Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2009., 22:19   #81
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Aaah, tek sam sad primjetila ovaj odgovor zahvaljujuci "Ciganche".

Gdje je Hotel Ivka!?!? Nikad cula.

Ja mislim da cu poceti slati mailove svim hotelima.

Tko ce vam praviti tortu?
meni u hotelu..rekli da je uključena u cijenu. trebam samo poći izabrati koju ću.
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:21   #82
Thumbs up

Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
meni u hotelu..rekli da je uključena u cijenu. trebam samo poći izabrati koju ću.
A je li? Pa to malo i olaksava.

Hvala.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:25   #83
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Aaah, tek sam sad primjetila ovaj odgovor zahvaljujuci "Ciganche".

Gdje je Hotel Ivka!?!? Nikad cula.

Ja mislim da cu poceti slati mailove svim hotelima.

Tko ce vam praviti tortu?
ma mali hotelčić uz cestu. Ima puno boljih i s ljepšim pogledom, a ovaj me baš asocira na studentsku menzu
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:29   #84
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
A je li? Pa to malo i olaksava.

Hvala.
većina hotela ima slastičarnu pa onda oni tamo i prave tortu jer ne žele da im se unese torta od nekud drugo bez deklaracije i tih sr...zbog straha od salmonelle pa da se njima ne odbije o glavu
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:33   #85
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
ma mali hotelčić uz cestu. Ima puno boljih i s ljepšim pogledom, a ovaj me baš asocira na studentsku menzu
istina, loš pogled, al eto, bio je u kontekstu jeftinijih hotela s dobrom uslugom, ne ljepših
najljepši pogled ima moj
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 23:10   #86
Uh, jeste se raspisale dok me nije bilo, sad moram sve nadoknadit

@mare: tamburaši su ti pun pogodak , meni punđa isto izgleda bolje kao svečana frizura, elegantnija je, a i bit će vruće pa je praktična (nadamo se lijepom vremenu ), a super mi je to što si uz fenomenalan pogled dobila i tortu (imaju li i presvlake za stolove i stolice tamo isto?). Čak si mi bubu u uho stavila pa i ja razmišljam o Palaceu (ali onda gosti sigurno neće biti tamo smješteni ).

@ciganche: slažem se za h. Ivku - asocira na menzu, pa valjda zato i jest među jeftinijima.

@bluexena: ako će ti se stvarno dat slati sve te mailove, please podijeli s nama svoja saznanja.

E i da ne zaboravim, baš mi je drago da se napokon pokrenula i ova tema Vjenčanje u Dubrovniku, iako nas nema baš puno
Otprilike ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 23:35   #87
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post
Uh, jeste se raspisale dok me nije bilo, sad moram sve nadoknadit

@mare: tamburaši su ti pun pogodak , meni punđa isto izgleda bolje kao svečana frizura, elegantnija je, a i bit će vruće pa je praktična (nadamo se lijepom vremenu ), a super mi je to što si uz fenomenalan pogled dobila i tortu (imaju li i presvlake za stolove i stolice tamo isto?). Čak si mi bubu u uho stavila pa i ja razmišljam o Palaceu (ali onda gosti sigurno neće biti tamo smješteni ).

@ciganche: slažem se za h. Ivku - asocira na menzu, pa valjda zato i jest među jeftinijima.

@bluexena: ako će ti se stvarno dat slati sve te mailove, please podijeli s nama svoja saznanja.

E i da ne zaboravim, baš mi je drago da se napokon pokrenula i ova tema Vjenčanje u Dubrovniku, iako nas nema baš puno
imaju presvlake, baš mi je rekla da sad šiju nove, kao svake godine prave nove. i one su uključene u cijenu
e i meni je drago za ovu temu..mjesecima već čekam
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 23:56   #88
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
istina, loš pogled, al eto, bio je u kontekstu jeftinijih hotela s dobrom uslugom, ne ljepših
najljepši pogled ima moj
o tome nema govora
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 00:03   #89
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
o tome nema govora


jesi odredila datum?
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 00:31   #90
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post


jesi odredila datum?
ne
rujan ili listopad, tuda negdje
vidjet ćemo

još se borim oko nekih selje belje običaja koje ne želim (podvezice, dolazak po mene, vlakići i sl)
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 08:33   #91
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
ma mali hotelčić uz cestu. Ima puno boljih i s ljepšim pogledom, a ovaj me baš asocira na studentsku menzu
Hahaha, onda necu u menzu.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 08:35   #92
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
većina hotela ima slastičarnu pa onda oni tamo i prave tortu jer ne žele da im se unese torta od nekud drugo bez deklaracije i tih sr...zbog straha od salmonelle pa da se njima ne odbije o glavu
Ozbiljno!?!?!? Znaci takve stvari su sad pocele i u nas!!!! Ne znas bi li se smijao ili zivcirao, ali ja uvijek mislim da se je najbolje smijati.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 08:37   #93
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
istina, loš pogled, al eto, bio je u kontekstu jeftinijih hotela s dobrom uslugom, ne ljepših
najljepši pogled ima moj
Pa i ima preliojep pogled. Ja mislim tvoj i Excelsior su dva hotela s najljepsim pogledom.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 08:42   #94
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post
Uh, jeste se raspisale dok me nije bilo, sad moram sve nadoknadit

