Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2017., 17:40   #21
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Autor je isti lik koji je napravio i ove prve pogrešne fotografije.

Pitam se...

Pa pogledaj svoj post br. 1 i petu fotografiju jer je veća i vidi se ime broda jasno.
Ajme kume ništa ja tebe ne razumin.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 02:50   #22
Ne čudim se uopće..

O ovome govorim, pogledaj ime broda i pravokutne prozore-Olympic
Titanic je imao prozore kakvi su na potopljenom brodu.

monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 03:33   #23
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Ne čudim se uopće..

O ovome govorim, pogledaj ime broda i pravokutne prozore-Olympic
Titanic je imao prozore kakvi su na potopljenom brodu.

Ma nemoren virovat da nisi promislija prije nego li si posla post - a koje je godine snimljena ta fotografija? Od 1912. do mislin 1934. je pravi "Titanic" plovija kao "Olympic". A osim toga izminili su puno stvari na brodu pa i taj dio jer su pazili da se ne primjeti zamjena brodova. Kažeš - "pravokutni" prozori, a na potopljenom brodu su "okrugli"? Pogledaj okrugle rupe (prozorčoće) naprijed na krmi - ima ih 14 - dakle to nije "Olympic" nego "Titanic"-
[IMG]https://cdn-images-1.medium.com/max/800/1*Sl2hQvOzU0zuC-C2seAPYg.jpeg[/IMG]

Zadnje uređivanje bonecrusher : 25.08.2017. at 03:48.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 04:00   #24
Ne znam tko je tu više lud - "Titanic" bi trebao imati 14 okruglih otvora na krmi, "Olympic"- 16. Ovaj pak brod na slici ima - 15. Onda je to "Britannic"- a piše da je "Titanic". Britannic" je imao 15 okruglih prozorćiča. Ovaj brod sa slike ima iste kockaste i pravokutne prozore kao i onaj na dnu mora gdje je potonuo Titanic. I "Brittanic" je 1916. potonuo za 5 minuta, bilo je 30 mrtvih i 1066 nestalih. Koliko okruglih prozora ima na krmi potopljeni brod "Titanic"? Može li netko naći te slike?


https://youtu.be/erzLaBy3Fbk Potonuće "Britannica"
https://youtu.be/gwx_WVMPD9I scena iz kraja "Britannica"

Zadnje uređivanje bonecrusher : 25.08.2017. at 04:26.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 10:43   #25
Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
Ma nemoren virovat da nisi promislija prije nego li si posla post - a koje je godine snimljena ta fotografija? Od 1912. do mislin 1934. je pravi "Titanic" plovija kao "Olympic". A osim toga izminili su puno stvari na brodu pa i taj dio jer su pazili da se ne primjeti zamjena brodova. Kažeš - "pravokutni" prozori, a na potopljenom brodu su "okrugli"? Pogledaj okrugle rupe (prozorčoće) naprijed na krmi - ima ih 14 - dakle to nije "Olympic" nego "Titanic"-
[IMG]/IMG]
Fotografiju si ti postavio u prvom postu. Govoreći o TITANICU. A na njoj se lijepo vidi ime Olympic. I ne vidim problema. Na fotografiji koju ti je stavio SinnFein (a to su službene fotografije brodova iz WSL) također se jasno i glasno vidi kako izgleda Titanic, kako Olympic. Na ovoj sad zadnjoj fotki stavljaš Britannic, koji s teorijom iz prvog posta nema baš nikakve veze. Osim što je brod iz iste serije.

Jedino na fotografijama ovog teoretičara zavjere su imena promijenjena. I ti si u to zagrizao. Hehe

Čak i u linku koji ti je dan imaš debunkirano zašto nije bilo niti isplativo niti moguće zamijeniti ta dva broda. Jer hoćeš možda reći da su sve tanjure, žlice, vilice, čaše, namještaj i sve drugo s jednog broda prebacivali na drugi? I sve ljude poslije pobili? Ili su nestali pa nitko nikada, sve do onog genija iz 21. stoljeća nije vidio "zamjenu?"

