Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2016., 12:05   #61
Odi u ADM i lupi xbox 360 for windows.

Po mogucnosti bezicni.

Naj bolji gamepad daleko koji kozes nabaviti.
Ako ti se ne svida pored njega odmah imas onaj logitech 310 ili 710 koji su isto odlicni.
I ulozi u taj gamepad neku posteniju lovu jer su vjecni. Ja po ovom za xbox lupam vec preko 3 godine i ko novi je. Fakat se ne isplati skratrit jer ces kupit sranje (znam iz iskustva)

I uopce nisi lud. Ja sam isto prije zanemarivao gamepad ali nakon sto sam ga nabavio vise nista ne zelim igrati bez njega ako imam mogucnost. Osim FPSa.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 13:02   #62
Ali čekaj, recimo kod vožnje u GTA, na tipkovnici upravljam autom ali mišem okrećem kameru, ne okreće se automatski u smjeru vožnje, što je i ok jer mogu pucati u drugom smjeru. Ali kako je to kod gamepada? Jednom gljivom upravljaš autom a drugom kamerom. Šta je to lakše?

Ne znam, meni je gamepad jedino dobar kod platformera, 2D i 3D. Sve ostalo mi je lakše s mišem. Ajde PES je isto za gamepad. Naravno kod igre kao GTA je poželjno da na mišu bude više tipki za dodijeliti one brže funkcije, da ne bude prevelika gužva na tipkovnici.
fsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 13:10   #63
Ja koristim gamepad za letenje, sve ostalo - m+k.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 15:32   #64
Quote:
fsoul kaže: Pogledaj post
Ali čekaj, recimo kod vožnje u GTA, na tipkovnici upravljam autom ali mišem okrećem kameru, ne okreće se automatski u smjeru vožnje, što je i ok jer mogu pucati u drugom smjeru. Ali kako je to kod gamepada? Jednom gljivom upravljaš autom a drugom kamerom. Šta je to lakše?

Ne znam, meni je gamepad jedino dobar kod platformera, 2D i 3D. Sve ostalo mi je lakše s mišem. Ajde PES je isto za gamepad. Naravno kod igre kao GTA je poželjno da na mišu bude više tipki za dodijeliti one brže funkcije, da ne bude prevelika gužva na tipkovnici.
Sa jednom gljivom skreces, sa drugom upravljas kamerom. Gas i kocnica su ti na R2 i L2.

I potpis na Pablov post. Sad sve živo igram sa gamepadom od Xboxa. Pogotovo igre poput FIFE, NBA...
(preporuka i za kupnju... svaka igra ga odma prepozna, nikakvih problema sa njim)
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 22:38   #65
Ja želim vožnju na gamepadu jer mogu kontrolirati brzinu, koliko gasa želim dodati. Ovako na keyboardu mi je retardirano, sve isto. Ako želim cruisat fino, laganini dotaknem gljivicu

i kad izađem m+k

gamepad:

ovaj

https://www.links.hr/hr/gamepad-micr...crni-650306020

ili ovaj jel

https://www.links.hr/hr/gamepad-logi...brni-102010102

logitech nešto jeftino izgleda...?
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 03:16   #66
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
Ja želim vožnju na gamepadu jer mogu kontrolirati brzinu, koliko gasa želim dodati. Ovako na keyboardu mi je retardirano, sve isto. Ako želim cruisat fino, laganini dotaknem gljivicu

i kad izađem m+k

gamepad:

ovaj

https://www.links.hr/hr/gamepad-micr...crni-650306020

ili ovaj jel

https://www.links.hr/hr/gamepad-logi...brni-102010102

logitech nešto jeftino izgleda...?
Ok je i logitech ali nema do Xboxa
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 09:01   #67
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Ok je i logitech ali nema do Xboxa
Onda iksić
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 18:31   #68
pozdrav svima,

molio bi ako netko ima za preporucit kakav dobar mod za prave modele auta u igri. neki koji se po vama cini najpotpuniji a opet ne previse kompliciran za instalirat.

hvala
__________________
24, 5-10.
mamuTI is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 15:20   #69
GTA V key

Pozdrav
dobio sam komplet cd-a za pc, ali je instalacijski ključ već iskorišten i trebam valjda novi.
Google mi izbacuje hrpu linkova za kojekakve ključeve, a meni baš nije jasno kako to sve skupa funkcionira.

Igrica je instalirana, otvoren je rockstar account, ali aktivacijski ključ koji piše na kutiji ne prihvaća.
Mogu li ja sada samo kupiti ključ i aktivirati igricu?
Gdje se to kupuje?

Hvala
NewOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 01:19   #70
Quote:
NewOrder kaže: Pogledaj post
Pozdrav
dobio sam komplet cd-a za pc, ali je instalacijski ključ već iskorišten i trebam valjda novi.
Google mi izbacuje hrpu linkova za kojekakve ključeve, a meni baš nije jasno kako to sve skupa funkcionira.

Igrica je instalirana, otvoren je rockstar account, ali aktivacijski ključ koji piše na kutiji ne prihvaća.
Mogu li ja sada samo kupiti ključ i aktivirati igricu?
Gdje se to kupuje?

