Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2008., 11:25   #81
Quote:
Lugos kaže: Pogledaj post
NE uzimajte si pretplatu na VIP-u! Ja jesam, i nabio sam račun jer su skupi. Stiglo mi je vjerovatno nekoliko opomena, i zadnjih 800 kn nisam dugo platio (4-5 mjeseci ili više?, što bi reklo da sam imao vremena, no nekako sam bio i zaboravio na to). Zadnja pečalba je bila od suda, tako da sada imam 2000 kn u obrocima za platit (sa sudskim troškovima, što bi reklo 5 mjeseci života po 400 kn). Na svu sreću, postoji opcija prebacivanja na drugu mrežu, a da ostane isti broj. Ipak može i drugi broj, da ih ne supportam (piv).
čuj nisi podmirivao svoje obaveze, i tako nešto će ti se dogoditi u koju god mrežu prešao.A broj nećeš moći prebaciti dok ne riješiš dugovanje
__________________
bez panike
apić is offline  
Old 23.07.2008., 13:33   #82
nije poanta da se ne uzima pretplata na vip-u, nego da osobe koje ne mogu kontrolirati svoj jezik preko mobitela i ne brinu za račune ne uzimaju pretplatu...kod bilo kojeg operatera
__________________
Need hugs? Go hug a cactus.
*Pupa* is offline  
Old 27.07.2008., 12:20   #83
aktivirala sam besplatne poruke (ona fora, 500 poruka za 25 kn).e sad, jel postoji kakva opcija da vidim koliko trenutno još imam poruka za iskoristiti? thanx
__________________
...And I'm starting to feel it's right
All the attraction, the tension
Don't you see baby, this is perfection ...
thelma is offline  
Old 29.07.2008., 12:55   #84
zna li itko dokad vrijedi ova akcija s bonovima od 200 kn za koje dobiješ bonus od 100?
nabijem i njih i njihovu stranicu nepreglednu...
__________________
Need hugs? Go hug a cactus.
*Pupa* is offline  
Old 29.07.2008., 21:02   #85
Quote:
*Pupa* kaže: Pogledaj post
zna li itko dokad vrijedi ova akcija s bonovima od 200 kn za koje dobiješ bonus od 100?
nabijem i njih i njihovu stranicu nepreglednu...
Promotivno razdoblje vrijedi do 31.8.2008.
ojpi is offline  
Old 29.07.2008., 21:31   #86
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
koliko dugo im treba za aktivaciju pretplate?
sklopili ugovor danas popodne,a sad vec sat vremena na mobu pise neaktivni sim,a sutra putujem na more i lagano sam zivcana....
meni su aktivirali za pol sata

al kak sam prešla na pretplatu pred kraj obračunskog razdoblja umjesto 25kn (tu tarifu sam si uzela), dali su mi pravo na 7kn i par lipa.

sad gledam račun za prošli mjesec i od 25kn kolko sam u mogućnosti poštrošiti, ja imam poštrošeno 20,49kn.
nakon tog iznosa od 20,49kn, počeli su dalje zbrajati toškove.

nisam baš nekak objasnila, al me zanima kaj se dogodilo s tih 4,51kn?

ne mre biti porez, bar ne onaj po stopi od 22%
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Old 29.07.2008., 21:44   #87
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
nisam baš nekak objasnila, al me zanima kaj se dogodilo s tih 4,51kn?

ne mre biti porez, bar ne onaj po stopi od 22%
ajd probaj pomnožiti 20,49 sa 22 pa podjeli sa 100...
i pogledaj koliki si rezultat dobila.....
exAzriel is offline  
Old 29.07.2008., 22:22   #88
Quote:
thelma kaže: Pogledaj post
aktivirala sam besplatne poruke (ona fora, 500 poruka za 25 kn).e sad, jel postoji kakva opcija da vidim koliko trenutno još imam poruka za iskoristiti? thanx
ne postoji,ja san obnovila u petak,veceras idem slati poruke,ali nikako,ja ih zvala da vidim sto je i kaze meni ovaj agent da sam potrosila sve,ma nema sanse u roku par dana,ukrali su mi sigurno 200 poruka,nisu mi poslali da sam potrosila 470 poruka,nisu mi poslali ni da sam potrosila 500,ja ih pitam u cemu je problem zasto nije bilo nikakve obavjesti,a oni meni kazua zaboravili smo poslati,nasa je krivnja mislim stvarno.....koje budale...mamicu im....
__________________
--želiš li biti voljen VOLI i budi vrijedan LJUBAVI--
Angel 30.01 is offline  
Old 29.07.2008., 22:24   #89


ja cijelo vrijeme računam na 25kn tih 22 sad me sram nemoj me pitat na koji faks idem




al kod prvog računa su mi mogli dati punih 25 kn, ne? malo mi je bzvz kaj su mi dali 8kn, al ajde... prekasno mi je
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Old 29.07.2008., 22:27   #90
Quote:
Angel 30.01 kaže: Pogledaj post
ne postoji,ja san obnovila u petak,veceras idem slati poruke,ali nikako,ja ih zvala da vidim sto je i kaze meni ovaj agent da sam potrosila sve,ma nema sanse u roku par dana,ukrali su mi sigurno 200 poruka,nisu mi poslali da sam potrosila 470 poruka,nisu mi poslali ni da sam potrosila 500,ja ih pitam u cemu je problem zasto nije bilo nikakve obavjesti,a oni meni kazua zaboravili smo poslati,nasa je krivnja mislim stvarno.....koje budale...mamicu im....
dogodi im se da im ni one opcije na 777 ne rade (za pretplatnike).
pa hoćeš provjerit kolko si još u okvirima tarife, a kad ono "nismo u mogućnosti..." i obavijest nakon obračunskog razdoblja ne stigne putem sms

blaženi bonovi
al ajde, sad bar mogu s ljubekom brbljati
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Old 30.07.2008., 00:33   #91
evo mene opet...
nisam našla gore odgovor na ovo o potrošenim sms-ovima unutar opcije poruke...
postoji nekakav kod za prepaidovce? ili bilo kakav način kontroliranja?
__________________
Need hugs? Go hug a cactus.
*Pupa* is offline  
Old 01.08.2008., 13:46   #92
Od kada se pojavila mogućnost prelazaka sa mreže na mrežu sa prenošenjem broja (to znači već duže vrijeme) sustavno nas pljačkaju.
To sam shvatio pregledom nekih računa koji su mi se učinili preveliki utvrdio sam da brojevi 091 (ja sam na vip-u) naplaćuju po tarifi kao da sam zvao drugu mrežu nakon žalbe dobio sam odgovor da je broj prenesen u drugu mrežu i da si mogu aktivirati opciju koja upozorava da je broj prenesen.
sada mene zanima dal se ih ikako može natjerati da tu oopciju automatski uključe za sve korisnike jer kako bi netko mogao znati dal je neka osoba prenjela broj.
Razmišljam da pokrenem neku peticiu sakojom bi krenuli prema resornom ministarstvu, udruzi za zaštitu potrošača, a namijeravam se malo posavjetovati sa pravnicima da vidim dali tu ima elemenata za tužbu
ako123 is offline  
Old 01.08.2008., 14:40   #93
Kasniš. Prije je ta poruka bila svima uključena pa su se ljudi žalili i opet nije bilo dobro. Progutaj to što nisi bio informiran i uključi si poruku.
ojpi is offline  
Old 01.08.2008., 18:23   #94
koja glupa reklama -

hrvati su dobri u matematici, ali nemojte brinitu oko racuna, pa ce mo vam dodjeliti decimalnu tarifu i to: ''o,91''

koja budala moze ovako nesto smislit
supher mali is offline  
Old 01.08.2008., 21:36   #95
Quote:
ojpi kaže: Pogledaj post
Kasniš. Prije je ta poruka bila svima uključena pa su se ljudi žalili i opet nije bilo dobro. Progutaj to što nisi bio informiran i uključi si poruku.
blago nama dok ima takvih međunama šta će gutat šutit i trpit odnosno blago njima sreća što nema više takvih i da ja nisam jedan od njih
ako123 is offline  
Old 01.08.2008., 23:57   #96
Quote:
ako123 kaže: Pogledaj post
Razmišljam da pokrenem neku peticiu sakojom bi krenuli prema resornom ministarstvu, udruzi za zaštitu potrošača, a namijeravam se malo posavjetovati sa pravnicima da vidim dali tu ima elemenata za tužbu
elemenata za tužbu su imali oni koji su imali uključenu tu opciju bez pitanja.
Pa kad bi ih netko zvao, i počinjala je poruka "Broj je ...."
dalje nisu ni slušali nego su prekidali vezu sa kojekavim zaključcima.
Ta poruka je nepotrebna, glupa, a i produžuje vrijeme čekanja....
A ti nemoj koristiti mobitel, ak ti je to preskupo.....
exAzriel is offline  
Old 02.08.2008., 08:08   #97
nije stvar u cijeni nego u principu
ako123 is offline  
Old 03.08.2008., 22:51   #98
Quote:
ako123 kaže: Pogledaj post
......Razmišljam da pokrenem neku peticiu sakojom bi krenuli prema resornom ministarstvu, udruzi za zaštitu potrošača, a namijeravam se malo posavjetovati sa pravnicima da vidim dali tu ima elemenata za tužbu
prije otprilike dvije godine su se neki pobunili, ali su ih ostali ismijavali i vikali u sav glas da je Vip zakon, kasnije su radili smijuriju s online peticijom, a to je i dalje samo pogodovalo Vip-u.
Udruga za zaštitu potrošača postoji samo na papiru i u državnom proračunu.
__________________
“Harač, harač, rajo, treba!“ - „Hljeba, hljeba, gospodaru! Ne vidjesmo davno hljeba!“
Mihac is offline  
Old 11.08.2008., 13:51   #99
ima li vip promotivnu akciju za obnavljanje preko e-zabe? ako ima koliko iznosi bonus i na koji uznos uplate tj kupnje bona?

bila mi je obavjest u petincu zabe al posto ja to nekoristim ja obriso, a sad mi treba ta informacija
__________________
***hoće li mi obrisati ovaj post ili dati perma ban?***
dr_off_topic is offline  
Old 11.08.2008., 20:08   #100
Quote:
dr_off_topic kaže: Pogledaj post
ima li vip promotivnu akciju za obnavljanje preko e-zabe? ako ima koliko iznosi bonus i na koji uznos uplate tj kupnje bona?

bila mi je obavjest u petincu zabe al posto ja to nekoristim ja obriso, a sad mi treba ta informacija
Za bon od 200kn dobijes jos 100 ali nisam siguran da li odmah ili u mjesecnim ratama, kao sto je t-mobile uveo u zadnje vrijeme :-(
10aLEX is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:23.