Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2010., 11:24   #181
Quote:
DiogenBalkanski kaže: Pogledaj post
ne nego da je simbolika kopirana u prapočetku. Da umiješ čitati umjesto što tumačiš kako ti paše onda bi to odavno shvatio.

Ali ne umjesto argumentacije krenuo si sa vrijeđanjem. Tipično za osobu koja nema argumenata.

Isto ko što bi primjetio napomenu da se ništa nemože tvrditi sa 100% sigurnošću jer nema živih svjedoka vremena pa se većina zaključaka donosi na osnovi pisane povjesti i arheoloških iskapanja. Ali se mogu donositi zaključci i pretpostavke koji su poprilično pouzdani. Poprilično - ključna riječ.
Nema aposlutne istine.

Nitko normalan (a ti se tu očito iz priloženog načina tvog bivstvovanja ne ubrajaš ) neće tvrditi ništa sa 100% sigurnošću.


A tko to mi....pa čitaj što sam pišeš o sebi tutlek




Nebitno. Oni se pojavljuju kod praćenja tijeka novca i po tome koga i zbog čega štite. njihov štićenik je samo jedan u uzročno posljedičnom lancu.

Uzmi bilo koji trag i prati ga. I uvijek će u lancu biti negdje pri vrhu (ali daleko od vrha opet) b'nai brith. Mada se i njima manipulira jednako kao i sa tobom al otom potom.

A da si imalo upotrijebio inteligenciju kojom se hvališ a koju očito ne posjeduješ onda bi uočio da je početak hranidbenog lanca jasno definiran jednim imenom -Davor Štern.

Ali ne ti si namjerno sve izignorirao i krenuo me proglašavati nacistom i antisemitom jer eto b'nai birth se spominje. kako sam se usudio sveto ime pominjati uzalud fuj fuj! Jezik pepelom prati mjesec dana.

Mali igrokaz:
Fraterov tijek misli:
Pu antisemit. Pu nacist. Ako dovoljno puta to spomenem i ponovim po svim mogućim temama na ovom forumu onda će ljudi misliti da je Diogen nacist i zaboraviti činjenicu da trag novca i trag interesa od Davora šterna vodi preko March Rich-a do b'nai birth-a.

No ne prolazi ti to više dragi moj. Sve više ljudi misli svojom glavom.
I tko što misli o meni, m'bava me kua', ja sam posložena osoba i ne zanima me tko što o meni misli. Prerastao sam tu fazu odrastanja.

No kad smo već kod b'nai birth-a...
Gdje će se fašisti najbolje sakriti nego da glume humanitarce.
Kud ćeš boljeg cover up-a. Podijele malo ljekova , ispod tezge par tona metaka i naoružanja - savršen paravan.

Nemojmo zaboraviti ne tako davni primjer naciste koji je od 1972.- 1982. godine bio generalni sekretar UN-a.

Poznati Kurt Waldheim.

I tko god kaže da CIA i Mossad to nisu znali -laže.

Samo im je on odgovarao kao bivši SS-ovac za provođenje njihovih planova.

A sve pod patronatom masona i njihovog "preko dana tjeramo ljude da se ubijaju a preko noći zajedno pijemo i dogovaramo se koji narod ćemo sutra porobiti ili pobiti"



Stalno propitkuješ moju seksualnu orjentaciju da je to fascinantno koliko si opsjednut istim.

Nisi čuo da su homofobi samo prikriveni homosekualci koji se boje to sami sebi priznati?