Drugo, ne vidim zašto sad pokušavaš glumiti nekog Dalmatinca. Jer znaš, ne ide ti baš. Ili možda više vas koristi isti profil? Opaaa, da malo prijavimo kloniranja?
Možda ja jesam iz Zagreba ali ipak očito ispada da bolje znam što je pramac ("prova") a što krma na brodu. PA me onda to što pišeš poprilično nasmijava. NA fotki iznad je pramac broda, ne krma, na fotki Olympica pramac, ne krma. Zapravo, jel ti znaš što su pramac i krma?

Što se sad ovog zadnjeg što si stavio tiče, gdje ti je ime broda? Po čemu je to Olympic? Po čemu je Titanic? Zato jer ti kažeš?

I zar je igrani film tebi relevantan izvor podataka? Bože sveti.

Zadnje uređivanje monty-zg : 25.08.2017. at 11:00.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 13:47   #26
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Fotografiju si ti postavio u prvom postu. Govoreći o TITANICU. A na njoj se lijepo vidi ime Olympic. I ne vidim problema. Na fotografiji koju ti je stavio SinnFein (a to su službene fotografije brodova iz WSL) također se jasno i glasno vidi kako izgleda Titanic, kako Olympic. Na ovoj sad zadnjoj fotki stavljaš Britannic, koji s teorijom iz prvog posta nema baš nikakve veze. Osim što je brod iz iste serije.

Jedino na fotografijama ovog teoretičara zavjere su imena promijenjena. I ti si u to zagrizao. Hehe

Čak i u linku koji ti je dan imaš debunkirano zašto nije bilo niti isplativo niti moguće zamijeniti ta dva broda. Jer hoćeš možda reći da su sve tanjure, žlice, vilice, čaše, namještaj i sve drugo s jednog broda prebacivali na drugi? I sve ljude poslije pobili? Ili su nestali pa nitko nikada, sve do onog genija iz 21. stoljeća nije vidio "zamjenu?"

Drugo, ne vidim zašto sad pokušavaš glumiti nekog Dalmatinca. Jer znaš, ne ide ti baš. Ili možda više vas koristi isti profil? Opaaa, da malo prijavimo kloniranja?
Možda ja jesam iz Zagreba ali ipak očito ispada da bolje znam što je pramac ("prova") a što krma na brodu. PA me onda to što pišeš poprilično nasmijava. NA fotki iznad je pramac broda, ne krma, na fotki Olympica pramac, ne krma. Zapravo, jel ti znaš što su pramac i krma?

Što se sad ovog zadnjeg što si stavio tiče, gdje ti je ime broda? Po čemu je to Olympic? Po čemu je Titanic? Zato jer ti kažeš?

