Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2014., 13:10   #841
Ja volim kuhati, zabavlja me to i skromno mislim da nisam loša

Inače, sjedim sama sa sobom na kavi, moram svako toliko solo otići negdje i maknuti se malo iz stana da nikog ne vidim i ne čujem.

Đezminka, čestitam! Nadam se da ćeš biti zadovoljna.

Ljubii, živjela ti nama.
phazing is offline  
Old 25.10.2014., 13:23   #842
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Inače, sjedim sama sa sobom na kavi, moram svako toliko solo otići negdje i maknuti se malo iz stana da nikog ne vidim i ne čujem.
Ja isto. Stalno to radim, volim i onako old school pročitati novine uz kavicu.
violett is offline  
Old 25.10.2014., 13:29   #843
i ja povremeno volim sjedit sama sa sobom na kavi iako mi je nekad to bilo nezamislivo, cak i kad mi je netko s kim sam kavu dogovorila kasnio, ja sam cekala ispred kafica. ko da ce me netko pojest unutra bedaca.

kuhati volim, a kolace bi mogla raditi svaki dan. mislim da nisam losa kuharica, bar dosad se nitko nije zalio al nisam bas nesto kreativna i to mi je zao. drzim se standardnih recepata koje sam skupila od mame i bake i cak i kad bi htjela nesto drukcije skuhat, ne znam kako jer nemam ideja

danas je tea mamut u subotom ujutro radila neki kolac od tikve i krem sira, izgleda
forzaMILAN is offline  
Old 25.10.2014., 13:33   #844
i ja obožavam kuhati

Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
danas je tea mamut u subotom ujutro radila neki kolac od tikve i krem sira, izgleda
joj u Vž-u sam jela najbolji kolač od tikve i sira i bio mi je super još jedan kombinaciji s makom :klap:
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Old 25.10.2014., 13:37   #845
Cure, gledala sam danas na tv-u prilog o čajani s preko 500 vrsta cajeva, imaju u ponudi i tursku kavu koju kuhaju na vrucem pijesku, zgodno uredjeno, za citanje ne nude novine, nego knjige-klasike vlasnik je rus.

Nisam vidjela pocetak reportaze i nisam uspjela skuziti di je to, a jako sam zaintrigirana i isla bi tamo!! Jel kojoj zvuci poznato?
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Old 25.10.2014., 13:39   #846
Orange, muz ce isto kuhati
Moj bas dovrsava klopu

I ja volim kuhati, i volim isprobavati novo!
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Old 25.10.2014., 13:41   #847
Quote:
marcipanka kaže: Pogledaj post
Cure, gledala sam danas na tv-u prilog o čajani s preko 500 vrsta cajeva, imaju u ponudi i tursku kavu koju kuhaju na vrucem pijesku, zgodno uredjeno, za citanje ne nude novine, nego knjige-klasike vlasnik je rus.

Nisam vidjela pocetak reportaze i nisam uspjela skuziti di je to, a jako sam zaintrigirana i isla bi tamo!! Jel kojoj zvuci poznato?
možda nešto s ovom kavom? - http://www.meinlcoffee.com/hr/hr/julius-meinl.html

našla sam ih preko ovog linka jer sam vidjela da čovjek za njih radi - http://pravakava.com/860/blog/turska...cionalna-kava/
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Old 25.10.2014., 13:48   #848
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
i ja obožavam kuhati


joj u Vž-u sam jela najbolji kolač od tikve i sira i bio mi je super još jedan kombinaciji s makom :klap:
gdje?
forzaMILAN is offline  
Old 25.10.2014., 13:48   #849
Hvala tears, al nije to
Ja pokusavam guglat svasta sada, valjda cu naci.

Bas fora djeluje! I drze razne ruske slatkise. Jos je frajer rekao da im je plan prosiriti ponudu na kolace!

Ako ne nadjem, zovem svoju tetu jel zna ona sto o tome, ona je prof.ruskog, krece se u tim rusko-hrvatskim krugovima pa mozda zna.

Bas sam se napalila na tu cajanu
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Old 25.10.2014., 13:53   #850
trebali bi se bolje reklamirati, čudno da ih je tako teško pronaći
mene isto sad zanima, javi ako saznaš

Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
gdje?
na Španciru kod neke tete na štandu, radila je svoje domaće
ali znala sam i u Zlatnom Zrnu uzimati isto to s tikvom i bilo je jako fino dečko je iz Čk-a pa sam vam bila blizu dok se nije preselio
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Old 25.10.2014., 13:54   #851
Quote:
violett kaže: Pogledaj post
Ja isto. Stalno to radim, volim i onako old school pročitati novine uz kavicu.
Baš to. Skoro mi je veći gušt sama sjesti negdje nego s nekim.

