Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 03:06   #1301
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
doceka me slika nagrade iz auta, sve sa rukom u ruci. Odvalila sam na ovo Majko mila pa nije oskar
I trece, je li trebao sacekati ili nije jos 5 minuta necu ni komenarisati
ta slika je s ovom curom koja ima profil na inst. i navodno on cesto tamo "lajka". nisivaljda mislila da je to ruka od Mihre?

ja sam srecom propustila cijeli taj cirkus danas i histericne fangirls. sad sam malo gledala po twitteru i inst, i naletila sam uglavnom na one koji se gnusaju ove nepotrebne i preuvelicane drame. Ne znam sta bi htjeli od njega? da ostavi zenu? da kresne Birce? fakat mi nije jasno. nisam gledala i ne znam gdje je otisao poslije dodjele, mozda po protokolu negdje iza bine? ako je ona odmah isla iza njega. Ne vidim ni jedan razlog da to uradinamjerno, nekog statementa radi. Mislim, nisam primjetila da se izbjegavaju. Neki video dok su u publici pokazuje da pricaju i smiju se. U inat Mihre

i drama oko Mihrinog danonocnog boravka na setu i alleged naslikavanja pa keljenja slika da maltretira fanove!? ja sam samo jednom vidjela fotku sa seta nje i Ibre. i nijednu iz doba Korduguma.

Ne znam kolika je vaznost ove nagrade, ali mora da ima neku vaznost jer su oboje zapucali u Trabzon na dan, u sred snimanja, da ju prime.
TheWitch is offline  
Old 23.02.2018., 04:25   #1302
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
nekog statementa radi
ovo meni ide, sasvim fer, napisah to a da nisam razuvidila o cem se radi, verovala da je onako kako pise, kad ono yok. plus je sve jos stajalo na sba temi pa sam pokusala ne siriti pricu.

ni sada nisam videla mnogo vise, nemam kad sama traziti a fale linkovi na ono sto je predmet zameranja, ali ako sam dobro ubrala, prvo je na binu pozvan ibrahim, pa za njim birce, a islo se u backstade odatle? ako je tako zamerke bi pre mogle ici organizatoru nego njemu.
i, asfer fandom je, njegov deo, ovim danas definitivno prevrsio meru. sto bi dr red rekla prelazi se u "sektasenje".

potpis na preostali deo posta.


ps.
Quote:
Zmajkoo kaže: Pogledaj post
yok, on u "radnoj uniformi" i privatno rado paradira.
nope, bas naprotiv, privatno nosi boje.
ovo mu je prvi put da ga vidim all black mesecima unazad, a i povod je, rekla bih, ipak sluzbeni.
javlja mi se da se radi o cisto prakticnim, zimskim i inim, razlozima.

Zadnje uređivanje Bhea : 23.02.2018. at 04:46.
Bhea is offline  
Old 23.02.2018., 05:21   #1303
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
ni sada nisam videla mnogo vise, nemam kad sama traziti a fale linkovi na ono sto je predmet zameranja, ali ako sam dobro ubrala, prvo je na binu pozvan ibrahim, pa za njim birce, a islo se u backstade odatle?
evo cijeli snimak, dolazak i odlazak s bine, i da, ide iza bine na kraju. ako je Birce isla iza njega, on nije mogao sjediti u publici i pljeskati. je li to bila zamjerka?

oprah li ga od grijeha?
TheWitch is offline  
Old 23.02.2018., 05:35   #1304
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post

ni sada nisam videla mnogo vise, nemam kad sama traziti a fale linkovi na ono sto je predmet zameranja, ali ako sam dobro ubrala, prvo je na binu pozvan ibrahim, pa za njim birce, a islo se u backstade odatle? ako je tako zamerke bi pre mogle ici organizatoru nego njemu.
i, asfer fandom je, njegov deo, ovim danas definitivno prevrsio meru. sto bi dr red rekla prelazi se u "sektasenje".
Znaci, po tebi, vecina fanova je danas prevrsila mjeru i digla frku bez razloga? Ti isti i odrzavaju seriju zivom... Bez razloga je danas otvorena nova tema na turskom dizi forumu, na kome btw, SBA ima najvise tema u poredjenju sa svim serijama? Na novoj, 34-oj temi po redu, od 12h danas do prije par min ima vise od 300 postova. Svi pruzaju Birce ogromnu podrsku. Citiram jednog koji kaze "Zelim da se dama do kraja noci lijepo zabavi" I uopste nisu u pitnju samo lude fangirls, vec i momci, komentar jednog momka se mene posebno dojmio, ali o tom drugom prilikom.

