Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2008., 15:27   #61
Quote:
Hernan Cattaneo kaže: Pogledaj post
Ima pravo jer mu mu dolazi BiH političar u Zagreb i miješa se u unutarnje stvari RH.
Tjedna dana prije toga političar iz Srbije mu dolazi u Zagreb i miješa se u unutarnje stvari RH.


O.K.
Kakvog li je tek Tuđman imao pravo se miješati, jer je vršena agresija s teritorija BiH na Hrvatsku, sva logistika napada na Hrvatsku je išla preko BiH.
Onda što Mesić napada prethodnika?
__________________
...kraj Neretve samo ti i ja
Zrinjski Mostar, Herceg-Bosna,
moja država, moja država...
lider30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:38   #62
Quote:
lider30 kaže: Pogledaj post


O.K.
Kakvog li je tek Tuđman imao pravo se miješati, jer je vršena agresija s teritorija BiH na Hrvatsku, sva logistika napada na Hrvatsku je išla preko BiH.
Onda što Mesić napada prethodnika?
A što pak ti sada bauljaš?
Mesić sigurno nije napadao prethodnika zbog te R. Srpske nego zbog nečeg sasvim drugog.
__________________
Doctor? You're THE Doctor? EX-TER-MI-NATE!!!!
Hernan Cattaneo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:41   #63
:D

Heh...

Quote:
1.jun - Predsjednik Vlade Republike Srpske (RS) Milorad Dodik rekao je juče da hrvatski predsjednik Stjepan Mesić, izjavom da je Srpska nastala na etničkom čišćenje, pokušava da zamaže oči domaćoj i svjetskoj javnosti kojoj je dobro poznato da je Hrvatska nastala na najvećem etničkom čišćenju počinjenom nakon Drugog svjetskog rata.
http://www.rtrs.tv:8082/vijesti/vijest.php?id=54126

Veoma nezahvalan i nepristojan gost...najblaze receno...ali u isto vrijeme dobar prijatelj navodnih "Hrvatina".

Paradoksalno.
Tahvil-pasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:44   #64
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Heh...



http://www.rtrs.tv:8082/vijesti/vijest.php?id=54126

Veoma nezahvalan i nepristojan gost...najblaze receno...ali u isto vrijeme dobar prijatelj navodnih "Hrvatina".

Paradoksalno.
To je osoba godine među Hrvatima u BiH.
__________________
Doctor? You're THE Doctor? EX-TER-MI-NATE!!!!
Hernan Cattaneo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:48   #65
Quote:
Hernan Cattaneo kaže: Pogledaj post
To je osoba godine među Hrvatima u BiH.
To je bio verbalni dvoboj izmedju osobe godine medju BiH Hrvatima, te osobe desetljeca (stoljeca?) medju BiH i RH Muslimanima.
tomi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:51   #66
Evo čitam pa ne znam je li istina da je taj vaš Pupovac laktaškog kabadahiju pozdravio sa "poštovani predsjedniče republike srpske"

Ni dodig sam sebi ne tepa u tolikoj mjeri.
__________________
Nikada ne raspravljaj sa budalom, ljudi možda neće vidjeti razliku...
- When I came to Makarska I saw Bosance how eat on beach I thought to myself: What the fuck!? I couldn't believe what I was watching. So I called my babo and I said to him: Babo, La Bosanci esta muy locco, What the fuck!?
posmatrač is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:53   #67
Mesićevo smiješno lamentiranje nema nikakvu važnost. On je sam dao legitimnost tog srpskom derneku u Lisinskom. Njegovi Srbi za koje se on cijela svoja dva mandata toliko brine najveće su ovacije dali..pogađate Dodiku.

Dakle, tu nešto ne štima.

Muslimani iz BIH naravno koriste situaciju, podlo i pokvareno da animozitet prema srpskoj politici kod velikog dijela hrvatske javnosti iskoriste za svoje jačanje unutar BiH i presiju nad Hrvatima. Zamahuju šakom kao prema Srbima a sve preko hrvatskih glava, tako da ovi drugi dobiju po tamburi. Onim prvima ionako ne mogu ništa.
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:53   #68
Quote:
posmatrač kaže: Pogledaj post
Evo čitam pa ne znam je li istina da je taj vaš Pupovac laktaškog kabadahiju pozdravio sa "poštovani predsjedniče republike srpske"
Ovo je bilo retoricko pitanje?
tomi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:55   #69
Quote:
Hernan Cattaneo kaže: Pogledaj post
To je osoba godine među Hrvatima u BiH.
Naravno, jer se jedini opire unitarizaciji i centralizaciji BiH i pokušaja da se BiH približi Aziji po mentalitetu i društvenom uređenju.

Ti isti Muslimani nakon stalnog preglasavanja i gaženja Hrvata u BiH u Federaciji, konstantno pišu hvalospjeve Mesiću.
Kojeg saveznika imaju da je to nevjerojatno.
__________________
...kraj Neretve samo ti i ja
Zrinjski Mostar, Herceg-Bosna,
moja država, moja država...
lider30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:58   #70
Quote:
lider30 kaže: Pogledaj post
Nsaravno, jer se jedini opire unitarizaciji i centralizaciji BiH i pokušaja da se BiH približi Aziji po mentalitetu i društvenom uređenju.

Ti isti Muslimani nakon stalnog preglasavanja i gaženja Hrvata u BiH u Federaciji, konstatnto pišu hvalospjeve Mesiću.
Kojeg saveznika imaju da je to nevjerojatno.
Super, kad ti je Dodik tako dobar onda se nadam se ponosiš kad ti poručuje isto ono što i Jeremić.
__________________
Doctor? You're THE Doctor? EX-TER-MI-NATE!!!!
Hernan Cattaneo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 16:02   #71
održavanje političkih veza sa dodikom znači priznavanje takozvane republike srpske
sramota za naše političare!
..sramota je i pupovac u hrvatskoj vladi
anthrax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 16:04   #72
Quote:
Hernan Cattaneo kaže: Pogledaj post
Super, kad ti je Dodik tako dobar onda se nadam se ponosiš kad ti poručuje isto ono što i Jeremić.
Obojici je to omogucio Mesic.
tomi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 16:04   #73
Quote:
Hernan Cattaneo kaže: Pogledaj post
Super, kad ti je Dodik tako dobar onda se nadam se ponosiš kad ti poručuje isto ono što i Jeremić.

Ne. Govorio sam s isključivog interesa Hrvata iz BiH i gledajući opću situaciju, da Srbi u Hrvatskoj više nikada neće biti značajniji politički faktor, tako da su reakcije puhanje na hladno. Psi laju, karavane prolaze.

Trenutno je prava ugroženost Hrvata u BiH i tu se trebaju tražiti rješenja. Žalosno je s ovakvom politikom Hrvatske prema BiH i ponašanjem Muslimana da mi moramo tražiti saveznike u Dodiku. Moramo podržavati ono što nam paše, jer od drugih ništa konkretno nemamo.
__________________
...kraj Neretve samo ti i ja
Zrinjski Mostar, Herceg-Bosna,
moja država, moja država...
lider30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 16:06   #74
Quote:
tomi7 kaže: Pogledaj post
Obojici je to omogucio Mesic.
Sorry ali u Hrvatskoj odvano ne stanuje predsjednički sistem. Pa ne znam gdje su te Mesićeve ovlasti koje on omogućuje bilo što.
Sve mi se čini da im je to omogućio onaj koji je doveo bivši SDS na vlast u Hrvatskoj.
__________________
Doctor? You're THE Doctor? EX-TER-MI-NATE!!!!
Hernan Cattaneo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 16:08   #75
Quote:
lider30 kaže: Pogledaj post
Ne. Govorio sam s isključivog interesa Hrvata iz BiH i gledajući opću situaciju, da Srbi u Hrvatskoj više nikada neće biti značajniji politički faktor, tako da su reakcije puhanje na hladno. Psi laju, karavane prolaze.

.
Koji je interes Hrvata u BiH?
Stati na Dodikovu stranu i podržavati ga dok on sere po Hrvatskoj?
Pa super, možda se ovi doseljeni presele u njima prijateljsku Republiku Srpsku.
__________________
Doctor? You're THE Doctor? EX-TER-MI-NATE!!!!
Hernan Cattaneo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 16:10   #76
Quote:
lider30 kaže: Pogledaj post
Ne. Govorio sam s isključivog interesa Hrvata iz BiH i gledajući opću situaciju, da Srbi u Hrvatskoj više nikada neće biti značajniji politički faktor, tako da su reakcije puhanje na hladno. Psi laju, karavane prolaze.

Trenutno je prava ugroženost Hrvata u BiH i tu se trebaju tražiti rješenja. Žalosno je s ovakvom politikom Hrvatske prema BiH i ponašanjem Muslimana da mi moramo tražiti saveznike u Dodiku. Moramo podržavati ono što nam paše, jer od drugih ništa konkretno nemamo.
Nitko ne traži saveznika u Dodiku. To je mantra pojedinih muslimana na Forumu i njihovog političkog vrha da bi prikrili svoje prljave rabote.

logično bi bilo da muslimani i Hrvati u BiH budu saveznici, kao što je to bilo logično i prije ali u situaciji gdje su Hrvati totalno obespravljeni u BiH i svodi ih se na nacionalnu manjinu a trenutno su za to najodgovorniji muslimani u BiH, od toga nema ništa.

Hrvati u BiH danas nemaju ni svoj TV kanal, stalno ih se preglasava, natura im se kao nekad Albancima na Kosovu pošteni "Albanac". Kao što ni onaj pošteni Albanac nije bio Albanac jer je imao slavenizirano prezime, tako se i ovaj naš Sejdo deklarira Bosancem a predstavlja Hrvate.

I to je cijela priča o Dodiku i tobožnjem udivljenju Hrvata. To je oksimoron sam po sebi, i ne služi ničemu osim maskiranju vlastitih ciljeva.
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 16:16   #77
Quote:
Hernan Cattaneo kaže: Pogledaj post
Koji je interes Hrvata u BiH?
Stati na Dodikovu stranu i podržavati ga dok on sere po Hrvatskoj?
Pa super, možda se ovi doseljeni presele u njima prijateljsku Republiku Srpsku.
Etnička administrativna jedinica u BiH, da je financijski neovisna. Trenutno jedva da je Srba u Hrvatskoj 4%, ja ne znam što bi ti htio, da ih nestane totalno, da se ne čuju nikako? Pa oni su nebitni i sve ih je manje u Hrvatskoj.
Kako to da Predsjednika RH, jednostavno nikad nije našao dobre riječi za BH Hrvate a saveznik je s Muslimanima, koji nas gaze kad god mogu.
Što nam preostaje? U ratu gledamo interese RH (pa se proda Herceg Bosna), poslije rata gledamo interese RH (pa trpimo Muslimane), nekoliko stoljeća punimo Hrvatsku Hrvatima na račun naše brojnosti, pa je li red da malo mislimo na sebe, mi koji smo ostali u BiH?
__________________
...kraj Neretve samo ti i ja
Zrinjski Mostar, Herceg-Bosna,
moja država, moja država...
lider30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 16:21   #78
Quote:
tomi7 kaže: Pogledaj post
Ovo je bilo retoricko pitanje?
Je ....... znaš šta je meni zanimljivo - zanimljiva mi je ta nekakva srpska potreba za voždom, otišao Slobo pa su sad izgleda u Dodiku "namirisali" vožda, otud i frenetični aplauz od tih vaših Srba koji se izgleda još nisu pameti dozvali i nisu skontali da ih farbaju svi od Slobe pa evo do Dodika.

