Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2013., 23:20   #621
Ne mogu na ćelavo, neda mi stara.
Kvizoman is offline  
Old 04.03.2013., 23:23   #622
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Ne mogu na ćelavo, neda mi stara.
skjuz mi, koliko god ti imas?
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 04.03.2013., 23:26   #623
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
skjuz mi, koliko god ti imas?
26, šalim se malo
Kvizoman is offline  
Old 04.03.2013., 23:26   #624
Quote:
Jade84 kaže: Pogledaj post
A nis' , osisaj se na celavo ako ti stoji?
Ja sam bio ćelav neko vrijeme, čist je ok. Ak oćeš više savjeta pitaj neke poznate forumske ćelavce
Mjollnir is offline  
Old 05.03.2013., 00:54   #625
ja furam obrijanu glavu već 18 godina i ništa
babunovich is offline  
Old 06.03.2013., 00:03   #626
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
ja furam obrijanu glavu već 18 godina i ništa
A sta si htio postic
__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Old 06.03.2013., 15:35   #627
Quote:
Jade84 kaže: Pogledaj post
A sta si htio postic
muškiji, opasniji izgled možda i je ali fali meni dosta drugih stvari tako da ugl bottom line .... nije pomoglo
babunovich is offline  
Old 06.03.2013., 15:40   #628
odes kod frizera/ke i ptas ju/ga savjet
anonimna123 is offline  
Old 06.03.2013., 17:58   #629
meni se čini da je Kvizoman riješio da mu nitko ne može pomoći i tvrdoglavo odbija savjete
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 06.03.2013., 18:24   #630
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
muškiji, opasniji izgled možda i je ali fali meni dosta drugih stvari tako da ugl bottom line .... nije pomoglo
Hahaha ja ću poludit

Pusti frizuru... poradi na drugim stvarima.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 06.03.2013., 19:05   #631
frizura je bitna
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 06.03.2013., 19:16   #632
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
frizura je bitna
Nije
Konjir is offline  
Old 06.03.2013., 20:19   #633
Nece njemu pomoc frizura ni teretana Rekli su mu vec da mu je okvirno karakter problem, i dosadan je.
Cak je i napao ljude koji mu dobronamjerno daju savjet, cesto odbije sugestije i ima previse, za te godine, nepromjenjivih stavova, kao teenageri.
Te previse suhoparno i analiticki gleda na ljudski odnos, vjerojatno otudenost zbog vecinom 'druzenja' sa slovima (forumima i sl.).
Njemu moze pomoc samo druzenje uzivo, resocijalizacija i odmak od komunikacija iza ekrana.
Imam takvog frenda, od njegove 25te, sada ima vec 45 i totalno iskrivljenu sliku meduljudskih odnosa.
Vjezba i on, narihtava kosu metodicno.
Kada je u drustvu cesto upadne sa nekom dosadnim cinjenicim koju je negdje cuo ili procitao a vise je to potreba da kaze svoje (u nacelu dosadno i poznato svima nesto, koje ne doprinosi razgovoru) misljenje.
Nitko mu naravno ne zeli zapravo 'smjestiti' neku prijateljicu jer joj to ne bi bila ikakva usluga.
Samnom je normalan, iako cesto dosadan ali ga odrezem drugom temom, no kada dovedem frendicu postane glup i naporan, prica dosadne viceve i enciklopedijske primjedbe u nastojanju da sto vise kaze, zavrsi stoga izoliran i ignoriran vecinu vremena.
Pristup zenama mu je programiran, sastavljen od nekakvih pravila koje je s vremenom sakupio.
Dopisuje se online na par portala jos uvijek, sa uvijek istim rezultatom; pogledao sam neke razgovore, pitanja o poslu, zanimaciji, hrani i sl. par dana, ponekada posalje pjesmicu (uvijek istih par, promijeni kakvu rijec eventualno ali svaka dobi isto) kojih je par preslozio od nekoliko nadenih po netu, eventualno soli pamet o vezama i kako bi njoj veza trebala izgledati, zatim zene prestanu odgovarati vecinom. Neke su se i nasle s njim ali on jednostavno nije ono cime se prikazivao online. Na ove koje ne odgovaraju vise ljuti se, ponekoj jadnoj posalje uvredljivu poruku.
Mozda bi bio zgodan nekome da ima drugaciji karakter.

Ma ugl., bla bla, ne?
Ne zeli ovaj valjda postati takav

"The Earth is an object lesson for
the apprentice gods. 'If you really
screw up,' they get told, 'you'll
make something like Earth."
maximagnus is offline  
Old 06.03.2013., 22:58   #634
Prestani trazit cure, pusti ih nek one nadju tebe less stres more fuck

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
c.e.z is offline  
Old 07.03.2013., 00:20   #635
Tema je iscrpljena, a s obzirom da autor više nije u mogućnosti javljati se, nema potrebe da i dalje stoji otvorena.

Lock.
Meadow is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:44.