@mare: tamburaši su ti pun pogodak , meni punđa isto izgleda bolje kao svečana frizura, elegantnija je, a i bit će vruće pa je praktična (nadamo se lijepom vremenu ), a super mi je to što si uz fenomenalan pogled dobila i tortu (imaju li i presvlake za stolove i stolice tamo isto?). Čak si mi bubu u uho stavila pa i ja razmišljam o Palaceu (ali onda gosti sigurno neće biti tamo smješteni ).

@ciganche: slažem se za h. Ivku - asocira na menzu, pa valjda zato i jest među jeftinijima.

@bluexena: ako će ti se stvarno dat slati sve te mailove, please podijeli s nama svoja saznanja.

E i da ne zaboravim, baš mi je drago da se napokon pokrenula i ova tema Vjenčanje u Dubrovniku, iako nas nema baš puno
Skupit ce se jos cura iz Dbk, pa cemo i doznati vise

Cure, ja cu vam obavezno javiti sto mi pojedini hoteli kazu. Ne znam kad cu im poslati mailove, jer momentalno preko dana nemam vremena, a kad dodem doma u vece, nemam koncentracije za napisati e-mail, ali dale ste mi neke ideje, pa cu pokusati doznati sto vise mogu.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 20:37   #95
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Pa i ima preliojep pogled. Ja mislim tvoj i Excelsior su dva hotela s najljepsim pogledom.
meni je u Excelsioru lijepše, ali ne mogu primiti 280 osoba , a ja nebi nikoga izbacila, ali eto...zadovoljit ću se i Palaceom
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 20:58   #96
šit ću vjenčanicu. Saloni u Dubrovniku?
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 21:10   #97
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
šit ću vjenčanicu. Saloni u Dubrovniku?
hm...znam za salon na Babinom kuku, mali stradun, Maja-krojačica u gradu šije, načula da i vjenčanice nekima šila, potom kraj Karingtonke krojački salon mislim da se zove Nada, rade mama i kćer (Sonja), znam da šiju večernje haljine, ali ne znam jel šiju vjenčanice i načula da ima i u župi neki salon al to stvarno ne znam ništa. nema prevelikog izbora. jesi sigurna da želiš u Dbk šiti?
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 21:54   #98
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
hm...znam za salon na Babinom kuku, mali stradun, Maja-krojačica u gradu šije, načula da i vjenčanice nekima šila, potom kraj Karingtonke krojački salon mislim da se zove Nada, rade mama i kćer (Sonja), znam da šiju večernje haljine, ali ne znam jel šiju vjenčanice i načula da ima i u župi neki salon al to stvarno ne znam ništa. nema prevelikog izbora. jesi sigurna da želiš u Dbk šiti?
Je li Maja Milkovic u Starom Gradu vise sije? Znam da je bila dobra. Ja bi mogla pokusat doznati tko je dobar, pa cu vam javiti. ;-)
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 22:23   #99
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Je li Maja Milkovic u Starom Gradu vise sije? Znam da je bila dobra. Ja bi mogla pokusat doznati tko je dobar, pa cu vam javiti. ;-)
Mislim da da, prije par godina je šivala maturalne haljine za neke moje prijateljice - bile su super.
A i od starijih žena sam čula da je hvale (moja mama i njene prije).
Otprilike ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 22:35   #100
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
hm...znam za salon na Babinom kuku, mali stradun, Maja-krojačica u gradu šije, načula da i vjenčanice nekima šila, potom kraj Karingtonke krojački salon mislim da se zove Nada, rade mama i kćer (Sonja), znam da šiju večernje haljine, ali ne znam jel šiju vjenčanice i načula da ima i u župi neki salon al to stvarno ne znam ništa. nema prevelikog izbora. jesi sigurna da želiš u Dbk šiti?
a gdje najbliže? Ne želim klasičnu vjenčanicu, onu bijelu napuhanu nego neku dugu haljinu, lijepu i jednostavnu, to valjda ne bi trebalo biti komplicirano, a ni skupo
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:46.