Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2016., 19:18   #41
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Nama. I većini na ovom forumu. Ali starijima je i dalje glavni izvor informacija
Najjače mi je kad sa starim gledam utakmicu LP ili EL, ja pratim na mobu sve rezultate ostalih utakmica, a on upali teletekst i govori mi, gle Barcelona gubi(samo primjer)
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 19:23   #42
Quote:
mone8 kaže: Pogledaj post
Najjače mi je kad sa starim gledam utakmicu LP ili EL, ja pratim na mobu sve rezultate ostalih utakmica, a on upali teletekst i govori mi, gle Barcelona gubi(samo primjer)
i još dodatak...

i koef. 22,da je to bilo odigrat samo za 100 kn pa di bi mi kraj bio

i tako svaki put
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 20:15   #43
Quote:
Ssung kaže: Pogledaj post
i još dodatak...

i koef. 22,da je to bilo odigrat samo za 100 kn pa di bi mi kraj bio

i tako svaki put
Al moj se u životu nije kladio (bar mislim), al isto kaže, e, da sam...
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 20:18   #44
Quote:
mone8 kaže: Pogledaj post
Al moj se u životu nije kladio (bar mislim), al isto kaže, e, da sam...
ista stvar,čeka 7-icu na lotu a nikad loto nije uplatio
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 20:53   #45
Hehe ja ne samo na tv-u nego i na mobu još uvik najčešće gledam teletekst. Old habits die hard
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."
Mikhail Bakunin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 09:29   #46
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
i je li istina da se samo može uplaćivat preko PBZ-a ili i druge banke dolaze u obzir? jer nemam račun u pbz-u
Kako god okreneš

Može biti e-banking ili platna kartica izdana od bilo koje naše banke (sve dok je kartica Visa, MasterCard, Maestro, Diners, ili Discover).
FavBet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 10:09   #47
Quote:
mone8 kaže: Pogledaj post
Najjače mi je kad sa starim gledam utakmicu LP ili EL, ja pratim na mobu sve rezultate ostalih utakmica, a on upali teletekst i govori mi, gle Barcelona gubi(samo primjer)
meni je najjače kad ekipa sa smartfonima prati online teletext
BijedniVitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 13:20   #48
@Favbet, strašno sporo radi vaša stranica, tj. klađenje uživo...
Evo pratim paralelno 3 stranice za klađenje uživo i vaša je daleko ispod prosjeka, nažalost.

Bilo što da kliknem, čekam po 15 sekundi da se učita. To nije slučaj sa ostalima.
Nadam se da to možete srediti
Titanoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 13:21   #49
dođem u utorak uplatit ligu prvaka vidin neki zgodni koeficijenti,blokiran x2 na leicester i tako 15 minuta,radnici neugodno
ćiket is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 17:28   #50
Quote:
Titanoid kaže: Pogledaj post
@Favbet, strašno sporo radi vaša stranica, tj. klađenje uživo...
Evo pratim paralelno 3 stranice za klađenje uživo i vaša je daleko ispod prosjeka, nažalost.

Bilo što da kliknem, čekam po 15 sekundi da se učita. To nije slučaj sa ostalima.
Nadam se da to možete srediti
Titanoid, još nismo čuli za ovaj problem od drugih korisnika, bili bi ti zahvalni ako bi nam mogao dati nešto više informacija, tipa koji OS i browser koristiš, da možemo malo dublje istražiti problem, jer 15 sekundi je stvarno puno..


Quote:
ćiket kaže: Pogledaj post
dođem u utorak uplatit ligu prvaka vidin neki zgodni koeficijenti,blokiran x2 na leicester i tako 15 minuta,radnici neugodno
FavBet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 15:33   #51
Hoćete li na web stranici FavBeta uvesti ono dobitak dana ili dobitak tjedna? Sve ostale lokalne kladionice imaju to. Meni je to zanimljivo pregledavati.

Možda ne bi bilo loše da uložite malo više novca u marketing (npr. reklame prije utakmica Lige prvaka i sl.) Ima i kladioničara koji ne znaju ništa o vama jer imate mali broj poslovnica, a nije ni internet klađenje u općenitom smislu baš svima prihvatljivo.

Negdje oko zadnje godine poslovanja Favorita, reklamirali ste one Favorit kladomate, hoće li možda biti FavBet kladomata?
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 09:15   #52
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Hoćete li na web stranici FavBeta uvesti ono dobitak dana ili dobitak tjedna? Sve ostale lokalne kladionice imaju to. Meni je to zanimljivo pregledavati.

Možda ne bi bilo loše da uložite malo više novca u marketing (npr. reklame prije utakmica Lige prvaka i sl.) Ima i kladioničara koji ne znaju ništa o vama jer imate mali broj poslovnica, a nije ni internet klađenje u općenitom smislu baš svima prihvatljivo.

Negdje oko zadnje godine poslovanja Favorita, reklamirali ste one Favorit kladomate, hoće li možda biti FavBet kladomata?
Uvijek je interesantno vidjeti što je ljudima prošlo, jasna stvar
U dogledno vrijeme ćemo imati i to u nekom obliku sigurno.

Imali smo TV reklamame za vrijeme Eura, a sada smo prisutni na televiziji HNTV, hvala ti na sugestiji.

U vezi kladomata - trenutno ne možemo ni potvrditi ni negirati
FavBet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 09:30   #53
Koliko love izdvajate za sponzoriranje 2.HNL?
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 14:25   #54
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Koliko love izdvajate za sponzoriranje 2.HNL?
papirlova, tražili smo odgovor na tvoje pitanje u bazi znanja korisničke podrške, ali ga nismo našli.
FavBet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 14:37   #55
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:04   #56
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 17:16   #57
papi
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 17:54   #58
Da li mislite uskoro ponuditi free betove,bonuse ili moneybackove i tako privuci korisnike?
matko7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:16   #59
Quote:
matko7777 kaže: Pogledaj post
Da li mislite uskoro ponuditi free betove,bonuse ili moneybackove i tako privuci korisnike?
matko7777, nego što, od svega pomalo

Npr već smo imali 4 moneybacka (od kojih je jedan prošao), a radit ćemo ih i dalje kao i ostale stvari koje si nabrojao.

Najbolje ćeš biti u toku s našim promocijama preko fejsa >>>
FavBet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:20   #60
favbet? ništa od sponzorstva? nama je liga počela i parove uzimamo iz supersporta...

pa i novce ostavljamo u supersportu
Običan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.