Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2007., 16:07   #61
možeš se, dok stojiš, podizat na prste i ponovno spuštat cijelo stopalo na tlo.... a dok se penješ po stepenicama stani samo prstima na stepenicu, a petu ostavi u zraku... nemoj pretjerivat s vježbanjem, jer ćeš si nabit mišiće, ali malo vježbanja će listovima samo dat ljepšu formu
stenga is offline  
Old 23.03.2007., 16:18   #62
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Ja sam čula da pilates vježbe (ali pravilno izvođene pilates vježbe) izdužuju mišiće. Kupiš si DVD što je išao u Večernjem i vježbaš doma...
http://ekiosk.tisak.hr/dvd_i_i_cd_i/...dy_tehnike_dvd
Ja sam također dugo tražila neku fizičku aktivnost koja me neće 'bildati', jer to ne želim, jednako kao ni što želim mršaviti..kad sam otkrila ovu varijantu na koju sad idem (jednom tjedno sat mješavine tai-chi-a, joge i pilates + jedan sat tjedno samo streching) konačno sam prezadovoljna
Sve varijante prije toga u vrlo kratko vrijeme bi rezultirale zamjetnim mišićima
to da pilates izduzuje misice nije bas istinito.
oblik misica - da li se oni doimaju izduzenima, duguljastima ili bucmastim, ogruglastim zadan je genetikom.
e, sad druga je stvar da vjezbanjem pilates poboljsavas tonus misica i drzanje tijela. nema sanse da ako su tvoji misici prirodno bucmasti da ce ih pilates pretvoriti u duguljaste. to je cinjenica, isto kao i to da netko ima duge, a netko kratke noge (drukcije proporcije).

i ne mogu se misici "nabildati" u kratko vrijeme. to vecina zena koristi kao argument za ne vjezbati (jer ce ih kao nabildati pa ne zele ni probati).
Hannah is offline  
Old 23.03.2007., 18:57   #63
Quote:
amneka kaže: Pogledaj post
imam jake listove, baš mišićave, ko balerina, ili nogometaš - kako vam drago! (a nikad nisam vježbala ni balet ni nogomet, jednostavno sam se rodila s jakim listovima )

Ne mogu smršavit jer nisam debela, samo želim tanje listove.

Pomoglo bi mi bar da znam koje vježebe je najbolje da izbjegavam kako ne bi dodatno jačala listove.

Inače imam dosta duge noge i ne izgleda to baš strašno kad nosim dopičnjak i cipele na visoku petu, ali ako obučem suknju ispod koljena i ravne cipele, ili nedao bog hlaće od 3/4, izgledam ko Beckham u kiltu!

gležnjevi su ok, fini, problematičan je gornji dio listova, ako vam to šta znači.

Pomagajte!
Joj budi sretna, ja imam jako tanke listove, s obzirom da sam visoka 176cm imam jako duge noge to se stvarno vidi.
Jednom kad sam se malo udebljala bili su i oni deblji i stavrno su lijepo izgledali, ali kad sam ih pocela vjezbati da ih malo ojacam oni se jos vise stanjili, uzas, pojma nemam sto cu sad
__________________
I'm just a prisoner of your love
Blowne is offline  
Old 23.03.2007., 20:06   #64
Quote:
murder me, rachel kaže: Pogledaj post
vidiš da jaki listovi imaju svoje dobre strane... ja sam našla reprezentativni primjerak svojih listova

ajme ....sad sam tek u bedu....vi tu raspravljate o velikim listovima, ja pozorno pratim raspravu...i onda ugledam ovako nešto.
ako je tebi ovo jako, ne znam šta bi rekli za moje....ajme majko Šmrc

al koljena su ti apsolutno savršena...
extreme is offline  
Old 24.03.2007., 13:22   #65
ako se ne varam, među curama koje su navele koliki su im listovi, moji su u centimetrima najveći... čak 40 cm... i to grozno zvuči... a da se povedete mojim primjerom i stavite sliku tih famoznih listova, vjerujem da bi i drugi rekli ono što se i meni sad govori - da listovi nisu veliki (my ass, zato mi je i prijatelj jednom prilikom rekao da bih jednim high kickom ubila čovjeka bez previše muke )... eto, toliki su mi listovi
murder me, rachel is offline  
Old 24.03.2007., 14:16   #66
Quote:
extremexx kaže: Pogledaj post
ajme ....sad sam tek u bedu....vi tu raspravljate o velikim listovima, ja pozorno pratim raspravu...i onda ugledam ovako nešto.
ako je tebi ovo jako, ne znam šta bi rekli za moje....ajme majko Šmrc

al koljena su ti apsolutno savršena...
Da, slažem se, tako sam već i napisala.