I zar je igrani film tebi relevantan izvor podataka? Bože sveti.
Što se dalmatinskog tiče-u pravu si, to ja tak malo čist ono da zraka rasfriškam, mogu ja i zagorski (ili podravski)) ak hoćeš -od naveke sem znal da si ni pravi, al da si takav zatulenec, to si pak nisem mislil. hahahahaha.
Eto, kak god hoćeš. Nego - igra leži u okruglim prozorima na pramcu (palubi) - pardić ak sam prije rekel krma-omaklo mi se. Znači Titanic ja imao 14, a na dnu mora je 16 koliko je imao "Olympic". Britannic je imao 15 prozorčića i on je onda na ovoj slici koju sam stavio iako je pisalo "Titanic". Na propeleru je broj 401, a to je taj koji je sa Titanica prebačen na "Olympic" kad se Titanic još radio - već te dvije stvari su dovoljne za zaključak da je tamo ispod mora "Olympic". A kaj drugo?
Ovo sa igranim filmom se odnosi na potonuće "Britannica" 1916.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:55   #27
Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
Na propeleru je broj 401, a to je taj koji je sa Titanica prebačen na "Olympic" kad se Titanic još radio - već te dvije stvari su dovoljne za zaključak da je tamo ispod mora "Olympic". A kaj drugo?
Daj ovo objasni. Kažeš da je na propeleru bio utisnut broj za Titanik 401, pa je onda prebačen s Titanika u gradnji s tim brojem na Olympic.
No morali su onda i za Titanik staviti novi propeler, i utisnuti mu brojku 401. Na olupini je 401. Postoji po toj priči dakle, 50 % šanse da je propleler s jednog ili s drugog broda, jer su oba broda imala isti broj na propeleru 401. Nikakva presudna sigurnost.
Naravno da to nije jedini put kada se našlo broj 401 utisnut (ukovan) na strojne dijelove potonulog Titanika.
__________________
Muhamed ženomrzac: "Vi žene ste većina u paklu, jer psujete, nezahvalne ste muževima, glupe ste i falične vjere!"
“Mnogi među muškarcima su postigli savršenstvo, ali među ženama nijedna, osim Marije i Asije!"
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 15:34   #28
Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
Što se dalmatinskog tiče-u pravu si, to ja tak malo čist ono da zraka rasfriškam, mogu ja i zagorski (ili podravski)) ak hoćeš -od naveke sem znal da si ni pravi, al da si takav zatulenec, to si pak nisem mislil. hahahahaha.
Ovo je prepostavljam trebalo biti zabavno... a dobro.

Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
Eto, kak god hoćeš. Nego - igra leži u okruglim prozorima na pramcu (palubi) - pardić ak sam prije rekel krma-omaklo mi se.
Kakvoj sad palubi?? Gdje su prozori na palubi?

Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
Znači Titanic ja imao 14, a na dnu mora je 16 koliko je imao "Olympic".
Samo me zanima gdje, na kojoj fotografiji si to vidio koliko ima koji brod "prozora" (valjda si mislio otvora ili možda stvarno prozora) od svih ovih koje si do sad postavio?

Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
Ne znam tko je tu više lud - "Titanic" bi trebao imati 14 okruglih otvora na krmi,

...

Koliko okruglih prozora ima na krmi potopljeni brod "Titanic"? Može li netko naći te slike?
Omaklo ti se "krma" malo više puta, bit će..

Ali mene zanima ovo.. ti TVRDIŠ koliko prozora ima Titanic, koliko Olympic.

Nakon toga staviš fotografiju pod vodom i tvrdiš:
Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
Radi se o prozorima - lijepo se vidi na slici potonulog broda da je to "Olympic" - po obliku prozora.

Pokažu ti se slike OBLIKA prozora iz kojih je jasno vidljivo da Olympic ima kvadratne prozore, Titanik okrugle. Znači da si zaribao. Ti onda kao šlag još u pitanju PITAŠ: KOLIKO OKRUGLIH prozora ima Titanik? Znači kontra onoga što prvo tvrdiš?

Nakon toga od NAS tražiš da pronađemo sliku baš toga što tvrdiš ali da je to suprotno od onoga što ti je pokazano kad si se sam utopio. WTF?

Onda tvrdiš da je propeler s brojem Titanica na Olympicu (gdje nisu prekucali valjda broj iako je brod plovio još godinama) i da je to neki "dokaz". To što je propeler s brojem Titanica nađen kraj olupine TITANICA po tebi je "dokaz" da je na Olympicu?

Da se ipak malo dogovoriš sam sa sobom oko nekih pitanja. Pogubio si se u vlastitim pretpostavkama i koprcaš se sad. Što je slijedeće?

A ovo je samo potvrda kompletnog kaosa koji nam serviraš kao "činjenice":
Britannic je imao 15 prozorčića i on je onda na ovoj slici koju sam stavio iako je pisalo "Titanic". Na propeleru je broj 401, a to je taj koji je sa Titanica prebačen na "Olympic" kad se Titanic još radio - već te dvije stvari su dovoljne za zaključak da je tamo ispod mora "Olympic". A kaj drugo?

Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
Ovo sa igranim filmom se odnosi na potonuće "Britannica" 1916.
I kakve to veze ima s Titanicom i Olympicom?
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 00:40   #29
Znači lik u prvom postu ima original sliku Olympica sa pravokutnim otvorenim prozorima, ja mu linkam iste slike i razliku izmedju Titanica i Olympica i potonulog Titanica, kojom se jasno vidi da je pod vodom TITANIC.

I onda on stavlja slike kojima je netko u paintu obrnuo naslov iz Titanic u Olympic i uvjeren je da je upravu


Stvarno sa teoretičarima zavjera ne možeš racionalno voditi raspravu. Sam sebe kopa i ne vidi.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 12:46   #30
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Ovo je prepostavljam trebalo biti zabavno... a dobro.



Kakvoj sad palubi?? Gdje su prozori na palubi?



Samo me zanima gdje, na kojoj fotografiji si to vidio koliko ima koji brod "prozora" (valjda si mislio otvora ili možda stvarno prozora) od svih ovih koje si do sad postavio?



Omaklo ti se "krma" malo više puta, bit će..

Ali mene zanima ovo.. ti TVRDIŠ koliko prozora ima Titanic, koliko Olympic.

Nakon toga staviš fotografiju pod vodom i tvrdiš:



Pokažu ti se slike OBLIKA prozora iz kojih je jasno vidljivo da Olympic ima kvadratne prozore, Titanik okrugle. Znači da si zaribao. Ti onda kao šlag još u pitanju PITAŠ: KOLIKO OKRUGLIH prozora ima Titanik? Znači kontra onoga što prvo tvrdiš?

Nakon toga od NAS tražiš da pronađemo sliku baš toga što tvrdiš ali da je to suprotno od onoga što ti je pokazano kad si se sam utopio. WTF?

Onda tvrdiš da je propeler s brojem Titanica na Olympicu (gdje nisu prekucali valjda broj iako je brod plovio još godinama) i da je to neki "dokaz". To što je propeler s brojem Titanica nađen kraj olupine TITANICA po tebi je "dokaz" da je na Olympicu?

Da se ipak malo dogovoriš sam sa sobom oko nekih pitanja. Pogubio si se u vlastitim pretpostavkama i koprcaš se sad. Što je slijedeće?

A ovo je samo potvrda kompletnog kaosa koji nam serviraš kao "činjenice":
Britannic je imao 15 prozorčića i on je onda na ovoj slici koju sam stavio iako je pisalo "Titanic". Na propeleru je broj 401, a to je taj koji je sa Titanica prebačen na "Olympic" kad se Titanic još radio - već te dvije stvari su dovoljne za zaključak da je tamo ispod mora "Olympic". A kaj drugo?



I kakve to veze ima s Titanicom i Olympicom?
A lipi moj kume opet ti moran reći da te ništa ne razumin. A niti ti išta razumiš. Mislin da ti je bolje da se vataš mriže i naloviš cipal pa na gradele.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 12:52   #31
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Znači lik u prvom postu ima original sliku Olympica sa pravokutnim otvorenim prozorima, ja mu linkam iste slike i razliku izmedju Titanica i Olympica i potonulog Titanica, kojom se jasno vidi da je pod vodom TITANIC.

I onda on stavlja slike kojima je netko u paintu obrnuo naslov iz Titanic u Olympic i uvjeren je da je upravu


Stvarno sa teoretičarima zavjera ne možeš racionalno voditi raspravu. Sam sebe kopa i ne vidi.
Pa i ne vodiš raspravu sa "Teoretičarem zavjera" jer ja to nisam.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 13:15   #32
Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
Pa i ne vodiš raspravu sa "Teoretičarem zavjera" jer ja to nisam.
Hipoteza da to "nije bio Titanik i da je namjerno potopljen radi novaca od osiguranja", slično kao i da su 9/11 WTC srušili Ameri i sami sebi pobili 3000 nevinih i 6000 ranili, vrlo jasno spada u nebulozne teorije zavjera.

