Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2009., 22:26   #1
Što pokloniti teti u vrtiću/dadilji?

Nakon tri godine, bliži se kraj vrtićkim danima. Teta u vrtiću je bila prekrasna, nemam riječi da je dovoljno nahvalim. Presretna sam što mi je dijete imalo tu sreću da bude u njenoj grupi. Zaista bi joj htjela zahvaliti na svemu nekakvim lijepim poklonom, pa ne znam je li inače običaj da se tete dariva na kraju vrtića, i što se obično poklanja?
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 22:31   #2
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post
Nakon tri godine, bliži se kraj vrtićkim danima. Teta u vrtiću je bila prekrasna, nemam riječi da je dovoljno nahvalim. Presretna sam što mi je dijete imalo tu sreću da bude u njenoj grupi. Zaista bi joj htjela zahvaliti na svemu nekakvim lijepim poklonom, pa ne znam je li inače običaj da se tete dariva na kraju vrtića, i što se obično poklanja?
I ja o ovom razmišljam zadnjih dana i nemam ideju.ista stvar kod nas.Prekrasna teta,djete prezadovoljno i nadam se da će jednom i moja kčer biti u njenoj grupi.
lorena3242 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 22:46   #3
Ja to već prošla, mi se roditelji dogovorili i skupili lovu i kupili nešto večega dvjema tetama, ravnateljici i mislim, kuharici.

Al nemam pojma šta sve bilo, jer upakirano bilo a nisu otvarale a bilo mi neugodno ih pitati šta je. Uglavnom, sve sretne i zadovoljne.

Mislim da se čak kupile i neke igračke za vrtić (tete izrazile želju da bolje dio da se kupi nešto za vrtić da i druga djeca mogu se igrati a opet i njima na pomoć).
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 23:21   #4
Kad je moj mali iz vrtića odlazio u školu, dogovorili su se roditelji u grupi, kupili dvije bilježnice - za svaku tetu po jednu (ljepše, debljih korica), u koje je svako dijete nešto nacrtalo/napisalo, te zalijepilo svoju fotografiju za uspomenu. Uvjerena sam da tetama takve stvari vrijede neusporedivo više nego one prizemne, materijalne. Bilježnice su "potajno" kružile među djecom/roditeljima, a tetama smo ih predali na završnoj priredbi..
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 23:39   #5
Mi smo svakoj teti poklonili po sličicu anđela Ele Svaline (jes da su skupi, čak ih je bilo teško naći dva ista formata, naravno različita anđela) ali su prekrasni. Mi smo uzeli male formate tako da izgledaju još slađe i čini mi se da se za njih uvijek može naći mjesta na zidu.

Neki dan na tv-u vidjeh obrt/suvenirnica Srčeko u Samoboru, slike na duplom staklu, mislim da je baš bilo licitarsko srce nacrtano, a u sredini tekst/poruka po želji. Taj dašak osobnosti je zgodan...
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 10:46   #6
Quote:
zarana kaže: Pogledaj post
Mi smo svakoj teti poklonili po sličicu anđela Ele Svaline (jes da su skupi, čak ih je bilo teško naći dva ista formata, naravno različita anđela) ali su prekrasni.

Neki dan na tv-u vidjeh obrt/suvenirnica Srčeko u Samoboru, slike na duplom staklu, mislim da je baš bilo licitarsko srce nacrtano, a u sredini tekst/poruka po želji. Taj dašak osobnosti je zgodan...
Ovo su mi odlične ideje , nakit mi je tak bezveze poklanjati.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 14:43   #7
Quote:
mama Dalton kaže: Pogledaj post
Kad je moj mali iz vrtića odlazio u školu, dogovorili su se roditelji u grupi, kupili dvije bilježnice - za svaku tetu po jednu (ljepše, debljih korica), u koje je svako dijete nešto nacrtalo/napisalo, te zalijepilo svoju fotografiju za uspomenu. Uvjerena sam da tetama takve stvari vrijede neusporedivo više nego one prizemne, materijalne. Bilježnice su "potajno" kružile među djecom/roditeljima, a tetama smo ih predali na završnoj priredbi..
Ovo je nesto prekrasno...
Nadam se da su tete bile sretne...
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 15:55   #8
Quote:
mama Dalton kaže: Pogledaj post
Kad je moj mali iz vrtića odlazio u školu, dogovorili su se roditelji u grupi, kupili dvije bilježnice - za svaku tetu po jednu (ljepše, debljih korica), u koje je svako dijete nešto nacrtalo/napisalo, te zalijepilo svoju fotografiju za uspomenu...
baš predivno





