Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2010., 12:01   #41
Quote:
mindseat kaže: Pogledaj post
A koncert je od Lostprophets
Ak se radi o Minhenu, vidimo se tamo pa nećeš biti sama
Fireglory is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 12:15   #42
Quote:
Žlzc kaže: Pogledaj post

Ako pak ideš da bi ćaskala, šalila se itd. za vreme koncerta i time smetala ljudima koji su došli da actually gledaju svirku, verovatno će ti biti neprijatno .
Ne seri.

Ja nemrem ić solo.Rađe gledam dvd koncert doma.Iako, brat bratu, xy puta sam se janpi izgubil za vrijeme giga i ostal sam,pa soliral dok ne nađem ostale.No pohodođenje žive svirke nije samo gledanje i onda doma.Treba doć prije, popit,popričat,poslje popit, popričat.Za vrijeme giga (ne)ugodno dobacivat, komentirat sa svojima, popit s nekim.

Ja nemrem sam na gig, al ja sam jedan od onih koji nemreju ni do malo daljeg dućana sam.
Johnny Quid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 12:17   #43
bue is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 12:54   #44
Bio na masu koncerata po Zg-u sam (Body Count, Deftones, Dog Eat Dog...), jer mi ekipa baš i ne sluša to što slušam ja, a čak sam i do Ljubljane sam zapalio (dobro, organiziranim prijevozom) na QOTSA i tamo se skompao s nekim Hrvatima, pa mi bilo čisto OK. Moj savjet ti je da ideš, jer ja zbog tog razloga (da nemam s kim ić) nisam otišao na RATM u Ljubljanu, pa mi je poslijhe bilo žao ko pasu. U početku ti bude malo bed, ali čim koncert počne više nitko ni ne zna da si sam, a i tebe prestane bit briga.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 16:12   #45
Quote:
Fireglory kaže: Pogledaj post
Ak se radi o Minhenu, vidimo se tamo pa nećeš biti sama
A ne,ja idem u Koln..tamo imam kod koga bit,pa ono..
mindseat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 16:39   #46
Ja iš'o na koncert Madonne u Rim prije 4 godine sam, samcat. I bilo mi jebeno. Upoznao neke cure na sjevernoj tribini, bile su lude sto gradi, popio cugu s njima i cijeli koncert proveo u njihovom društvu.
Znanje talijanskog mi je konačno bilo dobro došlo
Falcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 16:41   #47
Da, ako želiš ići, idi.
Ja da sam čekala nekoga da ide sa mnom u Beč na Evanescence 2006., nikad ih ne bi vidjela. Na kraju je ispalo još super jer se mama sjetila da ima tamo bratića ( ), pa je ipak ispalo da mogu biti kod nekoga tamo. Ali na koncert sam išla sama, i bilo mi je super.
Ne moram nikoga vući za sobom, mogu se progurati dalje sama... bilo mi je odlično
__________________
~Bitte bitte, gib mir Gift~
milas_lacrymosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 17:09   #48
imam jednu kartu za parter 2. dio...dal je neko zainteresiran?
nek javi na privat...
bosanac077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 17:25   #49
Quote:
milas_lacrymosa kaže: Pogledaj post
Da, ako želiš ići, idi.
Ja da sam čekala nekoga da ide sa mnom u Beč na Evanescence 2006., nikad ih ne bi vidjela. Na kraju je ispalo još super jer se mama sjetila da ima tamo bratića ( ), pa je ipak ispalo da mogu biti kod nekoga tamo. Ali na koncert sam išla sama, i bilo mi je super.
Ne moram nikoga vući za sobom, mogu se progurati dalje sama... bilo mi je odlično
Pa upravo tako ću i ja..idem kod rodbine, ali na koncert sama..ma ono, briga me!! Važno je da ja njih vidim!!
mindseat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 01:35   #50
Ići na koncert solo je baš cool. Ideš na koncert i koncentriraš se na to. Dakle, jedini cilj ti je vidjeti i ćuti neki bend. Možeš i plesati među hrpom ljudi koji vole taj bend... Većini ljudi i jest tako da iako imaju ekipu s kojom se druže, ne dijele s njima glazbeni ukus... ma ne znam. Znam samo kak je meni bilo na Killersima u Ljubljani. Malo scary, ali zapravo mi je to pozitivno iskustvo (želim opet ići u neku stranu zemlju potpuno sam). A što se tiče traženja ekipe po forumu, to sam pokušao, ali uzalud jer iako sam ovdje već dugo, nisam se uklopio, kao što se nisam nikad nigdje uklopio u životu. Forumaši me ne vole i zato se neću ponižavat više kad mi netko ne odgovori na poruku.
LostForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 03:16   #51
Quote:
LostForever kaže: Pogledaj post
A što se tiče traženja ekipe po forumu, to sam pokušao, ali uzalud jer iako sam ovdje već dugo, nisam se uklopio, kao što se nisam nikad nigdje uklopio u životu. Forumaši me ne vole i zato se neću ponižavat više kad mi netko ne odgovori na poruku.
forumaši su precjenjeni.
elwuss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 03:21   #52
Quote:
LostForever kaže: Pogledaj post
Dakle, jedini cilj ti je vidjeti i ćuti neki bend. Možeš i plesati među hrpom ljudi koji vole taj bend... Većini ljudi i jest tako da iako imaju ekipu s kojom se druže, ne dijele s njima glazbeni ukus... ma ne znam. Znam samo kak je meni bilo na Killersima u Ljubljani. Malo scary, ali zapravo mi je to pozitivno iskustvo (želim opet ići u neku stranu zemlju potpuno sam). A što se tiče traženja ekipe po forumu, to sam pokušao, ali uzalud jer iako sam ovdje već dugo, nisam se uklopio, kao što se nisam nikad nigdje uklopio u životu. Forumaši me ne vole i zato se neću ponižavat više kad mi netko ne odgovori na poruku.

a ćak i ć pišeš umjesto č :/ i pišeš ovako osobne stvari..

