Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2007., 18:24   #21
evo moje iskustvo s uljima ti je ovakvo:

za kožu mazat ti je najbolje ako imaš pravo organsko maslinovo ulje i staviš par kapi ulja lavande

ako nećeš mješati za erotični doživljaj možeš kupiti ružino ulje u bio i bio

a možeš kupiti i masažne pločice u lushu ima super onih u obliku srca i s čokoladom

i u dm imaš maslac za tijelo od kaka, naranče i sl.
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 18:32   #22
preporučite mi ulje za masažu

Uzmeš si obično Johnson ulje, ima ga i s Aloe verom. Možeš i samo tim uljem, a možeš uzet i neko eterično ulje pa ga pomiješat s Johnsonovim ili s običnim parafinskim koje kupiš u ljekarni. Samo pazi da ne masiraš čistim eteričnim uljima jer mogu iritirat kožu ako se ne razrijede. Možeš pomiješat s parafinskim i probat jel iritira kožu, pa ak osjetiš da te malo pecka, još razrijedi dok ne dobiješ ono kaj hoćeš. Nije nekakav problem, samo uzmeš posebnu bočicu i deri.
__________________
Lone rider rides alone!
lone rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 19:20   #23
johnson*s ulje za masažu s mirisom lavande, mmmm, kako klizi...miris nije preintenzivan, nije premasno da se osjećaš ko papalina na tavi, mišići se opuštaju...cirkulacija proradi...i sve ostalo...okus nije bogznakaj, no nije svatko charlie sheen... maser treba biti senzibiliziran na djeliće anatomije... potpuno posvećen poslu...

hm, dosta fantaziranja. u to možeš po želji stavit par kapi mošusa, nerolija, nekog drugog citrusa ili stimulativna ulja (kupit pod "aromaterapija" u biljnoj apoteci, pa zmućkat, nije skupo). međutim, za osjetljive zone i sluznice nitko ne garantira da nisi alergičan ili naprosto preosjetljiv na to, pa na početku pripaziti. ako crveni, peče odmah isprati s puno vode i vrlo blagim sapunom.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 19:20   #24
nema boljega od Lush pločica za masažu koje se tope u dodiru s tijelom, preporučam eachy peachy, ali i drugi su dobri.
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 20:05   #25
bilo koje od bebi ulja, kajaznam, uđeš u dm il neku parfumreiju i iazbereš ulje za masažu, odi u lush i kupi neku pločicu za masažu
jebote ulje, ne kompliciraj. dobar dan, ja bih ulje za masažu. pomirišiš, izabareš, probaš i to je to. ak ne valja, kupiš drugo.
neš ti filozofije!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 22:41   #26
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Tako ti je izgledalo i naše upoznavanje.
Kad smo se sreli i ugledali, oboje smo uperili prst jedno u drugo.
Jesi diskretan, svaka cast.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 22:47   #27
od grožđa. grape seed oil. najs.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 01:15   #28
ajde stipe, ne treba ti sad nesto fensi! uzmi najobicnje ulje - ono zvijezdino..za 10kn..stavi malo nekih mirisa i to ti e to! ..ja probao, i mogu ti rec da moras biti jako brz s patnericom..jer svjezina ulja na zraku traje nekih 10min
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 01:16   #29
www.kamasutra.com
Artemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 01:20   #30
ima dobrih ulja za masažu s finim mirisićima u ovim trgovinama bio&bio (makrobiotičkim) u zagrebu...ilica 72 i na kraju jurišićeve. odi si pogledaj, pa si isprobaj koje ti najbolje miriši...
__________________
grass don't grow on a busy street
adios_ayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 01:52   #31
Quote:
LO1969VE kaže: Pogledaj post
ajde stipe, ne treba ti sad nesto fensi! uzmi najobicnje ulje - ono zvijezdino..za 10kn..stavi malo nekih mirisa i to ti e to! ..ja probao, i mogu ti rec da moras biti jako brz s patnericom..jer svjezina ulja na zraku traje nekih 10min
VirtualBaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 01:54   #32
Quote:
VirtualBaby kaže: Pogledaj post
hehe..probaj, neobicno iskustvo
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 01:58   #33
Quote:
LO1969VE kaže: Pogledaj post
hehe..probaj, neobicno iskustvo
Ne bi hvala. Imam averziju prema muhama
VirtualBaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 02:06   #34
Quote:
VirtualBaby kaže: Pogledaj post
Ne bi hvala. Imam averziju prema muhama
heh, a dobro ..ne znas sta propustas, neka ti bude :P
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 02:17   #35
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ovo koje imam i koje sam dosad koristio nije mi dovoljno dobro.

Neko ljepljivo, njemačko, mislim da piše "Kiss" ili tako nešto na bočici, jedno od onih "jestivih". Postane relativno brzo dosta ljepljivo. Ne upije se dovoljno.
A i skupo je bilo mamumu njegovu.

Sad bih mogao ubost neko novo, a malo sam izvan tokova, ima li netko neku preporuku?
Može i ovdje i na PM.


-Stipe


pa nije to ulje baš za klasičnu masažu, više je za začiniti ženu, da je finija za jesti, zato i je ljepljivo i ne upija se baš

preporučila bih ti dm-ova ulja linije alverde, vrlo povoljna ali i kvalitetna čak, za masažu dušu dala , mirisa mislim imaju tri, vrlo fina
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 02:19   #36
Quote:
LO1969VE kaže: Pogledaj post
heh, a dobro ..ne znas sta propustas, neka ti bude :P
Još ćemo porazgovarat o ovome.
VirtualBaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 02:22   #37
Quote:
cherryblossomgirl kaže: Pogledaj post
nema boljega od Lush pločica za masažu koje se tope u dodiru s tijelom, preporučam eachy peachy, ali i drugi su dobri.
probala sam i fever i super je jedino ne preporucam black magic, jer ostavlja fleke. i to ono, smedje fleke ko od cokolade u svakom slucaju, jos jedan za lush
__________________
postcrossing
tau is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 02:46   #38
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ovo koje imam i koje sam dosad koristio nije mi dovoljno dobro.

Neko ljepljivo, njemačko, mislim da piše "Kiss" ili tako nešto na bočici, jedno od onih "jestivih". Postane relativno brzo dosta ljepljivo. Ne upije se dovoljno.
A i skupo je bilo mamumu njegovu.

Sad bih mogao ubost neko novo, a malo sam izvan tokova, ima li netko neku preporuku?
Može i ovdje i na PM.


-Stipe
Jonson Baby ulje za Sve mogu ljedja,anus,polni organi sve (sledeca temaa)
aleksa81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 02:57   #39
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
Jonson Baby ulje za Sve mogu ljedja,anus,polni organi sve (sledeca temaa)
Ali nikako ne uzimat aloa veru...peče
Meni je žuto najbolje.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 04:46   #40
ulje za motore, ali mora biti prvoklasno. dodaš malo kolonjske vode da se otopi, višak odliješ.
__________________
And the thing that freaks me out
Is I'll always be in doubt
Talidomid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger