Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 23:07   #4601
u sjeni događanja se izgleda rađa novi rasni strijelac

https://www.fcbarcelona.com/football...eback-win-1-2-
Ajutokintumi is offline  
Old 22.02.2018., 23:28   #4602
Quote:
Madrono kaže: Pogledaj post
Jucer kontam ovo za Carasca neka neslana sala ili zajebancija nekog od novinara koji je to plasirao cisto da raja ima sta citati,rekoh vidjecemo sutra sve demante ove vijesti kada ono i dalje stoje pri tome da decko ide.
pa jel vidiš ti to jaro moj, sve što okružuje taj naš Atleti djeluje kao neka bolesna šega, moraš to priznati, jebaji ga. Uvijek neki šou, nikad mira pa da ko ljudi samo gledamo utakmice i da se ne bojim raznih šokova svaki put kad se krenemo informirati po španskim medijima.
Čuj ti ovih bisera, prodaju jednog od tržišno najvrijednijih igrača u kadru za pola realne cijene, usred sezone, u Kinu. A ostaje nam tumor Gaitan. Pa ovo je jedan od najsuludijih transfera u povijesti. Ako se realizira. A ako se ne realizira, onda če španski mediji ponovno biti izvrgnuti ruglu. Što uopče neče biti nova situacija za te ljudske nakaze.

Doduše, osjetio bih neku malu osobnu satisfakciju kad bi Carrasco zbilja završio u Kini. Jer ja sam uvijek govorio da je mučak, i da nikad neče biti čovijek za nas, i često ga kritizirao. Nekad se znaš lijepo osječati kad si u pravu.

Quote:
chelsea_fan kaže: Pogledaj post
Znači on ne može na tvoj popis down to earth igrača?
hahaha XD



'down to earth', pa da, sad sam skužio da Slobodan stvarno često koristi tu kovanicu. Malo i prečesto. Ide mi u coot.
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 22.02.2018., 23:30   #4603
kako me ovaj forum nervira, ulogira se čovijek na deset minuta i u to vrijeme me pet puta automatski odjavi, pojebalo Anderlona i njegov server (ili kako več na bjelačkom jeziku zovu to čudo što je odgovorno za funkcioniranje ovog foruma) krdo divljih veprova ravno u guzu. S oproštenjem
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 22.02.2018., 23:34   #4604
Poletjeli ste otprilike kad i Borussia Dortumund, vrijeme da se ispuhate isto ko što su se i oni te vratite korijenima u rang s Bayer Leverkusenom, Wolfsburgom, Celtom Vigo, Athletic Bilbaom i sl.

Ove veće igre ostavite velikima.
lik_vž is offline  
Old 22.02.2018., 23:39   #4605
Quote:
lik_vž kaže: Pogledaj post
Poletjeli ste otprilike kad i Borussia Dortumund, vrijeme da se ispuhate isto ko što su se i oni te vratite korijenima u rang s Bayer Leverkusenom, Wolfsburgom, Celtom Vigo, Athletic Bilbaom i sl.

Ove veće igre ostavite velikima.
e sad si pretjerao. Uostalom ovakve promašene procjene konstantno slušamo, toliko da više i ne obračamo pozornost na njih.

Sedam godina pišamo krv boreči se s jačima od sebe i nastavičemo to dok god je naš poglavica uz nas, Kostulja mu s desne a Faraon Godin s lijeve strane. Milijun puta su nas dušmani nokautirali i svaki put smo skupili zube u šake i podigli se, nismo od onih što plešu samo jedno ljeto, do prve prepreke.

I pahzi, nikakve nebulozne prodaje rubnih igrača to ne mogu promijeniti. Samo nerviraju čovijeka jebaji ga, jer ih ne može logički objasniti.

Pozdrav
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 23.02.2018., 00:13   #4606
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
Za Balea kažu da su glavni razlog vjerojatne prodaje naravno ozljede
Bale jednostavno nije dovoljno dobar. Nije među nositeljima.
Ramos, Ronaldo, Modrić, Marcelo i Kroos su nositelji svih uspjeha zadnjih godina.
Isco i Asensio im se sve više pridružuju uz standardno dobre Varana, Carvajala i Casemira koji nisu toliko bitni kao gore nabrojana petorica.
Od nominalno velikih imena, jedino je Benzema gori od Bejla. Obojica će dobiti nogu.

Od 2014. nije kupljen nitko, a da ga se gledalo kao novog člana početne postave. Kupovani su klinci i role players.

Vrijeme je da se potroši sav silni skupljeni novac.
__________________
The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why.
Winter Snake is offline  
Old 23.02.2018., 00:15   #4607
Vazno da u Benzemu ima povjerenja, covjek je zabio 3 gola ove sezone.

Ne gugla mi se ali sigurno mu ni lani nije bolji rezultat bio. Nabijem na k sve te francuze, sto dalje od kluba s njima.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 23.02.2018., 00:29   #4608
Navas i ne zaslužuje da bude zamena. Draže bi mi bilo i da ode da bude negde prvi golman u nekom respektabilnom klubu nego da je na klupi. Najiskrenije se nadam da ostaje. Bitno što pre se rešiti Benzeme i zahvaliti mu se za sve jer mu baš ne ide... Ipak je on world class. Peti strelac Lige Šampiona u istoriji tog takmičenjai i još jako malo mu fali da prestigne Ruuda van Nistelrooya da bude četvrti.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Slobodan is offline  
Old 23.02.2018., 00:55   #4609
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
e sad si pretjerao. Uostalom ovakve promašene procjene konstantno slušamo, toliko da više i ne obračamo pozornost na njih.

