Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2007., 18:16   #21
Quote:
Panzerschreck kaže: Pogledaj post
Evo članak:

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=340085


Što vi mislite o tome? Od koje dobne granice bi sex sa maloljetnicama trebao biti dozvoljen u Hrvatskoj?
Ma ovo je bolesno...mislim da nikako sex s maloljetnicima ne bi trebao biti dozvoljen..a ne da dozvole i lafo stave granicu...
Malina is offline  
Old 26.02.2007., 18:19   #22
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Naravno, opet nije isto kad dečko ima 18 a ona 14, ili kad dečko ima 25 a ona 14
a zašto ne bi bilo?
__________________
Suze su ti navirale od sreće,a on ih je sušio poljupcima,mazeći ti obraze dlanovima,i ti još čuvaš u džepiću sjećanja,nježnost u njegovu dodiru.
Bitchka is offline  
Old 26.02.2007., 19:58   #23
kaj se mene tiče, sa 4 godina se nemaš kaj ševiti, a pogotovo snekim punoljetnim
__________________
I don't know the answer, but I admire the problem.
Copycat is offline  
Old 26.02.2007., 20:06   #24
Mislim da bi granica trebala biti 15 god
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Old 26.02.2007., 20:18   #25
ja sam prvi put sa svojim dečkom s napunjenih 15godina, danas imam skoro 21 i još smo zajedno. tako da mislim da je i neka zrelost tu potrebna, povjerenje...
al ono kad on ima 25 a ona 15? ne znam meni je to malo nastano...
još gore kad čitam u novinama što sve curice u osnovnoj rade za bon za mobitel??
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Old 26.02.2007., 20:44   #26
Quote:
Panzerschreck kaže: Pogledaj post
Evo članak:

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=340085


Što vi mislite o tome? Od koje dobne granice bi sex sa maloljetnicama trebao biti dozvoljen u Hrvatskoj?
to nije u redu
ryder on the storm is offline  
Old 26.02.2007., 20:46   #27
ja bi to sve pozatvarao,do 17 god se nemaju šta jebat...to su još djeca
slatki_18_zg is offline  
Old 26.02.2007., 21:56   #28
po meni,nek se jebe ko hoce..jer,tak i ovak danas se jebu zenske sa 13 sa deckima od 20..
mogu oni stavit granicu koju hoce,opet ce se svi jebat..
__________________
Boze kako godine lete...
tony_zg is offline  
Old 26.02.2007., 22:09   #29
koja granica ? šta? koje su to fore? ako se dvoje klinaca od 13 karaju su kriminalci? ili krivo kapiram?
šta se mene tiče neka miču dobnu granicu i na 50, ali dok mula od 15 godina izgleda perverzno jebozovna u vrućim hlačicama i da joj tange vire, ili u onim minjacima, pa sad neke tajice i majice preko, a guze se ocrtavaju, a da ne pričam o trapericama usljed kojih tijelo služi kao držač za dobro dupe, nemože bit dobne granice.. jer bi trebalo postavljati i zakonske granice u odijevanju i ponašanju, pričanju, provociranju dečkiju od čak 27 godina koji nisu ludi da odbiju pušenje kurca na brzinu bez ikakve obaveze...
kakvi bonovi? one će ga njima još morat kupit s parama od staraca!!!
 
Old 27.02.2007., 09:14   #30
ma gle..sa 14 moze, ali uz pristanak roditelja
__________________
A tree never hits an automobile except in self-defence.
Lazanje is offline  
Old 27.02.2007., 11:31   #31
A gdje je ona stara: "ako može dohvatiti kvaku, dobra je"??

šalim se naravno. Imam frenda od dvadeset, koji je s curom od 17. Da li je po vama normalno? Meni je nekako "kritična" razlika u godinama, ali opet, 24 i 21 ne zvuče tako loše, a ista je razlika
overlord1987 is offline  
Old 27.02.2007., 11:40   #32
Do 16 kako i je. Ali samo zbog osamnaestogodisnjaka. Osobno se ne mogu zamisliti ni sa curom od 18, to je jos uvijek u glavi dijete.
 
