Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2004., 04:19   #61
Hvala na odgovoru Hannah.Nevjerojatno,bas sam ljuta sad Slat ce mama i dalje
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 09:21   #62
CRYO-GEL

Cure,

COLLISTAR - Anticellulite CRYO-GEL.

Genijalna stvar!!!

Pozdrav!
__________________
Druuna
Druuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 10:52   #63
Quote:
Zmijica kaže:
Uz sauna hlacice, koje su goli qurac.
Isprobano
Hej, a šta je sa tim sauna hlačama?!

1.)Rekla mi je cura koja radi u kozmetičkom salonu da ful pomažu u riješavanju celulita jer se izbacuje višak nakupljene vode.

2.)Frendica je par mjeseci više puta tjedno išla trčati u tom sauna odijelu po pola sata, i jedan dan ju je za vrijeme treninga počelo srce lupati k'o ludo, nije mogla disati, nesvjestica itd..srećom nije bila sama. Ode kod doktora i on joj kaže da je pretjerala sa tim odijelom i da može uzrokovati probleme sa srcem jer je to veliki šok i napor za organizam.

3.)Čitala sam na Plivinim stranicama da u biti te hlače usporavaju otapanje masnoće, i da bi se postigli bolji rezultati bez hlača.



Ima netko neka iskustva ili stručna objašnjenja?
Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 12:08   #64
Winona obavezno se javis u vezi rezultata s tom kremom ja cu tu kremu kupit u 6 mj, pa cu je mjesec dana prije mora koristit...
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 16:02   #65
jaaaoj, kak mi znamo nekad pretjerat!!!!

Moja se frendica jedna išla rolat, a gornji dio nogu i trbuh bi si ispod odjeće omotala onom ljepljivom prozirnom folijom prije....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 16:23   #66
Quote:
Hannah kaže:
trackam se time. meni to fino miriši. da je kože glatka - je.
volim kreme, mlijeko i gelove za tijelo pa redovno isprobavam dobromirisne proizvode .

sumnjam da bi to pomoglo nekome tko nastoji riješiti celulit. ma i ove sve druge kremice za ubijanje celulita. sumnjam da se stvar topi mazarijama. ali "vjera" u to je ipak neuništiva.
Apsolutno se slažem. Teško da neka kremica može uništiti nešto tako tvrdokorno. Moje iskustvo s tim kremicama (ovu novu Vichyjevu nisam probala, ali sam prošle godine probala D-Stock i onaj dnevno-noćni tretman, zaboravih mu ime, s ampulicama), je da zategnu kožu i ništa više. Ali mogu primijetiti da, otkad idem jednom tjedno na masažu, pazim kaj jedem (prehrana u zoni) + aerobik 3 puta tjedno - smanjuje se, ali ga još uvijek ima. Ah,da i barem dvije litre vode dnevno pijem.
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 18:05   #67
Quote:
Hana_ kaže:
Winona obavezno se javis u vezi rezultata s tom kremom ja cu tu kremu kupit u 6 mj, pa cu je mjesec dana prije mora koristit...
cuj mogu ti reci odmah da ti mjesec dana upotrebe nece donjeti neke znacajnije rezultate...
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 18:30   #68
ma nema veze mazat cu se i u 7 mj ...sve dok ne potrosim kremu cu se mazat...to ce valjda nekak donijet rezultate ja se nadam
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 18:33   #69
A ti mislish da ce ti jedna krema biti dovoljna za vishe od mjesec dana redovnog mazanja?

Mozhda za jednu nogu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 18:37   #70
Quote:
Hana_ kaže:
ma nema veze mazat cu se i u 7 mj ...sve dok ne potrosim kremu cu se mazat...to ce valjda nekak donijet rezultate ja se nadam
ne bih te htjela razocarati ali tih 200 ml i ne traje tako dugo, pogotovo ako mazes ujutro i navecer kako oni i savjetuju i zavisi gdje ga imas, ja sam mazala i bedra i bokove i guzu.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 18:58   #71
haha magic pa to je meni i ok jer ja trebam mazat samo trbuh i struk tu sam dobila celulita jel ima jos netko tak???il sam jedina..neam velki trbuh imam onak normalan...

ovak da se mi lijepo dogovorimo: ja cu kupit tu kremu mazat se i bumo vidli...uz to cu i trcat a pocinjem krajem 3mj ...ak ce falit kreme kupit cu jos...
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 16:39   #72
ne znam za druge ja na struku i trbuhu nisam nikad imala celulita. Znam da ga neke zene imaju i po rukama i od koljena na nize, po listovima - mog je bilo na bedrima. Ja sam tipicno zenski gradjena.

Sto ce reci, struk uzak a ostalog ima

Hana, nekako uopce ne vjerujem da ti imas puno celulita a ovo s trcanjem ti je super ideja
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 21:52   #73
Winona :kiss., hvala al fakat sam ga tu dobila ..e a ovo za listove uopce nisam cula da neko ima celulit..fakat kod svakog drukcije skoro...fala bogu da ga se na licu ne moze imat jos bi trebale kremice i za to
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 22:20   #74
valja li gel od cekropije Afrodita?

recite da valja jer sam ga vec kupila.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 22:24   #75
Meni je taj suuuper!!!
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 23:19   #76
sad citajuci topik vidim da se spominjala krema kao preporuka ne gel...kazes da je dobar...
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 09:35   #77
Vidjela sam nesto novo od Guama,u crvenom pakiranju-koristi se prije vjezbanja.
Jel netko to probao?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 10:22   #78
Quote:
Samantha kaže:
sad citajuci topik vidim da se spominjala krema kao preporuka ne gel...kazes da je dobar...
Ja sam sad provjerila kaj imam - gel od cirkopije , zelena tuba. meni je savrsen
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 10:35   #79
Vichyjev d-stock duplo pakovanje 30 eura, ona nova krema Lypo nesto 21.90 eura. Naravno to je sve tu u Francuskoj, i usporedjujem da li mi se isplati kupiti neke stvari doma u hr ili ovdje. Za d-stock izgleda da se isplati u Fr.
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 11:39   #80
btw, zna li netko uopce shto je ta cekropija
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.