Priznaj si biće ti lakše
Alo, kakva je to aman simboliko kopirana i u kom prapočetku? To su ideje ranih egiptologa, tipa Wallis Budge, ali to najpre nisu tačne ideje, a potom crkva ih nikad nije prihvatila mi zvanični ni nezvačno, što znči da si debelo, po običaju, slagao. Da jeste prihvatila bilo bi to izokretanje Biblije naglavačke.
Čitao sam ja ceo taj tekst par puta i nidje veze sa masonima. Bankari i pronevere, ali gde je tu dokaz da su masoni prodaval inaftu Srbima? gde je tu konkretan dokaz da masoni imaju bilo koje veze sa tim, sem tvog stava "masoni su krivi za sve, tako da mora biti da su i ovde upleteni". To je karakterističan stav naciste u post-vajmarskoj Nemačkoj. Štern, pa šta? Mogao si da kažeš i Mickey Mouse pa da tvrdiš da je to dokaz da masoni imaju veze sa time. Tako da ti je taj argument za dijagnozu. A neo.nacista i jesi, to nije upitno. Što se ovog drugog tiče ti i ovaj tvoj ste prilično javn orazmenjival inešnosti i divljenje tvom spolovilu, tako da nije problem što si gej, već što si gej seljak. To su oni takozvani parkuše, veoma odovorni za loš imidž homoseksualaca, što često nasrću na ljude u parkovima i javnim toaletima pa ih onda prebiju. Ko zna koliko su puta tebe tako izmlatili pa si ovako lud i frustriran.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 11:27   #182
Quote:
DiogenBalkanski kaže: Pogledaj post
Dobro je. sad znamo i kako tebe tvoj gospodar trenira.

Stvarno si za žaljenje...
Map data ©2010 - Terms of Use

BOLNIČKA CESTA 32
10000 Zagreb
Telefon: 01 / 3780666

Slobodno im se obrati, rao će te saslušati i pomoći će ti.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 11:57   #183
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
NCR je katolički tisak, spada u domen liberalno-progresivnijih - takvih imaš i u Nemačkoj, a imaš i u hrvatskoj neke takve koji se recimo zalažu za prava homoseksualaca. Ali su i dalje katolici i nisu izvan Crkve.
I ja sam katolik ako te to veseli... Slobodno me citiraj kad ti god bude potrebno katoličko mišljenje koje ti ide u prilog.

Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
NCR je bo u kontekstu Mocarta, nema veze sa Vrhovcem, tako da bih te molio ... (kenjam ga kenjam)
Nisam niti mislio da kod tebe ima ikakve logike i dosljednosti. Da ti malo pojasnim što sam te pitao: National Catholic Reporter je 250 godina nakon luđaka kojeg si ti citirao, pisao hvalospjeve o jednoj "masončini", dakle mogao si tupsone citirati nešto novijeg datuma pa se ne bi našao u problemima, u kojima niti ne razumiješ da si se našao. A onda, kažeš da je NCR bio u kontekstu Mozarta te ga se više ne smije spominjati. Pa ti si čovječe na mentalnom nivou desetogodišnjaka, i to jako zločestog.

Vrhovac, pak, u istu priču ulazi zato što je samo par (desetaka) godina nakon tvog ludog pape kojeg si citirao, ušao u masoneriju i bio masončina.

No polako, sreća što se metodologija izvođenja zaključka da naučiti, još ima nade za tebe.

Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
kada je Crkva zauzela službeni stav o masoneriji? 1836. godine Sveta Inkvizicija upada u masonsku Ložu u Florenci. 1738. tačnije 28. IV, Papa Clement XII izdaje In eminenti apostolatus specula, tj papsku bulu kojom zabranjje masoneriju, a inkvizitorima se nalaže da sa masonima postupaju kao sa hereticima.
Samo shvati da ti papa Clement XII ne ide u prilog, i bit će sve bolje.

Najviše pozicionirani katolici su bili i ostati će masončine (ili pripadnici sestrinskih organizacija) rekao papa (koji je i sam licemjerni masončina) o masoneriji ovo ili ono.

Metodologiju izvođenja zaključaka u ruke i na posao.

Još te jednom pitam: kad je to Katolička crkva SLUŽBENO proglasila masone GORKIM NEPRIJATELJIMA?
__________________
Cjepiva protiv svinjske gripe nece biti dovoljno za sve, zaliha je dostatna samo za trecinu gradjana ove zemlje! Predbiljezite se i osigurajte obitelji dug i kvalitetan zivot! :)
Debunked is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 12:06   #184
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Map data ©2010 - Terms of Use

BOLNIČKA CESTA 32
10000 Zagreb
Telefon: 01 / 3780666

Slobodno im se obrati, rao će te saslušati i pomoći će ti.
Ti si meni dao svoju kućnu adresu da te posjetim?

