Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2017., 00:55   #2201
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Među ženama su takvi muškarci turn off, ako se barem malo ne srede kako treba, ako nemaju stila.
LOL A na čemu ti se temelji ova izjava? Ne kažem da nema žena koje vole da su muškarci obrijani, ali ima ih barem toliko ako ne i više koji voli vidjeti dlake na muškarcu.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 01:14   #2202
Neznam, da sada tražim samo "jebaca" bi mi možda bila važna tu frizura. Inače gledam najprije druge stvari i kao 5-10kg više ili manje su mi dlake na nekim mjestima nevažne.
"Tvoj novi je glup tko top"
"Ma znam, ali zato nema ni dlake na tijelu" ;-)))
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 02:30   #2203
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
LOL A na čemu ti se temelji ova izjava? Ne kažem da nema žena koje vole da su muškarci obrijani, ali ima ih barem toliko ako ne i više koji voli vidjeti dlake na muškarcu.
Ima ih (ja bi rekla: znatno) više koje vole dlakave, tu si sigurno u pravu...

Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Neznam, da sada tražim samo "jebaca" bi mi možda bila važna tu frizura. Inače gledam najprije druge stvari i kao 5-10kg više ili manje su mi dlake na nekim mjestima nevažne.
"Tvoj novi je glup tko top"
"Ma znam, ali zato nema ni dlake na tijelu" ;-)))
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 15:52   #2204
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
LOL A na čemu ti se temelji ova izjava? Ne kažem da nema žena koje vole da su muškarci obrijani, ali ima ih barem toliko ako ne i više koji voli vidjeti dlake na muškarcu.
Pa kada izvadiš iz konteksta neku rečenicu, normalno da ostavlja drukčiji dojam.

Nisam ni rekao da ne vole, samo više vole da to urednije izgleda na nama, a ne nakaradno.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 18:10   #2205
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Nisam ni rekao da ne vole, samo više vole da to urednije izgleda na nama, a ne nakaradno.
Ali, nije točno da muškarac izgleda "nakaradno" ako nije obrijan. Odakle ti takva ideja? Muškarac može biti vrlo zgodan i muževan iako nije obrijan, kao što može izgledati loše iako je obrijan (i obrnuto). Ne/obrijanost nema veze s ljepotom ili seksepilnim, nego neke druge stvari.

Kao što dlake nemaju veze sa čistoćom, tako nemaju veze niti s ljepotom ili seksepilom.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 02:27   #2206
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Ali, nije točno da muškarac izgleda "nakaradno" ako nije obrijan. Odakle ti takva ideja?
Ako mu loše stoje brada i brkovi recimo, onda jest nakaradno. Isto tako, ljudi s malo većim bradama, ostavljaju recimo dojam starijih ljudi iako nisu stariji. Glede samoga tijela, to ovisi o genetici muškaraca. Moje dlake recimo sigurno nisu poput onih u Kosovara, puno su umjerenije, ali eto, volim biti manje dlakav.

Quote:
Muškarac može biti vrlo zgodan i muževan iako nije obrijan, kao što može izgledati loše iako je obrijan (i obrnuto). Ne/obrijanost nema veze s ljepotom ili seksepilnim, nego neke druge stvari.
Ovisi, kako kod koga. Nije kod svih muškaraca ista situacija. Meni je jedno vrijeme recimo bilo fora nositi bradu i biti dlakav, ali onda sam shvatio da se baš i ne uklapa u moj stil nekako. A i počeli su me već okolo nagovarati da se počnem brijati. Vidjelo se očito da mi baš i ne stoji.

Quote:
Kao što dlake nemaju veze sa čistoćom, tako nemaju veze niti s ljepotom ili seksepilom.
Ne da mi se više ponavljati.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 11:06   #2207
Depilacija ušla na mala vrata i sad je samo o tome riječ.
Izgubio se smisao teme.

