Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2003., 01:03   #61
Quote:
traxdata kaže:
da, ali ih ima samo u americi za kupiti pretpostavljam...
ja imam od diora long`optic i zadovoljna sam, ali bum probala iduci puta neku drugu..
Kiss me ima i u CH za kupiti, samo u najvecim Manorima...

Maskara: Idealist od Estee Lauder (puno isprobala, ova mi je definitivno najbolja, i nakon 24 sata je jos na trepavicama)
Tek. puder: Idealist od Estee Lauder
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 07:28   #62
i ja imam tu idealist kremicu od e. lauder... ljudi koža je prekrasna nakon šta je staviš.... tekstura joj je savršena...
isto bi za običnu hidratantnu kremu preporučila aquasource od biotherma.... super tekstura dolazi u varijantama za suhu i za normalnu/mješovitu kožu....

ja imam problema sa prištićima, ali koža mi je po prirodi suha..ima li netko ko je pronašao idealno sredstvo za čišćenje te kože?
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 11:32   #63
Quote:
nina kaže:
odusevilo me moje najnovije otkrice: novi Chanelov proizvod...tekuci puder (koji u biti nije tekuci). pakiran u staklenu teglicu i nanosi se prstima ili prilozenom spuzvicom. savrsenstvo.
lagan i hidratantan, a odlicno prekriva nedostatke na kozi. koza izgleda prirodno i svjeze. jako dobre nijanse...probajte ako niste!
možeš napisati cijenu, please
fala
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 11:45   #64
Quote:
PrittPen kaže:
ja imam problema sa prištićima, ali koža mi je po prirodi suha..ima li netko ko je pronašao idealno sredstvo za čišćenje te kože?
Probaj Biotherm Biosource krema za umivanje [roza, za suhu kožu ]
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 13:45   #65
Quote:
PrittPen kaže:
i ja imam tu idealist kremicu od e. lauder... ljudi koža je prekrasna nakon šta je staviš.... tekstura joj je savršena...
isto bi za običnu hidratantnu kremu preporučila aquasource od biotherma.... super tekstura dolazi u varijantama za suhu i za normalnu/mješovitu kožu....

ja imam problema sa prištićima, ali koža mi je po prirodi suha..ima li netko ko je pronašao idealno sredstvo za čišćenje te kože?
AVENE, svijetlo roza "gel" za ciscenje lica, pogledaj na mom topicu o AVENE proizvodima sta sam pisala. ja iz istog razloga koristim.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 17:40   #66
Quote:
nina kaže:
odusevilo me moje najnovije otkrice: novi Chanelov proizvod...tekuci puder (koji u biti nije tekuci). pakiran u staklenu teglicu i nanosi se prstima ili prilozenom spuzvicom. savrsenstvo.
lagan i hidratantan, a odlicno prekriva nedostatke na kozi. koza izgleda prirodno i svjeze. jako dobre nijanse...probajte ako niste!
Da ... taj puder je mrak ... a Chanel je dobio visoko medicinsko priznanje kako za preparativno tako i za dekorativnu kozmetiku.
Ima dosta neutralan miris sto mi je dovoljan razlog da je prava stvar za moju kozu (neke zene vole kad im puderi fino mirisu).
Afrodita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 17:47   #67
chanel puder

je li to ovaj?
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 18:29   #68
Quote:
sunčica kaže:
možeš napisati cijenu, please
fala
vidila sam nedavno taj puder,mislim nekih 35-40 eura
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 21:13   #69
CLINIQUE

imam par pitanja, apeliram na lucu i Stefitzu ali mogu se javiti svi koji znaju nesto vise

1. kupila danas njihov losion ( tj. tonik za lice ) br. 2 rekli da sam tip broj dva, probala, koza reagira oke ali mene to tako pece prvih par sekundi

Jel to normalno ( dobro spomenuli su mentol i da malo hladi, ali ja sam imala feeling da mi lice gori ). Ne sjecam se kad sam zadnji put imala takvu reakciju na kozmetiku. Nikad vjerojatno.

Napominjem - koza se nije zacrvenila, nis me ne svrbi, s te strane dobro.

Napominjem da ostale njihove proizvode super podnosim.

Jos jedno pitanje vezano uz taj losin (clarifying lotion ) rekli su ne na podrucje oko ociju jer njegova funkcija je istovremeno poliranje a koza oko ociju je tanka i osjetljiva.

Kako vi to rjesavate ? Meni je prekomplicirano imati dva razlicita losiona za mene jednu.

2.pitanje - ovo posebno za lucu - krema total turnaround navodno isto ne smije oko ociju jer je to vrsta eksfolijacije.

