Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 13:45   #221
naj pick up tocke lokalne i globalne

dok si mlad opcenito vikend privatne zabave. pravilo kad se sustretne u hodniku ne glumit pristojnog nego je zaustavi.
more plaze otoci galebarenje. izbjegavati nase ako su vec bila na tom mjestu. samo svjeze. ovo je dosta izlizan i predvidljiv nacin.
ljeti 7 i 8 mjesec sve klubske scene na moru. pojavit se u 10 minuta napravit potez i otic. cekat i cekat nema od tog nista. pojavit se ili na pocetku ili na kraju.
hosteli, pogotovo beach i party hostely. drinking games, samo po tom pucat.

pravila nema, samo uljecat. kad uletis nemoj se setat ljevo i desno. nekad se puno potrosi vremena na ici okolo a vec si ulovio nesto. ne moraju dat one s kojima si ali ako zelis nekog ulovit moras ostat s njome do kraja noci.

plesat, komunicirat, bit privlacan, znat se usuljat muskom drustvu kako bi bio prihvacen i polako se prebacit na nju. to su osnove. vecina muskaraca su samo pasive stand mode. i oni opce nece registirat da se ti ovu obario. tj oce sutra svi pricat o tom ali ti si taj koji je osamutio.

u medu vremenu net baranje. nema pravila. upadaj pa koja odgovori. koja se zgrozi nakon 3 recenice, brisi i nastavi upadat. ako nakon par sati ona ili ti nemate razlog podjelit broj mobitela nece to ic na bolje.

hosteli su popularni u svim evropskim velikim gradovima. ne mozes falit nigdje. budipesta madrid barcelona signurno pre vruca po tom pitanju. kod nas na moru svako mjesto od zadra do juga. ukljucujuci i otoke. zagreb i plitvice ista stvar. idete na izlete i imas vremena se nekoj priblizit. samo ostani par dana u hostelu i vidi sto se dogadga. uvjek ti neka padne za oko. moram rec da je to malo random. nema tu bas cilja. pravi se glup i cekaj svoj red.

juzna amerika i azija. ima se tu sto reci. u drugom postu nabrojim sva mjesta ulice i hostele ako treba.

opcenito hrvatska. zagreb je uvjek bio idol svima koji nisu iz zagreba. ako si vec godinama mislim da tu nemas sto radit. moze se nesto dogodit unutar kruga u kojem vec jesi. mladi mogu brijati vikendima koliko ocu. uvjek ista scena stoje one, stoji oni i nesto glume.. ja bi i u zagrebu se orjentirao di ima strankinja. koja imena pamtim perpermint lemon tkalca neke pivnice i par hostelskih barova. moja ocjana za zg: 3 plus

da sad ne idem od grada do grada i regije. sve prema sjeveru pa prema gore bi ocjenio s 2 plus. sto se tice regije nisam sve probao tako da bi rade cuo od drugih sto misle. ono sto mi ozvanja je bihac banja luka novi sad beograd tirana sofia.. ali imam jedan velik feiling da je to sve lutrija. vise se svodi na odusevljen sam dolaskom i osnovni nocnim uzitkom. nemogu dat okvirnu ocjenu

zimi dalmacija i jug je jako dosadna. puno lokalnog egoizma. zadar i nesto splita bi jedino odvojio. sve ostalo bi preskocio. dok ljeti je druga prica. isto vazi i za crnogorsku obalu.

sto se tice red zona u evropi ima ih. berlin amsterdam istocna evropa kapitalni gradovi.. ali to je sve za muskarce koji imaju nesto u depu pa mu nije problem odvojit.

sto se tice juzne azije tamo godine i izgled stvarno ne igraju ulogu. tamo se isprakticiras jako brzo. tamo bi bolje prosao kao ne iskusan nego iskusan. jer kao iskusan tamo bi ostavio dojam: podjebavam sam sebe. i s egom ces dobit efekt da placas. izbor je stvarno velik i otvoren. cak i stranci koji su tamo drugacije disu. slican efekt kao strankinje na nasem moru. nema konopa za koji bi se hvatali. ti si jedini. jedinu nacij koju bi vam rekao kao balakanac da izbjegavate su australke i englezice jer se drze kao krdo. nisu sposobne bez prijateljice i 10 litara alkohola se seskat.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:33   #222
not sure if trolling al po meni nema smisla zivot posvetit trazenju "picaka" i ulijetavanju bez glave, nekak mi je to tuzno iskreno, ima puno zanimljivijih stvari za radit koje ne umaraju tolko covjeka
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 03:02   #223
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
not sure if trolling al po meni nema smisla zivot posvetit trazenju "picaka" i ulijetavanju bez glave, nekak mi je to tuzno iskreno, ima puno zanimljivijih stvari za radit koje ne umaraju tolko covjeka
sto bi na to trebao reci muzicar koji je isprobao na stotine klavira i jedan te isti akord otipkao 10 000 puta