A tema je nudizam, da nudizam, a ne depilacija.
morskapjena66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 11:16   #2208
Da, svaka tema na LJES-u ode u nekom krivom smjeru!
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 14:52   #2209
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Da, svaka tema na LJES-u ode u nekom krivom smjeru!
A temi i nije mjesto tu nego bi trebala na Lifestyle.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 15:29   #2210
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
A temi i nije mjesto tu nego bi trebala na Lifestyle.
Pa i to je zapravo logično, jer ovo je ipak LJES i ovdje se naravno sve povezuje sa sexom! Logično!
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:33   #2211
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Pa i to je zapravo logično, jer ovo je ipak LJES i ovdje se naravno sve povezuje sa sexom! Logično!
Nudizam sam po sebi nije seksualni fenomen, ali je zapravo vezan uz seksualnost. Da bi se šetao gol pred gomilom ljudi moraš biti jako načistu sa svojom seksualnošću, i seksualnošću drugih. Zato to i ne može svatko. Da je riječ samo o golotinji, i da to ne traži dobro izgrađenu seksualnost, vjerojatno bi svi ljudi bili nudisti, naprosto zato jer je fizički ugodnije biti gol nego imati kupaći kostim. Zato nudista ima otprilike onoliko koliko ima ljudi koji mogu vidjeti golu osobu suprotnog spola bez da odmah počnu masturbirati.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 12:47   #2212
Neki dan na (premaloj) FKK gdje svi mičemo ručnike da bi drugi mogli naći mjesta ili samo proći, a ljudi su pristojni i obzirni do te mjere da utišavaju mobitele, dolazi veliko društvo mladih Talijana, svi redom u kupaćima. Zaposjednu cijelu plažu, bulje u ljude kao da nikad u životu nisu vidjeli golo tijelo, deru se, slikaju mobitelima...

Ako je netko ovdje pitao što nije prihvatljivo na nudističkoj plaži, ovo je dobar primjer.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 13:00   #2213
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
A temi i nije mjesto tu nego bi trebala na Lifestyle.
Ima i na Lifestyle, uspjela sam naći, no nije bilo lako jer forumska tražilica ne radi pa pretraživanja upućuju na ovu temu na LJESu koja se valjda češće posjećuje.

Za sve koji žele konstruktivno razgovarati o lokacijama nudističkih plaža, a preskočiti depilacije i slično (i likove koji se javljaju na PM jer se nadaju fotkama), pozivam da se pridruže

https://www.forum.hr/showthread.php?t=335953&page=11
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 14:02   #2214
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Nudizam sam po sebi nije seksualni fenomen, ali je zapravo vezan uz seksualnost. Da bi se šetao gol pred gomilom ljudi moraš biti jako načistu sa svojom seksualnošću, i seksualnošću drugih. Zato to i ne može svatko. Da je riječ samo o golotinji, i da to ne traži dobro izgrađenu seksualnost, vjerojatno bi svi ljudi bili nudisti, naprosto zato jer je fizički ugodnije biti gol nego imati kupaći kostim. Zato nudista ima otprilike onoliko koliko ima ljudi koji mogu vidjeti golu osobu suprotnog spola bez da odmah počnu masturbirati.
Je da, pravila moraju biti glede seksualnosti ovdje strašno stroga. Toga se svi pridržavaju na plažama.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 14:06   #2215
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Neki dan na (premaloj) FKK gdje svi mičemo ručnike da bi drugi mogli naći mjesta ili samo proći, a ljudi su pristojni i obzirni do te mjere da utišavaju mobitele, dolazi veliko društvo mladih Talijana, svi redom u kupaćima. Zaposjednu cijelu plažu, bulje u ljude kao da nikad u životu nisu vidjeli golo tijelo, deru se, slikaju mobitelima...

Ako je netko ovdje pitao što nije prihvatljivo na nudističkoj plaži, ovo je dobar primjer.
Zato ja odem isključivo među nudiste. Na mješovitim plažama mi se ne da natjecati sa tekstilcima.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 23:47   #2216
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Neki dan na (premaloj) FKK gdje svi mičemo ručnike da bi drugi mogli naći mjesta ili samo proći, a ljudi su pristojni i obzirni do te mjere da utišavaju mobitele, dolazi veliko društvo mladih Talijana, svi redom u kupaćima. Zaposjednu cijelu plažu, bulje u ljude kao da nikad u životu nisu vidjeli golo tijelo, deru se, slikaju mobitelima...