I nzm zasto pojedini uopste imaju taj osjecaj da fanovi ciljano napadaju Ibrahima samo zbog Mihre...Ibrahim je sam sebe dovoljno obrukao vcrs. Za sve sto mu se zamjera, linkove mozes naci na tw, ako te zaista zanima da realno sagledas situaciju. Sa instag su videi uklonjeni, upravo jer su fanovi razocarani, da jedan glumac napusta svoju koleginicu, ne udostoji se izaci sa njom pred novinare, vec odlazi sa zenom i par curica na unaprijed isplaniranu veceru. Te cure ukljucuju live iz kafane, u pitanju su upravo one koje su ga i docekale na aerodromu danas i ciji linkovi za instag live prenos su se masovno serovali danas po fb, da se kod njih i gleda ta ceremonija, oni su eto kao najlajkovaniji. Ismijavaju se (pod par casica vise) sa fanovima koji su glasali, ona jedna konstantno krije lice, Ibro pjeva u pozadini na momente, a Mihre mase u prolazu. Ova glavna sto razgovor i vodi sa sve cigarom u ustima drzi slovo, ono krajnje prostacki odnos prema cijeloj ceremoniji. Nagradu je uzeti mogao... Niko od njega nije ocekivao da ce uci pod ruku sa Birce i tako napustiti dodjelu, ali ispstovati par novinara i napraviti bar nesto, sto Scorpi kaze selfi za fanove koji neumorni odrzavaju ovu seriju zivom. Kazu po protokolu je bilo, izlazilo se odmah po prijemu nagrade Oni koji su pratili live znaju sta se Ibrahimu tacno zamjera. Jednostavno od samog ulaska u salu, taj odnos prema Birce nije bio onaj na koji su fanovi navikli da gledaju njih dvoje na slikama koje ponekad procure u javnost, onih u pauzama snimanja. Mama tuzbama prijeti fanovima po tw cak...Onda neki kazu zasto mu diraju porodicu, pa ta porodica je ocigledno sama zeljna neke paznje. Mnogo daleko to ide, ja znam jer mi je drugarica na radnoj adresi u Izmiru, zajedno volimo komentarisati seriju, mnogo duboko se Ibrahimovo okruzenje uplelo u komplet SBA pricu i prepiske sa fanovima.

Itervju koji trazis, to je kao sto sam i rekla nesto staro, od prije godinu i vise dana. Ibrahim me tad nije zanimao, a sada gledam seriju u kojoj je glavna rola upravo on, pa mi je taj interv ostao negdje u podsvjesti. Kada ga nadjem, ja cu ti ga i poslati Ne brigaj!

Ja nikoga ne procjenjujem po njegovom izgledu, Ibrahima gotivim zbog glume, ali mi ovakvim sitnim potezima samo pada u ocima! Kao javna licnost, nakon toliko godina na sceni, trebao bi nauciti da se ponasa...Mi smo jos i tolerantni kako Turci na ovo gledaju
Zmajkoo is offline  
Old 23.02.2018., 05:46   #1305
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
evo cijeli snimak, dolazak i odlazak s bine, i da, ide iza bine na kraju. ako je Birce isla iza njega, on nije mogao sjediti u publici i pljeskati. je li to bila zamjerka?

oprah li ga od grijeha?

nece mi otvoriti na androidu ni u jednom browseru, ali sam videla ponesto, iseckano, na yt.

di znam, valjda. jedna od. druga je valjda bila sto je mihre bila s njim.
mogu samo zamisliti sta bi se sve konstruiralo po internetima da nije bila.