i guess, it is life
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 18:54   #224
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
not sure if trolling al po meni nema smisla zivot posvetit trazenju "picaka" i ulijetavanju bez glave, nekak mi je to tuzno iskreno, ima puno zanimljivijih stvari za radit koje ne umaraju tolko covjeka
Slažem se, ali dok ideš od zanimljivije stvari do zanimljivije stvari, pa i u pauzama između bavljenja istima, može se usput ulijetavati... bez umaranja, nego čisto onako... :-)
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:16   #225
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Slažem se, ali dok ideš od zanimljivije stvari do zanimljivije stvari, pa i u pauzama između bavljenja istima, može se usput ulijetavati... bez umaranja, nego čisto onako... :-)
dobro si mu opisao

zamisli film koji ima jednu temu s samo jednim twistom na kraju? meni su drazi oni filmovi s sub temama.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 00:33   #226
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
not sure if trolling al po meni nema smisla zivot posvetit trazenju "picaka" i ulijetavanju bez glave, nekak mi je to tuzno iskreno, ima puno zanimljivijih stvari za radit koje ne umaraju tolko covjeka
To je jedna od najvaznijih stvari u zivotu ( ljubav / seks ) Ne moras zivot posvetiti tome, ali jedan dio zivota je sasvim dovoljno da imas uspjeha koliko zelis i da budes sretan i zadovoljan tim aspektom zivota.

Ljudi ionako vrijeme gube na gluposti. Kada si tako pametan, da cujem koje su to puno zanimljivije stvari od ljubavi / seksa ?
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 00:13   #227
Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
Potpisujem većinu toga što je napisao flipflop7.

Autoru, nažalost gruba istina je da uopće ne možeš puno toga napraviti. Nisi prvi (ni zadnji) sa ovakvom vrlo sličnom problematikom, a dosad nije pronađeno riješenje. Vjerojatno ga ni nema i osim ako ne budeš imao neke lude sreće, najvjerojatnije ćeš ostat sam. Jako ružno to zvuči, ali je brutalna istina i ne može se to drugačije reći.

Ti si u prvom postu, možda i pomalo nesvjesno, zapravo izložio sve ili gotovo sve "savjete" koji se provlače ne samo kroz ovaj forum, nego i gdje god pitaš za ovu temu. Uvijek su to savjeti: tečaj xy, planinarenje, teretana, uleti po barovima i klubovima...itd. I onda kad netko kaže da je sve to probao, onda su odgovori opet isti: "pokušavaj i dalje, komuniciraj, steci iskustvo pa će biti bolje".
Od toga svega nema ništa. Ne moraš uopće takve stvari pokušavati, a vjerojatno si i sam već dosad toga svjestan.