To znaci opet mazanje s dvije kremice ? Ova tunaround za cijelo lice a za oko ociju druga.

Dalje ta turnaround mi je malo preslaba za zimu, osjecam da mi fali vlage, hoce li ona i dalje imati efekta ako preko nje nanesem jos neku dnevnu kremu ?

3. da li clinique proizvodi funkcioniraju iskljucivo u 3-Step kombinaciji ? Recimo meni pase njihov DDML ali sapun necu nego od sasvim desete firme pjenu za pranje.

Zena danas na njihovom standu je slijepo vjerovala u 3 step religiju i bila vidno uzrujana kad sam rekla da necu sapun ni nis za umivanje od clinique da imam drugu firmu i da mi je super

Hvala cure
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 22:03   #70
thanx curke
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 01:33   #71
Quote:
Winona kaže:

CLINIQUE
1. ... losion ( tj. tonik za lice ) br. 2 rekli da sam tip broj dva, probala, koza reagira oke ali mene to tako pece prvih par sekundi

...
Napominjem - koza se nije zacrvenila, nis me ne svrbi, s te strane dobro.
To je ok. Salicilna kiselina (kemijski eksfolijator) malo pecka. VAzno je da sve brzo prodje, nema upale, crvenila, nista drugo...


Quote:
Winona kaže:

Jos jedno pitanje vezano uz taj losin (clarifying lotion ) rekli su ne na podrucje oko ociju jer njegova funkcija je istovremeno poliranje a koza oko ociju je tanka i osjetljiva.

Kako vi to rjesavate ? Meni je prekomplicirano imati dva razlicita losiona za mene jednu.
Da, to je nespretno.
Stvarno bi trebalo izbjegavati, a kome se da koristiti dva razlicita losiona, dva komada vatice, svakog prvo natopiti... bla, bla...

ili jednog preskocim, ili se pravim luda i upotrijebim ga na ocima


Quote:
Winona kaže:

2.pitanje - ovo posebno za lucu - krema total turnaround navodno isto ne smije oko ociju jer je to vrsta eksfolijacije.

To znaci opet mazanje s dvije kremice ? Ova tunaround za cijelo lice a za oko ociju druga.

Dalje ta turnaround mi je malo preslaba za zimu, osjecam da mi fali vlage, hoce li ona i dalje imati efekta ako preko nje nanesem jos neku dnevnu kremu ?
Turnaround je krema u kojoj je salicilna kiselina (znaci isti prozibod za kemisjku eksfolijaciju). Turnaround treba koristiti mozda mjesec ili dva i onda prekinuti. I to samo ponoci. za one osjetljivija koze preporuca se koristiti svaku drugu, trecu noc. A ionako uz turnaround preporucuju ddml. JA ne volim ddml, jer mi prouzrokuje pristice, ali preko turn (zapravo cesce koristim Neutrogenin gel sa salicilnom) stavim moju obicnu hidratantnu kremu. CIni mi se da i ti imas osjetljivu mjesovitu kozu, koliko se sjecam, tako da ti nij dobro preskociti hidratantnu i osloniti se samo na turn.



Quote:
Winona kaže:

3. da li clinique proizvodi funkcioniraju iskljucivo u 3-Step kombinaciji ? Recimo meni pase njihov DDML ali sapun necu nego od sasvim desete firme pjenu za pranje.

Zena danas na njihovom standu je slijepo vjerovala u 3 step religiju i bila vidno uzrujana kad sam rekla da necu sapun ni nis za umivanje od clinique da imam drugu firmu i da mi je super

Hvala cure
Zato sto one rade na komisiju.

Sve proizvode mozes mijesati, ukoliko znas za sto koji proizvod sluzi.

(tipa da ne stavljas tri proizvoda za eksfolijaciju, a niti jedan za vlazenje i slicno)
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 13:46   #72
Stefitze hvala

Cijelo jutro sam se veselila da me ovdje ceka tvoj post koji ce me osloboditi kozmetickog kaosa u mojoj glavi.

Quote:
ili jednog preskocim, ili se pravim luda i upotrijebim ga na ocima
ovo me bas nasmijalo, iz razloga sto sam se jutros poluluda od silnih flasica odlucila ici istom linijom

Ovo za turnaround hvala, hvala. To mi nije zena rekla na njihovom counteru ali tvoje objasnjenje mi se cini logicnije od njenog. Znaci kad potrosim teglicu ( uzela manju) i to nocu, malo dati kozi odmora od te kremice.

