Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 15:45   #5241
Ljudovi aktivirala sam 1gb i 200 jedinica/sms tarifu. I kao u promotivnom razdoblju do 31.3 trebala bi u naredna 3 mje dobiti po jednu extra gigu al kad sam isla provjeriti tu extra gigu pise mi da imam neograniceno do sutra a ne jednu gigu koju mogu trošiti kad potrosim standarsnu gigu. Jesam nesto krivo shvatila ili je to to?!

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
freddie"s queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 12:19   #5242
a kaj se događa sa surf slagalicama??
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 19:03   #5243
Mene zanima zasto nama naplacuju i dalje 10 kn za naknafu za pristup mrezi, a novim korisnicima ne? Mislim to je stvarno nevjerojatno prema starim korisnicima, a s druge strane sad se i 10 gb nudi za istu cijenu kao prije 3 gb.
emanuelson1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 09:25   #5244
Mogu li kao pretplatnik dobiti bolju, malo jeftiniju opciju uređaj od onih koji se nude na netu, u nekoj tele2 radnji?
Ili telefonom?
Obnovio sam u 11.-om pretplatu, dobio 2 giga više, ali cijena ostala ista.
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 14:25   #5245
Koliko znam na opciju uređaj nema popusta. Al se da tarifa korigirat pa u konacnici racun bude manji. Ja sam tako napravio sa g6. Fino napravio zahtjev za raskid i cekao poziv. Rekao da zelim g6 na tarifi koja mi je, al da mi je racun (sve skupa) puno i onda su tarifu smanjili.
android-Split is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 12:14   #5246
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
a kaj se događa sa surf slagalicama??

Što se događa?


Sent from my iPhone using Tapatalk
montecito is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 10:56   #5247
Zna li netko zasto Tele2 vise u svojoj ponudi nema Sonyeve mobitele? Hoce li ih poceti stavljati u prodaju?
lalalala3105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 17:09   #5248
Dobavljači nabiju cijene u nebesa i onda kad narod oće kupit neki Sony, iste je cijene kao npr. Galaxy S8.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 11:21   #5249
Problemi sa signalom već 2 dana.
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 11:30   #5250
Kod mene isto, već sam mislila da je do mobitela.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 17:42   #5251
Quote:
Mihalj11 kaže: Pogledaj post
Problemi sa signalom već 2 dana.
Ja sam uvijek na 3G/2G i nemam problema a za surfanje mi je dovoljno..
qvezbra_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 18:27   #5252
Al meni nestane i signal kao takav, ne da nemam interneta, nemam signal za poziv.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 20:04   #5253
Problem je samo kod 4G mreže,2G/3G rade normalno
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 07:16   #5254
jučer je mojoj mami došla sms poruka nudeći da ako želi može aktivirati tarifu 10GB interneta i 500 jedinica za pozive i poruke, bez uspostave poziva za 99kn mjesečno.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 14:52   #5255
@BundyBoy
Nije to nista posebno meni vec par mjeseci na moj.tele2.hr stoji ta ponuda od 10Gb/500 za 99kn.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 14:59   #5256
pa nisam niti rekao da je to sada meni došla posebna ponuda, ali da je dobra ponuda. to je.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 17:45   #5257
Jel netko pokušavao kupiti uređaj sa njihovog webshopa u zadnjih par dana? Meni piše kako trenutno ne dostavljaju na tu adresu te da unesem alternativnu adresu no nigdje mi se ne nudi ta opcija. Zvala sam sluzbu za korisnike i rekli su da je to neka greska koja se dogada vec par dana svima i da se treba popraviti no danas sam opet pokušala i ne želi
LittleMissA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 18:53   #5258
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
pa nisam niti rekao da je to sada meni došla posebna ponuda, ali da je dobra ponuda. to je.
To odavno mozes aktivirati preko moj tele2 https://moj.tele2.hr
__________________
Reklame usporavaju učitavanje stranica,troše resurse računala koje se ubrzano zagrijava i usporava,troše internet promet,cijede bateriju mobitela/laptopa,ometaju korisnika u pregledavanju korisnog sadržaja,serviraju na računalo poruke koje ne želite ili su neprimjerne...Najgori su oglasi sa prikrivenim zlonamjernim programima! Vrlo jednostavno blokiraj reklame! - Chrome - Firefox
texans is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 11:33   #5259
Kako je mene tele2 prehebo, 70% radi moje neinformiranosti i brzine, ali opet nije u redu.

Dakle u prosincu odlučim uzeti pokućni+xbox one kao sineku pod bor bla bla.


I gledam po web shopovima, cijene su od 244 do 269 kn mjesečno, dakle tarifa pokućni od 169kn + opcija uređaj koja varira od 70-100kn mjesečno ovisi o modelu itd.

Također piše cijena ista i u web shopu i u trgovini.

Taman sam išao na operaciju u bolnicu, dan prije odletim u tele2 shop i naplate mi ugovor na 2 godine u iznosu 309 kn.

Prvo mi sve to bilo čudno jer znam što sam gledao, no reko valjda sam ja krivo gledao, valjda je to to.

I sad nakon 3 plačene rate, digao sam pritužbu jer nije u redu :

- znači mene opcija uređaj koštala 140kn, po njihovom objašnjenju jer je taj dan ovisila ponuda od centra do centra, tj od njihovih dučana, ne treće ruke.

Po tome ja sad u 2 godine budem skoro za 900kn otplatio više konzolu nego bilo koja druga tarifa koja postoji sad i koja je postojala u prosincu.
Realno koliko su sad cijene xbox-a, da sam uzeo u dučanu nekom imao bi cca 85 kn ratu ako je bez kamata.
A očito je njima u interesu da prodajom konzola privlače kupce za usluge.
Sa internetom sam prezadovoljan, osim što rijetko zna puckat ali rijetko rijetko.

Oni se izvlače da je to ovisilo o centru, sad ono valjda baš u Bj je bilo 140kn mjesečno uređaj.

No ja neću odustati, jednostavno nema mi smisla ovako usrano ponašanje.
Jest da sam ja sam to potpisao, ali koliko sam ja onda tetu u centru shvatio bilo je nešto kao frekvencija+naknada za ruter bla bla...

No nikakve niti naknade niti frekvencije u svojoj tarifi nemam, sve je u minusu točnije sve je kao akcija išlo, samo je opcija uređaj stavljena na 140kn mjesečno.

Neću, neželim to toliko plačati.

Rekao sam da ako ne izađu u susret, da ću raskidati ugovor putem odvjetnika ili u zaštitu potrošača.

Sa t-comom kad sam se god žalio na nekaj, dobivao sam popuste itd itd.

No ovi su baš žilavi, sječam se prije cca 4 godine tele2 mobitel uzeo, pokajao se radi signala, no nebitno, to je prije bilo.
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 15:33   #5260
Što si potpisao, to si i dobio. sljedeći puta čitaj bolje

Sent from my LG-D331 using Tapatalk
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.