Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2004., 00:38   #21
Ajd nisu losi, iako jaci su mi oni British Sea Power...cini mi se da je to slicna furka.
suburban light is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 08:34   #22
kad malo razmislim (cime?) onda bi ff trebali biti stereotipan i dosadan band.
ali svaki puta kad ih cujem razveselim se. zakljucak: zabavni su. dakle dobri.
(nisam jos provjerio da li se indie klinke daju zbarit time)
nula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 14:10   #23
Meni su čisto ok. Dobri maybe. Nešto između.

Mah, dobri su.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 14:16   #24
na prvo slušanje sam se križala al na drugo su postali probavljivi. spasila ih đeklin i *još jedna stvar*.. čist prosječni, kak je neko već izjavil
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 20:26   #25
FF su jako zarazni...
supach mi je bas gitara u svim pjesmama...
osim prve 3 pjesma dobra je i This Fire ili tak nekaj...
ostalo avrđ...rolleyes:
__________________
We don't stop playing because we grow old...
We grow old because we stop playing
s.a.y is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 01:32   #26
Sto vise slusam, album Franz Ferdinand mi postaje sve bolji ... ima tu mnogo suptilnijih uticaja, koji se ne primecuju odmah
A definitivno su me "kupili" sa ovim ... na sajtu su postavili stranicu za izmisljeni bend (za koji se poigravaju sa sopstvenim nazivima pesama), i zove se - Gavrilo Princip!!
Ako je jos istina da planiraju nastup u Sarajevu na dan atentata, onda od mene -
Cop 663 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 05:34   #27
jucer ja palim telku i neki dozlaboga dosadni bend svira na emtiviju, reko koji je ovo dosadni kurac, ti englezi fakat puse najgora sranja....i zavrsi spot i vidim Franz Ferdinand
toliko hvaljeni franz ferdinand

bez-ve-ze!
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 12:42   #28
ma ff su overrated. služe da te pozitivno nabriju prije nego šta odeš van i bok. pogotovo kad čuješ onaj šeretski glasić. no ima toooliko bolje muzike...
__________________
idem malo vidjet šta ima na forumu
~Jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 20:40   #29
meni su ff prilicno losi i ustvari ime im je jedino cool. mozda bi bilo bolje da su osnovali neki t-shirt label ili jeans pa pod tim imenom prodavali svoju modnu kolekciju. ocigledno da briju na neki rivajvl osamdesetih, cak na par pjesama koriste i uzasni dx7 synth. ako vec mora neko britansko sranje onda radije bluetones.
 
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 23:39   #30
FF su, osim što su pjevač i bubnar užasno ružni. simpa, pametni, zabavni, osvježavajući, jednostavno cool . Album je gotovo u cijelosti odličan (Jaqueline, Tell her tonight, Matinee, 40 Ft - tko kaže da su samo prve 3 stvari dobre?? ), plesan, veseo, arty i totalno neodoljiv. Možda malo previše forsiraju tu `80 / Talking Heads furku, ali ja im unatoč svemu ne mogu odoljeti
Dee Pee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2004., 00:18   #31
Spot za "Take Me Out" je nešt najbolje kaj sam videl u zadnjih nekoliko mjeseci.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 11:13   #32
franz ferdinand razvaljuju.

a svi koji ne misle tako za sebe misle da su neki veliki intelektualci kojima je ovo "još-samo-jedan-bend"...

a pa pokopaj te se u svojoj kompliciranosti...

odite slušat mars voltu.

"we hope your rules and wisdom choke you.."
SUTON(ašica) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 12:33   #33
Quote:
SUTON(ašica) kaže

"we hope your rules and wisdom choke you.."

choke on this...
__________________
sjecam se kad sam saznao
forumash is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 17:25   #34
Quote:
forumash kaže:
choke on this...
opasno.
SUTON(ašica) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 19:52   #35
kupila sam cd u bosni jos dok je izaso...ono da cujem sta je i bas su mi onako fini za slusat..puno fini
Vel'ka seka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 21:02   #36
Quote:
Drito Konj kaže:
jucer ja palim telku i neki dozlaboga dosadni bend svira na emtiviju, reko koji je ovo dosadni kurac, ti englezi fakat puse najgora sranja....i zavrsi spot i vidim Franz Ferdinand
toliko hvaljeni franz ferdinand

bez-ve-ze!
ajde ne seri, čuo sam da skidaš doma smoke on the water.
__________________
RIP G.G. Allin 1956-1993
tough fuckin' shit
punknroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 22:13   #37
Quote:
Cop 663 kaže:
A definitivno su me "kupili" sa ovim ... na sajtu su postavili stranicu za izmisljeni bend (za koji se poigravaju sa sopstvenim nazivima pesama), i zove se - Gavrilo Princip!!
Ako je jos istina da planiraju nastup u Sarajevu na dan atentata, onda od mene -
kolko ja znam, imaju cak i stvar koja se zove ''All for you, Sophia'' a svi mi znamo ko je dotična bila
inace, u pjesmi pjevaju: ''bang bang gavrilo princip...bang bang shoot me gavrilo''
a kaj se tiče nastupa u sarajevu, pa bio je ove godine tamo..i to bas na dan atentata....tak sam ja bar cula da ce bit...sad jel bilo il nije....to nisam ziher
__________________
Limeni: idem spunat jastučić dok me ne odbaci tokom noći :cry:
reptilia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 23:48   #38
franz ferdinand-koja grupa gejica na okupu
Velvet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 22:17   #39
Quote:
turchin kaže:
bilo bolje da su osnovali neki t-shirt label ili jeans pa pod tim imenom prodavali svoju modnu kolekciju.
wow. cool.
kjkjkjA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2004., 04:16   #40
ma cool su...u pocetku. al kad skuzis da je to na pravi pop fazon , dionice sve na isti fazon....to je komentar na posljednji album. prvi album im je zapravo solidan.
poslusajte "all for you sophia".....bas odgovor na otkud im inspiracija za ime.
pompom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.