Jooj pa ti si divan
DiogenBalkanski is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 12:08   #185
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
gej seljak. To su oni takozvani parkuše, veoma odovorni za loš imidž homoseksualaca, što često nasrću na ljude u parkovima i javnim toaletima pa ih onda prebiju. Ko zna koliko su puta tebe tako izmlatili pa si ovako lud i frustriran.
Fratre, čisto mi te žao što si sve, jadan ne bio, proživio. No najvažnije je da si se opametio i da sada do sperme dolaziš na bezbolniji način. Konačno razumijemo tvoju potrebu za tajnim društvima. Napredujemo, samo nastavi, bit će ti lakše.
__________________
Cjepiva protiv svinjske gripe nece biti dovoljno za sve, zaliha je dostatna samo za trecinu gradjana ove zemlje! Predbiljezite se i osigurajte obitelji dug i kvalitetan zivot! :)
Debunked is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 12:10   #186
Quote:
A neo.nacista i jesi, to nije upitno.
Kao ni tvoja kućna adresa koju si nam svima dao na uvid i od kuda se javljaš

Ja za razliku od tebe znam tko sam. Tako da ovi tvoji jadni pokušaji objeda koje pokušavaš imputirati na moj račun a na tvoju žalost nisu ništa više osim običnog prđenja u vjetar.


Sad kontempliraj kud tvoj prdac ide. Možda dobiješ viši lvl masonstva na toj dizertaciji
DiogenBalkanski is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 12:13   #187
Quote:
Debunked kaže: Pogledaj post
Fratre, čisto mi te žao što si sve, jadan ne bio, proživio. No najvažnije je da si se opametio i da sada do sperme dolaziš na bezbolniji način. Konačno razumijemo tvoju potrebu za tajnim društvima. Napredujemo, samo nastavi, bit će ti lakše.
A tko zna kakvu je inicijaciju prošao i tko mu je sve prčkao oko anusa ne bi li mu dozvolili da postane mason kada sa ovakvom panikom reagira
DiogenBalkanski is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 12:14   #188
Quote:
Debunked kaže: Pogledaj post
I ja sam katolik ako te to veseli... Slobodno me citiraj kad ti god bude potrebno katoličko mišljenje koje ti ide u prilog.



Nisam niti mislio da kod tebe ima ikakve logike i dosljednosti. Da ti malo pojasnim što sam te pitao: National Catholic Reporter je 250 godina nakon luđaka kojeg si ti citirao, pisao hvalospjeve o jednoj "masončini", dakle mogao si tupsone citirati nešto novijeg datuma pa se ne bi našao u problemima, u kojima niti ne razumiješ da si se našao. A onda, kažeš da je NCR bio u kontekstu Mozarta te ga se više ne smije spominjati. Pa ti si čovječe na mentalnom nivou desetogodišnjaka, i to jako zločestog.

Vrhovac, pak, u istu priču ulazi zato što je samo par (desetaka) godina nakon tvog ludog pape kojeg si citirao, ušao u masoneriju i bio masončina.

No polako, sreća što se metodologija izvođenja zaključka da naučiti, još ima nade za tebe.



Samo shvati da ti papa Clement XII ne ide u prilog, i bit će sve bolje.

Najviše pozicionirani katolici su bili i ostati će masončine (ili pripadnici sestrinskih organizacija) rekao papa (koji je i sam licemjerni masončina) o masoneriji ovo ili ono.

Metodologiju izvođenja zaključaka u ruke i na posao.

