Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2006., 11:43   #61
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 12:24   #62
Quote:
Ljelja kaže:
hvala
spremljeno u arhivu
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 13:33   #63
Quote:
Osorkon kaže:
U filmovima Sergia Leonea je izvratan, a ostali filmovi njegovi filmovi su mi dobri. No Svemirski Stočari jednostavno mi nisu sjeli.
Kod mene su prošli. Malo sam klimao glavom, ali su prošli.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 18:42   #64
Quote:
vidocq kaže:
a kaj on moze protiv myersa,nije ga mogla ubit ni jamie lee curtis ni donald pleasance,a di ce ga onda conan...
nisi me ništa pobijedio, samo sam bio u centru za odvikavanje od ADSL - a i nije pomoglo. Myers, kažeš? Ma što ta pička može protiv Fredija Krugera?
Prebrzo si mi otvorio šampanjac, prijatelju.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 20:05   #65
Quote:
Osorkon kaže:
ak popizdi dovest će CLITA i razjebat će forum
Jesi ti svjesan znacenja svojih rijeci?
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 11:43   #66
Quote:
Constantine kaže:
nisi me ništa pobijedio, samo sam bio u centru za odvikavanje od ADSL - a i nije pomoglo. Myers, kažeš? Ma što ta pička može protiv Fredija Krugera?
Prebrzo si mi otvorio šampanjac, prijatelju.
he,he,dobar si... kad sam rekao da sam pobijedio mislio sam to zato kaj je deer hunter rekla da joj je nabolja bila perkinsova stara,al dobro nije gotovo!!!!

u freddy vs. jason ne znam koji je pobijedio tak da necu uzet jasona,al tu je zato cijela banda warriorsa,ak su uspjeli pretuc cijeli bronx,freddy im ne predstavlja nikakv problem!!!!
__________________
a doktorka kaže, eto Aleksandre vidiš kako lepo napreduješ
vidocq is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 11:48   #67
ma, oni su svi nula... ...kad Clint izvadi magnum .44
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 15:02   #68
Quote:
vidocq kaže:
he,he,dobar si... kad sam rekao da sam pobijedio mislio sam to zato kaj je deer hunter rekla da joj je nabolja bila perkinsova stara,al dobro nije gotovo!!!!

u freddy vs. jason ne znam koji je pobijedio tak da necu uzet jasona,al tu je zato cijela banda warriorsa,ak su uspjeli pretuc cijeli bronx,freddy im ne predstavlja nikakv problem!!!!
Ma sve te tvoje Warriorse (izvrstan film), sredi Charles Bronson u stilu Death Wish.

P.S.
Farki, a tko je tebe pozvao?
Spoiler: U Freedy vs Jason pobijedi Jason tako da mu odrubi glavu, ali nije mu ništa, namigne ti na kraju filma. spoiler.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 15:09   #69
Quote:
Constantine kaže:
Ma sve te tvoje Warriorse (izvrstan film), sredi Charles Bronson u stilu Death Wish.

P.S.
Farki, a tko je tebe pozvao?
Spoiler: U Freedy vs Jason pobijedi Jason tako da mu odrubi glavu, ali nije mu ništa, namigne ti na kraju filma. spoiler.
da,al pazi ovo,warriorsi(aha,prejeben film) nisu bili sami,s njima su jos:baseball fureisi,riffsi,satan"s mother,thurnballsi,hi-hatsi,... a kaj bus sad,bronson jest legenda,al sam protiv ovih....
__________________
a doktorka kaže, eto Aleksandre vidiš kako lepo napreduješ
vidocq is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 15:22   #70
Quote:
vidocq kaže:
da,al pazi ovo,warriorsi(aha,prejeben film) nisu bili sami,s njima su jos:baseball fureisi,riffsi,satan"s mother,thurnballsi,hi-hatsi,... a kaj bus sad,bronson jest legenda,al sam protiv ovih....
Dobro, ali što mogu protiv Asha?
Motorna pila i puška...
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 15:25   #71
moj omiljeni glumac

jako me se dojmio u "a million dollar baby".....
pjesnikinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 15:26   #72
Quote:
Constantine kaže:
Dobro, ali što mogu protiv Asha?
Motorna pila i puška...
nista,al tada nastupa drumski ratnik-MAD MAX,sa svojim pljucama u legendarnom autu!!!!! ak nis barem pogazi asha....
__________________
a doktorka kaže, eto Aleksandre vidiš kako lepo napreduješ
vidocq is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 15:30   #73
pjesnikinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 15:31   #74
dobar je clint i sa zhenama.. kao npr. sa meryl streep u

"bridges of the madison county"... za plakati....
pjesnikinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 15:51   #75
Quote:
vidocq kaže:
nista,al tada nastupa drumski ratnik-MAD MAX,sa svojim pljucama u legendarnom autu!!!!! ak nis barem pogazi asha....
Dobar. Ali Ash se može s lakoćom obraniti pošto ima ono ludo vozilo iz Army of darkness za velikim propelerom... I tako ASH ponovno pobjeđuje.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 15:57   #76
pjesnikinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 13:06   #77
ajme ovaj film

uvijek me raspekmezi
__________________
sig je nebitan. iskuliraću.
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 16:08   #78
Quote:
Constantine kaže:
Dobar. Ali Ash se može s lakoćom obraniti pošto ima ono ludo vozilo iz Army of darkness za velikim propelerom... I tako ASH ponovno pobjeđuje.
dobro,dobro ,al u tom trenutku dolazi IZBAVITELJ aka relja basic koji ga zarazi i ash ti postane stakor,a buduci da je ivica vidovic unistio izbavitelja i pritom su umrli i svi stakori,umire i ash!!!!!!
__________________
a doktorka kaže, eto Aleksandre vidiš kako lepo napreduješ
vidocq is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 16:12   #79
Quote:
pjesnikinja kaže:
meryl mi je tolko odbojna da odbijam pogledat filmove u kojima glumi zenski hugh grant
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 16:14   #80
Quote:
Constantine kaže:
Farki, a tko je tebe pozvao?
..ne mora mene nitko zvati, ovo je javna rasprava...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.