Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2007., 09:23   #21
Ovo sa AIDS-om i EKV-om...
Vecina clanova je zarazena tim (tada osobito...a i danas) jos uvijek rijetkim virusom/bolescu.

Izgleda da su ga posijali sami izmedju sebe...
Ante Balboa II. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 09:39   #22
Pišonja i Žuga... zapizdili se avtobusom među murjake... tragično...
radion-plavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 13:04   #23
evo nekih preranih smrti kojih se sjetih:

Sergio Blažić-Đoser („Atomsko sklonište“), rak?
Mustafa Ismailoski-Muc („Srebrna krila“), rak?
Karlo Metikoš aka. Matt Collins, preminuo u snu, ne sjećam se od čega?
Vice Vukov, poskliznuo se na pločniku
Srećko Antonioli (utemeljitelj grupe „Zlatni akordi“ i član sastava „Boomerang“, „Parni valjak“), ne znam od čega?
Robert Tičić-Tica („Paraf“), u toku snimanja albuma „Zastave“ umire zbog urođene srčane mane
__________________
+Grob na glasu+
Jazon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 13:09   #24
Quote:
Jazon kaže: Pogledaj post
evo nekih preranih smrti kojih se sjetih:

(...)
Vice Vukov, poskliznuo se na pločniku
Umro je u međuvremenu?
http://www.24sata.hr/index.php?cmd=s...tekst_id=27703
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 13:12   #25
Pokopa živog čoveka, bre!
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 14:35   #26
biće da nesvjesno podržavam eutanaziju
__________________
+Grob na glasu+
Jazon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 14:42   #27
Quote:
Jazon kaže: Pogledaj post
Mustafa Ismailoski-Muc („Srebrna krila“), rak?
ne, moždani udar.
elwuss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 17:25   #28
@banderas - prvi koji je umro od overdosea među ex-yu glazbenicima bio je pjevač grupe Bezobrazno zeleno

Od AIDS-a je umro i poznati zagrebački novovalni bubnjar Dragan Simonovski (Patrola, Tora , Dorian Gray).

Netko je pitao za Zlatka Miksića Fumu, originalnog basista Parnog valjka. Službeno, utopio se pod nerazjašnjenim okolnostima. Neslužbeno, skočio je u Savu nakon što ga je žena napustila, a on shvatio da sam ne zna ama baš ništa, čak si ni jaja ispeći... (prišapnuto od ljudi koji su ga znali)
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 18:05   #29
Muc - Srebrna krila...rak, takodjer vrlo tesko i vrlo brzo...
Vice Vukov je ziv, al biljka...kud zive ljude pokapate...

Ivo Robić - ?
Ivica Šerfezi - ?
Ante Balboa II. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 19:34   #30
Quote:
Jazon kaže: Pogledaj post
Vice Vukov, poskliznuo se na pločniku
Kaj se nije poskliznuo na stepenicama u saboru? Nije da je baš previše bitno gdje, istina...
Wicked Messenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 20:19   #31
Quote:
ari peka nikkola kaže: Pogledaj post
Quote:
just Sandy kaže: Pogledaj post
Satan Panonski (Ivica Čuljak); ne,nije se predozirao; ne, nije se (pre)izrezuckao... Poginuo je kao hrvatski vojnik u Domovinskom ratu negdje oko Vinkovaca, čini mi se.
Tako je, a u cijeloj priči je bio najzanimljivije što je dobio metak u leđa, a ne s one strane
postoji i verzija po kojoj je jednostavno pao sa skija, s puškom na leđima... puška pukla, satan otišao na vječna lovišta, raja izmislila romansiranu biografiju... ko zna
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 21:05   #32
Ivica Percl, Krešo Blažević, Vedran Ivčić, Ivo Fabijan Mrvelj, Slobodan Momčilović-Moka, Fadil Toskić, Safet Isović ???
__________________
...rasipam korake k'o pijan dinare...
Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 00:01   #33
Quote:
Ante Balboa II. kaže: Pogledaj post
Ivica Šerfezi - ?
kljenut srca
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 00:13   #34
Quote:
šarafciger kaže: Pogledaj post
zašto
jel ti znaš šta je mladenović prolazio početkom rata u srbiji? radio prosvjede, bježao od mobilizacije, bio zatvaran, imao tonu problema što mu je mater hrvatica iz makarske, u zadnjem albumu žali za djetinjstvom i ljetom kod dide i none u makarskoj a jedna stvar se zove "vodi me na jadransko more"..etc nije ni čudo što je dobio rak želuca kao veliki emotivac..
btw- čovjek je bio akademski muzičar kao i većina benda.
nebi ni ja htio bit zločest al ne vidim razlog za toliku kuknjavu za tošom proeskim. njegove isprazne, metrosexualno-pederske, kvaziromantične pjesmuljke za junferice i gledatelje mexičkih sapunica nebi slušao ni da mi je otplaćivao kredit. šteta onakvog izvanrednog glasa trošenog na kuruzu, mladog ljudskog života i činio mi se kao prilično kvalitetna osoba.
R.I.P.
rak gušterače iliti pankreasa.
__________________
Pametan budali ne treba da popušta
Bora PU is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 01:35   #35
Quote:
dmj kaže: Pogledaj post
@banderas - prvi koji je umro od overdosea među ex-yu glazbenicima bio je pjevač grupe Bezobrazno zeleno

