Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2017., 16:18   #81
Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Šaljite mailove u ministrstvo (n/r ministrici Divjak)
U kojemu to svemiru ministrica odlučuje o zaposlenicima u nekoj ustanovi?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 16:32   #82
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
U kojemu to svemiru ministrica odlučuje o zaposlenicima u nekoj ustanovi?
Zašto bi odlučivala? Nije vam dobro biti agresivan. Ministrica i svi ostali moraju biti obaviješteni kakvi ljudi rade u hrvatskom obrazovnom sustavu. Ni više ni manje. Čisto da zna tko je i što je individua Stubbs. Kućni odgoj mi brani da takvu individuu nazivam čovjekom.
analitikos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 17:15   #83
Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Sada ne smijemo stati. Nastavljamo dalje. Stubbs je još uvijek na Ekonomskom institutu. Šaljite mailove u ministrstvo (n/r ministrici Divjak), Institut, britansko veleposlanstvo i svima za koje ocijenite da je važno i potrebno.

Čestitke i ministrici Divjak.
Mi moramo pripaziti da situacija sa Stubbsom ne prijedje na progon vjestica.
Valja nam uzeti u obzir slijedece:

(1) Stubbs je objavio skladnu ispriku Bozanicu i javnosti.
(2) Dao je ostavku na polozaj u radnoj grupi za reformu nastavnog programa, da li samoinicijativno, ili pak pod prinudom, to niti ne znamo, ali i nije toliko vazno.

Prema tome, covjek se ispricao, te je iskusio posljedice svojeg vandalskog istupa, i drzim da ga sada mi moramo pustiti na miru. U nas ima obilje DALEKO vecih nasilnika, kriminalaca, lupeza i budala u javnome zivotu....idemo na njih.
celsus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 17:41   #84
U kojem segmentu hrvatskog obrazovanja radi Stubbs?

BTW, slažem se da je fejs objava dovoljan razlog za smjenu, neovisno o isprici.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 19:35   #85
Ne radi u obrazovanju, već u znanosti (Ekonomski institut). Piše znanstvene članke i knjige.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 19:54   #86
Znam .

Referirao sam se na koleginu bold-rečenicu "Ministrica i svi ostali moraju biti obaviješteni kakvi ljudi rade u hrvatskom obrazovnom sustavu.".
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 21:22   #87
Quote:
celsus kaže: Pogledaj post
Mi moramo pripaziti da situacija sa Stubbsom ne prijedje na progon vjestica.
Valja nam uzeti u obzir slijedece:

(1) Stubbs je objavio skladnu ispriku Bozanicu i javnosti.
(2) Dao je ostavku na polozaj u radnoj grupi za reformu nastavnog programa, da li samoinicijativno, ili pak pod prinudom, to niti ne znamo, ali i nije toliko vazno.

Prema tome, covjek se ispricao, te je iskusio posljedice svojeg vandalskog istupa, i drzim da ga sada mi moramo pustiti na miru. U nas ima obilje DALEKO vecih nasilnika, kriminalaca, lupeza i budala u javnome zivotu....idemo na njih.
Ne bih rekla. Nešto se, jednostavno, ne smije izreći.
Digresija!
Niti su BBB-si ono smjeli vikati na utakmici.
Nema tolerancije za takve stvari!
__________________
LJUDMILA ULICKA: Daniel Stein, prevoditelj
Treba pročitati!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 13:14   #88
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla. Nešto se, jednostavno, ne smije izreći.
Digresija!
Niti su BBB-si ono smjeli vikati na utakmici.
Nema tolerancije za takve stvari!
A zds.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 14:17   #89
Nevezano za ovaj istup, ali što to ljude tjera da objavljuju neke postove po facebooku ili twitteru? Samo im može donijeti probleme u životu.
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 14:58   #90
Quote:
Banana10 kaže: Pogledaj post
Nevezano za ovaj istup, ali što to ljude tjera da objavljuju neke postove po facebooku ili twitteru? Samo im može donijeti probleme u životu.
Želja za javnim iznošenjem stavova. I aplaudiranje pratitelja tvojim mudrim komentarima. Ipak, nekad stvari krenu po zlu. Pitaj Šimlešu. Ili Stubbsa.
analitikos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 15:34   #91
Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Želja za javnim iznošenjem stavova. I aplaudiranje pratitelja tvojim mudrim komentarima. Ipak, nekad stvari krenu po zlu. Pitaj Šimlešu. Ili Stubbsa.
U vrijeme prije Interneta, ljudi bi pronalazili drukcije nacine da si dadnu oduska of prevelika tereta razmisljanja ili osjecaja. Ili bi se pismo napisalo uredniku novina, ili bi se prozor u noci otvorio i vikalo se na pijance na praznim ulicama, ili bi se deralo na zenu i djecu.

