Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2013., 15:16   #1
Edge of Tomorrow [2014]

Tom Cruise se je stvarno dao u SF vode. Naime, nakon ovogodišnjeg Obliviona, iduće ljeto u kina stiže još jedan Cruiseov SF spektakl, pod naslovom All You Need Is Kill.

Kako bilo, film ima elemente Beskrajnog dana sa Billom Murrayem , a radnja je slijedeća:

Quote:
Humanity is at war with an alien race known as Mimics, and Lt. Col. Bill Cage (Tom Cruise) is an officer who has never seen a day of combat until he is unceremoniously demoted and then dropped—untrained and ill-equipped—into what amounts to little more than a suicide mission. Cage is killed within minutes, managing to take an Alpha down with him. But, impossibly, he awakens back at the beginning of the same hellish day, and is forced to fight and die again…and again. Direct physical contact with the alien has thrown him into a time loop—dooming him to live out the same brutal combat over and over.

But with each pass, Cage becomes tougher, smarter, and able to engage the Mimics with increasing skill, alongside Special Forces warrior Rita Vrataski (Emily Blunt), who has lain waste to more Mimics than anyone on Earth. As Cage and Rita take the fight to the aliens, each repeated battle becomes an opportunity to find the key to annihilating the alien invaders and saving the Earth.
Navedeni film, baziran na istoimenom japanskom romanu režira Doug Liman (The Bourne Identity, Jumper, Mr. & Mrs. Smith), a prema scenariju Dantea Harpera, kojeg su kasnije prerađivali Joby Harold, Steve Kloves, Christopher McQuarrie, Tim Kring, Jez Butterworth i na kraju Alex Kurtzman i Roberto Orci.

Uz Cruisea, u filmu glume Emily Blunt, Marianne Jean-Baptiste i Bill Paxton.

IMDB
Wikipedia

Stara slijja gdje Cruise izgleda kao kreten
Nove slije

Američka premijera najavljena je za 6. lipnja iduće godine.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 18:22   #2
Run, Tom, run....
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 17:46   #3
Ako je suditi po posteru sa Comic-Cona, film se sada zove Edge of Tomorrow.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 19:58   #4
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Ako je suditi po posteru sa Comic-Cona, film se sada zove Edge of Tomorrow.
Ma odma se znalo da neće bit film pod tim naslovom. Pa mijenjali su se i mnogo benigniji naslovi.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 20:26   #5
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
Ma odma se znalo da neće bit film pod tim naslovom. Pa mijenjali su se i mnogo benigniji naslovi.
Gdje se to odma znalo? Molit ću izvor.

BTW. Deckard, molim te ako možeš promjeniti naslov teme u skladu sa izmjenjenim naslovom filma.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 22:23   #6
Stigao prvi TRAILER.

I molim moderatore da se naslov teme promijeni u novi, primijenjeni naziv filma - "Edge of Tomorrow". Hvala.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 23:05   #7
Ništa čudno, lik je scijentolog pa je i očekivat od njega da će počet radit sf filmove sa vanzemaljcima ka na traci
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 14:26   #8
E ja jedva cekam pogledati ovaj film....meni je Tomica sasvim oke. Napokon netko tko nije teenager u ovakom filmu
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 21:18   #9
Novi TRAILER.

Počinje mi se polako sve više i više sviđati. I kažem opet, molim da se naslov promijeni u Edge of Tomorrow radi lakšeg snalaženja i smanjenja zabuna oko filma.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 13:22   #10
Stvarno, promijenite naslov. Ja se već čudio kak je Tom stigao nasnimat toliko sfova, kad ono sve jedan te isti .
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 21:40   #11
Dobar Trailer, prvi me nije nešto dojmio, ali je ovaj dobio moju pažnju, nadam se dobrom akcijskom sf-u.

Već vidim za par mjeseci raspravu o Time Travelu, alternativnim dimenzijama i sl.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 19:27   #12
Exclusive Online Trailer

Totalno dobar.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 21:58   #13
Nosi li Tom kapuljaču u ovom filmu, jer ako ne, neću gledati.
Franem is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 22:17   #14
Za sad ima čak vrlo dobre kritike.
__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 21:25   #15
Izgleda ok ! Ne volim Tomislava Krstarevića ali radi Emily ću pogledat ! Svidja mi se kostimografija koja kao da je iz Unreala ili Quakea !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 19:25   #16
Karte rezervirane za petak.
Ovo je iuz Interstellar meni najočekivaniji blockbuster godine.
Bluntica, Tomica, time travel, paraleleni svemiri...
A i kritike su prilično dobre.
Jedva čekam.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 23:39   #17
otkrili su nam zaplet u traileru, nismo li mogli pogledat film pa sami skužiti da se sve ponavlja?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 23:48   #18
Pa tak ionak možeš sve skužit, recimo stoposto se na kraju iz nekog razloga bitka više neće ponavljati i imati će jednu jedinu šansu da spase ljude koju će naravno iskoristiti i onda će se strastveno poljubiti i odjahati/odletjeti u suton.


Ali svejedno se gleda.
atari2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 12:12   #19
Oblivion 2. Nuff said.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 12:18   #20
Mene traileri nisu pretjerano privukli. Ono, umire i vraća se sve dok ne pobijedi zle aliene.
p3r02d3r0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.