Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 09.08.2017., 15:19   #1
Iritantni expati, s naglaskom na millenialse

evo tema.

otvaram današnju raspravu s prvom točkom dnevnog reda: iritantni ljudi koji odsele iz hrvatske i onda imaju mentalne dijareje i gnjave sav pošten svijet. online ili uživo, nebitno je.

vani je sve super.
vani je sve divno.
hrvatska je sranje.
u hrvatskoj djeca ne idu na balet.
vani su se pronašle kao čistačice.
toliko su se pronašli u okretanju hamburgera da svo svoje slobodno vrijeme provode u opsesivnom čitanju vijesti iz hrvatske i dociranju.
možda ovdje nisu radili, a ne rade ni vani, ali vani je ljepše biti nezaposlen.
možda su ovdje živjeli sa starcima, a vani opet na tuđoj grbi, ali vani na grbi je finije.
vani se radi 2 posla, ej! vidi mene radišnog, nikad nisam htio raditi dodatno kao bravar u toj glupoj hrvatskoj. but, when in austria
vani je sve fer i pravedno, u njemačkoj se kazna za švercanje u javnom prijevozu plaća ovisno o prihodima koje imaš, a da mu zafitiljiš 500 kn kazne u hrvatskoj jer spada u taj sloj, dobio bi tantrum na licu mjesta.

zašto ti ljudi jednostavno ne žive te svoje uber živote tamo gdje su odabrali živjeti?

fale mi stari gastarbajteri i njihovo donošenje klamerice na poklon iz njemačke.

*naravno, ovo se ne odnosi na normalne ljude, nego na ove opsjednute hrvatskom, kratkom pameću i egocentrizmom.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:37.