Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2014., 13:59   #561
Hhehh zgodna intervencija na upis
a moj je zato platio glavom
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 14:21   #562
Smile

Quote:
Lorenzow kaže: Pogledaj post
Hhehh zgodna intervencija na upis
a moj je zato platio glavom
Ne kužim tko je platio glavom, ja sam samo na pristojan način htio reći da je Lukšić (a i Milanović i još neki) od onih budala koji ne razmisli nego izvali bljuvotinu; da kasnije razmisle što su provalili to je preambiciozno očekivati
Ali nisam baš pristojan pa mi opservacije o takvim budaletinama koje lupaju gluposti teže idu
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 14:42   #563
Quote:
Prog rock kaže: Pogledaj post
Ne kužim tko je platio glavom, ja sam samo na pristojan način htio reći da je Lukšić (a i Milanović i još neki) od onih budala koji ne razmisli nego izvali bljuvotinu; da kasnije razmisle što su provalili to je preambiciozno očekivati
Ali nisam baš pristojan pa mi opservacije o takvim budaletinama koje lupaju gluposti teže idu
Ma ne radi se i tebi, krivo si povezao. Radi se o jednom mom upisu od desetak riječi koji je izbrisan, a ono na što sam se referirao je ispravljeno.
Sve OK. Onaj na koga se odnoilo je shvatio
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 15:18   #564
Quote:
Lorenzow kaže: Pogledaj post
Ma ne radi se i tebi, krivo si povezao. Radi se o jednom mom upisu od desetak riječi koji je izbrisan, a ono na što sam se referirao je ispravljeno.
Sve OK. Onaj na koga se odnoilo je shvatio :)
Naravno.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 18:35   #565
Evo, Ostojić se vratio na posao; živ i nikad zdraviji. Danas mu je prvi radni dan nakon liječenja .. Pa dakle. u nove radne pobjede se ide...
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 19:58   #566
kaže da nema tunela ,svjetlost, da se ne siječa ničega .

a možda mu nije ni suđeno da vidi svjetlost
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 20:04   #567
Eto, sa Rankom Ostojićem je sve u redu, živ je i zdrav i sad ga treba smjeniti...
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 22:11   #568
E Anđelka ga nije spomenula.Ona inače sve pogađa kako poslovna astrologinja
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 02:26   #569
Nisam neki stručnjak, ali ne mogu vjerovati da je mjesec dana nakon što su mu otkazali vitalni organi čovjek potpuno oporavljen.

Još kad vidim da se ništa nije promjenio... ne čudim se što nije doživio nikakvo iskustvo (kao da to mora biti svjetlost) jer to svaka sirovina i ne može nego je bubnuo i jednu izjavu koja dosta govori o njegovom ograničenom mentalnom sklopu.
Naime, govoreći kako je dr Drago Prgomet obavio svoj liječnički posao, kaže kako mu je spasio živoz i da se nada da zbog toga kao HDZ-ovac neće imati problema.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 05:59   #570
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Nisam neki stručnjak, ali ne mogu vjerovati da je mjesec dana nakon što su mu otkazali vitalni organi čovjek potpuno oporavljen.

Još kad vidim da se ništa nije promjenio... ne čudim se što nije doživio nikakvo iskustvo (kao da to mora biti svjetlost) jer to svaka sirovina i ne može nego je bubnuo i jednu izjavu koja dosta govori o njegovom ograničenom mentalnom sklopu.
Naime, govoreći kako je dr Drago Prgomet obavio svoj liječnički posao, kaže kako mu je spasio živoz i da se nada da zbog toga kao HDZ-ovac neće imati problema.
Još jedan neuspjeli pokušaj (crnog) humora od strane kukurikavaca. Humor im naprosto ne ide od ruke.
Više im ide od ruke npr. umor BDP-a
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 08:24   #571
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
kaže da nema tunela ,svjetlost, da se ne siječa ničega .

a možda mu nije ni suđeno da vidi svjetlost

niti nama,
s njim(e)(a)
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 09:00   #572
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
...

Još kad vidim da se ništa nije promjenio... ne čudim se što nije doživio nikakvo iskustvo (kao da to mora biti svjetlost) jer to svaka sirovina i ne može nego je bubnuo i jednu izjavu koja dosta govori o njegovom ograničenom mentalnom sklopu.
Naime, govoreći kako je dr Drago Prgomet obavio svoj liječnički posao, kaže kako mu je spasio živoz i da se nada da zbog toga kao HDZ-ovac neće imati problema.
To je i meni palo na pamet. Čovjek mu je spasio život, ali nije mu mogao reći samo hvala. Koliko gorčine u čovjeku kojem je život visio o koncu.
Perka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 09:01   #573
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
niti nama,
s njim(e)(a)
A meni svjetlost obasja sobu kad mi se. onako svjetloputi Predsjednik pojavi na ekranu... Dođe mi da mu tepam: "Vaša (pre)svitlosti "
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 09:03   #574
meni svjetlost sine,
samo sa zviždaćima
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 10:08   #575
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
kaže da nema tunela ,svjetlost, da se ne siječa ničega .

a možda mu nije ni suđeno da vidi svjetlost
Izgleda da ni nama u HR nije suđeno vidjeti svjetlost tako skoro
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 10:26   #576
Quote:
Perka kaže: Pogledaj post
To je i meni palo na pamet. Čovjek mu je spasio život, ali nije mu mogao reći samo hvala. Koliko gorčine u čovjeku kojem je život visio o koncu.
ja sam mislila da će ovakva boleština, kada mu život visi o koncu, umanjiti gorčinu u njemu
__________________
i nogom u guzicu je korak naprijed

SKINITE MARASOVCU BAN
.exe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 12:58   #577
Kako se ova opasna Vlast obračunava sa neistomišljenicima
Quote:
Kao sudionik humanitarnog razminiranja 2002. godine sam DORH-u prijavio da neki sudionici razminiranja vade mine pa ih ponovno zakapaju na drugom terenu te ih švercaju ne bi li dodatno zaradili na novom 'razminiranju'. No umjesto da istraže slučaj i procesuiraju kriminalce, policija i DORH su me, nakon višegodišnjeg ustrajavanja na kaznenoj prijavi, strpali u psihijatrijsku bolnicu. Jednog petka u lipnju 2013. policajci su bez sudskog naloga upali u moj stan i pod izlikom da ih zanima moje svjedočenje o tom slučaju, rekli su mi da idem s njima u policijsku postaju. No, odveli su me u psihijatrijsku bolnicu u Vrapče. Tamo sam tražio da nazovu moju liječnicu te je pitaju imam li doista kakvih psihičkih problema. Nisu htjeli, već su mi silom dali lijekove od kojih sam bio posve ošamućen i jedva sam se kretao. Tek nakon što su pojedini novinari pisali o tome i nakon što su intervenirale Nada Landeka i Vesna Balenović, nekoliko dana kasnije pustili su me iz Vrapča“, ispričao je Branko Kakarić, umirovljeni pukovnik Hrvatske vojske, svoj stravičan slučaj.
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 18:33   #578
Ministar bez muda malo prije je na radiju rekao da je šator u Zagrebu ilegalan i da ga policija neće micati !

Ministar zna da se krši Ustav i Zakon o javnom okupljanju građana , remeti javni red i mir !

Dole ministar Ostojić !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 19:38   #579
Quote:
Đuro Japaric kaže: Pogledaj post
Ministar bez muda malo prije je na radiju rekao da je šator u Zagrebu ilegalan i da ga policija neće micati !

Ministar zna da se krši Ustav i Zakon o javnom okupljanju građana , remeti javni red i mir !

Dole ministar Ostojić !
Đuro smri strasti.
123Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 12:40   #580
Ostojić se svakako želi distancirati od desnih snaga.On neće dirati šatoraše iz dva razloga.Prvi je razlog čistih ruku,odnosno kršenjem zakona,jer odbija ukloniti nastambu šatoraša,on Kukuriku koaliciji daje kapital da se uopće nije zamjerio šatorašima,već prepušta da se,a to je već drugi taktički razlog,u društvu dokraja iskuje antagonizam protiv šačice bosanskohercegovačkih šatoraša i g.Glogoškog,koji svakim danom sve manje imaju podršku,iako je upitno koliko su je imali.
Ostojić će ostaviti da istražitelji PNUSKOK-a iskroje cijelo izvješće,koje će naknadno prikazati snimakama i izjavama aktera,da je iza svega stajao Brkić i Karamarko,koji tajno surađuje u organizaciji prosvjeda.On su lideri oko kojih se još nije stvorila mreža dokaza,ali svakako predstoji vrijeme kada će stranački visokopozicionirani dužnosnik u medije dati vijest tko stoji iza šatoraša.Zna se!
Kočiš Čičak Jak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.