Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2017., 12:20   #2141
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Brojim sitno do kraja smjene pa se onda i ja mogu ufurati u novogodišnje raspoloženje. Dragi sprema klopicu za večeras, laganini udvoje, u najboljem društvu
Al ja se tebe i dalje ne sjećam
Ma nije bitno sjecas li me se ili ne . Druzili smo se na jednom drugom foumu pod drugim nickom .
Najbolji izbor . Radis li jos uvjek u bolnici ? Znam sta su smijene . Hajde ufuraj se . Ja sam iz kreveta izasao napaljen kao bomba .

The World Is Mine
lazan is offline  
Old 31.12.2017., 12:47   #2142
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ma nije bitno sjecas li me se ili ne . Druzili smo se na jednom drugom foumu pod drugim nickom .
Najbolji izbor . Radis li jos uvjek u bolnici ? Znam sta su smijene . Hajde ufuraj se . Ja sam iz kreveta izasao napaljen kao bomba .

The World Is Mine
Birtija mi nije u bolnici, ne lunjam po drugim forumuna.
Il si pobrkao nesto il si klon
Difference is offline  
Old 31.12.2017., 13:25   #2143
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Birtija mi nije u bolnici, ne lunjam po drugim forumuna.
Il si pobrkao nesto il si klon
Od kada to ne lunjas ? Nekada si ljunjala . Nije bitno . Bilo pa proslo . Nisi nikada pisala na Slobonom ? Ako ti je netko hakao nick onda se ispricvam radi se o zabuni ?
lazan is offline  
Old 31.12.2017., 13:40   #2144
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Od kada to ne lunjas ? Nekada si ljunjala . Nije bitno . Bilo pa proslo . Nisi nikada pisala na Slobonom ? Ako ti je netko hakao nick onda se ispricvam radi se o zabuni ?
Ipak me moje slonovsko pamćenje nije prevarilo
Pravim se pametna i duhovita samo na ovom forumu.
A ružna samo na ovoj temi
Difference is offline  
Old 31.12.2017., 16:29   #2145
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Ipak me moje slonovsko pamćenje nije prevarilo
Pravim se pametna i duhovita samo na ovom forumu.
A ružna samo na ovoj temi
Kako ti slavonci imaju fenomenalnu memoriju za mene je to ne vjerovatno !
: : Nastavimo da se pravimo jelte ? Sretna Nova unapred , posto cisto sumnjam da cu kasnije stici nesta napisati .

Hang Massive - Once Again
lazan is offline  
Old 07.02.2018., 13:26   #2146
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Potaknut iskustvima bezbrojnih druzenja na kojima sam sudjelovao, dosao sam do zakljucka da je vecina forumasa koji vise na ovom podforumu ispodprosjecnog izgleda.

Ne kazem da su objektivno ruzni, nisam ja neki svjetski ziri, vec vecina njih ne zna kako istaknuti svoje najjace strane...

A iskustva imam puno!

Stovise, na svojoj kozi sam iskusio kako su povrsni neki od njih. Mnogi forumasi se lose prezentiraju i imaju lose misljenje o sebi. Kad bi samo imali malo vise samopouzdanja i bolje misljenje o svom izgledu, mogli bi se prezentirati u puno boljem svjetlu.

Jednom davno, forumasica je dosla na druzenje u sportskoj odjeci, bila je simpaticna, ali pokazivala je potpuno nezainteresiranu vibru, zbog koje je nitko nije dozivio kao privlacnu. Razgovarao sam s doticnom forumasicom, i zakljucio da je zapravo divna osoba i nadasve privlacna. Medjutim zbog mnogobrojnih drugih forumasica s kojima sam ostvario kontakt te veceri, zaboravio sam ovaj ljupki susret upravo zbog njezinog neozbiljnog odijevanja. Stekao sam dojam da njoj nije stalo do trazenja decka.


Ali to je samo moje iskustvo.

S druge strane, neki forumasi se zale da ne mogu naci ovdje ljubav svog zivota. Kao razloge navode da je to zbog njihovog niskog rasta, siromastva ili pretjerane debljine. Neki cak kazu da su predobri i da cure ne vole dobre decke.


Ja se pitam, da li bi mogli naci neko rjesenje...
Kako dozivjeti sebe u najboljem izdanju?