Marcipanka - super zvuči! Ako saznaš gdje je to, javi, pliz!
phazing is offline  
Old 25.10.2014., 13:55   #852
Marci, da nije ovo u New Yorku? Ja bih tamo.

http://russiantearoomnyc.com/
violett is offline  
Old 25.10.2014., 13:56   #853
na kojem programu marci? krajickom oka sam na hrtu vidjela neke kave, a ne sjecam se cajeva ovo nesto je u ilici bilo.
forzaMILAN is offline  
Old 25.10.2014., 13:59   #854
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post


na Španciru kod neke tete na štandu, radila je svoje domaće
ali znala sam i u Zlatnom Zrnu uzimati isto to s tikvom i bilo je jako fino dečko je iz Čk-a pa sam vam bila blizu dok se nije preselio
joj na spanciru bude stvarno finih kolaca a zlatno zrno mi je bila glavna pekara pod velikim odmorom u srednjoj
forzaMILAN is offline  
Old 25.10.2014., 14:06   #855
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
joj na spanciru bude stvarno finih kolaca a zlatno zrno mi je bila glavna pekara pod velikim odmorom u srednjoj
da, pričala mi je poznanica da se tamo visilo pod pauzom
predivan mi je Vž, najljepši grad u rh
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Old 25.10.2014., 14:07   #856
Mislim da sam nasla!!

"Cajkovski" u Rijeci! Dakle, znam di cu kad se dokopam Ri

A reportaza je bila u "obrtnik&partner" emisiji.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Old 25.10.2014., 14:13   #857
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
da, pričala mi je poznanica da se tamo visilo pod pauzom
predivan mi je Vž, najljepši grad u rh
a lijep je, sve ti je nadohvat ruke, cist je i dosta uredjen, sami centar bas djeluje toplo i pitomo, al dosta je mrtav grad... malo dogadjanja, malo ljudi po gradu. zivne jedino kad je spancirfest i subotom ujutro ako je suncano
forzaMILAN is offline  
Old 25.10.2014., 14:13   #858
Quote:
marcipanka kaže: Pogledaj post
Cure, gledala sam danas na tv-u prilog o čajani s preko 500 vrsta cajeva, imaju u ponudi i tursku kavu koju kuhaju na vrucem pijesku, zgodno uredjeno, za citanje ne nude novine, nego knjige-klasike vlasnik je rus.

Nisam vidjela pocetak reportaze i nisam uspjela skuziti di je to, a jako sam zaintrigirana i isla bi tamo!! Jel kojoj zvuci poznato?
javi na kojem programu i u koje vrijeme je bilo pa ako je snimalica snimila pogledam ti


ja sam prije obožavala kuhati i eksprerimentirati. sad nemam volje. uopće mi se ništa ne kuha. i kolače pečem preko volje.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 25.10.2014., 14:20   #859
Evo žene, da vas updateam. Prvo, hvala vam svima na čestitkama, ooooooooooogromno mi je srce sad. Baš ste mi uljepšale dan.

Dobila sam posao kao nastavnik engleskog jezika u jednoj osnovnoj školi. Doduše, na zamjeni sam, na neodređeno, ali bolje i to, nego da sjedim doma po cijele dane i umirem od dosade. Jučer sam s fakulteta trčala u stan da se spremim za razgovor, da bih na kraju još i ostala održati neke sate, čisto da se upoznam s djecom. Imam osam razreda (1-8), i upoznala sam ove malce jučer. Ja sam prepuna dojmova, jučer cijeli dan nisam mogla sebi doći. Sad kad mi se to malo sleglo danas (i dalje sam u blagom šoku!), hvata me panika, jer u životu nisam predavala, ali imam dobre ljude u školi koji će mi pomoći. Pa eto, o tome se radi.

orange, kako je Lunica danas? Jelda je već puuuuuno bolje?

I da, samo da dodam svoj komentar na kuhanje - mrzim ga, jer mi oduzima previše vremena. Te priprema, te samo kuhanje, te posluživanje....meh, imam ja i pametnijeg posla.

Rješenje kviza (i bogami su pogodili):

You are a true independent woman! You love and live for accomplishing goals on your own. You don't like to rely on others for a thing you can do by yourself, but you also know there's no shame in asking for help from time to time. You take great pride in your many accomplishments, because you know they are yours and no one else's. You go girl
đezminka is offline  
Old 25.10.2014., 16:51   #860
Cestitam, bas mi je drago zbog tebe, super, super!

Lunica je danas kao nova, blesava skroz, nije mi jasno kako je ne boli. Bila je i na dvoristu, izmazila se preko ograde sa svojim bff-om (prvi susjed nam je zlatni retriver s kojim je svaki dan vise puta dnevno), da vi vidite tu srecu. Sad smo se provozale kod bake, prosetala je 10ak minuta, tako da zasad stvarno sve super. Jedino me strah da se ne ozlijedi, skroz je opaljena.
orangecounty is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.