Danas je Internet jeftin, svima pristupan, dakle vrlo demokratski, instrument ispustanja "sigurnosnog ventila", te ublazivanja osjecaja usamljenosti. Medjutim, iskusenje je veliko da se upusti u verbalno nasilje, medjutim, takav internetski govor ocito moze imati vrlo neprijatnih posljedica i za pocinitelja.
celsus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 18:16   #92
https://www.google.hr/amp/amp.index....as-razmisljati

Da doprinesem malo temi...
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:08   #93
Neće briselski ćato protiv svojih talibana...... pa makar bili bez trunke kompetencije....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:33   #94
Mogu samo ponoviti svoju prognozu: Blaženka Divjak neće dočekati Božić kao ministrica (dat će ostavku).
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:34   #95
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Mogu samo ponoviti svoju prognozu: Blaženka Divjak neće dočekati Božić kao ministrica (dat će ostavku).
Misliš? Koliko si siguran u to?
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:45   #96
Naravno da nisam siguran

Ali, ne vidim kako se može pomiriti ministričina beskompromisna narav i njeni posve nepolitički motivi (u smislu političke karijere) prihvaćanja ministarske funkcije, njezin zahtjev da na čelu Posebnog stručnog povjerenstva bude ministrica, s današnjim Plenkovićevim panegiricima Dijani Vican.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:46   #97
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Mogu samo ponoviti svoju prognozu: Blaženka Divjak neće dočekati Božić kao ministrica (dat će ostavku).
Zasto? Nek se bori ako ima viziju.
Da izdvojim ovaj dio.
Quote:
Da sam, kojim slučajem, rođen u Danskoj, po izlasku iz srednje škole odmah bi me čekalo radno mjesto, ili pak novčana potpora države, ukoliko bih se odlučio za daljnje školovanje jer za nastavak obrazovanja svi mladi dobivaju novčani poticaj“,
Danci svjesno i namjerno stimuliraju srednjoskolce na nastavak skolovanja, dok se ovdje sto...stimulira klince da poslije srednje idu van?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 08:24   #98
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Zasto? Nek se bori ako ima viziju.
"Nek se bori" je rečenica koja ima smisla ako će ministrica iza sebe imati podršku Vlade i premijera. Jučerašnja Plenkovićeva izjava je sve samo ne podrška.

Prof. Divjak jest netko tko ima viziju i jest netko spreman na borbu - ali, nije Hlebinka.
Quote:
Danci...
Potpuno je besmisleno izdvajati jedan segment neke zajednice i zagovarati njegovu primjenu kod nas. Tako je i primjer danskog odnosa prema obrazovanju moguće prenijeti kod nas samo ako bi se prenijele i druge značajke danskog društva, od financijske discipline pa nadalje.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 12:13   #99
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Mogu samo ponoviti svoju prognozu: Blaženka Divjak neće dočekati Božić kao ministrica (dat će ostavku).

ja se ne brinem, bar je hns poznat da svoje ljude dobro zbrinjava. mozda ode u hep?

s obzirom ko je politicki pokrovitelj nesretne reforme u srednje skole bi trebalo uvesti predmet uhljebnistvo. skripte bi mogli napisati ivan vrdoljak, stromar, mrak-taritas i drugi polukriminalci
milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 12:15   #100
Quote:
milko84 kaže: Pogledaj post
skripte bi mogli napisati ivan vrdoljak, stromar, mrak-taritas i drugi polukriminalci
Što su to polukriminalci? Jel' to kao kada npr. Čobanković bude umiješan u lopovluk, ali umjesto zatvora ga pošalju da guli krumpire?
Mr. NiceGuy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.