Quote:
murder me, rachel kaže: Pogledaj post
ako se ne varam, među curama koje su navele koliki su im listovi, moji su u centimetrima najveći... čak 40 cm... i to grozno zvuči... a da se povedete mojim primjerom i stavite sliku tih famoznih listova, vjerujem da bi i drugi rekli ono što se i meni sad govori - da listovi nisu veliki (my ass, zato mi je i prijatelj jednom prilikom rekao da bih jednim high kickom ubila čovjeka bez previše muke )... eto, toliki su mi listovi
Ne vjerujem da je tih tvojih 40 cm toliko bitno, bitna je i dužina nogu. Istina je da ti na slici noge izgledaju super. Moji listovi su možda manji po promjeru, ali ja imam i kratke noge i sala iznad koljena. Tako da, nemoj se više žaliti na svoje listove
__________________
Nabijam broj postova.
Cotton Candy is offline  
Old 25.03.2007., 16:04   #67
Quote:
Hannah kaže: Pogledaj post
i ne mogu se misici "nabildati" u kratko vrijeme. to vecina zena koristi kao argument za ne vjezbati (jer ce ih kao nabildati pa ne zele ni probati).
Meni se mogu nabildati nakon mjesec dana npr. najobičnijeg step aerobic-a 2 puta tjedno..a kojekakvim fizičkim aktivnostima te kombinacijama se bavim zadnjih 10tak godina...možda zato...
Dakle, nije da ne mogu...samo je to individualno...kao i sve ostalo
laella is offline  
Old 25.03.2007., 20:51   #68
Quote:
Cotton Candy kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da je tih tvojih 40 cm toliko bitno, bitna je i dužina nogu.
To sam i ja napisala koju stranicu ranije tamo- meni tvoji listovi izgledaju manje misicavi od mojih ( 36-37cm) ali ja sam najvjerojatnije niza (167)- a i ja sam se naslusala "komplimenata" tipa "listovi a la Mirko Filipovic"..

__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Old 26.03.2007., 11:51   #69
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
To sam i ja napisala koju stranicu ranije tamo- meni tvoji listovi izgledaju manje misicavi od mojih ( 36-37cm) ali ja sam najvjerojatnije niza (167)- a i ja sam se naslusala "komplimenata" tipa "listovi a la Mirko Filipovic"..

Ja sam negdje 170 cm i 38 cm Nisu moji listovi nešto posebno mišićavi koliko mi izgledaju debeli. Ali takvi su kakvi su, već sam se pomirila s njima, sad ako nešto pomogne vježba dobro, ako ne preživjet ću. Prije me to jako mučilo, više ne. Danas idem na faks u ljubičastim tajicama i suknjici

A slika koju si stavila baš i ne prikazuje realno situaciju. Trebala si se slikati lijepo u nekoj suknjici, a ne tako skvrćene noge
__________________
Nabijam broj postova.
Cotton Candy is offline  
Old 26.03.2007., 12:34   #70
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Meni se mogu nabildati nakon mjesec dana npr. najobičnijeg step aerobic-a 2 puta tjedno..a kojekakvim fizičkim aktivnostima te kombinacijama se bavim zadnjih 10tak godina...možda zato...
Dakle, nije da ne mogu...samo je to individualno...kao i sve ostalo
ključno je to da se 10 g. bavis necim. pa onda dobiju ti misici tonus, to je ono sto ti vidis kao nabildanost.
netko tko pocne sad se bavit necim nema sanse da se nabilda za mjesec dana, ma koliko to s "bildanjem" individualno bilo.
Hannah is offline  
Old 26.03.2007., 19:26   #71
Torma, moji su u čučnju najvjerojatnije isti... ne znam, ne promatram ih baš toliko
ali slažem se s cotton candy, realnije bi bilo vidjeti ih ispružene...

Hannah, mene isto zabavlja kad cure počnu govoriti kako su se grozno nabildale, ali mislim da je čisto stvar percepcije, nakon nekog vremena provedenih u vježbanju, mišići se zapravo tek počnu ocrtavati jer dotad nisu bili vidljivi od 'sala'... nema govora o nikakvom bildanju, tek se počinje uočavati ono što je cijelo vrijeme zapravo tu...
murder me, rachel is offline  
Old 27.03.2007., 21:47   #72
evo moji listovi u cipelicama s malom peticom:


i u ravnim cipelicama:
amneka is offline  
Old 28.03.2007., 10:49   #73
imam i ja isti problemčić...ali jebiga kad sam par godina poprilično vozila bicikl, i došli mišići...i tra lala
diona is offline  
Old 28.03.2007., 12:24   #74
Quote:
amneka kaže: Pogledaj post
evo moji listovi u cipelicama s malom peticom:


i u ravnim cipelicama:
Pa super su ti listovi
__________________
Nabijam broj postova.
Cotton Candy is offline  
Old 28.03.2007., 14:50   #75
Quote:
Cotton Candy kaže: Pogledaj post
Pa super su ti listovi
sad kad gledam na slici izledaju ok.
slikala sam se u crnim čarapama na bijeloj podlozi da bi se bolje vidio oblik, ali čini mi se da ih je taj kontrast malo vizualno stanjio.
morat ću provat slikat proljetnu varijantu sa golim nogama.

priznajem da mi se sviđa to što su mi gležnjevi fino istaknuti i dosta tanki, ali list mi je baš širok, i to na obje strane.

mislim, nije to sad neka katastrofa, imam ja i većih tjelesnih "falingi" i životnih problema, ali, eto... rasprave radi... mora čovik i o nečemu mlatit praznu slamu na forumu...

meni je interesantno da kad god bi mi netko htio nešto srat (npr. dosadni tip kojeg odbiješ) dobila bi zločesti komentar na račun jakih listova. Po meni ja imam još puno fizičkih "mana" (uvjetno rečeno "mana") koje meni možda i više smetaju, ali upravo su moji listovi nekako uvijek ispali najlakša meta kad bi mi netko htio "spustit".
Valjda sam zato s vremenom postala najosjetljivija upravo na listove.

Da se razumimo, ne opterećujem se ja previše s time i kao što vidite uredno nosim haljinice, minice i sl., ali moram priznat da uvijek pozorno provjerima "kako moji listovi izgledaju u tome".
amneka is offline  
Old 28.03.2007., 16:32   #76
Quote:
amneka kaže: Pogledaj post
evo moji listovi u cipelicama s malom peticom:


i u ravnim cipelicama:
daj malo svjetlije slike i bez čarapica .
demetrius is offline  
Old 28.03.2007., 16:44   #77
meni nema pomoći, ja imam užasno široke gležnjeve....
__________________
Ništa mi neće ovaj dan pokvarit....
marvelN is offline  
Old 28.03.2007., 21:26   #78
Quote:
demetrius kaže: Pogledaj post
daj malo svjetlije slike i bez čarapica .
ma da, budem, nemam sad baš vremena.

evo, rasprave radi, fotkica listova koji su meni baš lijepog oblika, nisu premršavi, lijepo su oblikovani, a nisu ni premišićavi. Znam da je ovo fashion fotka i da tu možda i svijetlo i photoshop imaju svoje prste, i da je ta žena profesionalna manekenka pa joj je posao da je u dobroj formi i vodi računa o svom tijelu...ali eto... rasprave radi...
amneka is offline  
Old 28.03.2007., 21:42   #79
Quote:
amneka kaže: Pogledaj post
takve nožice na fotkama privlačno izgledaju,ali kad se takva ženska prošeće
ulicom? to vjerojatno neizgleda lijepo, nego neprivlačno (kao dvije čačkalice)
CosmaShiva is offline  
Old 28.03.2007., 22:09   #80
Quote:
CosmaShiva kaže: Pogledaj post
takve nožice na fotkama privlačno izgledaju,ali kad se takva ženska prošeće
ulicom? to vjerojatno neizgleda lijepo, nego neprivlačno (kao dvije čačkalice)
misliš?
moguće... ne znam, nikad ne mogu procijeniti kako bi nešto s fotke izgledalo "u živo"...
amneka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.