Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2018., 22:18   #8201
Rihanna je itekako bila mršava tijekom karijere, to što joj se nisu vidjele kosti kao anoreksičarima neznači da nije bili mršava. Skoro do kraja rated r ere je imala građu koja se svrstava po mršavo (ne Ariana Grande mršavo ali opet je mršavo). Tijekom Loud ere je postala malo jača ali ništa previše a poslje je više manje varirala ali nikad nije išla u ekstrem.
Po meni je ona u doba Umbrelle i Russian Rouletta bila mršava isto kao i u doba nastupa na x factoru 2012 kao samo jedan od primjera. Izgleda svako ima svoju definiciju mršavosti.
MissMusica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 22:28   #8202
bila je najmršavija tokom ttt ere.
meni je ovdje npr. baš mršava. + gremiji 2012.

očigledno je da se prilično ugojila, ali meni i dalje izgleda hot
exiled is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 22:35   #8203
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post

Mislim, dok je većina nas bilo u školi i fakultetima, bili na skrbi svojih roditelja te nam je glavna obveza bili ići na predavanja, redovno pisati zadaće i davati ispite, ona je na godišnjoj razini objavljivala albume, bila na turnejama i skrbila za sebe i svoje.

Mi nju imamo nešto prozivati zbog ''nerada''? Kako bismo svoje živote onda mogli opisati?
Ajme ovo je stvarno da se covjek zamisli osjecam da sam protratio zivot
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 22:45   #8204
Grok!
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 11:34   #8205
Ako mene pitate, njoj bolje stoji da ima butinu, nego da nema.. random ljudi s mi uvijek njenu nogu davali za primjer ''dobre noge'' onako zaobljena, bez celulita, ali ne mršava...

Po meni, njoj da je mršavica ne bi stalo.. ok, sad ima koje kg viška, ako njoj nije problem što bi nama bilo


po meni je ovo odlično


Što se tiče karijere i njenog pristupa prema cijelom tom svijetu, ja baš mislim da ona ima ispravan pristup i da živi život glazbenika baš onako kako treba. Dobro, njoj pomaže i to što je kao osoba dosta opuštena i flegmatična.
Objavljuje albume, doda uvijek nešto novo, mijenja se, sve joj prolazi dosta uspješno.. Po meni je to trud i rad. + zabavlja se modom.

DOzvoli si i da se opija, napušava, da izlazi i uživa, a opet je nisu pune naslovnice u smislu da se našmrkala, da se tukla s nekim negdje, da je pijana povracala u kantu za smece.. S te strane i dosta pazi na svoj ugled i nije sve baš tako ''boli me qrac''
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 11:42   #8206
Slazem se. Meni je ona mozda i jedina od celebova koje bas imam zelju upoznati i druziti se s njima
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 23:31   #8207
Who Should Perform at 2019's Super Bowl Halftime Show? Vote!

Rihanna 35%
Pink 23%
J.Lo 17%

Mislim da ona još nije spremna, osim ako se baš potrudi

Već mogu zamislit horor goste Kanye i Jay Z

Ima previše hitova dovoljno je da sama nastupa
fentydown is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 09:08   #8208
Iako je pomalo lazy kad su nastupi u pitanju, ona bi napravila odličan show. Ima karizmu, ima hitove i samo nek se malo potrudi tih 15 minuta i to je to.
MissMusica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 21:42   #8209
Anti je proveo 100 tjedana u top 100 na Billboardu Top 200

trenutno #82
fentydown is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 13:33   #8210
Pjevačica s najviše fanova na Deezeru

1. Rihanna - 12,064,795
2. Adele - 9,807,403
3. Beyonce - 8,603,406
4. Shakira - 7,843,330
5. Katy Perry - 6,289,70

streaming queen
fentydown is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:00   #8211




hit do hita
fentydown is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 17:44   #8212
"Rihanna has become the first ever female artist to get more that two billion streams on Apple Music"

Iako je Apple Music flop, ovo je ipak odlično ostvarenje za Riri.
MissMusica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 07:10   #8213
Leakala pjesma za TTT

fentydown is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 12:26   #8214
Nakon Fenty čarapa i grudnjaka dolazi Fenty music

https://www.instagram.com/p/BiEGkxsAKzk/
fentydown is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2018., 13:08   #8215
Bojim se da si pogrešno shvatio. Fanovi je prozivaju što više ne pravi muziku, a ona nagovještava da nešto dolazi i da svakako ne odustaje od svoje inicijalne karijere
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2018., 13:13   #8216
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Bojim se da si pogrešno shvatio. Fanovi je prozivaju što više ne pravi muziku, a ona nagovještava da nešto dolazi i da svakako ne odustaje od svoje inicijalne karijere
mess

trebam Pop/Edm Fenty, smorila s urbanom
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2018., 13:19   #8217
I ja trebam novi We Found Love, Diamonds... Urban crnčugetina mi je dosta po javnom prevozu u Rimu, trebam otmjenu Rihannu.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 13:23   #8218
reggae album dolazi, nismo spremni

Quote:
And yet Rihanna’s most impressive body of work begins and ends with her music. While it’s been more than two years since she released Anti, she continues to dominate the pop charts, and she set yet another benchmark this March as the first female artist ever to surpass two billion streams on Apple Music. With her next record—her ninth—Rihanna is moving the needle on her creative output all over again: She plans to make a reggae album.Though it’s too soon to name a full list of collaborators, one early influence may be Supa Dups, the Jamaican-born record producer who has worked with such dancehall greats as Beenie Man, Sean Paul, and Elephant Man. If Rihanna had to name her favorite reggae artist of all time, though, it would have to be Bob Marley.
o odnosu sa darkom:
Quote:
Rihanna winces slightly at the mention of the rapper’s name before her eyes glaze over with cool indifference. “The VMAs is such a fan-focused awards show, so having that energy around me, and knowing the people who had received the award in the past, made it feel like a big deal,” she says. “Waiting through that speech was probably the most uncomfortable part. I don’t like too many compliments; I don’t like to be put on blast.” When I ask about the current state of their friendship, her attitude is sanguine. “We don’t have a friendship now, but we’re not enemies either. It is what it is.”
full članak: https://www.vogue.com/article/rihann...une-issue-2018
exiled is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 13:35   #8219
OMG album godine stize. To je vjerovatno zanr koji joj najbolje pase. Jedva cekam.
MissMusica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2018., 08:49   #8220
Sinoc čula LOTB prvi put nakon par mjeseci. Čak bi se usudila reci da joj je to pjesma karijere.
MissMusica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.