Jedina prava istina je da su društvo i okolina glavni okidači za pronalazak veze, i ovo što je jedan forumaš napisao - da najveća prednost za vezu nije ni izgled, ni obrazovanje, ni komunikativnost...nego preporuka - je najveća istina. Svi se danas upoznaju preko drugih osoba, i rijetko koja ozbiljna vezna, ako ijedna, započne uletom totalnom strancu.
PUA ti isto neće puno pomoći, pogotovo od stranaca, jer smo malo i specifično društvo, još uvijek potpuno drugačije od velikih zemalja i gradova.
Nažalost, po pitanju odnosa muškaraca i žena zapeli smo u velikom problemu. S jedne strane prihvatili smo utjecaj liberalnog zapada u kojem su ONS valjda jedina svrha, u kojem sex i užitak središte, i u kojoj treba samo uletati okolo i stvarati nit površnih i beznačajnih veza i odnosa, ili kako to oni kažu "uživati u životu". S druge strane, zadržali smo onaj tradicionalni (seljački) dio mentaliteta u kojem je žena na postolju, u kojem je muškarac taj koji sve mora napraviti i koji se mora vrtiti oko nje.
Posljedica takvog stanja je vidljiva u društvu, natalitet nam sam za sebe dovoljno govori.
Rješenja nema. Nije još pronađeno. Preseli ako je moguće u neku drugu okolinu (državu), možda je najbolji savjet koji sam dosad čuo.
Vidim da tema nije dirnuta 2 mjeseca ev ja sam naletio na nju i imam skoro pa isti porblem i kad sam ovo procitao total me izdeprimiralo.
Neam bas neki socijalni zivot niti sam ikada imao cure a sudeci po ovom tekstu crknut cu sam,neam bas ni ekipe neke nego samo nekad povremeno.
Ovo na kraju rijesenja nema osim preseljenja,ev ja sam preselio jedanput i vjerovatno cu morat jos jednom pa nista,uvijek druga okolina i nmg se uklopit kad nikog neznam.....kad mi netko jos potvrdi moje sumnje jos mi je i gore.
Officer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 11:43   #228
Evo ti savjeta, knjiga How to win and influence people, napisana je 1936., knjigu preporučuju Buffet i još neki, naučiš što je to šarm i polagano izgrauđješ svoj šarm, šarmiraš druge ljude i stvaraš socijalne kontakte.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 17:34   #229
Quote:
Ank.Skywalker kaže: Pogledaj post
Evo ti savjeta, knjiga How to win and influence people, napisana je 1936., knjigu preporučuju Buffet i još neki, naučiš što je to šarm i polagano izgrauđješ svoj šarm, šarmiraš druge ljude i stvaraš socijalne kontakte.
Knjiga se zove "How to win friends and influence people" - Dale Carnegie. OK je za podsjetiti se ili nauciti neke temelje socijalne interakcije sa ikim kome manjaka tih vjestina. Dobra je i "How to Talk to Anyone: 92 Little Tricks for Big Success in Relationships" - Leil Lowndes.. Malo opsirniji i moderniji pristup nacelno istim stvarima kako ne bit idiot i stec neku povezanost s drugom covjekom po vlastitoj zelji.

Mada je po meni daleko bolja metoda od citanja takve literature druziti se i biti uz prirodno sarmantne, elokventne i pricljive osobe i samo promatratit kao se ophode s ljudima i pokusati zapamtiti nesto. Svakako da i njima fali necega iz tih knjiga, pa se mozete i medjusobno usavrsavati. Tako se najbrze steknu trazene socijalne vjestine.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 19:20   #230
Slazem se da knjige pomazu....ali kako koje. ja sam npr. procito par tih ajmo rec PUA knjiga i sta mi je to donijelo...nista, ali barem visak samopuzdanja, sto opet nije lose. Od nekih malo dubljih knjiga bi preporucio Mod sadasnjeg treuntka od E. Tolle-a

Vezano na temu,

Iako sam frisko ispo iz veze mislim da nema sad tolke potrebe za depresijom, slazem se sa vecinom toga napisanog oko nase sredine, i kako smo jos uvije dosta zadrt i hladan narod ali opet...nije ni vani toliko bolje (pricam iz prve ruke).

Kao neku svijetlu tocku/savijet svim mladim i okorjelim zenskarosima, ili onima zeljnim mladog mesa ...koristite appove kao Tinder. Ja za to imam samo rijeci hvale...

ali!

par bitnih stvaki, ne koristit to u Hr..ne ne, i ne u skupim zemljama poput Eng/Fra/Niz itd. Cure ocekuju vise nego sto mi balkosi mozemo ponuditi. Ko god je radio ili zivio vani shvatit ce na sta mislim. Ali zato ako imate priliku putovati u Sj i J. Ameriku, Aziju, Tajland i te lude zemlje....pa ljudi moji to je pre jednostavno...mislim one same tebi dolaze, kakav trud i galama...samo par lijepih rijeci i po koja dobra slika...i cim one vide tu bijelu put (citaj EU potovnicu)...gotovo je stari


Salu na stranu, stvarno je tako...Od nekih blizih zemalja sa takvim pristupom...Malta i Grcka, ili Rumunjska i Bugarska...eto toliko od mene.
Uzmite 3 tj free i torba na leda, ryanair i pali...di ces bolje.


