Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2013., 02:25   #321
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
SAS svaka cast na podatku. Ako je sad na snazi ova skandalozna norma onda ne znam da li je potrebno trositi rijeci na to koliko je alarmantno stanje u podrucju ljudske neplodnosti!?
Niš novo evo još podataka na wikipediji isto to potvrđuje

http://hr.wikipedia.org/wiki/Spermiogram

http://en.wikipedia.org/wiki/Semen_analysis

Kako pada ukupan prosijek tako popravljaju ljestvicu i to na lošije rezultate jer kako drugačije riješiti taj problem. Drže se one teorije slučajne oplodnje prirodnim putem s 20 milijuna.
Uskoro tim muškarcima ispod 10 milijuna neće trebati kontracepcija kada budu opet prepravljali tablicu.



Na stranici

http://www.poliklinika-harni.hr/Defa...fraStranica=56

Čak navode

Quote:
Liječenje muške neplodnosti može biti hormonsko, kirurško i drugo; nažalost do sada liječenje muškog partnera nije pokazalo očekivane rezultate.
Znači po ovome se čak diže ruka i prije nego kaj se bilo što pokuša, ali reda radi budu nekaj pokušali napraviti da poprave neplodnost kod muškarca !
Očito da se to tome računa odmah umjetna oplodnja, al prije toga probat ćemo nešto uraditi tek tako reda radi.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 06:47   #322
Da. U svim normama se spominje taj ukupni broj kao sudbonosni podatak. Ali se pesucuje jedan drugi podatak jer struka na zalost misli da nitko pojma nema da je taj drugi podatak uopste poznat i da je nepoznata vaznost tog podatka.

Zasto struka iliti medicina kao svjetska znanost misli tako?

Zato jer za saznanja o tim svim parametrima treba godinama provoditi detaljna istrazivanja kako bi se osiguralo jako mnogo protokola sa identicnom patologijom te se moglo te podatke statisticki obradjivati. Taj posao je dugotrajan i mukotrpan te nadasve jako skup. Struka misli da nema ni jednog pojedinca koji se tako precizno i koncizno bavi ovom problematikom.
Iz tog razloga se o tome suti a usvajaju se norme koje dobro izgledaju samo na papiru.

Podatak o duljini zivota spermatozoida je upravo proporcionalan podatku o ukupnom broju spermatozoida u ejakulatu. Kada vidim brojku od recimo 110 miliona sp. u uk. ej. odmah znam da je duljina zivota oko 20 ak sati sto je nedovoljno za iole uspjesnu oplodnju. Ako je uk.br.sp.u ej. oko 40 miliona onda ti spermiji zive oko 10 sati. Ukoliko je stanje ispod 5 miliona sp.u uk.ej. onda ti spermici zive po koji sat , ne vise. Tako da teorija slucajnog zaceca ne funkcionira osim ako se ne radi o teoriji slucajnog odabira partnera.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 06:54   #323
Da bismo bolje razumjeli problem umanjene plodnosti i neplodnosti trebamo znati da je kod nekih vrsta ptica za prirodnu oplodnju potrebno da muzjak ima do 1 milijardu i 500 miliona sjemenih stanica ne bi li postigao svoje potomstvo. Za covjecanstvo je potrebno 600 do 800 miliona spermija u ukupnom ejakulatu ( u nastavku - sp. u uk. ej.) sve ispod tih brojki je u problemu.
Ali treba reci da je u mojoj dugogodisnjoj privatnoj praksi (27 godina) bilo slucajeva gdje su muskarci recimo imali 700 do 800 miliona sp. u uk. ej. ali im je podatak o pokretljivosti i morfologiji bio jako los. Tako da na te relativno visoke brojke ne treba gledati na nacin da je samo taj broj vazan. Vazno je ukupno stanje spermija u ejakulatu.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 07:01   #324
Kako se blizi ulazak R.H. u E.U tako se otvara jedna nova mogucnost.
A to je da Tonik koji je moj proizvod u primjeni od "davne" 1986. godine a koji je ispunio stroge norme E.U. i za koji je postignuta registracija proizvoda za trziste E.U. nadje na trzistu R.H. u slobodnoj prodaji.
Trenutno ga se moze nabaviti u zemljama E.U.
Ali ono najbolje je to da sam odlucio parovima koji dodju traziti pomoc od mene a imaju najteze oblike umanjene plodnosti i neplodnosti a da su iscrpili sve mogucnosti koje pruza struka-medicina kao svjetska znanost te ako je od daljnih medicinskih terapija odustala, omoguciti potpuno besplatnu terapiju.
Uvjete koje je potrebno ispunjavati cu objaviti naknadno.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 12:33   #325
Trazim 200 parova koji imaj problem umanjene plodnosti. Uvjet je da je problem izrazajna muska neplodnost i to u obzir dolaze svi muskarci koji imaju do 5 miliona spermija u ukupnom ejakulatu a da od nekog oblika umanjene plodnosti pati supruga. Osim ovog uvjeta obavezno je da su isprobali sve moguce medicinske postupke i metode te da ih je medicina kao svijetska znanost otpisala. Takodjer za pristupiti mojim potpuno besplatnim terapijama potrebno je kompletnu povijest medicinskog lijecenja ustupiti u fotokopiji kao i kontrolne nalaze u samoj terapiji obavljati kod drzavnih klinika i svog dosadasnjeg lijecnika te kopije istih priloziti u protokole ovih istrazivanja. Takodjer potrebno je ovdije na ovoj temi o svemu podjeliti iskustvo sa svima koje ova ponuda zanima.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 17:51   #326
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Podebljane vrijednosti su problem.
I što činiti dalje?
Leofortina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 08:41   #327
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Niš novo evo još podataka na wikipediji isto to potvrđuje

