Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2007., 23:21   #21
Frendica je imala blajhane plave pramenove i kupila smeđu farbu i prefarbala se, no ispala crna. Izgleda ko vještica jer je to crna, prepečena, onak ko kad meso zagori. Moj savjet ti je da odeš frizerki jer iako meni to uvijek uspije, mnogi su se opekli - doslovno. Nemoj i ti.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 00:05   #22
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
sad ste mene uplašili... mislila sam kada odem doma za vikend da me sestra ofarba u smeđe, sad sam farbano plava i puklo mi je da želim biti smeđa.. ali sad me je strah da ne budem zelena a frizerka mi je na porodiljnom... kaj da radim? ako kupim tamnije smeđu jel moguće da izbjegnem to zelenilo? ili ću biti pretamna, ne želim biti opet crna..

i btw. ja nemam pramenove nego sam cijela plava, skoro pa pepeljasto
Obavezno onda u tu smeđu stavi kap crvene bilo koje, ali ne onu drečavu...
 
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 00:42   #23
Quote:
Niw kaže: Pogledaj post
Nekoliko puta sam sama svoju izblajhanu kosu bojala u prirodnu smeđu i nikad nisam ispala zelena ni šarena. Samo je bitno da ne kupiš pretamnu boju jer ćeš ispast skoro crna, nego svijetliju smeđu od svoje prirodne.
Ja sam uzela boju čokolade, baš najtamniju i na blajh sam ispala užasno svjetlo smeđa u odnosu na boju koju sam očekivala.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 09:10   #24
svatko drugačije, netko je ispao crn a netko svijetal..za par dana vam javim na šta ću ja izgledat
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 11:34   #25
Ja sam bila totalno plava prije godinu dana. Uh, bojala sam se tog farbanja u smeđe, al je iz prve ispalo fantastično. Nikolina, cura koja me farbala, pomiješala je dvije smeđe nijanse i ispalo je odlično. Ako si iz Zg-a odi k njoj. Radi u estetic uvemi, trenutno ne znam kojoj jer se premještaju. Na njihovom info telefonu saznaš di je i naručiš se. Sada se više i ne moram farbati jer je boja nakon 2 puta fantastična.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 11:39   #26
da...meni su malo problem i novci.. koliko si platila kod nje?
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 23:04   #27
Quote:
Miss Poison A. kaže: Pogledaj post
Jedva čekam da ga stavim. I to ovaj tjedan kad nađem vremena.
Jel se ti farbas isto s tim keune preljevom? koliko placas farbanje?
Ja sam kod svoje bivse frizerke placala na dugu kosu nekih 160 kunica. bivsa je zato jer je u nekom trenu prestala koristiti taj preljev kad su nesto mijenjali pakovanje sadasnja frizerka me na kosu do ramena oderala 250 kn. i btw mislim da nije estetic uvema mjesto gdje jedino dobro mijesaju boje, kvragu to bi trebala znati svaka skolovana frizerka i mi neskolovani za to zanimanje bi mogli nauciti uz malo volje, tako da ja definitivno nisam za davanje basnoslovnih cifri za farbanje.
tracy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 09:02   #28
Quote:
tracy kaže: Pogledaj post
kvragu to bi trebala znati svaka skolovana frizerka i mi neskolovani za to zanimanje bi mogli nauciti uz malo volje

Vjeruj mi nije ti baš tako lako naučit mješat boje. Kad sam tek počela radit naravno to je bilo ja to neću nikad znat, i tek nakon godinu,godinu i pol sam se usudila pomiješati samo dvije boje...
 
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 12:04   #29
Quote:
tracy kaže: Pogledaj post
Jel se ti farbas isto s tim keune preljevom? koliko placas farbanje?
Ja sam kod svoje bivse frizerke placala na dugu kosu nekih 160 kunica. bivsa je zato jer je u nekom trenu prestala koristiti taj preljev kad su nesto mijenjali pakovanje sadasnja frizerka me na kosu do ramena oderala 250 kn. i btw mislim da nije estetic uvema mjesto gdje jedino dobro mijesaju boje, kvragu to bi trebala znati svaka skolovana frizerka i mi neskolovani za to zanimanje bi mogli nauciti uz malo volje, tako da ja definitivno nisam za davanje basnoslovnih cifri za farbanje.
Nemam ti ni ja baš para za bacanje ali idem frizerki koju jako dobro poznam,dugo puštam kosu i od kad sam ju počela puštat se samo ona o njoj brine. Tako da zna šta hoću i šta mi kosa treba. Stavlja mi Keune preljev da i naplati mi 140 kn sve zajedno, znaci pranje kose i to.. ali ja dok stavljam preljev znaci svaka tri mjeseca kažem da mi i vrhove podšiša da kosa bude zdrava. I onda svaka 3. mj odvojim oko 180 kn za preljev,vrhove. i to je to. Više mi ni netreba.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 17:58   #30
Quote:
Miss Poison A. kaže: Pogledaj post
Nemam ti ni ja baš para za bacanje ali idem frizerki koju jako dobro poznam,dugo puštam kosu i od kad sam ju počela puštat se samo ona o njoj brine. Tako da zna šta hoću i šta mi kosa treba. Stavlja mi Keune preljev da i naplati mi 140 kn sve zajedno, znaci pranje kose i to.. ali ja dok stavljam preljev znaci svaka tri mjeseca kažem da mi i vrhove podšiša da kosa bude zdrava. I onda svaka 3. mj odvojim oko 180 kn za preljev,vrhove. i to je to. Više mi ni netreba.
ajd pliz posalji na pm broj i adresu svoje frizerke, pa ka mi je u blizi, bil bi super
tracy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 20:28   #31
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
da...meni su malo problem i novci.. koliko si platila kod nje?
Ja platila 60kn šišanje, farbanje, blajhanje isušenje
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 20:54   #32
sve zajedno??? ili je svako 60kn??
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 21:53   #33
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
sve zajedno??? ili je svako 60kn??
Ma zajedno
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 22:03   #34
u čemu je kvaka?

i jel to u zagrebu?
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 23:02   #35
Quote:
tracy kaže: Pogledaj post
ajd pliz posalji na pm broj i adresu svoje frizerke, pa ka mi je u blizi, bil bi super
Nisam ti ja iz Zagreba. Ako na Zg misliš.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 23:28   #36
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
u čemu je kvaka?

i jel to u zagrebu?
Nope, kod mene doma. To je cura koja je završila frizersku ali ne radi u struci. Uglavnom, moja frizerka je već jedno 6 godina i nikad zadovoljnija
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 23:47   #37
nisi fer, trebala si šutit

moja frizerka je na porodiljnom i sad sam izgubljena
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 10:28   #38
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
nisi fer, trebala si šutit

moja frizerka je na porodiljnom i sad sam izgubljena
A pitala si
Inače, zaista ne pamtim kada sam zadnji put nogom kročila u neki frizerski salon.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 10:56   #39
ja se bas pofarbala ovaj vikend
bila sam plava,plave pramenove i pofarbala sam se u smedje. kupila sam lorealovu boju,doma sam se farbala i meni se stvarno svidja. normalno,nije ispalo kao na slici,nisam to ni ocekivala. ispalo je tamnije,meni je super. jedino sto mislim da kad ce mi se ispirati da ce mi se opet vidjeti ti pramenovi.
Eviene is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 11:12   #40
znači nisi stavljala crvenu boju u to?

kakvu si nijansu otprilike kupila?
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.