Samo kad se sjetim, odmah bi iso natrag...ali eto, nije sve uvijek u sex-u...kad covjek nade nekog ko mu duhovno pase e onda se to pojave i problemi haha

Zadnje uređivanje Player11 : 23.03.2018. at 19:22. Reason: gramatika
Player11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 19:10   #231
Više glava je pametnije od jedne...

Uhvatila me neka nostalgija i tražim jedan kanal na YouTube-u koji nikako ne mogu pronaći, vezan baš uz puaizam, pa se nadam da će mi netko pomoći.

Lik od 30 godina (ili u tridesetima), plave, slabije/proćelave kose, njemačkog naglaska (ako me sjećanje služi), objavljivao je video dnevnike u kojima je komentirao svaki od 30 izazova u sklopu Neil Straussovog tridesetodnevnog izazova. U sjećanju su mi ostala dva videa: jedan rani u kojemu je morao nazvati nekog iz telefonskog imenika i zašprehat ga i zadnji video kojeg je objavio nakon nekog vremena po završetku Neilovog izazova. U tom zadnjem je on s nekom Azijatkinjom negdje na Dalekom Istoku.

Bilo je to prije najmanje pet godina, pa je možda i izbrisao kanal, ali ako tko slučajno zna o čemu pričam - lemme know.
InterroBang is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 19:16   #232
Quote:
InterroBang kaže: Pogledaj post
... U tom zadnjem je on s nekom Azijatkinjom negdje na Dalekom Istoku.
Da EU tip završi... "s nekom Azijatkinjom negdje na Dalekom Istoku" ne treba PUA. Točnije, ne treba ništa, nego se samo tamo pojavit.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 20:36   #233
Misliš kao, shvatio je čovjek da mu je bolje ići utabanim stazama nego sramotit se ulijetajući nepoznatim ženama na cesti?
Da, možda je to bio zaključak njegovog tridesetodnevnog eksperimenta. Nije mi to palo na pamet tada.

Btw, čini mi se da je možda imao "Ritter" u imenu kanala, ako mu je netko na tragu.
InterroBang is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 22:52   #234
Imao sam isti problem kao autor topica i na kraju oženio prvu koja me je prihvatila i nakon 13 godina se eto razveo i opet se nalazim u istoj situaciji samo nepovoljnijoj: stariji sam i imam dijete.

Ono što sam naučio s godinama je
1. postoje dva tipa žena za barenje: jedne do kojih možeš isključivo po preporuci i barenje njih je obično vezano na faktor da li si rođen pod sretnom zvijezdom i te su obično materijal za ženidbu i druge koje nisu vezane ničime pa plutaju slobodno u moru. Ja sam nekim čudom oženio ovu iz druge skupine jer tada nisam znao ovo što znam sada a i bio sam željan veze tj. sigurnog seksa
2. da ljudi poput autora (i mene) su fulali poantu ako bare ove druge: previše truda je LOŠE! (trud oko sebe i vještina za barenje)
Ne kaže se bezvene "ne je*e lijep već uporan" i to itekako vrijedi za slobodne
Vještine su ok kao pripomoć ali kod njih je drskost najbitnija. Ako nisi drzak prema njima, onda si pristojan a ako si pristojan onda nisi zanimljiv. Amen

Obzirom da autoru preostaju samo ove iz druge skupine, nema druge neg da odbaciš svoju pristojnost i postaneš muško đubre. Ako se uzme u obzir ona da vrijediš onoliko koliko tvoj čopor za tebe jamči, onda su žene iz druge skupine u stvari bezvrijedne, stoga se prema njima mora i tako ponašati. Rocco Sifredi je jako dobar primjer muškog đubreta (preporuka za dokumentarac Rocco)
__________________
Apokalipsa je oduvijek bila nad nama i oduvijek je postojala mogućnost da budućnost postane grozna, ali hej, uspjeli smo mnogo puta u prošlosti nadići svakakve prepreke i ne postoji razlog zbog kojeg to nebi mogli i sada
maleesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 07:48   #235
Quote:
maleesh kaže: Pogledaj post
Imao sam isti problem kao autor topica i na kraju oženio prvu koja me je prihvatila i nakon 13 godina se eto razveo i opet se nalazim u istoj situaciji samo nepovoljnijoj: stariji sam i imam dijete.

