Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2014., 17:07   #6081
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
da, to su parfemi koje ili mrziš ili voliš
a kakav ti je La Vie?
Mrzim ga! Jednom sam ga probala u mulleru i na pola kupovine otrčala doma pod tuš i ribala zapešće do krvi. Muž me usput pohvalio da smrdim po repelentu za zaštitu od insekata.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:13   #6082

na meni je on kao da si usao u tvornicu cokolade
predivan je, ali iskomercijaliziran do boli
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:16   #6083
Probala sam danas Giorgio Armani "Si", uzas. Izazvao je napad migrene, ne sjecam se kada sam pomirisala zadnji put nesto tak odbojno.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:16   #6084
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post

na meni je on kao da si usao u tvornicu cokolade
predivan je, ali iskomercijaliziran do boli
Je, tvornica čokolade za smrdljive martine!

Ako ćemo ikada na kavu, najprije ćeš mi na mejl poslati popis parfema koje rabiš. Za sada sam ti prekrižila rush, chloe i la vie.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:24   #6085
Quote:
violett kaže: Pogledaj post
Je, tvornica čokolade za smrdljive martine!

Ako ćemo ikada na kavu, najprije ćeš mi na mejl poslati popis parfema koje rabiš. Za sada sam ti prekrižila rush, chloe i la vie.

a Burberry London? taj mi je jedan od najdražih i Miami Glow, koji nema veze s ovima i totalno mi je sapunast i za ljeto
i Chance koji je moj novi ljubimac
ma najbolje da ništa ne stavim na sebe, evo neću ni omekšivač koristit za svaki slučaj
Quote:
mary89 kaže: Pogledaj post
Probala sam danas Giorgio Armani "Si", uzas. Izazvao je napad migrene, ne sjecam se kada sam pomirisala zadnji put nesto tak odbojno.
niti meni ne paše, isto mi je presladak, ali kužim zašto je popularan
kao i Ping Sugar
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:34   #6086
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post

a Burberry London? taj mi je jedan od najdražih i Miami Glow, koji nema veze s ovima i totalno mi je sapunast i za ljeto
i Chance koji je moj novi ljubimac
ma najbolje da ništa ne stavim na sebe, evo neću ni omekšivač koristit za svaki slučaj
Omekšivači su poželjni!

Mislim da London nisam probala, ali njihov Brit mi je bio lijep, imala sam ga pred koju godinu. Krasan zimski parfem, ugodno slatkast i nimalo mučan.

Ali zato mi je pure poison na vrhu liste migrenastih parfema. Sjećam se kao danas, vozim se s mužem u Zaprešić, idem na forumsku razmjenu. Vratim se u auto, isprobam prvi iz zamjene i super mi je, podignem poklopac poisona i tako me ošamutilo da smo morali stati nakon 100 metara i prebaciti ga u gepek. Dok ga nisam preprodala, stajao je na balkonu. Kao neko živo biće, grize iz bočice, a ni pipnula ga nisam.

Tako mi i treba kada nisam dovoljno ozbiljno shvatila njegovo ime.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:43   #6087
Quote:
violett kaže: Pogledaj post
Omekšivači su poželjni!
jesi sigurna?

Brit je divan, suptilno slatkast London je drugačiji, jači je i jasminast, pa ne znam dal bi ti bio dobar.

meni Hypnotic Poison ne odgovara, čini mi se. uvijek miješam Pure i Hypnotic, morat ću ih opet pomirisat
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:53   #6088
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
jesi sigurna?
Jel i ovo grize za oči? Nisam probala.

Ali fora su mi parfemi koji imaju svježi štih, ne baš kao veš koji se suši, ali da su onako prozračni i "čisti". Takav mi je jil sander pure.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 18:59   #6089
Ja sam skuzila da mi ciklama u parfemima bas fino mirise. Inace nisam od cvjetnih.
Sad si trazim nesto ciklamasto. Znam da moschinova oliva ima ciklamu, ali nisam ju nikad probala.