Ujedno su te "teorije" jako zlobne i pokvarene, jer optužuju neke ljude za neviđene zločine s predoumišljajem, a s pobijenim argumentima.
__________________
Muhamed ženomrzac: "Vi žene ste većina u paklu, jer psujete, nezahvalne ste muževima, glupe ste i falične vjere!"
“Mnogi među muškarcima su postigli savršenstvo, ali među ženama nijedna, osim Marije i Asije!"
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 14:16   #33
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Hipoteza da to "nije bio Titanik i da je namjerno potopljen radi novaca od osiguranja", slično kao i da su 9/11 WTC srušili Ameri i sami sebi pobili 3000 nevinih i 6000 ranili, vrlo jasno spada u nebulozne teorije zavjera.

Ujedno su te "teorije" jako zlobne i pokvarene, jer optužuju neke ljude za neviđene zločine s predoumišljajem, a s pobijenim argumentima.
Zlobni i pokvareni su ti ljudi koji su zbog novaca od osiguranja u smrt poslali 1517 nevinih žrtava. Evo kako izgleda pravi "Titanic" pa ti vidi da li taj brod leži na dnu mora.



bsSp1yjHc0A/Tx17HTj7x9I/AAAAAAAAAFA/RAoXTQB4CyI/s571/Titanic+on+maiden+voyage+is+Olympic.png[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-
bsSp1yjHc0A/Tx17HTj7x9I/AAAAAAAAAFA/RAoXTQB4CyI/s571/Titanic+on+maiden+voyage+is+Olympic.png[/IMG]



Evo lijepo se vidi ime broda ("OLYMPIC") i da ima 16 okruglih otvora gore na palubi, dok "TITANIC" ima 14 otvora na palubi.

Zadnje uređivanje bonecrusher : 26.08.2017. at 14:39. Reason: ispravak i dodatak slika
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 14:33   #34
a) pokaži mi ime broda na fotografiji Nema ga!
b) prozori su kvadratni, ne duguljasti i okrugli.
Dakle, ovo na foto nije Titanic odnosno brod koji je na dnu. Na foto je Olympic.

Osim toga, foto je retuširan. Kako znam? Gdje su dimnjaci, nadgrađe? To je ubačen dio fotografije koju si već prije stavio. Iz vremena gradnje.
Katastrofa, daj malo gledaj što stavljaš.

Eto... Samo ti papaj ciple.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:17   #35
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
a) pokaži mi ime broda na fotografiji Nema ga!
b) prozori su kvadratni, ne duguljasti i okrugli.
Dakle, ovo na foto nije Titanic odnosno brod koji je na dnu. Na foto je Olympic.

Osim toga, foto je retuširan. Kako znam? Gdje su dimnjaci, nadgrađe? To je ubačen dio fotografije koju si već prije stavio. Iz vremena gradnje.
Katastrofa, daj malo gledaj što stavljaš.

Eto... Samo ti papaj ciple.
To je "Titanic" - ima 14 okruglih otvora na palubi, dok "Olympic" ima 16 otvora na palubi - imaš sliku i ime broda pa prebroji otvore. Sve je jasno kao dan.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 16:45   #36
https://youtu.be/J64ll7rRrzI
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 18:41   #37
Ova ti slika jednostavno nije tocna, tj, netko ti je obrnuo brodove i tu lezi sva tvoja zbunjenost. Titanic je na gornjoj polovici slike, a ne Olympic.



Evo ti link za veliku sliku Titanica.

https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Titanic_3.jpg

Izvoli pod vodom vlastitu sliku:




Jel pod vodom Titanic ? JESTE
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 21:30   #38
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Ova ti slika jednostavno nije tocna, tj, netko ti je obrnuo brodove i tu lezi sva tvoja zbunjenost. Titanic je na gornjoj polovici slike, a ne Olympic.



Evo ti link za veliku sliku Titanica.

https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Titanic_3.jpg

Izvoli pod vodom vlastitu sliku:




Jel pod vodom Titanic ? JESTE
bonecrusher:
Ali štos je u tome da je pod vodom "Olympic" jer su promijenili imena brodova tako da ne treba gledati što piše na kojem brodu sa slika. Pravi Titanic je plovio dalje do 1934. pod imenom "Olympic", pa je normalno ako ga je netko uslikao da na slici ima kockaste a ne pravokutne prozore i da na pramcu piše "Olympic", a radi se o Titanicu. Ne znam, već me boli glava od svega - ali moraš priznati da ne tonu svaki dan ovakvi brodovi i to još "nepotopivi", ne pogiba svaki dan 1517 ljudi i to na 1.putovanju - uz to je "Olympic" imao 6 havarija i bio je sav spigan - nitko ga nije htio osigurati - i eto ti plodnog terena za makinaciju sa osiguranjem -jedino je spašavanje pošli po zlu - na tom planu su nešto zabrljali. Ne mora biti, ali taj scenario ima logike,i to jako velike logike, a gdje ima logike, ima i dima i vatre. Kad se to spoji sa pohlepom nekih ljudi koji u životu vide samo novac, onda.....A ti ljudi u zadnji čas otkažu put tim brodom...hmmm...bem ti dabrove zube...smrdi drastično.


Evo, ovaj brod sa prve slike leži na dnu mora - tj. "Titanic" sa 16 pramčanih otvora a koji je ustvari prepravljeni "Olympic", a na drugoj slici je pravi "Titanic" sa svojih 14 pramčanih okruglih otvora.
https://youtu.be/6NoVAxAoQi0

Zadnje uređivanje bonecrusher : 26.08.2017. at 21:33. Reason: ispravak
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 21:58   #39
Naporan si sa tim otvorima više. Pokazi sliku Titanica pod vodom gdje se vide ti otvori i onda si dokazao teoriju, u protivnome suti. Prosuo si se par puta već, nemoj dalje.


Čak i ta slika sto si stavio nista ne znaci. Slovo T je na jednakom polozaju, svakome zdravog vida i mozga je to jasno, a na drugoj slici se ne vide svi ali su prvi jednako rasporedjeni.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 00:25   #40
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Naporan si sa tim otvorima više. Pokazi sliku Titanica pod vodom gdje se vide ti otvori i onda si dokazao teoriju, u protivnome suti. Prosuo si se par puta već, nemoj dalje.


Čak i ta slika sto si stavio nista ne znaci. Slovo T je na jednakom polozaju, svakome zdravog vida i mozga je to jasno, a na drugoj slici se ne vide svi ali su prvi jednako rasporedjeni.
Okrugli prozorčići, tj.otvori su ključni znak raspoznavanja. "TITANIC" se pojavio prvi put sa 16 okruglih prozora na palubi baš na isplovljavanju na put smrti iz Southamptona (1.slika) pa je logično i da na dnu mora leži taj brod. Već i sama činjenica da imaš na 2.slici 2 Titanica sa različitim oblikom slova u imenu - jedan sa 16 a drugi sa 14 okruglih prozora na pramcu a ovaj drugi (pravi) ima i kockaste prozore (pogledaj na 2.slici), ti sve govori. A i propeler broj 401 koji je sa Titanica prebačen na Olympic govori u prilog tomu da je na dnu_Olympic. Na Titanic je poslije stavljen drugi propeler,a taj propeler ima 38 tona i svaki propeler mora imati svoj posebni broj, znači ne mogu 2 propelera imati isti broj. Prosipaš se kao brašno iz lošeg škarnicla pa onda na mene prebacivaš. Ponavljam: Pravi "TITANIC" ima 14 okruglih rupa na pramcu i KOCKASTE prozore a ne pravokutne, i NEMA broj 401 na propeleru. Da, i plovio je do 1937. pod imenom "OLYMPIC".

Zadnje uređivanje bonecrusher : 27.08.2017. at 00:54.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.