Ono što sam naučio s godinama je
1. postoje dva tipa žena za barenje: jedne do kojih možeš isključivo po preporuci i barenje njih je obično vezano na faktor da li si rođen pod sretnom zvijezdom i te su obično materijal za ženidbu i druge koje nisu vezane ničime pa plutaju slobodno u moru. Ja sam nekim čudom oženio ovu iz druge skupine jer tada nisam znao ovo što znam sada a i bio sam željan veze tj. sigurnog seksa
2. da ljudi poput autora (i mene) su fulali poantu ako bare ove druge: previše truda je LOŠE! (trud oko sebe i vještina za barenje)
Ne kaže se bezvene "ne je*e lijep već uporan" i to itekako vrijedi za slobodne
Vještine su ok kao pripomoć ali kod njih je drskost najbitnija. Ako nisi drzak prema njima, onda si pristojan a ako si pristojan onda nisi zanimljiv. Amen

Obzirom da autoru preostaju samo ove iz druge skupine, nema druge neg da odbaciš svoju pristojnost i postaneš muško đubre. Ako se uzme u obzir ona da vrijediš onoliko koliko tvoj čopor za tebe jamči, onda su žene iz druge skupine u stvari bezvrijedne, stoga se prema njima mora i tako ponašati. Rocco Sifredi je jako dobar primjer muškog đubreta (preporuka za dokumentarac Rocco)
Jel drskost i bit đubre znači da si bezobrazan ili da si dovoljno normalan da ju pozoveš na kavu, da ju poljubiš kad vidiš da to hoće i sl.

Quote:
Ank.Skywalker kaže: Pogledaj post
Evo ti savjeta, knjiga How to win and influence people, napisana je 1936., knjigu preporučuju Buffet i još neki, naučiš što je to šarm i polagano izgrauđješ svoj šarm, šarmiraš druge ljude i stvaraš socijalne kontakte.
Više za posao i sl. nego za žene, a svodi se na to da su ljudi egoistični i da cijene iskrene komplimente.

Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Knjiga se zove "How to win friends and influence people" - Dale Carnegie. OK je za podsjetiti se ili nauciti neke temelje socijalne interakcije sa ikim kome manjaka tih vjestina. Dobra je i "How to Talk to Anyone: 92 Little Tricks for Big Success in Relationships" - Leil Lowndes.. Malo opsirniji i moderniji pristup nacelno istim stvarima kako ne bit idiot i stec neku povezanost s drugom covjekom po vlastitoj zelji.

Mada je po meni daleko bolja metoda od citanja takve literature druziti se i biti uz prirodno sarmantne, elokventne i pricljive osobe i samo promatratit kao se ophode s ljudima i pokusati zapamtiti nesto. Svakako da i njima fali necega iz tih knjiga, pa se mozete i medjusobno usavrsavati. Tako se najbrze steknu trazene socijalne vjestine.
I dalje preštreberski, trudit se zapamtit nešto. To se skuplja podsvjesno, što si bolji u glavi, više ćeš i skupit, iako ćeš najviše skupit ako si dobar u glavi i sam se družiš s ljudima.
Canis Felix is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 12:25   #236
"How to win friends and influence people" - Dale Carnegie...definitvno vise za posao i kako graditi poslovne odnose. Malo je knjiga old school tako da neki od primjera su def zastarjeli.

Treba ic sam u vatru i druzit se sa ljudima...to je po meni jedino rjesenje problema.

Ima ko kakvu knjigu za preporuciti da nije neki PUA srot a opet da se prica o tim temama?
Player11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 18:10   #237
Quote:
Canis Felix kaže: Pogledaj post
Jel drskost i bit đubre znači da si bezobrazan ili da si dovoljno normalan da ju pozoveš na kavu, da ju poljubiš kad vidiš da to hoće i sl.
ne bezobrazan već bezobziran ali do mjere da se ona mora dokazivati tebi a ne ti njoj. Možeš ju normalno pozvati na kavu - i drsko i bez drskosti. Bez drskosti si utro put u friend zonu a drsko si joj dao do znanja kamo ta kava u jednom trenutku sigurno vodi.

