Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2016., 17:08   #81
Zna li netko što je potrebno predočiti od podataka ukoliko želim uplatiti novac na internetski račun u poslovnici ? Prije je trebala ona kartica, al je više nemam. I koliko je potrebno minimalno uplatiti ?
f112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 17:58   #82
Quote:
f112 kaže: Pogledaj post
Zna li netko što je potrebno predočiti od podataka ukoliko želim uplatiti novac na internetski račun u poslovnici ? Prije je trebala ona kartica, al je više nemam. I koliko je potrebno minimalno uplatiti ?
kartica više nema veze sa favbetom jer je ona vrijedila za favorit
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 18:13   #83
A koliko iznosi minimalna uplata ? Znaš li to možda ?
f112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 19:07   #84
Quote:
Kirkpatrick kaže: Pogledaj post
Jedno brzo pitanje.

Vidim da me favbet.hr prepoznao kao starog igrača kod favorita, pa me sad samo zanima način uplate u poslovnicama. Imao sam tada neku karticu od favorita, te sam samo s njom (te nekim nasumičnim znakom u lozinci) mogao uplatiti u poslovnici.

Još uvijek je taj slučaj? Malo zeznuto ako da, jer nisam siguran gdje mi je ta kartica...
Quote:
f112 kaže: Pogledaj post
Zna li netko što je potrebno predočiti od podataka ukoliko želim uplatiti novac na internetski račun u poslovnici ? Prije je trebala ona kartica, al je više nemam. I koliko je potrebno minimalno uplatiti ?
Kirkpatrick, f112, nemate brige, u poslovnici samo trebate navesti svoje korisničko ime, ne treba stara kartica. Za minimalnu uplatu možete provjeriti s djelatnicama, ili javimo naknadno.
FavBet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 19:11   #85
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
otvorit poslovnicu na krajnjem jugu drzave ? ovdje supersport doslovno monopol ima...
FavBet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 19:32   #86
Još nešto me zanima. Do prije cca. godinu dana su u Tenju bile 3 kladionice (HL, Supersport i Favorit), sada nema ni jedne. Kako je moguće da u Tenju nije isplativo držati kladionicu, a Tenja ima cca. 8000 stanovnika ? Prije sam bio stalan igrač, sad povremeno navratim, jer mi je predaleko ići u Osijek.
f112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 00:07   #87
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Imate li u planu stavljati rukometne igrače u ponudu, kao sve druge domaće kladionice?
?
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 09:56   #88
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Uz sve nedostatke, svakako je za pohvalu da se bar netko sjetio otvoriti korisničku podršku na forumu i biti aktivan na istoj, a sponzorstvo na forumskom natjecanju će biti za pohvalu, taman se samo simbolične nagrade dijelile za početak.
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
SS nas, kao vodeća kladionice, jebe već godinama, na mailove odgovaraju unaprijed sastavljenim predlošcima, a oni se tu bune radi gluposti.
Jebeš forum lige, upaljače i slične pizdarije, puno je bitnija kvaliteta ponude i koeficijenti.
Hvala na riječima podrške Luyindula i Tsigalko 11, potrudit ćemo se da ipak bude nešto vrjednije, a osnovne stvari (ponuda, tečajevi) ćemo se kontinuirano truditi držati na razini.
FavBet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 09:56   #89
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Imate li u planu stavljati rukometne igrače u ponudu, kao sve druge domaće kladionice?
Da, imamo u planu.
FavBet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 10:02   #90
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
Zasto je iz ponude maknuta multi ponuda kod o/u za ekipe u MLB?
Trenutno imamo više o/u intervala samo za ukupan rezultat, a za pojedinu ekipu po jedan interval (ako si na to mislio). Moguće je da će opet biti više za ekipe kad krene play-off.
FavBet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 10:18   #91
Quote:
FavBet kaže: Pogledaj post
Da, imamo u planu.
Nadam se da to planiranje uključuje i NBA igrače broj poena. Inače, vaša razrada ponude mi više liči na neku stranu online kladionicu nego domaću (što je pohvalno) pa mogli biste onda uvrstiti veći izbor NBA igrača po utakmici, primjerice Tonybet sa jedne utakmice ima i po 4 igrača iz obaju ekipa, a na taj način biste privukli masu igrača na domaćem tržištu.

Može li malo pojašnjenje one margine npr. 4,0 5,0 i sl. - znači ako igram preko 5.0 i padne točno 5 golova, kako se računa ta oklada?

