Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2014., 16:56   #1961
Gdje se sve može kupiti Steamcream u Zagrebu? I da li je možda negdje na akciji?
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 22:37   #1962
Quote:
deica123 kaže: Pogledaj post
Gdje bih mogla kupiti četku za kosu od prirodne dlake,i kako se otprilike kreću cijene?
dućani sa frizerskom opremom i čini mi se da ima nešto i mulleru. što se tiče cijena, ovise o vrsti dlake, veličini i obliku, al obično se kreću negdje od 120 do 250 kuna.
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Gdje se sve može kupiti Steamcream u Zagrebu? I da li je možda negdje na akciji?
muller, dođe negdje oko 130 kuna, al i dalje imam dojam da najveći dio tog iznosa odlazi na limenku.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 21:19   #1963
Gdje kupiti zaštitne naočale i kutu do koljena s kopčanjem sprijeda, boja nije bitna, što jeftinije...?
__________________
~ Sjeti se da jedino ti osmijeh ostaje. ~
Bailar ~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 22:03   #1964
gdje kupiti lorac pro palete?
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 22:45   #1965
Quote:
Bailar ~ kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti zaštitne naočale i kutu do koljena s kopčanjem sprijeda, boja nije bitna, što jeftinije...?
U trgovinama s alatom brijem da se mogu naći naočale, a kuta u Bagatu ili Bagatinu.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 22:57   #1966
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
dućani sa frizerskom opremom i čini mi se da ima nešto i mulleru. što se tiče cijena, ovise o vrsti dlake, veličini i obliku, al obično se kreću negdje od 120 do 250 kuna.


muller, dođe negdje oko 130 kuna, al i dalje imam dojam da najveći dio tog iznosa odlazi na limenku.
Hvala, i mislila sam tamo
Slažem se za limenku, ali mama je želi, a uskoro joj je rođendan pa slažem poklon
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 07:34   #1967
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Gdje se sve može kupiti Steamcream u Zagrebu? I da li je možda negdje na akciji?
muller
editad vidim da je miss vec odgovorila
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 20:23   #1968
batiste

Da li netko zna gdje kupiti Batiste šampon za suho pranje kose za svijetlu do smeđu kosu? Bio mi je savršen, a sad ima samo za tamnu kosu, xxl i onaj zeleni.
brch123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 15:00   #1969
Gdje se u Hrvatskoj, još bolje u Zgb može kupiti sprej u boji za prekrivanje sijedih na korijenu kose?

Ima na internetu, ali ne znam koju bi boju naručila jer sam strawberry blond, pa treba pogodit otprilike nijansu, ne daje mi se 20 po 20 dolara dok ne pogodim.
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 00:47   #1970
Di mogu u Zgu kupiti bočice za dekantiranje parfema? Može i biti plastična.
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 09:57   #1971
Quote:
poison_ivy_5 kaže: Pogledaj post
Di mogu u Zgu kupiti bočice za dekantiranje parfema? Može i biti plastična.
Ima u Mulleru, 10-15 kn su
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 10:08   #1972
ljubii, pretpostavljam da si već kupila, ali steamcream imaju i na asosu, a često bude neki popust, pa se isplati naručit. asos - steamcream
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 18:11   #1973
Quote:
poison_ivy_5 kaže: Pogledaj post
Di mogu u Zgu kupiti bočice za dekantiranje parfema? Može i biti plastična.
Ima ih u mulleru, ali nisam našla u citijima. U avenue mallu na katu jesam. Imaš plastične od 10 ml u lijepim pastelnim bojama za 11,90 kn.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 13:31   #1974
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
ljubii, pretpostavljam da si već kupila, ali steamcream imaju i na asosu, a često bude neki popust, pa se isplati naručit. asos - steamcream
Kupila sam već, ali hvala na info
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 17:52   #1975
Quote:
poison_ivy_5 kaže: Pogledaj post
Di mogu u Zgu kupiti bočice za dekantiranje parfema? Može i biti plastična.
Parfemi se ne dekantiraju u plastične bočice nego staklene.
Imaš ih za kupit u Kemigu, Bauerova 5
bedacha is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 20:14   #1976
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Parfemi se ne dekantiraju u plastične bočice nego staklene.
Imaš ih za kupit u Kemigu, Bauerova 5
Te iz kemiga znaju propuštati ako se ne drže uspravno, i ružne su za popizdit te kao takve nisu neko veselje.

Ja ih dugo vremena koristim za mješavine ulja jer je super što su tamne i staklene, ali fakat moram stalno paziti na njih.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 21:19   #1977
Quote:
violett kaže: Pogledaj post
Te iz kemiga znaju propuštati ako se ne drže uspravno, i ružne su za popizdit te kao takve nisu neko veselje.

Ja ih dugo vremena koristim za mješavine ulja jer je super što su tamne i staklene, ali fakat moram stalno paziti na njih.
ne znam,imam, imala sam i dekantirala sam drugima puno parfema u kemigove bocice i nikad problema.
moje sve su s rasprsivacem. A to kaj nisu lijepe mi ne smeta,bitnije mi je da je parfem maksimalno zasticen.
bedacha is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 23:05   #1978
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
ne znam,imam, imala sam i dekantirala sam drugima puno parfema u kemigove bocice i nikad problema.
moje sve su s rasprsivacem. A to kaj nisu lijepe mi ne smeta,bitnije mi je da je parfem maksimalno zasticen.
Uh, ja imam potpuno drukčija iskustva, a previše sam ih imala u svojim rukama (barem 50), a da bi bile falš ili slučajnost.

Parfeme nikada ne bih dekantirala u kemigove bočice. Pa ni onda. A one koje sam dobila sam prelila u odgovarajuće brzinom svjetlosti. Jednom sam zakasnila i dobila jako skupu mirisnu vrećicu.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 22:03   #1979
Zna li netko postoji li u Austriji drogerija koja drži e.l.f. kozmetiku?
Ajmeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 22:35   #1980
Quote:
Ajmeee kaže: Pogledaj post
Zna li netko postoji li u Austriji drogerija koja drži e.l.f. kozmetiku?
Mislim da se e.l.f. kupuje iskljucivo online.

2u1beautyblog.wordpress.com
silv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.