Ako je netko ovdje pitao što nije prihvatljivo na nudističkoj plaži, ovo je dobar primjer.
Slikaju? Dobro je da tu nisam bila inače bi bilo razbijenih telefona. Tu prestaju moje granice tolerancije...
Tko se ne skine u roku od 30 sekundi, glasno pozvati ostale nudiste da ih se otjera...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:16   #2217
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Zato ja odem isključivo među nudiste. Na mješovitim plažama mi se ne da natjecati sa tekstilcima.
Problem je u tome sto obučeni ne poštuju oznake za nudističke plaže i dolaze tamo svejedno potpuno ignorirajući jasno vidljive znakove za nudističke plaže, tako da su mnoge nudističke plaže po Hrvatskoj nestale, a na mnogima se guraju obučeni medu nudiste, nekulturno se ponašaju, deru se, bacaju smeće, fotografiraju i sl., kao sto je vec je napisala Brijana. Recimo, u Bolu gdje su desetljecima postojali oznaceni prostori nudistickih plaza, ti su prostori danas najvise okupirani od strane obucenih, usprkos jasnim znakovima pa i na raznm jezicima, slikovnim tablama i sl. Ljudi naprosto to sve ignoriraju.. Ali, mislim da ne bi bilo tako kad bi bilo vise mladih koji vole nudizam, medutim, mladih nudista je sve manje, tako da onda i nudisticke plaze sve vise nestaju.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:26   #2218
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Neki dan na (premaloj) FKK gdje svi mičemo ručnike da bi drugi mogli naći mjesta ili samo proći, a ljudi su pristojni i obzirni do te mjere da utišavaju mobitele, dolazi veliko društvo mladih Talijana, svi redom u kupaćima. Zaposjednu cijelu plažu, bulje u ljude kao da nikad u životu nisu vidjeli golo tijelo, deru se, slikaju mobitelima...

Ako je netko ovdje pitao što nije prihvatljivo na nudističkoj plaži, ovo je dobar primjer.
Dobro znam o cemu pricas. Svjedocim takvim prizorima svake godine sve vise u Bolu, nazalost.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:55   #2219
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Problem je u tome sto obučeni ne poštuju oznake za nudističke plaže i dolaze tamo svejedno potpuno ignorirajući jasno vidljive znakove za nudističke plaže, tako da su mnoge nudističke plaže po Hrvatskoj nestale, a na mnogima se guraju obučeni medu nudiste, nekulturno se ponašaju, deru se, bacaju smeće, fotografiraju i sl., kao sto je vec je napisala Brijana. Recimo, u Bolu gdje su desetljecima postojali oznaceni prostori nudistickih plaza, ti su prostori danas najvise okupirani od strane obucenih, usprkos jasnim znakovima pa i na raznm jezicima, slikovnim tablama i sl. Ljudi naprosto to sve ignoriraju.. Ali, mislim da ne bi bilo tako kad bi bilo vise mladih koji vole nudizam, medutim, mladih nudista je sve manje, tako da onda i nudisticke plaze sve vise nestaju.
Da, govorim o nudističkoj a ne mješovitoj plaži. Ovi su još bili relativno OK jer kad sam im pokazala natpis "FKK" ipak su se pokupili.

Slažem se s ovim što govoriš, zbog toga kad god vidimo mlade da tamo počinju dolaziti, podržimo ih u tome. Jer nam je jasno da neće takva plaža dugo "preživjeti" ako je većina ekipe starija od nas.

Taj fenomen je nažalost samo u HR od mediteranskih zemalja, i počeo je u 90ima.
U razgovoru s mladima iz drugih zemalja (npr. Španjolske, Italije, Grčke...) zaključila sam da je nudizam u EU u porastu.
No u usporedbi npr. sa Saudijskom Arabijom ipak možemo reći da smo "progresivna zemlja" pa se uzajamno tješiti...
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 01:18   #2220
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Je da, pravila moraju biti glede seksualnosti ovdje strašno stroga. Toga se svi pridržavaju na plažama.
Idemo na različita mjesta, iz različitih pobuda, pa vidimo različite stvari. Znam da postoje swing mjesta koja se zovu nudističkima........Otkrivaš toplu vodu, međutim, mislim da je to miješanje dvije odvojene stvari.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger