Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2016., 13:37   #5981
Quote:
Samo Sanja kaže: Pogledaj post
jesam li ja jedina koja još niti rješenje nije dobila danas zvala i onaj telefonski broj i prošetala do ispostave Zadarske,još rješenje nije obrađeno,,jer je koliko vidimo još pola onih neljubaznih baba na godišnjem,a ona što radi na šalteru žvače žvaku dok sa mnom priča i traži me po kompjuteru,,fuj
nisi jedina. ni ja još nisam dobila rješenje, a nije mi ni obrađeno na e građanima
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 16:15   #5982
danas je očitoitu bila hrpa uplata kreditna banka stiglo
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 18:02   #5983
Ja sam se upravo sada prvi put prijavila u sustav e-građani pa me zanima, kada sjedne povrat, to bude tamo evidentirano, tj. dobije se poruka? Inače, rješenje sam dobila odavno, još prije mjesec dana minimalno.
Svartur is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 06:14   #5984
Zagreb, ZABA, uplaćeno prekjučer...
antonela44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 15:00   #5985
Pozdrav svima.

Zbunjen sam. Ulogiram se na svoje net bankarstvo i vidim na svom Žiro računu izos veći od tisuću kuna i pored njega piše: Povrat poreza i prirez na dohodak.

Par informacija:
1. sestra ima punomoć na taj račun, dobivala je plaću par mjeseci na isti, ali je ona povrat dobila na svoj tekući;
2. ja sam prošle godine radio svega 2,5 mjeseca, pa mi nije jasno da bi toliko povrata dobio;
3. i najvažnije, ja nisam ni pravio prijavu poreza za prošlu godinu, znam da od ove godine to rade službenici u poreznoj, ali ja čak ni obavijest nisam nikakvu dobio...

Kako mogu saznati je li to moj povrat poreza?

Help!
__________________
Respira... Aguanta un segundo y respira... Cierra los ojos y mira... Mientras te duela, respira conmigo el dolor...
uzurpator is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 12:04   #5986
Ako se mozes ulogirati u net bankarstvo, imas vjerovatno neki od tokena koji podrzavaju prijavu u korisnicki pretinac pa provjeris sve tamo.

Sent from SM-N910C via Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 14:48   #5987
pise da povrat mi bio 24.8., ali jos nisam provjerila sad tek dosla s mora
nikakvu poruku nisam dobila da je izvrsen samo se vidi na poreznoj
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 08:07   #5988
Quote:
uzurpator kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.

Zbunjen sam. Ulogiram se na svoje net bankarstvo i vidim na svom Žiro računu izos veći od tisuću kuna i pored njega piše: Povrat poreza i prirez na dohodak.

Par informacija:
1. sestra ima punomoć na taj račun, dobivala je plaću par mjeseci na isti, ali je ona povrat dobila na svoj tekući;
2. ja sam prošle godine radio svega 2,5 mjeseca, pa mi nije jasno da bi toliko povrata dobio;
3. i najvažnije, ja nisam ni pravio prijavu poreza za prošlu godinu, znam da od ove godine to rade službenici u poreznoj, ali ja čak ni obavijest nisam nikakvu dobio...

Kako mogu saznati je li to moj povrat poreza?

Help!
Od ove godine svima u Hrvatskoj se povrat poreza automatski obračunava, tako i tebi. Možeš nazvati lokalnu ispostavu ili posjetiti je za rješenje o povratu ako ti treba. To što si radio 2,5 mjeseca je razlog što imaš povrat poreza, uglavnom da ne objašnjavam sad kako se to računa, čitav porez i prirez koji je uplaćen za tih 2,5 mjeseca ti se vraća ovako na godišnjem obračunu.
drago2joao is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 08:50   #5989
Jesam li ja jedina koja još nije ni rješenje dobila?
Na e-građani mi nije ništa vidljivo... Nemoguće ih je dobiti uopće na telefon. Prošle godine sam radila 3 mjeseca samo a onda otišla na komplikacije, i cijelu ovu godinu sam na porodiljnom. Imam li pravo uopće na povrat?
Pia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 09:19   #5990
Quote:
Pia5 kaže: Pogledaj post
Jesam li ja jedina koja još nije ni rješenje dobila?
Na e-građani mi nije ništa vidljivo... Nemoguće ih je dobiti uopće na telefon. Prošle godine sam radila 3 mjeseca samo a onda otišla na komplikacije, i cijelu ovu godinu sam na porodiljnom. Imam li pravo uopće na povrat?



ako imaš uplaćenog poreza i možebitnog prireza, onda ćeš imat povrat
nedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 15:10   #5991
Evo stigao povrat RBA split
__________________
.....volim......
mare09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 11:43   #5992
Meni je obrađeno početkom 8.mjeseca, i utvrđeno pravo na povrat (2 puta sam zvala poreznu) međutim rješenje nisam dobila, niti mi je šta vidljivo na e građanima, a kamoli da sam dobila novce
Do kraja 8.mjeseca isplate svima-moš mislit!
sbirulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 23:08   #5993
Još nije kraj...

Sent from SM-N910C via Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 13:30   #5994
Evo danas je zadnji dan 8. mj i svi koje poznajem su dobili povrat za razliku od mene iako sam uredno sredinom 7. mj dobila obavijest o iznosu koji mi trebaju uplatiti. Zanima me, vi koji ste dobili, jeste li dobili obavijest na "e građani" o uplati na račun? Hvala!
profa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 13:38   #5995
Ne dobije se obavijest al vidis na poreznoj u e gradaninu
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 14:11   #5996
Pa ni meni, evo...niti se šta vidi na e-građani, nit rješenja, samo su mi telefonski potvrdili da je sve u redu i dali mi iznos koji trebam dobit.
sbirulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 14:54   #5997
Quote:
snjeska kaže: Pogledaj post
Ne dobije se obavijest al vidis na poreznoj u e gradaninu
Jel mi mozes reci gdje tocno gledas na e gradjanin? Ja trazila pa ne mogu naci.
hanny<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 15:45   #5998
Quote:
sbirulina kaže: Pogledaj post
Pa ni meni, evo...niti se šta vidi na e-građani, nit rješenja, samo su mi telefonski potvrdili da je sve u redu i dali mi iznos koji trebam dobit.
meni nitko ne da informaciju nikakvu kad zovem telefonom. di si ti dobila info, na kojem broju?
meni samo kažu još nisu svi obrađeni, bit ćete, strpite se!
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 09:11   #5999
Zvala sam lokalnu poreznu ispostavu, nadležnu za moj grad, znači nađi na internetu broj od porezne ispostave u tvom gradu i zovi direkt njih.
sbirulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 10:49   #6000
Quote:
mare09 kaže: Pogledaj post
Evo stigao povrat RBA split
Da, konacno!
Rjesenje je bilo sredinom 7.miseca a pare evo tek sada...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.