Toplo preporučam predavanje/knjigu Alex Allman - Unleash the Beast
Poanta je da smo mi ljudske životinje a seks/veza je tjelesna stvar, dakle vezana na naš životinjski dio osobe. Ženki koju želiš ševiti se treba dati do znanja da ju želiš ševiti ali ne riječima već stavom - drskošću. To žene doživljavaju kao prijetnju koja ih uzbuđuje i ako im se sviđaš, neće pobjeći. Ako pobjegnu, opet dobro - barem te neće navlačiti bezveze i onda ne dati ništa nazad.
A tek kada ostvarite tjelesnu vezu, žena dobiva temelj za mentalnu vezu. Obratno dobiva frenda a ti ćorak
I čisto kao bonus: onog trenutka kad u vezi izgubiš drskost, postaješ papak i žena gubi interes za tebe. To gubljenje ne mora rezultirati problemima u vezi preko noći ali će sigurno rezultirati problemima. Kao što reče jedan mudri tu na forumu - muški treba samo pokazivati interes a žene trebaju obavljati proganjanje. Sve ostalo vodi u papčinstvo
__________________
Apokalipsa je oduvijek bila nad nama i oduvijek je postojala mogućnost da budućnost postane grozna, ali hej, uspjeli smo mnogo puta u prošlosti nadići svakakve prepreke i ne postoji razlog zbog kojeg to nebi mogli i sada
maleesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 01:51   #238
Quote:
maleesh kaže: Pogledaj post
ne bezobrazan već bezobziran ali do mjere da se ona mora dokazivati tebi a ne ti njoj. Možeš ju normalno pozvati na kavu - i drsko i bez drskosti. Bez drskosti si utro put u friend zonu a drsko si joj dao do znanja kamo ta kava u jednom trenutku sigurno vodi.

Toplo preporučam predavanje/knjigu Alex Allman - Unleash the Beast
Poanta je da smo mi ljudske životinje a seks/veza je tjelesna stvar, dakle vezana na naš životinjski dio osobe. Ženki koju želiš ševiti se treba dati do znanja da ju želiš ševiti ali ne riječima već stavom - drskošću. To žene doživljavaju kao prijetnju koja ih uzbuđuje i ako im se sviđaš, neće pobjeći. Ako pobjegnu, opet dobro - barem te neće navlačiti bezveze i onda ne dati ništa nazad.
A tek kada ostvarite tjelesnu vezu, žena dobiva temelj za mentalnu vezu. Obratno dobiva frenda a ti ćorak
I čisto kao bonus: onog trenutka kad u vezi izgubiš drskost, postaješ papak i žena gubi interes za tebe. To gubljenje ne mora rezultirati problemima u vezi preko noći ali će sigurno rezultirati problemima. Kao što reče jedan mudri tu na forumu - muški treba samo pokazivati interes a žene trebaju obavljati proganjanje. Sve ostalo vodi u papčinstvo
Ovo me sve podsjeća kao da se radi o nekakvoj borbi u ringu. Sviđa mi se doduše ovaj dio s pokazivanjem interesa i proganjanjem.
Canis Felix is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 12:12   #239
Quote:
Canis Felix kaže: Pogledaj post
Ovo me sve podsjeća kao da se radi o nekakvoj borbi u ringu. Sviđa mi se doduše ovaj dio s pokazivanjem interesa i proganjanjem.
Malo taj, mislim, pozna ženske grudi

Ko s uzdahom steć' želi ljubav njenu;

Zar mari ta za srce kog zaludi?

Obaspi hvalom svog idola zjenu;

Ne preponizno, jer će u tom trenu

Prezret ti trud, čak i tvog stiha čar;

Ako si spretan, nježnost skrij; za ženu

Drskost još uvijek najbolja je stvar:

Ljuti je pa je tješi, okrunit ćeš žar.
Bugsy93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2019., 07:00   #240
zanimljive teorije...da li ima ovdje netko da gejma po ZG-u i ima više od 25 godina ? govorim o izlascima ili daygamu.....jer akcija i škola je vani. Ako ima netko sa iskustvom da mu treba wing ili je već gejma solo po terenu, molim da mi se javi. Dva mozga uvijek mogu bolje, a ja nisam rookie
TrumpD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.