Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2016., 15:22   #1
Ivan Tepeš

Gdje je nestala tema o Tepešu?

Ili sam ja toliko nesposoban da je ne mogu naći?

Elem, gnom koji je uspio skupiti nekoliko preferencijalnih glasova, zahvaljujući idiotizmu politike u Rvata ide u EU parlament na basnoslovna primanja.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...on/925656.aspx

Zar to samo meni upada u oči?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 15:35   #2
Nije steta novca, ako će smrditi u briselu umjesto kod nas.:klap:
babarogac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 15:59   #3
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Gdje je nestala tema o Tepešu?

Ili sam ja toliko nesposoban da je ne mogu naći?

Elem, gnom koji je uspio skupiti nekoliko preferencijalnih glasova, zahvaljujući idiotizmu politike u Rvata ide u EU parlament na basnoslovna primanja.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...on/925656.aspx

Zar to samo meni upada u oči?
Problem je? To što će iskoristiti svoje zakonsko pravo i otići u EU parlament? Ti ne bi?

To ti je razlog da tog Tepeša (tko god da je) nazivaš gnomom? Vidio sam sada slike da je mali i bucmast, pa valjda zbog toga.

Pa nije svatko s kim se ne slažeš automatski gnom jer koristi ono na što ima pravo.

A ukoliko si nezadovoljan politikom u nas, daj se angažiraj ako misliš da si bolji od Milanovića, Karamarka, Tepeša, Beljaka i takvih. Angažiraj se, potegni i napravi promjenu.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 16:56   #4
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Gdje je nestala tema o Tepešu?

Ili sam ja toliko nesposoban da je ne mogu naći?

Elem, gnom koji je uspio skupiti nekoliko preferencijalnih glasova, zahvaljujući idiotizmu politike u Rvata ide u EU parlament na basnoslovna primanja.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...on/925656.aspx

Zar to samo meni upada u oči?

Država u kojoj glasačko tijelo čini većina nalik ovom iznad mene, koji nemaju pametnijeg posla od trolanja, bilo iz gluposti, dosade ili najčešće-kombinacije to dvoje, očigledno niti ne može iznjedriti bolje kadrove. Ono malo kvalitetnih bježi od grupacija takvih da se i sami ne kontaminiraju.
Mala satisfakcija što Tepešu sav novac svijeta ne može pomoći da od njega napravi muškarca ili kvalitetnog čovjeka, ma čovjeka uopće. Kao što ni od ruže ne može napraviti damu a od petirke ženu.
Neka im love, ionako su proćerdali priliku da budu ljudi a to je ono što se pamti i vrednuje

I ne upada to samo tebi u oči, nego su ovdje ljudi toliko oguglali na travestije i sprdnju da hrvate danas više ništa ne može sablazniti. Ko neka paralelna dimenzija u kojoj je sve ispalo-naopačke
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 17:34   #5
Tepeš je najobičnija budala

ne sjeća se Juge, ali bitno da se po njoj pljuje
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 20:41   #6
nakarada ... no to je naša stvarnost .. kako vele, noć je najmračnija prije zore ...
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 20:45   #7
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Država u kojoj glasačko tijelo čini većina nalik ovom iznad mene, koji nemaju pametnijeg posla od trolanja, bilo iz gluposti, dosade ili najčešće-kombinacije to dvoje, očigledno niti ne može iznjedriti bolje kadrove. Ono malo kvalitetnih bježi od grupacija takvih da se i sami ne kontaminiraju.
Mala satisfakcija što Tepešu sav novac svijeta ne može pomoći da od njega napravi muškarca ili kvalitetnog čovjeka, ma čovjeka uopće. Kao što ni od ruže ne može napraviti damu a od petirke ženu.
Neka im love, ionako su proćerdali priliku da budu ljudi a to je ono što se pamti i vrednuje

I ne upada to samo tebi u oči, nego su ovdje ljudi toliko oguglali na travestije i sprdnju da hrvate danas više ništa ne može sablazniti. Ko neka paralelna dimenzija u kojoj je sve ispalo-naopačke
Mi bi valjda trebali poslati neku misicu da nas zastupa, čija bi politika bila mir u svijetu

Za mene je europski parlament običan kokošinjac i bio bi ponosan da pošaljemo tamo euroskeptike koji će zajedno sa europskim desničarima okrenuti guzicu europskom oltaru dok im bude svirala ona himnetina oda žalosti ili kako se već to zove.

normalni narodi imaju zastupnike koji zastupaju narod, koji se usude nešto i prgovoriti europskim gnjusima, a mi živimo u uvjerenju kako nas u eu-bordelu trebaju zastupati gnjusevi ljigaviji od europskih.