Quote:
Sve proizvode mozes mijesati, ukoliko znas za sto koji proizvod sluzi.
zato na srecu postoji Forum. Jer tek sam ovdje skuzila da clinique tonik nije jednak ostalim firmama ( ima firmi ciji tonik samo njeguje i omeksava lice i nakon kojeg mi nije trebala nikakva krema ) ali ovo je DRUGACIJI tonik i moram to zapamtiti.

Hvala i za informaciju da preko te turnaround moze jos i kremica gore, ja sam se bojala ako tako napravim da ova prva nema djelovanja.


Quote:
A ionako uz turnaround preporucuju ddml.
ni to mi nije rekla. A zaista zena radi u najboljoj parfumeriji u gradu i zaduzena je samo za clinique.

Ja sam bas pitala, sto ak mi se turnaround ucini slaba, moze li kremica gore, pregleda ona mene i kaze ne, ovoj kozi a i u ovim godinama, ne treba nista dodatno.

A ja suha, presuha. Poslati ih treba sve na skolovanje kod Stefitze.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2003., 22:42   #73
ne mogu bez -

1. lice - one maramice od NIVEA-e za skidanje sminke

2. kosa - cijela linija KERASTESE - najbolje je kupovati u King Crossu jer tamo u Frankopanskoj su puno, puno skuplji (do 20 - 30 kuna po proizvodu)

(ostalo se sve slazem sa prije napisanim)
__________________
It's funny how when someone doesn't understand its you thats crazy
Kosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2003., 23:08   #74
Winni,

Ja ti imam taj Clinique Clarifying lotion 2 velika boca mislim da ima pol' litre u njoj ha ha ha. I mene pece i ne podnosim da stavljam u blizini ociju i nosa jer je prejak miris ali sva reakcija kao i kod tebe traje nekoliko sekundi. Primjetila sam da je dosta suh i da treba mnogo kreme poslije jer koza djeluje suha. Sapun sam koristila davno prije nekih 5 godina i ne sjecam se da je bio cudotvoran i zamjenila sam ga sa Presciptives cleanser ali sam opet nedavno promjenila potaknuta Forumom i hvalom Shiseido prozivoda za pranje lica kojim nisam zadovoljna i jedva cekam da ga potrosim i vratim se na stari.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2003., 23:13   #75
moj ima 400 ml ali bocica zaista izgleda divovska, imas pravo

Jel da da je i za nos prejak ? ( hvala Bogu ima nas jos ) znas prvi put sam nista ne sluteci udahnula onako posteno, sve mi suze izletile na oci

Da ( imamo isti tip koze ? ) i ja sam primjetila da treba dosta vlage nakon njega.

Inace meni Shiseido pase, ali ne sve stvari.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2003., 23:16   #76
jel ovaj cleanser ima samo u Americi ? Nisam primjetila jos tu firmu ovdje. I da, i ja imam sapun clinique ( isto kako vidim ima ga vise vrsta ) i osjecam se nakon njega tako cisto da mislim da cu se podrapati ako se nasmijem prije nego nanesem kremu
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2003., 23:17   #77
Ma da ja kada nisam pala na ledja jer sam punim plucima udahnula he he sada znam pa zacepim nos.
E ajde sada Shiseido koji koristis? Meni preporucili onaj bijeli zapranje lica ne plavi i nisam zadovoljna.Koji ti koristis?
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2003., 23:18   #78
Ovaj mi dali
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2003., 23:24   #79
Quote:
Winona kaže:
jel ovaj cleanser ima samo u Americi ? Nisam primjetila jos tu firmu ovdje. I da, i ja imam sapun clinique ( isto kako vidim ima ga vise vrsta ) i osjecam se nakon njega tako cisto da mislim da cu se podrapati ako se nasmijem prije nego nanesem kremu
Izgleda samo Canada i US, njihova kozmetika je locirana u malo skupljim robnim kucama i od proizvoda koje sam probala taj cleaner i maskara bila sam zadovoljna.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2003., 23:30   #80
i ja imam bijelu liniju ali onu prekrasnu pjenu za umivanje - imaju dvije gentle ( tu imam ja ) i puryfying ( plavi je cini mi se za masnu kozu ? ) no vidim ima na web stranici i cetkica kao za masiranje lica, opet moja kozmeticarka mi je to strogo zabranila ( kao to je agresivno i izgrebe kozu, na tako fini nacin da ja to ne vidim ona ispod one divovske lupe da ) pa tko bi ga znao.

Inace prodaje i sama shiseido ali cetkicu ne moze vidjeti

Nego zasto tebi nije bio dobar ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:05.