Old 27.02.2007., 11:49   #33
Quote:
tinujevic kaže: Pogledaj post
koja granica ? šta? koje su to fore? ako se dvoje klinaca od 13 karaju su kriminalci? ili krivo kapiram?
šta se mene tiče neka miču dobnu granicu i na 50, ali dok mula od 15 godina izgleda perverzno jebozovna u vrućim hlačicama i da joj tange vire, ili u onim minjacima, pa sad neke tajice i majice preko, a guze se ocrtavaju, a da ne pričam o trapericama usljed kojih tijelo služi kao držač za dobro dupe, nemože bit dobne granice.. jer bi trebalo postavljati i zakonske granice u odijevanju i ponašanju, pričanju, provociranju dečkiju od čak 27 godina koji nisu ludi da odbiju pušenje kurca na brzinu bez ikakve obaveze...
kakvi bonovi? one će ga njima još morat kupit s parama od staraca!!!
To što ona nosi minicu ne znači da te zove na seks...
Gzena is offline  
Old 27.02.2007., 11:54   #34
Quote:
Sex sa maloljetnicama, od koje granice bi trebao biti dozvoljen?
za oba spola od neke 23. pa na dalje.
Default_user is offline  
Old 27.02.2007., 12:01   #35
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
kod nas je 14 za dva maloljtnika, 16 za maloljetnika i punoljetnika koji nije vise od 8 godina stariji, 18 za sve ostalo

to je relativno o.k...
Je, ovo se i meni čini ok. Nije isto kad učenica prvog razreda srednje spava sa maturantom i nekim konjem od 35.

Netko se ovdje bunio da nisu valjda kriminalci djeca koja se zaigraju prije 14. rođendana . Ja bih rekao da, naravno, nisu, ali bi se trebalo pozabaviti roditeljima takve djece.
Lucky Jim is offline  
Old 27.02.2007., 13:09   #36
Zašto ne bi bilo isto? Pimpek guraju u istu stvar, samo što imaju više godina...rizici su jednaki, čin je jednak...

Jedino što je razlika u psihi, kako jedan frajer od 35 može imati seks sa curom od 15...Pa, može, isto kao i onaj od 18. To je individualni izbor, a ako njih dvoje s time nemaju problem, ne znam zašto bi ga mi imali.

Ja bih svima savjetovala da se ne seksaju prije 18, ali takve restrikcije nikad neće biti moguće. Iako su i sa 18 balavi i nezreli, normalno je da želiš to isprobati, ali računa se da što si stariji to si i pametniji, pa ćeš razmišljati o zaštiti i sličnim stvarima. Klinka i klinac od 15 ni ne znaju još uživati u seksu na pravi način i prerano stupanje u iste može im promjeniti neke stavove, pa ih čak i shebati za budućnost...
Ljubljenje, dirkanje, sve je to normalno, ali bih podigla granicu na 16 što se tiče seksa sa maloljetnicima. 14 je premalo.
Gzena is offline  
Old 27.02.2007., 19:49   #37
i tako na kraju dodemo do zakljucka da ovaj svijet ode u tri p** m*** po ovomu mislim da ne bum nikad imala djecu...mislim da bi u ludnici zavrsila da moram to gledat...
joanie1 is offline  
Old 27.02.2007., 20:14   #38
Ma u Americi i u većini modernijih zemalja svijeta djeca spavaju već sa 13,a i se žalimo da je dobna granca preniska,ipak da sam ja na vlasti gore u saboru ili di već definitivno bih pomakao na 18,ako ne i više!
__________________
!
mark knopfler is offline  
Old 27.02.2007., 20:15   #39
pa zar je drkanje postalo staromodno???
__________________
!
mark knopfler is offline  
Old 03.03.2007., 04:32   #40
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
To što ona nosi minicu ne znači da te zove na seks...
a zašto mi se onda diže?
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger