Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2008., 20:40   #21
ae, electro cute, maksimalno tužna scena, mora se priznat.

a inače, slažem se, film bi ponajmanje okarakterizirala kao horor. meni je ovo bila najljepša, najdražesnija ljubavna priča u dugo vremena.
u par navrata su uspjeli prenijeti svu silinu emocija koje mnogi odrasliji kolege ne bi uspjeli ni da se postave na trepavice.

i da, informacija o remakeu me beskrajno rastužila.
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 21:02   #22
Spoiler !!


Film sam pogledao jucer i bas mi se svidio. Mada nema dosta toga iz knjige sto ni ne cudi jer je to uvijek tako kad se sa knjige prenese na film. Koja je buducnost maloga Oskara sa njegovim "vršnjakom" vampirom. !!?? Da ubija za Ellie isto kao i njegov prethodnik??

Djeca su odglumila za 10
FFshocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 22:25   #23
Quote:
FFshocker kaže: Pogledaj post
Spoiler !!


Film sam pogledao jucer i bas mi se svidio. Mada nema dosta toga iz knjige sto ni ne cudi jer je to uvijek tako kad se sa knjige prenese na film. Koja je buducnost maloga Oskara sa njegovim "vršnjakom" vampirom. !!?? Da ubija za Ellie isto kao i njegov prethodnik??
jašta, zato i je kraj tužan jer će ga mala za 50-ak godina prestat ljubit i naće nekog drugog simpatićnog klinca. tako to valjda ide u vanpirskom životu teško je to, brate

(al bar nije od njega napravila ghoula)
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 22:52   #24
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
jašta, zato i je kraj tužan jer će ga mala za 50-ak godina prestat ljubit i naće nekog drugog simpatićnog klinca. tako to valjda ide u vanpirskom životu teško je to, brate

(al bar nije od njega napravila ghoula)


Spoiler!!



btw nije "mala" nego "mali" !

Mogla bi od njega napraviti vampira i problem rijesen ! Vidjet cemo kako ce to napraviti u remaku koji ce navodno slijediti knjigu i biti drukciji(mos mislit:P, nije da ovaj ne slijedi knjigu ali ne objasnjava proslost o Ellie niti njen odnos sa bivsim slugom, cuvarom il sto god joj on bio )

Zadnje uređivanje FFshocker : 17.12.2008. at 22:57.
FFshocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 11:00   #25
kad kažem mala na glumicu mislim. i jako je neodgovorno od klinaca vanpire radit jer se vanpirstvo i medju vanpirima obično naziva prokletstvom.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 23:57   #26
odličan film

šteta sto ga ameri žele rimejkat (amerikanizirati), stvarno nije potrebno
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 04:57   #27
Quote:
Vajta kaže: Pogledaj post
Nema veze. Kad se napravi ovako zasebna tema, postoji veća šansa da više ljudi čuje za film pa ga pogledaju.
tu si u pravu... ja sam cula za ovaj film, ali nikako da provjerim sta je i o cemu se radi... izgleda kao nesto sto me definitivno interesuje
faye is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 11:12   #28
Quote:
faye kaže: Pogledaj post
tu si u pravu... ja sam cula za ovaj film, ali nikako da provjerim sta je i o cemu se radi... izgleda kao nesto sto me definitivno interesuje
mene trailer baš i nije privukao ali sam cuo od frenda za film i na njegov savjet sam ga pogledao.
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 12:00   #29
Quote:
C2V3N kaže: Pogledaj post
mene trailer baš i nije privukao ali sam cuo od frenda za film i na njegov savjet sam ga pogledao.
nisam trailer ni pogledala pa nisam mislila na to, vec sam vidjela o cemu se radi iz ovih postova a i malo sam citala na ostalim stranicama na netu... i evo vec je gotov, ceka me da pogledam
faye is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 00:27   #30
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
meni je ovo prije svega bijo lijepi, romantični, topli film... horor mi uopće nije padao na pamet, meni je jedino bilo žao male kad ju je oskar ono otkantao i kad joj je krv išla.
Upravo odgledah film, pa mogu reći da su mi komentari jednaki kao i tebi. Jedino što sam ja scenu koju navodiš doživio drugačije ....

Ne mislim da ju je Oskar otkantao, jer ju je prstom pozvao unutra, iako nije izgovorio "poruku poziva". Onda je Eli (vjerojatno iz razloga što ga voli, pa mu je htjela pokazati sve o sebi) ipak "nepozvana" ušla. Scena kad se mala muči i krvari (radi njega) i onda on, sav u strahu za nju, brzo izgovori "dobrodošlicu"

... e to mi je bilo nešto prelijepo. Ili je to ljubav u pitanju, ili sam ja omekšao sa godinama

I naravno na kraju one okice koje se gledaju. Smajl jedan, pa drugi. Ma strava!
Film mi je odličan. I toplo preporučam.
ban_cici is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 16:05   #31
Prekrasan film. Ima nekoliko jako mocnih scena.
Svima ovo preporucujem.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 09:12   #32
zaboravih prijaviti da sam odgledala

genijalno nesto

citala sam malo na netu o nekim stvarima koje se u filmu samo natuknu (npr oziljak )

cini mi se da je knjiga vjerovatno jos i bolja... moracu to nekako nabaviti
faye is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 12:03   #33
....
girl333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 22:11   #34
Za moj ukus ovaj film je malčice prespor i predugačak i s lošom glazbenom pozadinom. Par scena manje i malo više tempa bi vjerojatno ostavilo jači dojam. Ovaj film bi donekle mogao usporediti s "Draculom" jer jer horor samo paravan za prekrasnu ljbavnu priču, ali u "Draculi" je uspostavljen odličan balans između horora i romantike koji su oboje čak i jače naglašeni nego u ovom filmu. Ovdje do jačeg izražaja dolazi romantika, a horor je prilično zapostavljen. Ne kažem da su scene ubijanja loše i da ne valjaju zato jer se ništa ne vidi, ali jedna komponenta jako fali koja bi te scene još više pojačala odnosno nadogradila a to je glazba. Ustvari glazba mi se kompletno ne sviđa... vjerujem čak da bi i romantika bila naglašenija boljim odabirom glazbe.
6/10
__________________
Windfucker
vedrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 18:24   #35
da, jako dobar film. na prvo gledanje osmica, na drugo ce mozda bit i vise

i film me podsjetio da trebam naucit morseovu abecedu.

evo malo fan arta:
http://i404.photobucket.com/albums/p...ong/LDRKI1.jpg
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 18:26   #36
a sto se rimejka tice, ne morate ga gledat. ne kuzim zas pizdite.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 15:19   #37
Dobar film.. sta vise za reci, klinci su super odglumili.
borna007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 16:05   #38
siguran sam da će mi i u 12. mjesecu ovaj film biti 10 najboljih u 2009. godini.
remek-djelo
__________________
"How the hell do I know why there were Nazis? I don't know how the can opener works!"
jonsi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 19:37   #39
Sto mislite,da li je od malog Oskara stari gay ?
__________________
the motherfucker
ČmareC is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 19:45   #40
Quote:
ČmareC kaže: Pogledaj post
Sto mislite,da li je od malog Oskara stari gay ?
I meni je to palo na pamet


Ali kazu da nije... samo alkos...



__________________
...''you wouldn't see a subtle plan if it painted itself purple and danced
naked on top of a harpsichord,singing "Subtle Plans Are Here Again''.
Scáthach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.