Neću više pisati o eu-parlamentu da se ne zrigam
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 20:59   #8
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Mi bi valjda trebali poslati neku misicu da nas zastupa, čija bi politika bila mir u svijetu

Za mene je europski parlament običan kokošinjac i bio bi ponosan da pošaljemo tamo euroskeptike koji će zajedno sa europskim desničarima okrenuti guzicu europskom oltaru dok im bude svirala ona himnetina oda žalosti ili kako se već to zove.

normalni narodi imaju zastupnike koji zastupaju narod, koji se usude nešto i prgovoriti europskim gnjusima, a mi živimo u uvjerenju kako nas u eu-bordelu trebaju zastupati gnjusevi ljigaviji od europskih.

Neću više pisati o eu-parlamentu da se ne zrigam
Nikad od petirke žene niti od tepeša muškarca.Ono,nije loše.Pukovniče,molim te napomeni od ćeg živiš,da bih te lakše shvatio.Stvarno mi te lijepo čitati,ali opetovano te molim da kažeš od ćeg živiš,čisto radi konteksta.Je tužno,ali šta god ti meni odgovorio od ćeg živiš,ja ću reči da svi tvoji postovi nemaju smisla.

Zadnje uređivanje polki : 14.10.2016. at 21:26.
polki is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 21:34   #9
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Gdje je nestala tema o Tepešu?

Ili sam ja toliko nesposoban da je ne mogu naći?

Elem, gnom koji je uspio skupiti nekoliko preferencijalnih glasova, zahvaljujući idiotizmu politike u Rvata ide u EU parlament na basnoslovna primanja.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...on/925656.aspx

Zar to samo meni upada u oči?
Vidi ,ti si ista moja susjeda koja će i prolazak hitne kroz ulicu komentirati da joj je pogazila cvijeće uz bankinu.
polki is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 22:05   #10
Komad noge sam nosio za ostatkom čovjeka,na hitnu,95.Nisam u hdz,radim danas kao veterinar,što i jesam,nemam pitijestipiti,naravno da moja obitelj ima oštećenog,no nikakav problem,cigarete su jeftinije u srbiji,a i jamnica.
polki is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 22:10   #11
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Mi bi valjda trebali poslati neku misicu da nas zastupa, čija bi politika bila mir u svijetu

Za mene je europski parlament običan kokošinjac i bio bi ponosan da pošaljemo tamo euroskeptike koji će zajedno sa europskim desničarima okrenuti guzicu europskom oltaru dok im bude svirala ona himnetina oda žalosti ili kako se već to zove.

normalni narodi imaju zastupnike koji zastupaju narod, koji se usude nešto i prgovoriti europskim gnjusima, a mi živimo u uvjerenju kako nas u eu-bordelu trebaju zastupati gnjusevi ljigaviji od europskih.

Neću više pisati o eu-parlamentu da se ne zrigam
Pa bili smo poslali - Kolindu.
komutator is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 23:30   #12
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Gdje je nestala tema o Tepešu?

Ili sam ja toliko nesposoban da je ne mogu naći?

Elem, gnom koji je uspio skupiti nekoliko preferencijalnih glasova, zahvaljujući idiotizmu politike u Rvata ide u EU parlament na basnoslovna primanja.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...on/925656.aspx

Zar to samo meni upada u oči?
Gnom je uvreda na temelju izgleda ili?

Inace ja bi vrlo rado volio vidjet s koliko su preferencijalnih glasova pojedini zastupnici sjeli u hrvatski sabor
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 23:52   #13
Quote:
plus.nesto kaže: Pogledaj post
Gnom je uvreda na temelju izgleda ili?