Dragi forumasi, zapitajte se sto je ono najbolje u vama sto bi drugi mozda zeljeli vidjeti. Te stvari istaknite, zanemarite ono negativno, jer pozitiva je ono sto vas cini privlacnima.
po postovima di se zale moze se to zakljucit. slazem se da nisu u cjelosti ruzno vec nemaju snagu autoriteta i ne postizu nista.

oni s brdom tekstova a nikad se pojavili u javnosti nisu su mozda i ruzni ali to je ne bitno jer imaju svoje obaveze pa se ne gube

Kako dozivjeti sebe u najboljem izdanju? tako da ih izbavis na pravi put. najbolje mi je kad mi netko preporuci knjigu.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Old 05.03.2022., 21:58   #2147
S obzirom da su došli neki novi "klinci" na US, te da su se mnogi od vas i upoznali na druženjima, zoom-ali se, jesu istinite tvrdnje da su na US-u uglavnom ružni ljudi? Ili su se s dolaskom novog svijeta pojavili novi, zgodniji i ljepši ljudi?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 06.03.2022., 01:37   #2148
Ima ih jako lijepih.
Martian7 is offline  
Old 06.03.2022., 09:35   #2149
Moje iskustvo je skromno al upoznala san zgodne forumase
fairy wings is offline  
Old 06.03.2022., 13:22   #2150
Izgled je bitan, ali puno bitnija je (ne)normalnost... Maloprije sam skoro poslao jednoj forumasici ovakav odgovor, ali sam odustao :

Eto, s tim svojim rijecima si na najbolji nacin opisala to sto sam pokusao docarati u svojoj prethodnoj poruci... Skidam kapu za to sto si sama odmah priznala da nisi normalna... Ja kad kazem da nisam normalan znam zasto to kazem, ne znam znas li ti? Ja nisam normalan utoliko sto se ne libim otvoreno tvrditi da ljudi oko mene nisu normalni, a najnenormalniji su oni koji misle da su jako normalni. Ako ti za sebe tvrdis da si nenormalna zato sto si uocila tesku poremecenost ogromnog postotka ljudi koji te okruzuju to je onda nesto za pohvaliti, ako pak mislis da bas s tobom nesto nije u redu, a da je vecina normalna onda je to za hospitalizaciju, a ako tvrdis da ti nisu sve na broju zato jer pokusavas izbjeci mogucnost da te pozovem na kavu onda si samo dio one tragicne vecine (prosjecna ludakinja/tipicna forumasica) s kojom nema smisla dalje nastavljati komunikaciju
TataStaMuJe is offline  
Old 06.03.2022., 15:44   #2151
Bolje da si odustao, odustala i ja u pola tvog odg
fairy wings is offline  
Old 06.03.2022., 16:11   #2152
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
Bolje da si odustao, odustala i ja u pola tvog odg
Hvala na jos jednom dokazu istinitosti mojih rijeci!
TataStaMuJe is offline  
Old 07.03.2022., 15:59   #2153
Ne znam o čemu pričate. Ja sam prezgodan. Vjerujem da su to i drugi forumaši i forumašice...
Zelenko is offline  
Old 07.03.2022., 16:04   #2154
Quote:
Zelenko kaže: Pogledaj post
Ne znam o čemu pričate. Ja sam prezgodan. Vjerujem da su to i drugi forumaši i forumašice...
Na mojoj omiljenoj majici piše : Nisam zgodan, al sam nezgodan...
TataStaMuJe is offline  
Old 07.03.2022., 16:41   #2155
Quote:
TataStaMuJe kaže: Pogledaj post
Na mojoj omiljenoj majici piše : Nisam zgodan, al sam nezgodan...
dobar
Zelenko is offline  
Old 08.03.2022., 14:02   #2156
Quote:
Zelenko kaže: Pogledaj post
dobar
TataStaMuJe is offline  
Old 08.03.2022., 22:06   #2157
Ja sam sebi nekad lijep nekad ružan ovisi o ogledalu
__________________
Doći ću ti u snovima...
Kvins is offline  
Old 08.03.2022., 22:27   #2158
Forumaši koje sam vidjela, većinom su, kao žena mogu reći vrlo privlačni.

Ako i nisu neki ljepotani, imaju duha Ili neko drugo obilježje koje je privlačno, molim lijepo.

Ružnih baš nisam vidjela.
Neroli Smilje is offline  
Old 08.03.2022., 22:30   #2159
Quote:
Neroli Smilje kaže: Pogledaj post
Forumaši koje sam vidjela, većinom su, kao žena mogu reći vrlo privlačni.

Ako i nisu neki ljepotani, imaju duha Ili neko drugo obilježje koje je privlačno, molim lijepo.

Ružnih baš nisam vidjela.
Ako se vidimo, morat ćeš mi malo više reći o tome
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 08.03.2022., 22:33   #2160
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ako se vidimo, morat ćeš mi malo više reći o tome
Opišem ti sve u detalje + još i tvoje kvalitete
Neroli Smilje is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.