s obzirom da zeli postat caca i s obzirom da nikada nije hajao sta se o njemu samom pise/konstruira, te kakav je bio do sada, ni najmanje me ne cudi njegovo ponasanje.
hmm, mozda bi mu bilo dobro da se sba zavrsi i on napravi dizi pauzu. da smanji ovaj pritisak na mihre. i na ayper.
Bhea is offline  
Old 23.02.2018., 05:48   #1306
^ Zmajko, to nista nisam ubrala, to iz kafane sto pricas i sprdanje

nisam bas umrezena, pratim na tw official SBA nalog, na instagramu Ibru i ove Grkinje i od neki dan ovo SBA video. drugo nisam vidjela. On se napio negdje u Trabzonu i pjevao? I ima video toga?
TheWitch is offline  
Old 23.02.2018., 06:06   #1307
Quote:
Zmajkoo kaže: Pogledaj post
Znaci, po tebi, vecina fanova je danas prevrsila mjeru i digla frku bez razloga?
vidis na twitteru po ovom sto sam videla potpuno suprotna situacija.

edit:vecina je zgrozena komentarima, da pojasnim. spava mi se pa sam

Quote:
I nzm zasto pojedini uopste imaju taj osjecaj da fanovi ciljano napadaju Ibrahima samo zbog Mihre...
mozda jer im se skupilo visegodisnjeg iskustva.
mozda zbog kolicine komentara u koje je ona uvucena.


Quote:
Jednostavno od samog ulaska u salu, taj odnos prema Birce nije bio onaj na koji su fanovi navikli da gledaju njih dvoje na slikama koje ponekad procure u javnost, onih u pauzama snimanja.
bice da je tu problem.

Quote:
Ja nikoga ne procjenjujem po njegovom izgledu, Ibrahima gotivim zbog glume, ali mi ovakvim sitnim potezima samo pada u ocima! Kao javna licnost, nakon toliko godina na sceni, trebao bi nauciti da se ponasa...Mi smo jos i tolerantni kako Turci na ovo gledaju
koliko sam tokom godina mogla videti, nikada nije hajao, nikada se nije dodvoravao, nikada nista dematirao, nazovimo to kako kod, publici. takav sam kakav sam, take it or leave it, bio je i ostao njegov pristup.

ps.
previse se ozbiljno uzimaju neke stvari. to je samo jedan dizi koji izgleda cak ni d yapim ne uzima (previse) za ozbiljno.

Zadnje uređivanje Bhea : 23.02.2018. at 06:20.
Bhea is offline  
Old 23.02.2018., 06:08   #1308
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
On se napio negdje u Trabzonu i pjevao? I ima video toga?
ko da bi mu bilo prvi put, stas ovolko cudis? il ti to zbog videa i razuvidjaja istog?:

mislim da je ovo s tog eventa:

Bhea is offline  
Old 23.02.2018., 06:24   #1309
Bhea, Witch poslala bih vam videe sa tw, ali se fanice sa vecere ocigledno silno trude ukloniti tu bruku sa svih mogucih dr mreza. Neyse, popilo se, ukljucio se live pricalo se da Birce nije ostavljena tamo, vec je sama htjela ostati i sacekati kraj. Glupo objasnjenje do bola...U to Ibrahim iz daljine potvrdjuje to i nesto se glupira, pjeva , a sve ostale prisutne zene se iritirajuce i podrugljivo smiju. Ova nastavlja sa postavljanjem pitanja fanovima koji traze objasnjenje od Ibra zasto je otisao, onda fanica pita zasto su uopste i glasali. Izrugivanje slijedi, ali ljudi sve je to tako praceno iritirajucim smijehom. E onda slijedi osveta fanova...Masovno otpracuju doticnu najlajkovaniju grupu na instag, pljuvaju ih svukuda. Ruskinje su to bas dobro opisale onako!

Ibro nije ni svjestan koliko je reakcija prethodna noc izazvala na dr mrezama kolektivno. Zaista srozao je svoj ugled...Ne treba mu takav marketing na dr mrezama, ne usred rada na ovoj seriji koju na zivotu upravo te dr mreze i odrzavaju. A mene sada zanima da li ce se pokusati "oprati" u javnosti bar nekom SBA slicicom ili necim slicnim... Neyse, ako budete upratile detaljnije razvoj situacije, svakako javnite. Bas me interesuje sta ce na kraju ispasti od ovoga. Da je fulao u bontonu nocas, jeste i to kako

