda sam ja jedan dan otišla do grada nešto kupiti, a on i mali su ostali doma.
Oboje su vrlo jasno čuli kucanje po ulaznim vratima - do kojih nitko nije mogao doći jer su vrata na stepeništu bila zaključana. Muž je, naravno mislio da sam ja, otvorio vrata - kad tamo nikoga.

Trenutno je zatišje. Ne spominjem ono da se povremeno osjeti prolazak hladnog zraka, nepoznati parfem ili da povremeno, krajičkom oka vidim neku sjenu - to se sve može pripisati halucinacijama...

E sad. Ja osobno ne mislim da se radi o duhovima - ne vjerujem da baš netko mrtav šeta meni po stanu. Nešto nas zafrkava, ali po meni mogla bi biti nekakva paralelna dimenzija. Ako mi nešto ne vidimo, ne znači da nije tu...

E pa vi prosudite.

Mi smo se na to navikli. Ne tjeramo "to" ali se više niti ne obaziremo. Kad se dogodi nešto, jedini komentar je "opet Casper"!
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 14:37   #273
Naravno da nema smisla da prodajete kucu zbog toga kad je suzivot (ocito) moguc...Je li na mjestu vase kuce bila neka stara kuca ili slicno?
__________________
Only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way more cool and can kick your ass.
Sunshine007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 14:43   #274
Textbook poltergeist case, valjalo bi istražiti podrobnije (što malo normalnih osoba želi).

Predlažem ti da malo fotkaš stan običnim fotićem, eventualno ostaviš videokameru da snima ako imaš, funky stuff. Globalno gledajući jesu li te pojave eskalirale ili se odvijaju istim intenzitetom?
sun-in-eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 14:47   #275
Quote:
Sunshine007 kaže: Pogledaj post
Naravno da nema smisla da prodajete kucu zbog toga kad je suzivot (ocito) moguc...Je li na mjestu vase kuce bila neka stara kuca ili slicno?

Da, temelji i prizemlje su stari oko 100 godina, ali kat na kojem smo mi je potpuno nov, nadograđen. U prizemlju je svekrva ali kod nje nema takvih svinjarija...
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 15:20   #276
Quote:
sun-in-eyes kaže: Pogledaj post
Textbook poltergeist case, valjalo bi istražiti podrobnije (što malo normalnih osoba želi).

Predlažem ti da malo fotkaš stan običnim fotićem, eventualno ostaviš videokameru da snima ako imaš, funky stuff. Globalno gledajući jesu li te pojave eskalirale ili se odvijaju istim intenzitetom?
Pa svatko od nas troje je dobio svoju "porciju". Događa se u nekim turnusima - nismo uspjeli otkriti čime se aktivira. E sad da li je bacanje stvari po podu eskalacija... vjerojatno je, ali u zadnje vrijeme tu i tamo se nešto čuje, pomakne, lupi ali ništa uznemiravajuće. Kažem ti, više ne obraćamo pažnju na to.

Svojedobno sam, čekajući da se osuši pod u hodniku, sjedila u kupatilu i od dosade snimala mobitelom po kupatilu. Bila je potpuna tišina, nikoga nije bilo kod kuće, nije bilo niti vjetra, niti propuha.Kad sam pustila video snimku - ništa posebno, no zvuk je bio stravičan. Pokazala sam to mužu, no niti on nije imao "racionalnog" objašnjenja. Razmišljali smo da dostavimo snimku nekome tko bi to mogao objasniti, ali nismo znali kome.
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 15:31   #277
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
Svojedobno sam, čekajući da se osuši pod u hodniku, sjedila u kupatilu i od dosade snimala mobitelom po kupatilu. Bila je potpuna tišina, nikoga nije bilo kod kuće, nije bilo niti vjetra, niti propuha.Kad sam pustila video snimku - ništa posebno, no zvuk je bio stravičan. Pokazala sam to mužu, no niti on nije imao "racionalnog" objašnjenja. Razmišljali smo da dostavimo snimku nekome tko bi to mogao objasniti, ali nismo znali kome.
Kakav zvuk?! Najbolje da to predocis svima nama na "Rubu" ...
__________________
Only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way more cool and can kick your ass.
Sunshine007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 15:32   #278
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
Da, temelji i prizemlje su stari oko 100 godina, ali kat na kojem smo mi je potpuno nov, nadograđen. U prizemlju je svekrva ali kod nje nema takvih svinjarija...
Cudno...Pretpostavljam da ona zna da se to kod vas dogadja?
__________________
Only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way more cool and can kick your ass.
Sunshine007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 15:37   #279
Eh, ja sam za stavljanje zvuka na internet - trupac. Ali kaže mali da on zna kako.

Javim vam.

A svekrvi nismo to pričali jer bi žena umrla od straha. Zato znaju moji starci - i nikad u posjeti ne ostaju predugo :-)
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 15:39   #280
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
Da, temelji i prizemlje su stari oko 100 godina, ali kat na kojem smo mi je potpuno nov, nadograđen. U prizemlju je svekrva ali kod nje nema takvih svinjarija...
Riješeno.





Šala mala.
E ovako. Probaj baš ono što sun in the eyes govori da malo fotkaš stan i ostaviš kameru upaljenu i slično.
Probajte snimiti nešto od toga.
Ako ne, ja i moja ekipa ''Forum Ghostbustersa'' smo na raspolaganju.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.