Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2011., 00:03   #81
Film bi imao ocjenu 10 da nema onu nepotrebnu radnju sa borbama, a tada bi film traja pola sata. Ideja je jako dobra, mislim da bi sve to ispalo puno bolje da su nekako drugačije osmislili san glavne glumice. Meni je akcija totalno nepotrebna u ovom filmu, ovo je trebala biti drama.
Inače ocijena 6/10
Diegos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 09:53   #82
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Malo opširniji dojmovi... ako netko ima volje pročitati
Pročitao. Ne slažem se sa svime ali 'ajde, autorica teksta bar primjećuje Snyderov vizualni stil.

Neznam čemu toliko vike oko samog načina pričanja filmske priče. Mene podsjeća na Inception samo bez nepotrebne pretencioznosti. Mislim da je Sucker Punch toliko jednostavan da već počinje biti zbunjujuć prosječnom gledatelju.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 03:44   #83
volim snydera, najviše zbog watchmena. film mi se svidio jer nije pretenciozan + čisti eye candy i treba ga gledati kao glazbeni spot.

jedna stvar me zanima: babydoll je bježala u izmmišljeni svijet, ali carla gugino na kraju kaže da je stvarno izazvala požar i pomogla sweet pea da pobjegne. što znači da je 'teatar' bio stvarni svijet, samo obojen u izmišljeni. jer ona je stvarno ukrala mapu, ključ itd iako je zamišljala da to radi u svijetu koji izgleda drukčije. ali onda bi to značilo da je to napravila prije nego što ju odvedu na lobotomiju što mi je isto čudno jer se 'teatar' pojavljuje trenutak prije nego izvedu lobotomiju. e sad je li to bio flashback ili što...

zamišljeni svjetovi su mi ok izgledali, iako malo previše generički i samo su se ponavljali. mislim da je onaj svijet sa zmajevima i orkovima bio suvišan bilo bi bolje bez toga.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 10:19   #84
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
ali onda bi to značilo da je to napravila prije nego što ju odvedu na lobotomiju što mi je isto čudno jer se 'teatar' pojavljuje trenutak prije nego izvedu lobotomiju. e sad je li to bio flashback ili što...
Da, možda prebrzo idu na scenu lobotomije, ipak je prošlo, koliko? dan, dva prije nego se pojavio High Roller. Ali logički štima - sve se odvilo kao u trenu, Babydoll ima flashback na događaje prethodnih dana i predstavlja si to kao kroz nivoe vlastite mašte. Upravo taj klin koji se približava njenom oku je bio pokretač odmatanja priča iz alternativnih svjetova.
I ono što kažeš, film bez pretencioznosti, a to mi posebno nije dobro leglo u Inceptionu.

Quote:
zamišljeni svjetovi su mi ok izgledali, iako malo previše generički i samo su se ponavljali. mislim da je onaj svijet sa zmajevima i orkovima bio suvišan bilo bi bolje bez toga.
Zamišljeni svjetovi možda nisu bili dobro raspoređeni, samurajski i WWI su kompleksniji i trebali su biti na kraju. Borba u vlaku i fantasy svijet su puno slabije razrađeni. Snyder se hvali da su stari Heavy Metal časopisi utjecali na zamišljene svjetove, dodao bih da je i japanski anime jedan od više nego očitih uzora.

A i upotreba katane se u američkom filmu revitalizirala nakon Pulp Fictiona.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 00:38   #85
Sucker Punch...
Naivni Udarac?
Iznenadni Udarac?
Svakakvih baljezgarija na onom *******.com... A pošto nisam naišao na adekvatan prevod naslova, ovlašću zdravog razuma prevešću ga sa:
Novi Kolačić.
I da, ovo je zapravo Nadzirači 300-ti nastavak, samo nam to niko nije htio reć'. Kikice su majka.
Uzdravlje!
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 08:35   #86
Radije bih popušila 20 nasumičnih tipova odjednom nego opet ovo sranje gledala.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 08:41   #87
Quote:
Šabović Adis kaže: Pogledaj post
Sucker Punch...
Neočekivani udarac, od nekog slabijeg, od nekog tko se inače ne suprotstavlja. Udarac bez upozorenja.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 08:43   #88
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Radije bih popušila 20 nasumičnih tipova odjednom nego opet ovo sranje gledala.
Sucker-ica.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 16:32   #89
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Radije bih popušila 20 nasumičnih tipova odjednom nego opet ovo sranje gledala.
Ne moraš nasumice.
Jel' imaš kikice?
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 16:34   #90
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Neočekivani udarac, od nekog slabijeg, od nekog tko se inače ne suprotstavlja. Udarac bez upozorenja.
Ček, zar Bejbi nije Sucker punch?
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2020., 17:50   #91
Sucker Punch

Jeste li gledali film "Sucker Punch", šta mislite o filmu, te takođe kako ste vi shvatili film i događanja, je li sve to stvarno ... iluzija ...

XD



https://www.imdb.com/title/tt0978764/
poison15ivy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.