Od AIDS-a je umro i poznati zagrebački novovalni bubnjar Dragan Simonovski (Patrola, Tora , Dorian Gray).

Netko je pitao za Zlatka Miksića Fumu, originalnog basista Parnog valjka. Službeno, utopio se pod nerazjašnjenim okolnostima. Neslužbeno, skočio je u Savu nakon što ga je žena napustila, a on shvatio da sam ne zna ama baš ništa, čak si ni jaja ispeći... (prišapnuto od ljudi koji su ga znali)
Pa, nitko od ovdje navedenih nije umro od overdosea, općenito baš i ne znam YU muzičare koji su od overdosea umirali
Govorio sam o AIDSu, VD je prva žrtva, ili jedna od prvih.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 06:59   #36
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Pa, nitko od ovdje navedenih nije umro od overdosea, općenito baš i ne znam YU muzičare koji su od overdosea umirali
Citiram te: "općenito ne sjećam se da je itko iz te scene umro od overdosea". E, pa samo sam htio reći da su Bezobrazno zeleno bili dio te scene. Za druge slučajeve overdosea ni ja baš ne znam. Što se tiče posljedica drogiranja, to svakako da, recimo Rajko Kojić, originalni gitarist Riblje čorbe.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 10:03   #37
Prije dosta vremena sam procitao da je VD prva zrtva AIDS-a na exYU prostorima...a u istom paketu teksta da je Branko Kockica bio prvi registrirani narkoman u YU.

Moze bit da je ovo drugo islo zajedno sa onom "legendom" kako je Branko glavni cetnik i da osobito voli da kolje ustasku - djecu...
Ante Balboa II. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 11:48   #38
Branko Kockica mozda nije bas prvi registrirani narkoman u Yu, ali je narkoman, taj dio nije legenda
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 16:08   #39
Joj, dosta mistifikacija o Satanu.
27.1. 1992. poskliznuo na ledu i opalila puška.
Dolgcajt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 19:54   #40
Quote:
osjecanka kaže: Pogledaj post
Zar se nitko ne sjeca automobilske nesrce 18.9.1986. u kojoj je na mjestu poginuo Aljosa Buha, a nekoliko dana kasnije umro Drazen Ricl; basist i pjevac iz pocetne postave Crvene Jabuke. Putujuci na svoj prvi veliki koncert na Kantarevcu, nesreca se desila kod Jablanice. Ja sam tada imala deset godina i sve mi je nekako kroz maglu, ali su mi drugi pricali i imam novinske clanke iz toga vremena. Na desetke tisuca mladih je bdjelo pred bolnicom dok su se doktori uzaludno borili za Zijin zivot. I njih dvojica su usli u legendu. Mnogo mladih, koji tada nisu bili ni rodjeni danas ostave cvijet na njihovim posljednjim pocivalistima.
Bravo, ja bas citam i vidim niko se nije toga sjetio....
On je bio frontman CJ i clan prve postave Nadrealista, vrlo kreativan lik i jedan od onih po kojem je duh Sarajeva bio poznat...
Auer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.