Mada i losa reklama je ipak reklama...O SBA se od juce ne prestaje pisati. Prvo Sinan, sada i Ibrahimovi postupci. Eto i pored lose epizode, ovakvim stvarima na dr mrezama odrzavaju vrhunski rejting
Zmajkoo is offline  
Old 23.02.2018., 06:30   #1310
Bhea, pa cudim se da nisam na to nabasala

ja mu jedino zamjeram ovu faking crnu rolku sto je obukao i veceras

Ibro je komad budale, nije da ne znamo

sto se tice odjece sa seta, voli to da nosa i po cesti. Jako je volio garderobu iz Reaksiyona. Cak je one cizme prenijeo i u Kordugum, dime? I Diesel koznu jaknu je nosao privatno, dugo poslije.

edit:

dakle, zmajko, izbrisano je
vjerujem ti, nije mi jasno otkud sa fanicama vecera i pijanstvo, ne bi da mu je 16 godina
TheWitch is offline  
Old 23.02.2018., 06:57   #1311
jasta.

stos garderobe tice sad radi obrnuto. npr. one jedne sivkaste, ili koja je to boja, cizmice iz mislim reaksyion nosio je u sba.
dobro je dok ne nosi karo odelo.

birce izgleda nije htela ici na tu alkoholnu veceru sa u biti nepoznati ljudima.

celikkol nije smanjio s alkoholom??
Bhea is offline  
Old 23.02.2018., 08:45   #1312
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
ta slika je s ovom curom koja ima profil na inst. i navodno on cesto tamo "lajka". nisivaljda mislila da je to ruka od Mihre?
Nemam pojma cija je ruka,nekog ko sjedi pored njega u autu,ali sam ostala paf kad sam vidjela tu sliku. Mislim ono pa nije oskar, zlatni globus ili zlatni lav
Quote:
Ne znam kolika je vaznost ove nagrade, ali mora da ima neku vaznost jer su oboje zapucali u Trabzon na dan, u sred snimanja, da ju prime.
Pricamo o Trabzonu i nekom tamo fakultetu

Ovo sto Zmajko pise ja sam sinoc nabasala na taj video kad sam vidjela i ovu prethodno spomenutu sliku. Video mi je bio odvratan pa sam ga prekinula u pola.
Ja stvarno nemam nikakav problem u vezi Mihre, sta vise meni je drago da je on nasao nekog ko nije glumica, pjevacica ili manekenka. Nisam ljubitelj tih scenskih parova i drago mi je vidjeti veze sa osobama normalnih zanimanja. Koliko se sjecam prica sa Mihre je postala aktuelna u vrijeme Korduguma i tada i sada to podrzavam. Smijesne su mi zelje fanova da ozive AsFer u stvarnosti, kao i ovo drvlje i kamenje po Mihre. Sve to mi je no comment.
Ali ovo sinoc, mi je nekako bilo u najmanju ruku cudno. Prvo nakon primanja nagrade po protokolu obicno bude da odes iza bine ili se zadrzis na istoj. Koliko sam shvatila iz komentara i dostupnog sadrzaja na netu poslije primanja nagrade on je sa svojom zenom napustio ceremoniju i otisao u restoran na nekakvu veceru. Em sto nije razgovarao sa novinarima em sto nije ispostovao svoju koleginicu.
Po meni najispravnije je bilo da se nakon ceremonije slikao zajedno sa Birce sve sa nagradama i da je to postavljeno na instagram uz zahvalu AsFer fanovima. Jer realno da nije ovako predanih fanova niti bi bilo ovih njihovih nagrada niti citave AsFer euforije na internetu.
Fanovima ne treba Ibrahim, okrenu li glavu na drugu stranu vidjece nekog drugog Ibrahima, Kenana ili Engina i primice se za njega. Ibrahimu trebaju fanovi. On iza sebe ima par serija i cini mi se dva filma. Karijera mu je zavisna o dizijma prvenstveno. Nemas publike da te gleda,nema ti ni dugog zivota seriji. Nije on neko ko se moze tek tako kockati sa tim. Ulazi u godine, fizicki brzo propada, treba malo pametnije poimati stvari.
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Old 23.02.2018., 09:23   #1313
Sve što je @Zmajkoo napisala se nažalost i dogodilo. Ali stvarno i bez pretjerivanja.