Još te jednom pitam: kad je to Katolička crkva SLUŽBENO proglasila masone GORKIM NEPRIJATELJIMA?
Jasno sam rekao i naveo kada i kako, da je RKC javno proglasila msone neprijateljima, uključujući i njihovu ekskomunikaciju.Trenutno je odnos Vatikana prema masonima na nivou interdikta. Bilo je dosta katolika masona, uključujući i pomenutoga biskupa, ali pitanje je da li to Crkva tada nije znala. isto kao i danas, postoje delovi klera koji su masoni, ali ne javno. Pre jedno tri godine je bo slučaj kada je jedan od katoličkih sveštenika javno obznanio da je mason, na šta je zvanična rekacija lokalnog Nadbiskupa bila da je "katolicima zabranjeno da ulaze u masoneriju". Sveštenik je imao preko 80 godina i to je bilo pred njegovu smrt tako da nije stiglo ništa da se desi u smislu crkvene kazne... jesi sad dovoljno čuo iz ćoška u kojem se stidiš?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 12:17   #189
Quote:
DiogenBalkanski kaže: Pogledaj post
A tko zna kakvu je inicijaciju prošao i tko mu je sve prčkao oko anusa ne bi li mu dozvolili da postane mason kada sa ovakvom panikom reagira
Nisam li ja vama dvojici preporučio da uzmete negde sobu, umesto što javno ovde razmenjujete lascivnosti? Dobili ste na sve odgovore, a ja čekam još uvek da čujem kada je to Vatikan kao službeni teološki stav prihvatio da je judeo-hrišćanstvo iskopirani egipatski paganizam, kao i to koji je dokaz dasu masoni Srbima tokom rata prodavali naftu? Pričaj, da čujemo...
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 12:29   #190
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Jasno sam rekao i naveo kada i kako, da je RKC javno proglasila msone neprijateljima...
Ponovi, možda su taj post moderatori obrisali.

Ajde dobro, da ti bude lakše, kako ne postoje sankcije koje bi uistinu potvrdile neprijateljsko raspoloženje Crkve naspram masonerije, daj nam barem citat gdje crkva jednoznačno masone naziva NEPRIJATELJIMA! Po mogućnosti nešto mlađe od luđaka kojeg si prethodno citirao.
__________________
Cjepiva protiv svinjske gripe nece biti dovoljno za sve, zaliha je dostatna samo za trecinu gradjana ove zemlje! Predbiljezite se i osigurajte obitelji dug i kvalitetan zivot! :)
Debunked is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 13:29   #191
Ok, ponoviću, ali skraćeno. 1736, godine Sveta Inkvizicija je upala u jednu masonsku Ložu u Italiji. Dve godine kasnije, na dan 28, IV, Papa Clement XII izdaje Eminenti Apostolatus Specula kojom zabrnajuje masoneriju i daje uput Inkviziciji da masone tretira kao jeretke. Pope Leo XIII to potvrdjuje 150 godina kasnije, 1917. kanonski (Codex Iuris Canonic) se propisuje da se masoni moraju automatski ekskomunicirati iz Crkve. Crno na belo dokaz da Vatikan tretira masone kao neprijatelje.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 14:36   #192
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Ok, ponoviću, ali skraćeno. 1736, godine Sveta Inkvizicija je upala u jednu masonsku Ložu u Italiji. Dve godine kasnije, na dan 28, IV, Papa Clement XII izdaje Eminenti Apostolatus Specula kojom zabrnajuje masoneriju i daje uput Inkviziciji da masone tretira kao jeretke. Pope Leo XIII to potvrdjuje 150 godina kasnije, 1917. kanonski (Codex Iuris Canonic) se propisuje da se masoni moraju automatski ekskomunicirati iz Crkve. Crno na belo dokaz da Vatikan tretira masone kao neprijatelje.
A ja ću tebi ponoviti da si običan manipulator. To je MOŽDA "crno na belo" dokaz da je Vatikan nekoć davno prozivao masone, u vrijeme dok su sve informacije bile u njihovim rukama, i kad puk, kojeg se ovakvim suludim proglasima manipuliralo, nije znao niti mogao doći do objektivnih i istinitih podataka. MASON JE BIO SAMO ONAJ KOME SU ONI PRESUDILI DA JE MASON, a kolateralne niže rangirane žrtve unutar vlasitih redova (ako je ikad ijedne bilo), bile su posve opravdane kako bi se ostvarili viši ciljevi. Svaka od ništarija koje si naveo bila je ili mason ili pripadnik nekog drugog tajnog društva, a predstava koju su pokrenuli imala je zasigurno velike povijesne razloge. Jedan od razloga mogla bi biti tendencija unutar vlasitih redova da se bandu masonsku razotkrije u punom svijetlu, pa su na taj način doskočili i optužili "neke tamo" da su masonerija. Ne tvrdim da je ovo istina, samo jedna od mogućnosti.