Inace ja bi vrlo rado volio vidjet s koliko su preferencijalnih glasova pojedini zastupnici sjeli u hrvatski sabor
Pa u čemu je problem? Na mrežnim stranicama DIP-a se sve može vidjeti. I za one koji su ušli i za one koji nisu.
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 00:04   #14
Quote:
brodačka kaže: Pogledaj post
Pa u čemu je problem? Na mrežnim stranicama DIP-a se sve može vidjeti. I za one koji su ušli i za one koji nisu.
Vidim da se problematizira mali broj preferencijalnih glasova, pa da se vidi da postoje u nasem saboru osobe sa također vrlo malim brojem.
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 00:13   #15
Quote:
plus.nesto kaže: Pogledaj post
Vidim da se problematizira mali broj preferencijalnih glasova, pa da se vidi da postoje u nasem saboru osobe sa također vrlo malim brojem.
No, odi i pogledaj. Podaci su dostupni svima.
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 00:14   #16
Ljiga od čovjeka
Sad mu bude ok EU kad će dobivati 5000eura plaće a prije ulaska je bio glavni protiv EU
Sad kad lik tamo osnuje svoj klub desničara
Davorček is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 01:05   #17
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Nikad od petirke žene niti od tepeša muškarca.Ono,nije loše.Pukovniče,molim te napomeni od ćeg živiš,da bih te lakše shvatio.Stvarno mi te lijepo čitati,ali opetovano te molim da kažeš od ćeg živiš,čisto radi konteksta.Je tužno,ali šta god ti meni odgovorio od ćeg živiš,ja ću reči da svi tvoji postovi nemaju smisla.
Živim od svog rada, jedino što sam dobio mukte je ono od svojih roditelja.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 01:08   #18
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Pa bili smo poslali - Kolindu.
Reagirao sam, jerbo nas uče da su progresivci liberalni i da nisu poput nas ognjištara, a ipak se rugaju vanjštini nekog čovjeka, sutra se tako mogu rugati nekom invalidu koji ima velike tjelesne nedostatke, meni to nije u redu. Ako se netko poziva na liberalizam, onda ne bi smio čovjeka prozivati na temelju njegove vanjštine, visine, debljine...
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 01:10   #19
Quote:
Davorček kaže: Pogledaj post
Ljiga od čovjeka
Sad mu bude ok EU kad će dobivati 5000eura plaće a prije ulaska je bio glavni protiv EU
Sad kad lik tamo osnuje svoj klub desničara
Ne znam, što točno Tepeš misli o sotonskoj EU, ali po kojoj logici, mi nesmijemo poslati osobu koja je protivna novom svjetskom poretku???

Pa protiv novog svjestskog poretka jedino oružje je nacionala svijest, zato se u sklopu novog svjestskog poretka "granatira" nacionalost i crkve (nekako već viđeno).
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 06:28   #20
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Država u kojoj glasačko tijelo čini većina nalik ovom iznad mene, koji nemaju pametnijeg posla od trolanja, bilo iz gluposti, dosade ili najčešće-kombinacije to dvoje, očigledno niti ne može iznjedriti bolje kadrove. Ono malo kvalitetnih bježi od grupacija takvih da se i sami ne kontaminiraju.
Mala satisfakcija što Tepešu sav novac svijeta ne može pomoći da od njega napravi muškarca ili kvalitetnog čovjeka, ma čovjeka uopće. Kao što ni od ruže ne može napraviti damu a od petirke ženu.
Neka im love, ionako su proćerdali priliku da budu ljudi a to je ono što se pamti i vrednuje

I ne upada to samo tebi u oči, nego su ovdje ljudi toliko oguglali na travestije i sprdnju da hrvate danas više ništa ne može sablazniti. Ko neka paralelna dimenzija u kojoj je sve ispalo-naopačke
I ovime si pogodio bit priče.

U takvoj zemlji nije nimalo čudno da negativna selekcija i politički kuveraj dovedu do situacija da dotični može gotovo sve.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.