Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2010., 22:17   #41
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Ivy je predivan

Ima li netko MAC pro longwear ruževe? 3-4 mi se jako sviđaju, pogotovo Till tomorrow koji bi mogao biti zamjena za Blankety koji sam htjela naručiti. Zanima me da li su hidratantni jer mi je mi nije toliko važno da mi izdrži 5 sati koliko volim da su hidratantni.
skoro sam kupila taj till tomorrow ali sam skuzila da je jako skup pa sam odustala i uzela samo puder..
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 16.11.2010., 20:32   #42
molim pomoc,
jesu li fejk?
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT

ili ako neko ima link na jeftiniji, a original
hvala
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 16.11.2010., 20:57   #43
Imam taj ruz i ovi se cine ok.
Jeftiniji mozes naci samo od privatnih sellera za koje nemas garantiranu paypal zastitu i vecinom su 1x rabljeni a to se mnogim curama gadi i uz to te prvo trebaju primiti u community.. mozda mozes naruciti preko nekog.
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 16.11.2010., 21:29   #44
chiasm, hvala puno
i meni su se cinili ok selleri, imaju dosta feedbacka, malo (ili nimalo) negativnih, i niko se nije zalio da su fejkovi
bice nesto od mene

vec jednom koristeni ne dolaze u obzir
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 16.11.2010., 22:40   #45
mene ne smeta ako je probano jer imam otopinu za dezinfekciju ruzeva
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Old 16.11.2010., 22:49   #46
Čak su neki naglasili u poz. feedovima da su ruževi autentični, idem se zaletit vidjet kaj imaju u storeu
Suey is offline  
Old 16.11.2010., 23:41   #47
Quote:
sowuljaga kaže: Pogledaj post
mene ne smeta ako je probano jer imam otopinu za dezinfekciju ruzeva
također zašto ne kupiti ruž proban 2x za upola manju cijenu...Pogotovo s MACom koji je meni nedostupan a na eBayu često besramno precijenjen.
nego kakva je to otopina? Morat ću je nabaviti jer mi sad stiže Viva Glam Cyndi l/s probana jednom
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Old 17.11.2010., 01:02   #48
ja bi cindy
izopropilni alkohol.

ja ga imam hrpu pa ak jednom budes zatrebala mogu ti odlit jer je potrpno malo za dezinfekciju
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Old 17.11.2010., 04:47   #49
meni se uopce ne gade ti ruzevi, nije da cure imaju lisajeve, cisto sumnjam jedino sto ne bih nikad kupila koristeno su gace a inace robu operem, ruz ako nema po sebi mucice, dlake ili nesto gadljivo/neidentificirano, normalno koristim i nisam dosad imala problema
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 17.11.2010., 13:05   #50
Quote:
sowuljaga kaže: Pogledaj post
ja bi cindy
izopropilni alkohol.

ja ga imam hrpu pa ak jednom budes zatrebala mogu ti odlit jer je potrpno malo za dezinfekciju
thanks to se pretpostvljam može u apoteci nabavit?

Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
meni se uopce ne gade ti ruzevi, nije da cure imaju lisajeve, cisto sumnjam jedino sto ne bih nikad kupila koristeno su gace a inace robu operem, ruz ako nema po sebi mucice, dlake ili nesto gadljivo/neidentificirano, normalno koristim i nisam dosad imala problema
pa naravno ja nisam gadljiva a livejournal mi je [hvala sowuljaga] pravo otkiće! Ubola sam nekoliko super MAC dealova poput Daintyja, Cyndi sjajila i ruža i tako to... super otkiće! ne deru na poštarini, nije fejk...
Ne bi kupila rabljenu maskaru i gaće kak chiasm veli i to je otprilike to
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Old 17.11.2010., 13:35   #51
Ma kupiš obični alkohol, staviš ga malo na komadić vate i pobrišeš s tim. Ja tak radim i s ruževima kad kupim i s olovkama za oči, za svaki slučaj.
TheEmpress is offline  
Old 17.11.2010., 18:25   #52
^^^To sam i ja taman htjela napisati čitajući. Iako ga ja polijem alkoholom (etanolom) i/ili umočim ruž u njega. Čekaš da se osuši tj da alkohol ispari i gotovo
U tu svrhu antiseptika su oba podjednako dobra. Samo je proces dobivanja izopropanola jeftiniji pa se češće koristi u kućanstvima u US
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Old 17.11.2010., 20:36   #53
ma joj ne brisati ruzeve vatom - ostavis si em vate em zmrdas ruz - ja odvojim malu kolicinu u posudicu usku i dugacku i umocim ruz za dezinfekciju.
a gle moram priznat da mi se prvi ruz koji sam dezinficirala etanolom onako kao uznojio - od kad koristim izorpil sve pet - sam ja krivo nest napravila ili u cemu je bila kvaka
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Old 17.11.2010., 21:42   #54
Dobila sam Naked Lunch, predivan je, hvala curama koje su ga preporučile
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Old 17.11.2010., 21:49   #55
Quote:
sowuljaga kaže: Pogledaj post
ma joj ne brisati ruzeve vatom - ostavis si em vate em zmrdas ruz - ja odvojim malu kolicinu u posudicu usku i dugacku i umocim ruz za dezinfekciju.
a gle moram priznat da mi se prvi ruz koji sam dezinficirala etanolom onako kao uznojio - od kad koristim izorpil sve pet - sam ja krivo nest napravila ili u cemu je bila kvaka
Ne znam, al niš od toga mi se dosad nije desilo. Koristim blazinice od vate, a ne baš vatu.
TheEmpress is offline  
Old 23.11.2010., 11:25   #56
kako vam se cini ovaj seller:
http://myworld.ebay.com/kayd684/ ?
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 27.11.2010., 15:46   #57
U jednoj osječkoj parfumeriji drže Mac, danas bila i provjerila, no imaju samo puder, onaj u staklenoj bočici , nisam uspjela provjeriti koji je točno jer me prodavačica čudno gledala kada sam ju pitala za ostatak Macovog asortimana...cijena pudera je 299kn

Eto....
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Old 27.11.2010., 15:53   #58
Quote:
Nar kaže: Pogledaj post
U jednoj osječkoj parfumeriji drže Mac, danas bila i provjerila, no imaju samo puder, onaj u staklenoj bočici , nisam uspjela provjeriti koji je točno jer me prodavačica čudno gledala kada sam ju pitala za ostatak Macovog asortimana...cijena pudera je 299kn

Eto....
micek<3 is offline  
Old 27.11.2010., 16:16   #59
Nda...
TheEmpress is offline  
Old 27.11.2010., 18:01   #60
kakav je izbor u MAC-u u Grazu?
dal imaju sve ili samo neke proizvode?
aria is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.