Nije da ti ljudima uvijek odgovoriš sramoto licemjerna
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 03:36   #53
Quote:
LostForever kaže: Pogledaj post
Ići na koncert solo je baš cool. Ideš na koncert i koncentriraš se na to. Dakle, jedini cilj ti je vidjeti i ćuti neki bend. Možeš i plesati među hrpom ljudi koji vole taj bend... Većini ljudi i jest tako da iako imaju ekipu s kojom se druže, ne dijele s njima glazbeni ukus... ma ne znam. Znam samo kak je meni bilo na Killersima u Ljubljani. Malo scary, ali zapravo mi je to pozitivno iskustvo (želim opet ići u neku stranu zemlju potpuno sam). A što se tiče traženja ekipe po forumu, to sam pokušao, ali uzalud jer iako sam ovdje već dugo, nisam se uklopio, kao što se nisam nikad nigdje uklopio u životu. Forumaši me ne vole i zato se neću ponižavat više kad mi netko ne odgovori na poruku.
hej, killersi u ljubljani su bili nešto najbolje na svijetu.

ot: bio sam sam na u2, ali to sam i htio jer sam htio doživjet' snow patrol. i nije mi nitko falio.
inače, da, bezveze mi je ići sam na koncert. volim kad s nekim mogu popit pivu, prokomentirat stvar, ovo ono. ali da propustim koncert nekog koga volim jer nema nikog tko bi išao sa mnom, nikad.
zeroO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 11:22   #54
Svakako.

Naravno, ponijeti sa sobom što više love, dobro se napiti. Odeš sam, nikada se ne vraćaš doma sam.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 00:01   #55
Ja bila na radar festivalu solo, i bilo čist oke. na u2 isto, frendice imale sjever, ja istok i nikog nismo uspjele nacimat da se mijenjamo i tak ja solo ošla, upoznala se s još jednom curom kaj je sama bila i bilo nam je savršeno

Quote:
LostForever kaže: Pogledaj post
Znam samo kak je meni bilo na Killersima u Ljubljani.
nikad neću prebolit
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 00:54   #56
Išla sam u Sloveniju sama na koncert, ne vidim u čemu je problem.
Ak hoću nešto čut i vidjet, onda ću ić i točka.
Taun We is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 01:02   #57
Quote:
Taun We kaže: Pogledaj post
Išla sam u Sloveniju sama na koncert, ne vidim u čemu je problem.
Ak hoću nešto čut i vidjet, onda ću ić i točka.
Potpisujem skroz i podržavam to, takva sam i ja i nema te sile koja će me zaustavit ili zaljepit za trosjed pa da gledam dvd umjesto uživo . Bila sam na masu koncerata što u RH što u inozemstvu, eto nisam dosad išla sama (ali bez problema bih). Mislim da bi jedini "problem" bio nedostatak osobe koja bi me digla usred koncerta na ramena, pošto ja patim od toga inače
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 03:19   #58
Jučer sam bila na DM-u solo i bilo mi je prejebeno

Uživala sam u koncertu , plesala sam i pjevala kada sam htjela i ništa mi nije bilo važno osim njih

Nije da mi je bilo svejedno u početku , ali kai sad

Nisu koncerti svaki dan da bi ih propustila samo zato jer idem sama

Ispalo je fenomenalno
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 14:58   #59
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Jučer sam bila na DM-u solo i bilo mi je prejebeno

Uživala sam u koncertu , plesala sam i pjevala kada sam htjela i ništa mi nije bilo važno osim njih

Nije da mi je bilo svejedno u početku , ali kai sad

Nisu koncerti svaki dan da bi ih propustila samo zato jer idem sama

Ispalo je fenomenalno

Baš mi je drago što ti je bilo dobro A ono, i meni bi bilo dobro na DM..bila sama ili s nekim
mindseat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 15:56   #60
Idem solo na koncerte jer moji prijatelji ne slušaju glazbu koju i ja a mislim da imam dovoljno samopouzdanja i mozga da mi ne bude problem samoj otići. Nije mi problem ići solo ni u drugu državu ili grad, bilo da se radi o koncertu ili samom putovanju.

Quote:
finalnifantazista kaže: Pogledaj post
prošle godine Patti Smith.. Jedino loše je kaj sam znao umrt od dosade dok bend počne, makar bih obično briso smsove i sl. stvari na mobitelu koje inače baš ne radim
I da, koncert Patti Smith mi je bio jedan od najboljih koncerata uopće, idi svakako!
I ja sam išla solo na Patti i meni je bio jedan od najboljih ikada, daj idući put nešto reci da slušamo zajedno Također kopam po mobitelu, gledam stare poruke, pijem, skidam etiketu sa flaše, proučavam tehničare... Ima se kaj za radit!
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.