Hvala
Jednostavno trebas ključ, posto imas fizicku kopiju igre a nisi igru skinuo preko stema, trebas ovo : https://www.g2a.com/grand-theft-auto...ey-global.html

sad koliko vidim cijene se krecu oko 28$ za ključ koji tebi treba, mislim i da stranica nije fejk pod tim mislim otimačina.. ali ako se odlucis za to, samo napomeni tj napisi covjeku kod kojeg kupujes da imas fizicku kopiju dvd-a i da te zeza rockstar account.. Naravno ti mozes nabaviti *rack od reloadeda tako da ne bacas novce, ali samo da znas da ces moci onda igrati samo singeplayer, a ne multi..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:46   #71
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Jednostavno trebas ključ, posto imas fizicku kopiju igre a nisi igru skinuo preko stema, trebas ovo : https://www.g2a.com/grand-theft-auto...ey-global.html

sad koliko vidim cijene se krecu oko 28$ za ključ koji tebi treba, mislim i da stranica nije fejk pod tim mislim otimačina.. ali ako se odlucis za to, samo napomeni tj napisi covjeku kod kojeg kupujes da imas fizicku kopiju dvd-a i da te zeza rockstar account.. Naravno ti mozes nabaviti *rack od reloadeda tako da ne bacas novce, ali samo da znas da ces moci onda igrati samo singeplayer, a ne multi..
Riješeno
Ključ kupljen na Gamesplanet.com (22€) i radi.
Hvala
NewOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 10:35   #72
Mali igra na PS4, nova je igrica, original i ne može promijeniti lika (zapeo je s Trevorom). Malo sam guglao i vidim da je ekipa imala slične probleme, ali nigdje nisam našao rješenje problema.
Stoga, ako možete pomoći, moj mali bi bio zahvalan
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 12:38   #73
Mozda je dosao do djela igre gdje moras zavrsiti misije sa svim likovima prije nastavka. U tom slucaju mora zavrsiti sve trevorove misije.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 11:25   #74
Zna li netko kako biti nevidljiv za ostale igrače na onoj mini mapi u gta v online, ne rijedak je slučaj da neki igrači nisu off sa radara ali svejedno su stalno nevidljiv i to im pomaže da druge lakše ubijaju po gradu. Ja sam tražio po Internetu ali nisam našao ništa konkretno. Modd nije jer mi je jedan lik prije mjesec govorio da se to može namjestiti ali nisam išao za tim taj tip je dugo offline koga god od igrača koji igraju na taj način pitam za savjet, uvijek dobijem odgovore tipa "imaš toliki rank a još to ne znaš" itd nitko neće objasniti...

npr ime na tablicama se namješta preko jedne aplikacije koju skinem na svoj mobitel ali nezz možda i za to postoji aplikacija...

I kako napraviti vlastiti session tako da mogu na miru obaviti neke stvari bez straha da će mi netko namjerno pokvariti job?
__________________
The right man in the wrong place can make all the difference in the world.
DrGordonFreeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 12:05   #75
Quote:
DrGordonFreeman kaže: Pogledaj post
Zna li netko kako biti nevidljiv za ostale igrače na onoj mini mapi u gta v online, ne rijedak je slučaj da neki igrači nisu off sa radara ali svejedno su stalno nevidljiv i to im pomaže da druge lakše ubijaju po gradu. Ja sam tražio po Internetu ali nisam našao ništa konkretno. Modd nije jer mi je jedan lik prije mjesec govorio da se to može namjestiti ali nisam išao za tim taj tip je dugo offline koga god od igrača koji igraju na taj način pitam za savjet, uvijek dobijem odgovore tipa "imaš toliki rank a još to ne znaš" itd nitko neće objasniti...

npr ime na tablicama se namješta preko jedne aplikacije koju skinem na svoj mobitel ali nezz možda i za to postoji aplikacija...

I kako napraviti vlastiti session tako da mogu na miru obaviti neke stvari bez straha da će mi netko namjerno pokvariti job?
Prvo sto pitas su cheatovi, za to googlaj.

Za ostalo, napravi private session. U story modeu, umjesto go online napravis "invite only session." I dobro su ti ljudi rekli, toliki rank, a evidentno se pravis glup i ne googlas.

Evo ti i video oko ovoga - https://www.youtube.com/watch?v=VsP55HOniEQ
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 11:48   #76
Ninja Kornjače vs Spiderman

https://www.youtube.com/watch?v=JyneJPTq5Mw
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 20:54   #77
Grand Theft Auto 5 is not getting single player DLC
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:21   #78
Igram Gta online na PS3.
Sinoc sam dobio zahtjev za crew i ja budala prihvatim.
Tada mi je nesto ucitavalo i rekoh neda mi se cekat pa izadjem van i vrati me u Offline mode.
Odem nazad online i maknem se iz tog crew zahtjeva jer neznam kak to funkcionira da nebi bilo da mi neko mazne pare i potrosi, i nakon toga ponovo me vrati u Offline mode.
Vratim se nazad u Online i ono moj rang je -1086034, ostale su mi pare auto i oruzje,a kada sam u autu GPS me moze dovesti d mojih kuca ali u njih ne mogu uci.
Kada igram online igre i dobijem RP te izadjem van i vratim se nazad u igru,RP mi je opet -1086034,znaci apsolutno mi je bezvrijedno sve.
Neznam sta se desilo i sta da radim,poslao sam vec upit rockstaru pa cemo vidjeti hoce li mi odgovoriti.
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 02:01   #79
Evo prva misija uspješno snimljena Check out and subscribe

https://www.youtube.com/watch?v=W0sVzc_NL7k
Matya157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 16:10   #80
Koja je šifra za novce u GTA ONLINE za PC..

Vidim da mnogi imaju po 300 milijuna i tako kupuju sve živo.
Zvonkecka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.