Sinoć se dogodila prava sramota. Sramota za Ibrahima. A u tome je nažalost sudjelovala i njegova mama, što mi je stvarno žao. Kako bi ga opravdala što je odmah nakon primitka nagrade napustio ceremoniju, napisala je na tw kako ima snimanje i da tu večer mora na avion. Kad je isplivao onaj sramotni video maknula je tweet jer ga sad više nema. Što je drugo mogla napraviti kad je opravdanje bilo laž. A taj susret sa fanicama je bio unaprijed isplaniran. Ona tu fanicu Asu zna. I nije najveći problem to što on nije ispoštovao onaj profesionalni dio i zajedno sa Birce dao intervju i podijelio barem jednu jedinu sliku sa njom već što se vidjelo kasnije koji je razlog bio tome i u tom javljanju je prikazano ismijavanje fanova, onih koji su za njega glasali i čiju nagradu je držao u rukama) i nepoštovanje prema Birce ( spominju i nju). Sve to u "veselom" raspoloženju.

Mihre je u cijelom ovom slučaju sinoć zapravo najmanje bitna.

On je sinoć izgubio poštovanje ljudi. A to će teško vratiti.
thermskin is offline  
Old 23.02.2018., 09:44   #1314
^^ On nikad do pameti nece doci
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Old 23.02.2018., 10:08   #1315
Znači,kod Ibre ništa novo ...učinilo mi se da se malo pribrao otkako se oženio ali izgleda yok ...jel bio i na stolu?
femir1 is offline  
Old 23.02.2018., 11:22   #1316
Pozdrav svima

Evo neko moje mišljenje Nisam nikakva zaluđena fanica,pratim Ibru jos od Iffet,uvijek je bio pomalo lud,drugaciji,neopterecen.Zapravo mi bas zato i odskace od ostalih turskih zvijezda i volim ga skicnut s vremena na vrijeme.Sa SBA mu je pala sjekira u med,ali izgleda da se bas i ne zna nosit sa trenutnom slavom ili mu bar sinoc nije išlo hahah.Mogu shvatit da radi po svom,da ga nije briga,da je pomalo i neprofesionalan i da se ne zeli ulizivat fanovima.Sve ok stari moj,tvoj zivot i izbor,ALI radit budalu od sebe preko nekih snimaka s nekim curicama je po meni cista budalastina i krajnje djetinjasto.Pa nebi da imam 20 i neka sam zvijezda,a kamoli on.Sve i da te povuklo drustvo,poprilično mlađe,ti si trebao zbranit da te 'tuke' spominju Birce u bilo kojem kontekstu.To je tvoja kolegica,trenutno si s njom na istom projektu i budi normalan i kolegijalan.Ajde i to sto je otišo sa dodjele,i ta sveprisutna Mihre,i mama koja ga je pokusala opravdat pa joj je sin zabio autogol hahah.SVE OK,DESI SE.Ali kad sam naisla na taj video rekla sam sama sebi,e moj Ibro ti si bas jedna budala.Moj turski je slab,ali dovoljno dobar da shvatim da se sprdaju sa svima.Zalosno pomalo.Nek se on drzi slikica,cim se objavi ovako nesto netko dobije otkaz i krene show posvuda.Zadni put je navodno ona stilistica dobila otkaz jer je slicnu stvar radila.Kralj je i tada bio prisutan na snimku,izvuko se bez posljedica.Ovaj put mu su mu svi sasuli svasta i vala zasluzeno.
misszgzg is offline  
Old 23.02.2018., 12:50   #1317
Ah te Ruskinje ..
femir1 is offline  
Old 23.02.2018., 13:08   #1318
Velika sretna obitelj.

I nagradu drže zajedno. A joj Ibrahime, koliko ćeš se ti još morati posipati pepelom.
thermskin is offline  
Old 23.02.2018., 13:21   #1319
^^ Komicno
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Old 23.02.2018., 13:24   #1320
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
^^ Komicno
Točno sam znala da će staviti ovakvo nešto. Sad cijela ekipa mora pokrivati njegova s*anja da bi posao funkcionirao dalje. Vidiš po komentarima da to više ne pali kod ljudi. Bilo bi bolje da je napisao jednu iskrenu ispriku i priznao da je sinoć zeznuo stvar. Svi bi to više cijenili.
thermskin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.