(mi smo koliko se sjećam na kraju 4. r darovali neke skupocjene kristalne vaze...mislim, odvratno...žao mi je samo što netko od roditelja nije rekao ne takvim glupostima nego su svi bez pogovora dali novac....)
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 16:11   #9
Quote:
mama Dalton kaže: Pogledaj post
Kad je moj mali iz vrtića odlazio u školu, dogovorili su se roditelji u grupi, kupili dvije bilježnice - za svaku tetu po jednu (ljepše, debljih korica), u koje je svako dijete nešto nacrtalo/napisalo, te zalijepilo svoju fotografiju za uspomenu. Uvjerena sam da tetama takve stvari vrijede neusporedivo više nego one prizemne, materijalne. Bilježnice su "potajno" kružile među djecom/roditeljima, a tetama smo ih predali na završnoj priredbi..
Ovo mi je super Hvala na ideji
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 08:32   #10
Moja šogi je teta i prošle godine je zajedno sa tetom koja radi u njenoj grupi dobipa lančić i narukvicu.
Meni je to bilo bezveze ali ona se razveselila.
Lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 10:42   #11
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post
Nakon tri godine, bliži se kraj vrtićkim danima. Teta u vrtiću je bila prekrasna, nemam riječi da je dovoljno nahvalim. Presretna sam što mi je dijete imalo tu sreću da bude u njenoj grupi. Zaista bi joj htjela zahvaliti na svemu nekakvim lijepim poklonom, pa ne znam je li inače običaj da se tete dariva na kraju vrtića, i što se obično poklanja?
Ništa.

Zadnje uređivanje mandy : 30.04.2009. at 12:42.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 13:16   #12
Za pokretačicu teme, ova ideja mame Dalton mi je super! ili nešto slično...

Zadnje uređivanje mandy : 30.04.2009. at 12:41.
danka 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 13:26   #13
meni je sasvim ok na kraju vrtićkog perioda da roditelji skupe lovu i neš zajedničko kupe tetama
mi smo imali predivne tete u savskom gaju(Dijana i Nena) i isto smo to napravili jer smo bili zadovoljni njihovom brigom prema našoj djeci
istina je da im je to posao,ali na žalost nisu sve tete takve
mi smo se to dogovorili poslje jednog roditeljskog sastanka sasvim spontano i rekli smo da onaj ko neće ne mora sudjelovat
ali takvih nije bilo
kupili smo nekakav nakit(zaboravila sma kaj konkretno)
one su se isto tako potrudile i našoj dječici dale diplomu za uspomenu i knjigicu(možda je nešto od toga platio vrtić tj. grad,al sam ziher da nije sve)
moja princeza je svakoj teti nacrtala crtež sa zahvalom,a djete se samo toga sjetilo
na rastanku je bilo i suza
__________________
"Svi tvrde da postoji jedan svijet. Ja tvrdim da postoje dva. Jedan je moj, a drugi djelite kako želite " (Jim Morrison)
kinder_lada is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 13:28   #14
Kada su moji sinovi odlazili iz vrtica isto su roditelji skupili lovu i kupili poklon tetama. Uglavnom tako svi rade. Nasi su kupili nakit, cinni mi se ogrlice tetama, a striceku koji ih je cuvao sat. Meni je isto bezveze nakit, ali vecina je tako odlucila. I ove godine se isto oprastamo od vrtica i vec su poceli skupljati lovu. Ne znam sto namjeravaju kupiti, ali ako svi daju novce dati cu i ja. Poklon predaju na zavrsnoj priredbi, kada jos i kolace trebam ispeci...
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 12:58   #15
ovo je tema o idejama za poklon, ne mitu, korupcij i svemu ostalom što ste naveli pa molim da se i dalje držite teme il ću počet djelit kartone
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 14:24   #16
Lijepi buket cvijeca.
Ili cvijece u saksiji.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 14:30   #17
ocete originalan poklon?

ja sam ih dala u novine. zahvalu i pohvalu u Vecernjak, rubrika "Pisma citatelja"
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 14:57   #18
E ovo mi je najljepše! Ja da sam teta članak bi uokvirila() pa na zid.
Zaista naj naj...
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 18:04   #19
Quote:
putnica kaže: Pogledaj post
ocete originalan poklon?

ja sam ih dala u novine. zahvalu i pohvalu u Vecernjak, rubrika "Pisma citatelja"
Prava ideja
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 23:19   #20
Ovo sa novinama i bilježnicom je odlično
Neznam dali vaše tete,ali moje slikaju djecu konstantno i onda dijele cd sa fotkama za Božić i ljeto,na sličan način ja bi im vratila kada dođe vrijeme za to.U nekakav spomenar bi uz zapise djece i roditelja,te dječije crteže kronološki stavljala fotke tete i djece da se zabilježe sve njihove godine i događajiOve ideje koštaju malo,a vrijedi puno...puno više od narukvice
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.