Sedam godina pišamo krv boreči se s jačima od sebe i nastavičemo to dok god je naš poglavica uz nas, Kostulja mu s desne a Faraon Godin s lijeve strane. Milijun puta su nas dušmani nokautirali i svaki put smo skupili zube u šake i podigli se, nismo od onih što plešu samo jedno ljeto, do prve prepreke.

I pahzi, nikakve nebulozne prodaje rubnih igrača to ne mogu promijeniti. Samo nerviraju čovijeka jebaji ga, jer ih ne može logički objasniti.

Pozdrav
Pazi, tip kaže da je sad vrijeme da se vratite u rang Leverkusena, a vi 7 bodova ispred Reala. A propast ćete zbog prodaje Carrasca. Da ti pamet stane.
Sudden Sid is online now  
Old 23.02.2018., 01:54   #4610
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Pazi, tip kaže da je sad vrijeme da se vratite u rang Leverkusena, a vi 7 bodova ispred Reala. A propast ćete zbog prodaje Carrasca. Da ti pamet stane.
evo ja čitam taj upis po peti puta sad i doslovce ne mogu sebi doči. Kakve su to konstrukcije od realnosti cijepljenih madrilista, pajdo moj. Koje če biti propisno ismejane za koji mjesec, da se razumijemo.
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 23.02.2018., 02:25   #4611
kaže kralj Vitolo na pitanje novinarske bande o izmišljenom sukobu Nanda i poglavice, umjetnim putem fabriciranom kroz par zlonamjerno tumačenih izjava: 'nismo žene da se prepiremo oko sitnica'


naravno da su ga PC brigade, feminazijevke i zbunjene curice koje kao prate fudbal a ne znaju ni pravila, več po kratkom postupku uzele na zub. Ali mi čemo mu ponuditi utočište. Uostalom, nije ništa slagao momak niti krivo rekao, bičiz bi krejzi, pa svi to znamo.
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 23.02.2018., 06:41   #4612
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Pazi, tip kaže da je sad vrijeme da se vratite u rang Leverkusena, a vi 7 bodova ispred Reala. A propast ćete zbog prodaje Carrasca. Da ti pamet stane.
Kad na to još prodaju Grizmana (na ljeto) počinje njihov pad.

Borussia je požurila s procesom i vraća se u prosječnost (nije više top ekipa), uskoro će se susretati u kvalifikacijama Europa lige, a borba za vrh će im biti izuzetak.
lik_vž is offline  
Old 23.02.2018., 07:57   #4613
ova priča sa Viniciusom mi sve više ide na nerve, svaki bezvezni potezić protiv svakog bevzeznog kluba proglašavaju nekim čudom od njegovog talenta

http://www.marca.com/en/football/rea...1378b469d.html
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 23.02.2018., 09:14   #4614
Pošto je korisnik Kre(s)ten posivio,moći ćemo u miru kritizirati lošiju igru i pojedine igrače ako bude potrebno.

Iako se nadamo najboljem protiv prijatelja iz Girone.
albundyy is offline  
Old 23.02.2018., 09:32   #4615
Quote:
albundyy kaže: Pogledaj post
Pošto je korisnik Kre(s)ten posivio,moći ćemo u miru kritizirati lošiju igru i pojedine igrače ako bude potrebno
dugo mu je i trebalo u očekivanju smo novih klonova, NNNI
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 23.02.2018., 10:31   #4616
Quote:
lik_vž kaže: Pogledaj post
Kad na to još prodaju Grizmana (na ljeto) počinje njihov pad.
Da, baš su ekipa ovisna o Griezmannu, nije ih bilo nigdje dok nije došao popularni Gric.
Sudden Sid is online now  
Old 23.02.2018., 10:33   #4617
Ma meni se čini da ostaje. United,City,PSG su popunjeni u napadu,a sumnjam da će se u Barceloni odvažiti na taj potez.
albundyy is offline  
Old 23.02.2018., 10:37   #4618
Quote:
albundyy kaže: Pogledaj post
Ma meni se čini da ostaje. United,City,PSG su popunjeni u napadu,a sumnjam da će se u Barceloni odvažiti na taj potez.
City bi ga mogao uzeti, 100 milja više-manje

Ozbiljno, City u napadu za 3 pozicije ima Sterlinga, Sanea, Aguera i Jesusa. Ako prodaju Aguera, za istu paru mogu dovesti Griezmanna.

A i Unitedu fali backup za Younga na lijevom beku.
Sudden Sid is online now  
Old 23.02.2018., 10:40   #4619
A dobro,onda United.
albundyy is offline  
Old 23.02.2018., 11:05   #4620
Kakvo jucerasnje izdrkavanje nasih portala zbog igre kovacica kao da je sam igrao protiv leganesa i pobijedio 5:0
sparco is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.