Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2006., 22:54   #41
Molim vas da mi vi koji koristite ulola sapune kažete da li se ti sapuni pjene?
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 00:15   #42
Bas si sutra mislim kupiti taj sapun od gline i čajevca... da vidim hoce li mi odgovarati
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 13:36   #43
Lela - ja sam koristila onaj s kozjim mlijekom i nije bas da se nesto pjeni!
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 13:41   #44
Koke, a su vam bolji ti sapuni od Brač fini sapuni (ako ste ih koristile)? Il je to sve manje-više isto...
 
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 13:46   #45
Quote:
Lela kaže:
Molim vas da mi vi koji koristite ulola sapune kažete da li se ti sapuni pjene?
kupila nakon citanja ovog topica i moj se ne pjeni tj. vrloo malo (cimet,kava i mak sorta )
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 14:19   #46
jer nemaju sodium lauryl sulfata.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 14:27   #47
E super, to sam htjela saznati! Jer ako se pjene onda znam da nisu prirodni. Hvala vam
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 14:41   #48
al se zato moj lushov "super ultra prirodni s takvom i cijenom" pjeni da mogu oprat i sebe i celu ekipu doma pardon na offtopicarenju
samo da notiram - nakon pranja s ulolom svrbila me sva koza i dobila sam neke fleke po dekolteu Nakon ponovljenog postupka jucer nema svrbeza no suhoca je i dalje tu
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 14:48   #49
protrljaj ga medju mokrim dlanovima i nanesi na kozu

meni isusi ako ga direktno trljam po kozi.


a lush vrvi od prirodnih sastojaka bas i ne
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 14:51   #50
Quote:
Bani kaže:
Nakon ponovljenog postupka jucer nema svrbeza no suhoca je i dalje tu
i mene užasno suše:

niš, neće na me; al maslaci za tijelo.

morat ću po još jedan.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 14:55   #51
noemka - thanks bum probala

tilla naj me snubiti, ja sam te maslace nosila v Ameriku za poklone a sebe sam izostavila morala bum se podhitno razveseliti :istovremenoseceseporucijebemtiulolu: no ak je prirodno onda makar i na silu nek se sva oljustim
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 14:57   #52
vis dobra ideja za poklon.

uzalud mi sad kad nish od vize
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 15:01   #53
Quote:
Bani kaže:
noemka - thanks bum probala

tilla naj me snubiti, ja sam te maslace nosila v Ameriku za poklone a sebe sam izostavila morala bum se podhitno razveseliti :istovremenoseceseporucijebemtiulolu: no ak je prirodno onda makar i na silu nek se sva oljustim
neš se svrbit; zaista koliko god su drugima super ti sapuni; meni su koma. em suše, em grubi.
al ovo drugo, još malo itnem u mikrovalnu; da se otopi mrvicu i onda se trackam. mala je kutija, al bome i traje i miriše i baš je fina koža
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 15:07   #54
no no vec idem idemmmmmm po taj maslac
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 15:57   #55
Brač fini sapuni (maslinov sapun s dodatkom eteričnih ulja lavande i smilja).

Djevičansko maslinovo ulje i bademovo ulje te mješavina eteričnih ulja lavande i smilja zarobljeni su u ovom visokokvalitetnom ručno rađenom sapunu. Sapun sadrži isključivo ulja biljnog podriejtla, bez konzervansa je i umjetnih boja. Preporuča se za njegu lica i tijela. Dobar je za njegu svih tipova kože.

Maslinovo ulje: Obiluje vitaminima A;D;E i K te polifenolima. Posebno značenje ima vitamin E, koji spriječava boranje kože i usporava proces nejzinog starenja. Koži daje ljepotu, čini je mekom, glatkom i elestičnom.

Bademovo ulje:
Ima blagotvorni karakter. Sadrži vitamine A, B1, B6, E. Vrlo je lagano i neutralno. Dobro je za njegu osjetljive kože, hrani je i čini mekom.

Lavanda (Lavandulaofficinalis): Jedno je od najefikasnijih eteričnih ulja. Djeluje umirujuće, opuštajuće, antidepresivno, antibiotički, vraća fizičku i psihičku ravnotežu. Ublažava akne, svrbež, pomaže kod dermatitisa, psorijaze, reume, išijasa, živčane napetosti, nesanice, stresa, celulita, strija, proširenih vena, gljivičnih oboljenja nogu.

Smilje (Helichrysum italicum): Potiče sposobnost samoiscjeljivanja organizma. Ulje je izuzetno blago, tolerira ga i najosjetljivija koža, što ga čini vrlo pogodnim za upotrebu kod djece. Djeluje na široki spektar dermatoloških tegoba, akne, alergije, dermatitis, ekceme, rane, modrice, artitis, reumatizam. Vrlo dobro djeluje kod mentalne iscrpljenosti, a neki izvori spominju ljekovitost ulja u nekim slučajevima psorijaze. Dobro je kod depresije, nesanice i stresa.

Sastav/Ingredients: glycerin, olivae oleum virginum, glucose, sodium stearate, palm oil, lauryl polyglucose coconut oil, sodium hydroxide, proplylene glycol, aqua, amygdalae oleum, lavandulae aetheroleum, helychrysum italicum aetheroleum, norbixin.

Proizvodi: BRAC FINI SAPUNI – POSTIRA www.bracfinisapuni.com

Cijena: 30, 00 kn

Baš sam ga sada probala, i čini mi se ok za prvi put ... sva mirišem na lavandu

Za Lelu = Pjeni se malo
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 17:20   #56
ja sam probala lavandu sapun i pjeni se i isusuje i koza mi je bila na crvene fleke i zatezala. ako i je prirodno meni ne pase.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 17:21   #57
@vilinska musica: nevezano uz temu, tvoj nick uvijek procitam vinska musica
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 17:25   #58
sta ti je podsvijest


mene miris ulolinih buttera smeta, daju mi prevec na lush, svi imaju jednu zajednicku, malo kamforastu notu ili ja njusno haluciniram
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 20:25   #59
Ajme meni, kad čitam koliko ti sapuni isušuju kožu i kako ste dobile crvene fleke od njega mislim da ga ipak neću kupiti. Ja sam si neki dan kupila Urtekram sapun od ruže. Ništa ne isušuje kožu, dapače vrlo je hidratantan. Jedino što nakon njega kada bude puna bijelih grudica. Ali nema veze, za kožu je odličan. A što se tiče lush proizvoda oni uopće nisu prirodni.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 09:02   #60
Quote:
Noemi kaže:
vis dobra ideja za poklon.

uzalud mi sad kad nish od vize
je je jako dobro. a ki je vrag s vizom? zakaj ne?
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.