Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 20.01.2015., 21:10   #11
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Ovo s Ružom mi nije jasno...Kako je ispala takva muškarača s Marsom u Ribama 120 Neptun.
Ispada veći muškarac od većine muškaraca, jer većina muškaraca nisu policajci i slično. Jedino ako je to uranski bunt oko ravnopravnosti spolova, ali opet ima žena s gorim kartama, pa se ponašaju kao žene.
Ja sam je vidjela uživo, tj. kupovala u jednom dućanu gdje je ona gledala iste artikle kao ja, pa smo desetak minuta bile blizu.

Ona uopće ne djeluje kao muškarača, ni najmanje. Rekla bih da je baš taj uranovski štih na njoj najjači i osjetan. Skužila sam da me je pogledom odmjerila, u sekundi, ali baš temeljito. Mnogi ljudi te mogu odmjeravati ili gledati, ali baš skužiš kad ti netko "uzme mjeru" u sekundi. Stekla sam dojam da je ona od tih koji to mogu. Ne znam je li to posljedica policijske obuke ili djelovanje Urana, vjerojatno jednog i drugog. Iz mog iskustva mogu reći da sam primijetila da ljudi s Mo-Ur kontaktom često imaju tu sposobnost (oni ne bulje, odmjere u sekundi i sve skuže bolje nego ovi što bulje satima).

Bila je obučena casual, u hlače i neku zgodnu sportsku jaknu i ravne sportske cipele, ništa od bapskog stila kakav imaju gotovo sve naše političarke. I taj sportski stil joj dobro stoji, visoka je i ima duge noge, baš je zapravo stastita i "feš" žena (malo jača, ali ne prekrupna niti debela). Ima vrlo uspravno držanje - to mi je baš posebno ostavilo dojam (danas se ljudi mahom grozno loše drže), ali ne kruto, nego gipko, spontano, čini se da je to nešto što joj je prirođeno, a ne isforsirano (naravno da je vjerojatno još potencirano dobrom fizičkom spremom).

Moj dojam je da je Ruža stvarno poprilično uranovski tip.

Bila sam dosta iznenađena kad sam vidjela da joj je Mars u Ribama.

Mislim da ju je definitivno uranovska, a ne marsovska, energija natjerala da se oproba u nečemu po defaultu muškom (policijski posao), Mars u Ribama je čak možda potencirao volju da se žrtvuje za neki pravičan cilj, a vjerojatno uranovska težnja za isprobavanjem drugačijeg i razbijanjem uvriježenih normi i pravila je bila onaj osnovni pokretač (a tu je i vatrena Venera u Ovnu koja pojačava entuzijazam po tom pitanju).
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.

Zadnje uređivanje Lily_ : 20.01.2015. at 21:25.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.