Ysl Cinema ima drydown od bas fine vanilije i ciklame.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 19:04   #6090
ja volim ciklamu, zumbul i ružu jorgovan jako volim u Guiltyu. dok recimo jasmin generalno ne, ali u Londonu mi je predivan.
Cinemu moram probati

Quote:
violett kaže: Pogledaj post
Jel i ovo grize za oči? Nisam probala.

Ali fora su mi parfemi koji imaju svježi štih, ne baš kao veš koji se suši, ali da su onako prozračni i "čisti". Takav mi je jil sander pure.
nježan je probaj

nisam taj probala, pomirisat ću ga ako je dostupan!
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 20:04   #6091
Ha, dobri komentari, moram u buksu iskopati stari crven Rush, ja ga oboźavam, ali moram priznati da ga svi oko mene osjete, baš ga nisam digo njušila. Chance je moj najveći favorit, jednom sam bezveze kupila fejk na Glavmom kolodvoru, njega i Allure ... Allure nikad više, Chance sam kupila 2 mjeseca poslije i Opatiji - ja izgorila, oni na kupanje a ja u Kozmo, tako da me Chance uvijek podsjeća na Opatiju ...
Mirise svjeźine, opranog veša i hladne vode mogu smisliti samo u prirodi, moja lavovska duša moźe podnijeti samo ono što miriši ... sunčano, začinjeno i ne svako cvijeće, nikako na limun, krastavac i ostalo jestivo ... i moje ženskice ne vole te mirise zelenog martina na čarapama sa žice ... uglavnom, moji parfemi su bili pakirani u cevenoj, narančastoj, rozoj, źutoj amabalaźi ... ja zelene i plave ne gledam, pa oni su zato i upakirani u određene boje. Mene narančasta diže a nekoga iritira...

Sviđa li vam se Versace Versus, onaj crveni ?
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 18:01   #6092
Versace Versense

Pozdrav svima, zanima me ako netko od vas ima Versense od Versacea kakav je po pitanju trajnosti i gdje bih ga mogla najjeftinije kupiti?
__________________
La Plus Heureuse - http://themosthappy.weebly.com/
Anne-Boleyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 18:25   #6093
Quote:
Anne-Boleyn kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, zanima me ako netko od vas ima Versense od Versacea kakav je po pitanju trajnosti i gdje bih ga mogla najjeftinije kupiti?

Najjeftinije na biraj.hr, a sto se tice trajnosti, na mojoj kozi je izrazito trajno gotovo sve iz te kuce. Imala sam versense, bright crystal i versus novo izdanje. Sve su ljetni, ajmo tako reci, i svi su izrazito trajni i radijalni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:44   #6094
Znači biraj.hr je provjeren sajt? koliko je dostava?
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:47   #6095
Dostava je ukljucena u cijenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:26   #6096
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Znači biraj.hr je provjeren sajt? koliko je dostava?
Kupila sam nekoliko parfema od njih i sve je u najboljem redu. Dostava je besplatna.

Evo, tu imaš sve: http://www.biraj.hr/main.aspx?id=40
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 15:50   #6097
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Znači biraj.hr je provjeren sajt? koliko je dostava?
Slobodno kupuj sa biraj.hr, super su!
EastwoodClint is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 22:18   #6098
Ja sam neki dan kupila bez testiranja Elie Saab.
Jednostavno sam osjetila da je za mene.
I nisam pogriješila.
90 ml.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 17:43   #6099
armani code me opet mami!
zašto, zašto ga posjedujete svaka druga? fenomenalan mi je, al me tako odbija činjenica da ga svatko ima..
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 18:20   #6100
da, predivan je, ja sam ga dobila od supruga za Bozic one godine kad je izasao, sjecam se, non stop se vrtila reklama na tv za njega i hypnose, pa sam rekla da hocu oba jer se nisam mogla odlucit, na kraju mi kupio i drugog za Novu :love


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:45.