http://hr.wikipedia.org/wiki/Spermiogram

http://en.wikipedia.org/wiki/Semen_analysis

Kako pada ukupan prosijek tako popravljaju ljestvicu i to na lošije rezultate jer kako drugačije riješiti taj problem. Drže se one teorije slučajne oplodnje prirodnim putem s 20 milijuna.
Uskoro tim muškarcima ispod 10 milijuna neće trebati kontracepcija kada budu opet prepravljali tablicu.



Na stranici

http://www.poliklinika-harni.hr/Defa...fraStranica=56

Čak navode



Znači po ovome se čak diže ruka i prije nego kaj se bilo što pokuša, ali reda radi budu nekaj pokušali napraviti da poprave neplodnost kod muškarca !
Očito da se to tome računa odmah umjetna oplodnja, al prije toga probat ćemo nešto uraditi tek tako reda radi.
Naposljetku je javno obznanjeno ono sto znam vise od 30 godina. Lijeka ili rjesenja za musku neplodnost ili umanjenu plodnost NEMA.

Moj proizvod je potpuno prirodan i bezopasan i valjda ce sad doci vrijeme da ga farmacijska industrija prepozna kao dobar posao. A mozda ga i ne prepozna. Pitanje je da li je globalna politika zadovoljna sa neplodnoscu covjecanstva i koliko ce biti zadovoljna sa takvim stanjem?
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 08:43   #328
Quote:
Leofortina kaže: Pogledaj post
I što činiti dalje?
Procitati temu od pocetka i primjeniti sve savjete koje sam u njoj dao. Napraviti kontrolu nakon 100 dana i ako se stanje ne popravi javiti se na ovu ponudu za 200 parova.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 19:19   #329
Postovani, htjela bi vaše misljenje:

volumen: 2 ml
ph sjemena 8
kocentracija sjemena: 9 mil/ml
broj spermija: 18 mil.

progresivno pokretni: -%
pokretni 12%
nepokretni: 88 %

oblik: 90 % patoloških oblika
any86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 11:33   #330
Tehnologiju su odkupili od mene japanci. Mislim da cete morati sacekati da oni krenu u masovnu proizvodnju. Eto, admin moze slobodno zakljucati temu. Pozdrav.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 14:04   #331
Pomoć u muškoj plodnosti

Zna li netko za kombinaciju čajeva koji pomažu kod oligoozoospermije? Dakle muška plodnost je u pitanju?

Hvala
machinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 11:54   #332
čula sam da neplodnost kod muškaraca izazivaju pelene za bebe pa ako su vas ko bebu prematali u jednokratne pampersice od toga sad možete biti neplodni,

razlog tome je što ta pelena ne diše i zagrijava temperaturu za jeden stupanj a to je loše po jajca....tako da za muškog bebača koristite platnene pelene

ps.sirova veganska prehrana tzv raw food lječi neplodnost
__________________
"Svijet je ogledalo:Pogledaj u njega, i ono će ti vratiti tvoju sliku."
-KLEOPATRA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.