No ti besramno vadiš potpuno nebitne povijesne dokumente koji nam baš ništa ne govore o stanju danas, i uz to plasiraš uistinu impresivne zaključke. Kao da izvučeš proglase Katoličke Crkve koji svjedoče o lovu na vještice, pa zaključiš: "Crno na belo dokaz da Vatikan lovi veštice".

Gdje je dokaz da je Katolička Crkva GORKI NEPRIJATELJ masoneriji?
__________________
Cjepiva protiv svinjske gripe nece biti dovoljno za sve, zaliha je dostatna samo za trecinu gradjana ove zemlje! Predbiljezite se i osigurajte obitelji dug i kvalitetan zivot! :)
Debunked is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 21:09   #193
Quote:
Debunked kaže: Pogledaj post
A ja ću tebi ponoviti da si običan manipulator. To je MOŽDA "crno na belo" dokaz da je Vatikan nekoć davno prozivao masone, u vrijeme dok su sve informacije bile u njihovim rukama, i kad puk, kojeg se ovakvim suludim proglasima manipuliralo, nije znao niti mogao doći do objektivnih i istinitih podataka. MASON JE BIO SAMO ONAJ KOME SU ONI PRESUDILI DA JE MASON, a kolateralne niže rangirane žrtve unutar vlasitih redova (ako je ikad ijedne bilo), bile su posve opravdane kako bi se ostvarili viši ciljevi. Svaka od ništarija koje si naveo bila je ili mason ili pripadnik nekog drugog tajnog društva, a predstava koju su pokrenuli imala je zasigurno velike povijesne razloge. Jedan od razloga mogla bi biti tendencija unutar vlasitih redova da se bandu masonsku razotkrije u punom svijetlu, pa su na taj način doskočili i optužili "neke tamo" da su masonerija. Ne tvrdim da je ovo istina, samo jedna od mogućnosti.

No ti besramno vadiš potpuno nebitne povijesne dokumente koji nam baš ništa ne govore o stanju danas, i uz to plasiraš uistinu impresivne zaključke. Kao da izvučeš proglase Katoličke Crkve koji svjedoče o lovu na vještice, pa zaključiš: "Crno na belo dokaz da Vatikan lovi veštice".

Gdje je dokaz da je Katolička Crkva GORKI NEPRIJATELJ masoneriji?
Te "ništarije" koje sam ja bio taksativno naveo su neki od najumnijih i najzaslužnijih ljudi koje je čovečanstvo imalo, za razliku od tebe i tvog dečka koji jedino na forumu možete da tripujete da ste neko i nešto. Dokaz je u tome da su u Francuskoj msoni poizbacivani iz Crkve, pa su se bli okrenuli gnostičkoj Crkvi, da tamo uzimaju pričest zbog čega su tu Crkvu bli prozvali "masonskom Crkvom". Dokaz je nemačka biskupska konferencija i njeni zaključci u 12 tačaka. Dokaz je Crkveni Quaesitum est iz 1983. godine. Dokaz je pismo američkim biskupima na temu masonerije iz 1985. Dokaz je izjava Gianfranco Girottia, koji je na čelu apostolskog tribunala rimske kurije, koju je 2007. dao na temu masonerije. Bula koju izda Papa je od najveće težine, to što ti to ne znaš me ni najmanje ne čudi. Ti si ovde govorio da "nabiješ hrvatsku", tako da tebi ništa nije sveto. Još ti nešto nije jasno? Usotalom dao sam vam adresu koja vam daje sva rešenja, vidim odmah ste znali šta je tamo. Ne sumnjam da i oni vas dvojicu dobro poznaju.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 22:36   #194
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Te "ništarije" koje sam ja bio taksativno naveo su neki od najumnijih i najzaslužnijih ljudi koje je čovečanstvo imalo, za razliku od tebe i tvog dečka koji jedino na forumu možete da tripujete da ste neko i nešto.
Čini se da si vrlo ogočen zbog vlastitog životnog neuspjeha i nemogućnosti da ostvariš i dosegneš vlasitite, očito previsoko postavljene ciljeve. Ti si duhovno zakržljala osoba. Niti jedno tajno društvo ti neće biti u mogućnosti dati ono što ti je rođenjem uskraćeno. Shvati da si osakaćen. A u sebi nosiš i vrlo snažne potisnute ideje koje ti van izlaze mimo vlastite kontrole. Tako si umišljaš da si čitao ono što su ustvari tvoje vlastite misli zakopane duboko u tebi, a koje su plod ogromnog egocentrizma, narcisoidnosti i patološke zavisti. Iznenađuje me što tako zaslužne ljude iz područja umjetnosti i znanosti držiš za "ništarije", bez obzira na njihov očit enorman doprinos civilizaciji. Želiš ih silom prikrpati svom poremećenom društvu, a ustvari im beskrajno zavidiš i kad bi mogao, ustao bi ih iz mrtvih i golim rukama podavio.