Mislio sam da je taj Pupavac malo inteligentniji insan kad on ništa bolji ni pametniji od Martića i svite kad su onomad frenetično aplaudirali Šešelju na mitinzima dok je uzvikivao kontra RH kao što to danas Mile uzvikuje.

Jedino što još uvijek ne smiju uzviknut "ovo je srbija" ... al polako, od rečenice "Hrvatska je nastala na etničkom čišćenju" do rečenice "Ovo je Srbija" malen je put.

Quote:
lider30 kaže: Pogledaj post
Žalosno je s ovakvom politikom Hrvatske prema BiH i ponašanjem Muslimana da mi moramo tražiti saveznike u Dodiku.
Znaš šta je još žalosnije ... to što šurovanjem s Dodikom nećete dobiti ama baš ništa. Ni vi Hercegovci izgleda niste ništa naučili iz Bobanove promašene politike, k'o što hrvatski Srbi nisu ništa naučili iz svoje promašene politike pa sad ponovo vape za novim voždom koji će ih zaviti u crno ko i onaj prošli.
__________________
Nikada ne raspravljaj sa budalom, ljudi možda neće vidjeti razliku...
- When I came to Makarska I saw Bosance how eat on beach I thought to myself: What the fuck!? I couldn't believe what I was watching. So I called my babo and I said to him: Babo, La Bosanci esta muy locco, What the fuck!?
posmatrač is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 16:26   #79
Quote:
posmatrač kaže: Pogledaj post

Znaš šta je još žalosnije ... to što šurovanjem s Dodikom nećete dobiti ama baš ništa. Ni vi Hercegovci izgleda niste ništa naučili iz Bobanove promašene politike, k'o što hrvatski Srbi nisu ništa naučili iz svoje promašene politike pa sad ponovo vape za novim voždom koji će ih zaviti u crno ko i onaj prošli.
Jaka ti je usporedba. Od Tashvil paše i sličnih falsifikatora bi se i nadao toj izjavi ali od tebe baš ne.

Gdje i kako se ogleda to navodno šurovanje Hercegovaca s Dodikom. U čemu je konkretizirano. Kojim političkim potezima.
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 16:26   #80
Quote:
lider30 kaže: Pogledaj post
Etnička administrativna jedinica u BiH, da je financijski neovisna. Trenutno jedva da je Srba u Hrvatskoj 4%, ja ne znam što bi ti htio, da ih nestane totalno, da se ne čuju nikako? Pa oni su nebitni i sve ih je manje u Hrvatskoj.
Kako to da Predsjednika RH, jednostavno nikad nije našao dobre riječi za BH Hrvate a saveznik je s Muslimanima, koji nas gaze kad god mogu.
Što nam preostaje? U ratu gledamo interese RH (pa se proda Herceg Bosna), poslije rata gledamo interese RH (pa trpimo Muslimane), nekoliko stoljeća punimo Hrvatsku Hrvatima na račun naše brojnosti, pa je li red da malo mislimo na sebe, mi koji smo ostali u BiH?
Sa ovim boldanim se ne slažem.
Što se tiče donjeg dijela posta, još jedna od gomile besmilsica koje se godinama serviraju na ovom forumu gdje se skoro pa promiče teza da je Hrvatka ovisna o BiH Hrvatimas jer ispada da su samo BiH Hrvati ratovali za Hrvatsku, da su BiH Hrvati hranili Hrvatsku i da se dan danas BiH Hrvati žrtvuju za Hrvatsku.
Sorry ali to je besmislica. Sve što se ste od 1991 naovamo dali RH ( a dali ste puno) vraćeno vam je u obliku novca. Prem tome, nem smisla ponavljati te teze o žrtvi BiH Hrvata koje ti nezahvlani kvazihrvati iz Hrvatske i Purgeri sa Kozare ne znaju cijeniti.
__________________
Doctor? You're THE Doctor? EX-TER-MI-NATE!!!!
Hernan Cattaneo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:12.