Mala pohvala - sjećam se u doba Favorita imali ste definitivno najzgodnije djelatnice u poslovnicama u odnosu na konkurenciju, što je znalo i posebno privlačiti igrače, primjerice svojevremeno je u poslovnici Favorita u Segetu Donjem (pokraj Trogira) radila neka ex Miss Dalmacije i ljudi dolazili i po nekoliko puta dnevno uplatit tiket samo da bi ju mogli vidit.
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 10:20   #92
Quote:
f112 kaže: Pogledaj post
Još nešto me zanima. Do prije cca. godinu dana su u Tenju bile 3 kladionice (HL, Supersport i Favorit), sada nema ni jedne. Kako je moguće da u Tenju nije isplativo držati kladionicu, a Tenja ima cca. 8000 stanovnika ? Prije sam bio stalan igrač, sad povremeno navratim, jer mi je predaleko ići u Osijek.
f112, u svakom slučaju ti možemo reći da su sugestije za lokacije poslovnica dobrodošle, planiramo otvarati podosta novih poslovnica po cijeloj Hrvatskoj tako da hvala ti na tvom glasu za Tenju
FavBet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 11:20   #93
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Nadam se da to planiranje uključuje i NBA igrače broj poena. Inače, vaša razrada ponude mi više liči na neku stranu online kladionicu nego domaću (što je pohvalno) pa mogli biste onda uvrstiti veći izbor NBA igrača po utakmici, primjerice Tonybet sa jedne utakmice ima i po 4 igrača iz obaju ekipa, a na taj način biste privukli masu igrača na domaćem
Koliko se sjecam...prosle sezone su imali dosta sirok izbor igraca iz nba...valjda ce tako biti i ove sezone
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 12:03   #94
rechtextreme, krenimo redom po prioritetima:

Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Mala pohvala - sjećam se u doba Favorita imali ste definitivno najzgodnije djelatnice u poslovnicama u odnosu na konkurenciju, što je znalo i posebno privlačiti igrače, primjerice svojevremeno je u poslovnici Favorita u Segetu Donjem (pokraj Trogira) radila neka ex Miss Dalmacije i ljudi dolazili i po nekoliko puta dnevno uplatit tiket samo da bi ju mogli vidit.
Hvala na komplimentima našim djelatnicama, trudit ćemo se nastaviti tu tradiciju

Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Nadam se da to planiranje uključuje i NBA igrače broj poena. Inače, vaša razrada ponude mi više liči na neku stranu online kladionicu nego domaću (što je pohvalno) pa mogli biste onda uvrstiti veći izbor NBA igrača po utakmici, primjerice Tonybet sa jedne utakmice ima i po 4 igrača iz obaju ekipa, a na taj način biste privukli masu igrača na domaćem tržištu.
Uzeti ćemo tvoju sugestiju u obzir, i nastojati ćemo ostvariti preduvjete nužne za dodavanje takvih razrada u ponudu. Ako ih ne budemo imali odmah na početku NBA sezone, onda će vjerojatno biti malo iza..

Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Može li malo pojašnjenje one margine npr. 4,0 5,0 i sl. - znači ako igram preko 5.0 i padne točno 5 golova, kako se računa ta oklada?
Ako oklada ima samo dva tipa, tj. postavljena je kao "Manje od" i "Više od" (npr 5,0) tada ako je broj golova jednak granici računamo tečaj 1.
FavBet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 09:50   #95
jedno pitanje, koliko traje isplata sa favbeta na račun u banci?? sinoć oko 23 sata sam zatražio isplatu na bankovni račun pa me zanima je li idući dan (odnosno danas) ili traje duže?
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 12:22   #96
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
jedno pitanje, koliko traje isplata sa favbeta na račun u banci?? sinoć oko 23 sata sam zatražio isplatu na bankovni račun pa me zanima je li idući dan (odnosno danas) ili traje duže?
Jel sjelo?
FavBet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 18:30   #97
je, hvala
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 08:05   #98
Imam račun u Favbetu (ruskom) i zanima me da li se tamo mogu kladiti ili se moram kladiti u hrvatskom Favbetu (bivšem Favoritu)?
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 14:30   #99
Quote:
Tunjica kaže: Pogledaj post
Imam račun u Favbetu (ruskom) i zanima me da li se tamo mogu kladiti ili se moram kladiti u hrvatskom Favbetu (bivšem Favoritu)?
Pitanje na mjestu Tunjica. Kao što navodiš, stranicom Favbet.com upravlja strana firma, prema tome taj servis nije predviđen za hrvatske državljane, jednako kao i bilo koja druga online kladionica. Naša korisnička služba niti je upućena niti može odgovarati za to kako funkcioniraju oklade, uplate ili bilo što drugo na stranici Favbet.com - to je potpuno neovisan i odvojen entitet od nas.
FavBet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 10:15   #100
Pozdrav, vidim da imate veliki tečaj na brzi kino loto, imate li to i u poslovnicama ili samo na webu?
totolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.