Uistinu si duboko poremećena osoba.

Za one koji su se tek priključili ovom ludilu ovdje: osobe o kojima ovaj smušeni lupeta držim za izuzetno vrijedne i važne, a nekima se naprosto divim. Smatram da veliki dio navedenih nikad nije pristupio redu poremećenih masona, i da su masoni, koji su stoljećima ključni povjesničari, političari, religijski vođe, vojskovođe iskrivotvorili dokumente i izobličili povijesne činjenice kako bi svoje poremećeno društvo okitili ovim velikanima.

Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Dokaz je u tome da su u Francuskoj msoni poizbacivani iz Crkve, pa su se bli okrenuli gnostičkoj Crkvi, da tamo uzimaju pričest zbog čega su tu Crkvu bli prozvali "masonskom Crkvom". Dokaz je nemačka biskupska konferencija i njeni zaključci u 12 tačaka. Dokaz je Crkveni Quaesitum est iz 1983. godine. Dokaz je pismo američkim biskupima na temu masonerije iz 1985. Dokaz je izjava Gianfranco Girottia, koji je na čelu apostolskog tribunala rimske kurije, koju je 2007. dao na temu masonerije.
Ustupi prave dokaze, smeće manipulatorsko. Ovo što si naveo su samo dokazi licemjerja visoko pozicioniranih masonsko-katoličkih lidera. Gdje je dokaz NEPRIJATELJSTVA?

Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Ti si ovde govorio da "nabiješ hrvatsku", tako da tebi ništa nije sveto.
To ustvari činiš ti i braća tvoja poremećena; vi ste ti kojima nije sveto niti ono što uistinu jeste sveto - ljudski život i dobrobit svakog pojedinca. A nacije, patriotizam i nacionalizam koristite samo kao oslonac za masovnu kontrolu i manipulaciju kroz prizivanje niskih emocija u prosječnom, prezaokupljenom, nerazmišljajućem pojedincu. Misliš li da kod ikog tko te ovdje čita raste gnjev zbog tvojih lažurina, podmetanja, nacionalističkih ispada? Na krivoj si adresi; alternativci su u najvećem postotku imuni na šljam kojeg si dio. Još se pokušavam opredijeliti koja je tvoja stvarna namjera, a možda i uloga na ovom forumu. Još malo...
__________________
Cjepiva protiv svinjske gripe nece biti dovoljno za sve, zaliha je dostatna samo za trecinu gradjana ove zemlje! Predbiljezite se i osigurajte obitelji dug i kvalitetan zivot! :)
Debunked is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 23:07   #195
Quote:
Debunked kaže: Pogledaj post
Čini se da si vrlo ogočen zbog vlastitog životnog neuspjeha i nemogućnosti da ostvariš i dosegneš vlasitite, očito previsoko postavljene ciljeve. Ti si duhovno zakržljala osoba. Niti jedno tajno društvo ti neće biti u mogućnosti dati ono što ti je rođenjem uskraćeno. Shvati da si osakaćen. A u sebi nosiš i vrlo snažne potisnute ideje koje ti van izlaze mimo vlastite kontrole. Tako si umišljaš da si čitao ono što su ustvari tvoje vlastite misli zakopane duboko u tebi, a koje su plod ogromnog egocentrizma, narcisoidnosti i patološke zavisti. Iznenađuje me što tako zaslužne ljude iz područja umjetnosti i znanosti držiš za "ništarije", bez obzira na njihov očit enorman doprinos civilizaciji. Želiš ih silom prikrpati svom poremećenom društvu, a ustvari im beskrajno zavidiš i kad bi mogao, ustao bi ih iz mrtvih i golim rukama podavio.

Uistinu si duboko poremećena osoba.

Za one koji su se tek priključili ovom ludilu ovdje: osobe o kojima ovaj smušeni lupeta držim za izuzetno vrijedne i važne, a nekima se naprosto divim. Smatram da veliki dio navedenih nikad nije pristupio redu poremećenih masona, i da su masoni, koji su stoljećima ključni povjesničari, političari, religijski vođe, vojskovođe iskrivotvorili dokumente i izobličili povijesne činjenice kako bi svoje poremećeno društvo okitili ovim velikanima.



Ustupi prave dokaze, smeće manipulatorsko. Ovo što si naveo su samo dokazi licemjerja visoko pozicioniranih masonsko-katoličkih lidera. Gdje je dokaz NEPRIJATELJSTVA?



To ustvari činiš ti i braća tvoja poremećena; vi ste ti kojima nije sveto niti ono što uistinu jeste sveto - ljudski život i dobrobit svakog pojedinca. A nacije, patriotizam i nacionalizam koristite samo kao oslonac za masovnu kontrolu i manipulaciju kroz prizivanje niskih emocija u prosječnom, prezaokupljenom, nerazmišljajućem pojedincu. Misliš li da kod ikog tko te ovdje čita raste gnjev zbog tvojih lažurina, podmetanja, nacionalističkih ispada? Na krivoj si adresi; alternativci su u najvećem postotku imuni na šljam kojeg si dio. Još se pokušavam opredijeliti koja je tvoja stvarna namjera, a možda i uloga na ovom forumu. Još malo...
Ekskomunkcija je čin neprijateljstva. uskraćivanja prava na pričest je čin neprijateljstva. Zvanična osuda je čin neprijateljstva. Nbrojane osobe su bile masoni, štp je sve veoma dobro verifkovano, a nazvati ih maloumnicima je patetično. Da li sam ja uspeo u životu, ili nisam, ti ne znaš niti to možeš znati. Ne znam šta raste kod ljudi koji ovo čitaju, ali znam da je svakome iole inteligentnom jasno ko ovde šta piše i ko lupeta, a ko ne. Telefon imaš, tako da znaš gde možeš potražiti profesionalnu pomoć.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 02:18   #196
Službena objava Novog Svjetskog Poretka

George Bush stariji 11 rujna '91 objavljuje kreiranje NWO-a ( link )
11 rujna su i Blizanci pali...2001

Tijekom kolovoza i rujna '91 tek započinju pravi oružani sukobi na području Hrvatske.
Iste godine pada SSSR, a osim toga; u isto ovo vrijeme odigrava se priprema za formalno uspostavljanje EU za ugovor koji vrijedi od 1993.
Matt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 12:36   #197
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...&postcount=747
Matt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 12:44   #198
Ih, pa zar nije to politički lansirao prvi Thomas Woodrow Wilson kada je pozvao na formiranje Lige Naroda? To bilo ono "rat za kraj svih ratova", zar ne? Da nema zavere govori i to da su USA, tj njen Senat, odbile da budu deo Lige Naroda.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 22:39   #199
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Ih, pa zar nije to politički lansirao prvi Thomas Woodrow Wilson kada je pozvao na formiranje Lige Naroda? To bilo ono "rat za kraj svih ratova", zar ne? Da nema zavere govori i to da su USA, tj njen Senat, odbile da budu deo Lige Naroda.
Mislim da to nisu njegove riječi. Hitler je ovo izjavio već tijekom WW II. Woodrow ionako nije bio za Ligu Naroda tj. za ulazak SAD-a iako je upravo on bio jedan od stvaratelja Lige.
Matt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 00:59   #200
Quote:
Matt kaže: Pogledaj post
Mislim da to nisu njegove riječi. Hitler je ovo izjavio već tijekom WW II. Woodrow ionako nije bio za Ligu Naroda tj. za ulazak SAD-a iako je upravo on bio jedan od stvaratelja Lige.
Mislim da loše misliš. I on jeste bio za Ligu, ali Senat nije. To se Ilunimati nisu nešto dogovorili jesu li za ili ne, ili...?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.